Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1311 postów 20736 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Tylko bojkot wyborów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To jedyna forma protestu przeciwko faszystowskiemu totalitaryzmowi wprowadzanemu w Polsce.

Każdy udział w głosowaniu - jest formą wspierania obecnego systemu. Żaden z kandydatów nie przedstawia wizji przyszłości, która pozwoliłaby na normalne życie.

Jedynie bojkot jest formą dystansowania się od poczynań obecnych władz, które faktycznie nie mają legitymacji prawnej i etycznej do sprawowania rządów w Polsce. To marionetki pociągane za sznurki.
Przykładem są decyzje w sprawie Nocnych Wilków, gdzie wystarczyło rozpętać medialną nagonkę aby wymusić całkowicie sprzeczne z Polską Racją Stanu decyzje. Rząd ulegający takim wpływom i kandydaci do urzędu - miernoty bez charakteru - nie mają prawa do reprezentowania Narodu Polskiego.
 

Tylko frekwencja wyborcza może być testem wskazującym na rzeczywiste poglądy Polaków. 

KOMENTARZE

 • ---------- dewoci będą głosować !!
  ---w kościołach nawołuje się do głosowania na Dudę . Zostałam ZAKRZYCZANA przez prowincjonalne dewotki -ONE BĘDĄ GŁOSOWAĆ !.

  ---kto ? wsadzi nogę w drzwi ?
 • @ninanonimowa 05:36:51
  https://www.youtube.com/watch?v=s-knEW7Xo_0
 • @Bubba 05:14:22
  Przyłączam się do pytań Bubby.
 • @Bubba 05:14:22
  Jak Pan sądzi, czy powinienem już Pana zbanować, czy jeszcze chwilę poczekać?
 • @Naczelny 06:39:27
  Cały main stream usilnie pracuje nad tym, aby wskazane pojęcia były mało zrozumiałe.
  Mało. Chodzi o to, aby nie prowadzić rozważań w tym kierunku.
  Odpowiedź na pytania wymaga bardzo szerokiego ujęcia problemu, co zamuli przekaz.
  Ci, co mają orientację - wiedzą o co chodzi i rozumieją przekaz. A ci co chcą zamulać będą zadawać upierdliwe pytania aż do us... śmierci.
 • @Bubba 05:14:22
  //... Pan już wiele pisał o PRS, proszę zagęścić własne pojęcie//

  A kim jesteś ty, "Bubba", że o tym wiesz?

  Proponuję 3 pytania:
  - skąd wiesz o Panu Wojtasie (oczekuję akuratnej odpowiedzi)
  - dlaczego trollujecie ciągle? (kanadyjska banda żydobanderowców)
  - dlaczego nie potraficie nas uszanować?

  Przecież ja jestem jak bułka z masłem...

  Ale czasami tracę cierpliwość, ponoć za rzadko :(
 • Usłyszałem ostatnio
  Krzysztofie, że jestem "zdominowany całkowicie" przez Ciebie.

  Niech Pan da im to co im potrzeba.
  Głuchym słuch, niewidzącym wzrok, chromym szybki marsz a ode mnie nich się odpierdolą.
  Ja jestem tylko mały Spiritek. A Ty jesteś Duży.
  Psy szczekają a...
 • Szkoda słów...
  Na zdjęciu taki nobliwy Pan a takie głupoty wypisuje..

  Obiecuję Panu że ja i wszystkie pozostałe z 1000 osób co czytają ten portal olejmy wybory .. ale frekwencja spadnie .. rząd to się chyba na drugi dzień do dymisji poda.
 • @Bubba 07:55:05
  Piepszysz bubba...

  A wiesz jakie są konsekwencje pieprzenia?
  Jak nie wiesz to spytaj innych :)))))

  Ale tak już poważnie....
  Dziękuję za chwilowe wsparcie neonka i opowiastki od dupy Maryni.
  Takie to sami se zrobimy jak będzie trza. :PPPP
 • Załóżmy że bojkot się uda i do wyborów pójdzie tylko 5% uprawnionych
  Czy Autor zakłada że bandyci sprawujący obecnie władzę zawstydzą się i pójdą sobie w diabły i w ten sposób Polacy odzyskają Polskę ?

  Co - Pańskim zdaniem - ma się wydarzyć po udanym bojkocie wyborów ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:06:08
  Myślę, że jeśli portalowi ma być przywrócony nie tylko wygląd ale i ukierunkowanie - czyli miejsce do uczciwej dyskusji na temat Polski i polskości, a co szybko uczyni z tego miejsca ważne i opiniotwórcze forum, to konieczne są ruchy radykalne.
  Zaliczam do nich usunięcie nie tylko różnej maści ćwierćinteligentów udających półinteligentów, ale także tych faktycznie inteligentnych. Właśnie oni świadomie i skutecznie zamulają i kierują dyskusję na manowce, czy to prowadząc do personalnych utarczek, czy też zmieniając kierunek dyskusji.

  Te radykalne działania są jedynym skutecznym środkiem.
 • @Ptasznik z Trotylu 08:43:40
  To, czy w wyborach weźmie udział 5 %, czy 55 % - nie ma żadnego znaczenia. Także prawnego - w obecnym systemie.

  Jest (będzie) jedynie wskazaniem, że po doprowadzeniu Narodu do furii - nie będzie miało żadnego znaczenia słowo "przepraszam".
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:00:36
  Obawiam się że perspektywa "doprowadzenia narodu do furii" nie przeraża robactwa.
  Z tej "furii" rewolucji nie będzie.
  1 milion młodzieży zamierza wyemigrować w 1915 roku.
  Co najwyżej wyjadą dwa kolejne miliony a pozostali w kraju staruszkowie po prostu powymierają z głodu.
  Wtedy robactwo sprowadzi tu tych którzy uważają się za właścicieli Polski.

  Zadanie zostanie wykonane.
 • @Ptasznik z Trotylu 09:07:18
  http://www.strefabiznesu.nto.pl/wideo/w-namyslowie-produkuja-koszerne-lody-sprawdzal-je-rabin-polski-wideo
 • @Ptasznik z Trotylu 09:07:18
  //1 milion młodzieży zamierza wyemigrować w 1915 roku.//

  Przepraszam, nie chciałem przywoływać IWŚ. Chodzi oczywiście o nasz wspaniały 2015 rok.
 • @4 tony trotylu 08:02:46 i jedna laska trotylu w dupie
  Na jakiej podstawie twierdzisz że K Wojtas wypisuje głupoty ??Napisz po prostu że jesteś wyznawcą jednej z partii mafii okupującej sejm lub jednego z niezależnych (od kogo) kandydatów na prezydenta Polski Jeszcze nikt w Polsce nie organizował bojkotu wyborów więc na jakiej podstawie starasz się ośmieszyć tego typu działania Nie wystarczy zbojkotować wybory indywidualnie nie idąc na nie ,trzeba się zorganizować, zaprosić obserwatorów zagranicznych Ma rację pan Wojtas pisząc że udział w wyborach to legalizacja tego systemu władzy z nadania w Magdalence z bogosławieństwem KK Naprawdę musisz być taki głupi??Nie musisz się zgadzać z tym co napisał na temat bojkotu wyborów pan K Wojtas ale nie rób z kogoś durnia jak sam nim jesteś Uważasz ze pani Ania Walentynowicz pisząc apel o bojkot wyborów w 2001 roku ,była pod wpływem pomroczności jasnej Uważasz że pan Andrzej Gwiazda mówiąc do pani Ani że bojkot może się udać, był głupszy od ciebie Kim ty jesteś że tak się zachowujesz??Nie pasuje ci bojkot wyborów to idź KOLABORUJ z okupantami Polski ale zważaj na to co piszesz, kiedyś tą nierówną walkę z okupantami Polski wygramy i co wtedy zrobisz?Od 89 roku wybory w Polsce są fałszowane Fałszowana jest również frekwencja wyborcza IM zależy tylko na względnie przyzwoitej frekwencji , kto tego nie rozumie ten nie rozumie na czym ten ustrój polega W 2007 roku z apelem o bojkot wyborów wystąpił do Polaków Stanisław Tymiński Przyjrzyj się kto nagania GOIM do urn wyborczych Po wpadce wyborczej w 2014 roku Żydzi wymyślili RUCH KONTROLI WYBORÓW Na czele tego ruchu stoi obleśny żyd Targalski a współtwórcami tego przekrętu są Marcin Dybowski i Józef Orzeł Sprawdź kim są zacni naganiacze ONI już czują pismo nosem Wiedzą że Polacy organizują się i zrobią wszystko aby jak najwięcej baranów zagonić do urn wyborczych A więc idź BARANIE GOIM( A MOŻE NIE JESTEŚ GOIM) Idź i podnieś frekwencje w żydowskiej hucpie którą nazwali demokratyczne wybory Co zmieniły wybory na które chodziłeś po 89 roku??Gdzie jest gwarancja dla wyborców na realizację programu wyborczego Dlaczego wyborca nie ma prawa do odwoływania swojego przedstawiciela w radzie, sejmie, senacie??TO CO MA KOWALSKI Z CHODZENIA NA WYBORY??Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN tel 500-439-963 Znajdziesz odwagę żeby zadzwonić i porozmawiać??
 • Wojtas J. Krzysztof
  Czy Pan panie Wojtas nie myli pojęć? W Polsce nie ma "faszystowskiego totalitaryzmu". Czarne Koszule nie maszerują po ulicach, nie wybijają szyb w żydowskich bankach, gabinetach lekarskich, prokuraturach i kancelariach adwokackich. Nikt nie napada na siedziby telewizji, radia i żydowskiej prasy (może i szkoda). Można jedynie powiedzieć, że mamy "prawdziwą demokrację". Dlatego w cudzysłowiu panie Wojtas, bo to coś przeciwnego. Ale to jeszcze nie faszyzm. Dlatego bojkot nic nie da a władza się ucieszy. Kto nie pójdzie ten władzy powie, że mu wszystko jedno, czyli akceptuje status quo. I "prawdziwa demokracja" będzie trwać nadal. W Polsce władza ma poparcie w służbach a wybory są po to by ten stan potwierdzić i utwierdzić. Jak pan nie pójdzie to pan nie potwierdzi ale utwierdzi. Dlatego trzeba iś i nie potwierdzić! Zagłosować na kandydata antysystemowego nie wywodzącego się z tradycji solidarnościowej. Jesli tak pan zrobi to pański głos nie będzie stracony nawet jesli nic on nie zmieni. Ustal pan w końcu jakieś wartości, którymi warto się kierować w WYBORACH, panie Wojtas. Bojkot nie jet wartoscią tylko lenistwem.
 • @Ptasznik z Trotylu 08:43:40 BOJKOT PARTII MAFII
  Ptaszniku co się wydarzy to tylko sam Pan Bóg wie ale chyba zdajesz sobie z tego sprawę że władzy ten bojkot nie będzie na rękę Bojkot może spowodować powstanie dużego ruchu społecznego ,opozycji do partii mafii okupujących polski sejm Dlatego warto spróbować po 25 latach czegoś innego niż stawianie krzyżyka na partyjnej liście Bojkot ma na celu zmuszenie partii mafii okupującej sejm do zmiany ordynacji wyborczej na JOW, do wprowadzenia obligatoryjnych referendów oraz wprowadzenia gwarancji dla wyborców w postaci prawa do odwoływania posłów i senatorów w trakcje trwania kadencji Tyle razy juŻ Kowalski chodził na wybory po 89 roku wiec teraz ma okazję spróbowania czegoś innego Przynajmniej po wyborach nie będzie się czuł rozgoryczony że po raz kolejny władza pokazała mu gest Kozakiewicza Ps masz pytania to zadzwoń Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN tel 500-439-963
 • @Slav 09:24:11
  Totalitarny faszyzm to nie maszerowanie w koszulach dowolnego koloru - to może być też samobójca, który strzela do siebie trzy razy i dzwoni jeszcze o pomoc. Tudzież inne przypadki.
 • @Ptasznik z Trotylu 09:07:18
  Czy pańskie sugestie w jakimkolwiek stopniu przeciwstawiają się tej działalności?
  Proszę to wyjaśnić.
 • @amadeusz2006 09:31:18
  Żadnych JOW.
  Jedynie demokracja bezpośrednia.
  To trzeba będzie pragmatycznie zorganizować.
 • @Slav 09:24:11 GŁUPI Z NIELENISTWA
  Naprawdę jesteś taki głupi??Napisz prawdę komu w dupę wchodzisz to cię zrozumiem Udział w wyborach to LEGALIZACJA WŁADZY TO KOLABORACJA Z OKUPANTAMI POLSKI Idź, głosuj ale pozwól innym na odmienne zdanie w tym temacie Twoje argumenty są śmieszne jak ty sam A co do lenistwa tych którzy bojkotują wybory to pojechałeś po bandzie Zrozum że Kowalski ma już dosyć wychujania go i teraz to On pokazuje władzy gest Kozakiewicza Nie ucz Kowalskiego jak robić dzieci Kolaborujesz i szukasz wspólników do kolaboracji?Kolaboruj sam na własną odpowiedzialność Gdyby wybory mogły coś zmienić to w sejmie mieli byśmy większość i polskie rządy Przestań wiec pieprzyć jak się nachlałeś lub naćpałeś i wyłącz TELEWIZOR Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN tel 500-439-963 Starczy ci odwagi żeby zadzwonic??
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:50:47
  Wszystko dobrze Panie Wojtasie...

  Tylko jak ja mam naprawić w dwa dni to co banda wilczków psuła w dwa miesiące..? Psuć zawsze łatwo.

  Ale, żebyś się nie smucił to masz "pozdrowienia" i nie zgadniesz od kogo :)))))))))
 • @Marx 8888 09:42:40
  Jak napisałem wcześniej - jest bez znaczenia ile osób weźmie udział w głosowaniu.
  Gdyby okazało się, że za dużo przeciwników - są przecież przetestowane metody fałszowania.
  Zatem - tylko strach przed odpowiedzialnością przy zmianie władzy przewrotem może być hamulcem.
  A zmiany się szykują bo system pęka w szwach.
 • @Marx 8888 09:42:40 warto spróbować
  Warto spróbować przyłączyć się do bojkotu wyborów chociażby po to żeby zrobić chociaż raz inaczej niż do tej pory Pomyśl a może zrozumiesz że jednak tej władzy nie jest obojętna frekwencja wyborcza Poszukaj w google to się dowiesz jak władza zareagowała na spadającą frekwencję
 • @Marx 8888 09:36:16
  //Uczciwie uprzedzam że Bubba jest chwilowo nieobecny z "mojej winy"//

  Nie z Twojej tylko z mojej winy.
  Nie cierpię bandy Rangera..
 • @amadeusz2006 09:31:18
  //Ptaszniku co się wydarzy to tylko sam Pan Bóg wie ale chyba zdajesz sobie z tego sprawę że władzy ten bojkot nie będzie na rękę Bojkot może spowodować powstanie dużego ruchu społecznego ,opozycji do partii mafii okupujących polski sejm//

  No, to są konkretne argumenty.
  To do mnie przemawia.
 • @Max von Stirlitz 09:41:52
  Ja nie im tłumacze tylko tym którzy się mogą na ICH propagandę złapać ich olewam ciepłym moczem ONI należą do grupy naganiaczy z Ruchu Kontroli Wyborów pod kierownictwem obleśnego żyda Targalskiego z Marcinem Dybowskim i Józefem Orłem do spółki
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:43:48
  Ja też do Twojego bojkotu nie muszę się przyłączać.

  Nie głosuję od 85'...
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:43:48
  Chciałbym żeby moje przewidywania o kontynuacji masowej emigracji okazały się gówno warte.
  Sam bojkot dla bojkotu - nie.
  Bojkot, z którego powstałby Ruch Odrywania Ryja Od Żłobu - zdecydowanie tak.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:57:38
  Ja przecież nie uważam, że wszystko odkręci się od razu.
  Więcej - raczej na spokojnie.
  Konieczna jest dyskusja o ukierunkowaniu portalu. Ja przedstawiłem swoje zdanie. Przecież inni też powinni się wypowiedzieć.
  Moja opcja nie musi wygrać.
  Ale przynajmniej będzie wiadomo na co można liczyć i z czym się spotkać.

  Pozdrowienia? Jeśli to takie tajne - to zapewne od jakiegoś samobójcy oferującego usługi.;-))) A ja jestem już stary i nie mam nic przeciwko pomocy.
  Sam to mogę się tylko zaopiekować czyjąś ładną i młodą żoną, jak by nie miał z kim zostawić. Pełna gwarancja, że dzieci będą podobne do ojca/męża.
 • nie bądżcie durniami - pamiętajcie !
  Materiał do przemyśleń przed urną wyborczą:

  1.Kwota wolna od podatku powinna być gwarantowanym minimum socjalnym umożliwiająca godne przeżycie (czyli musi wystarczyć na jedzenie ubranie i opłatę mieszkania). Wszelkie daniny dla Państwa dopiero powyżej tej kwoty.

  2.W normalnym kraju kwota wolna od podatku jest po to żeby obywatel miał minimum socjalne.
  W krajach europejskich dominują progresywne stawki podatku, przekraczające nawet 50 proc. (Szwecja 57 proc., Portugalia 56,5 proc., Holandia 52 proc.).

  3.W wielu krajach wysokie stawki podatkowe połączone są z dużymi kwotami wolnymi od podatku. W tym zestawieniu na pierwszym miejscu znajduje się Cypr z kwotą 19,5 tys. euro, w drugiej na tej liście Finlandii kwota wolna od podatku wynosi 16,1 tys. euro, a w Wielkiej Brytanii ok. 13,5 tys. euro.
  W Polsce kwota wolna od podatku wynosi zaledwie ok. 750 euro. Polacy mają w UE najniższą kwotę wolną od podatków 3.091 zł !!!!!

  4. Kwota wolna od podatku w Wielkiej Brytanii 10600 funtów (około 60 tys. zł).
  W Hiszpanii kwota ta jest 25 razy wyższa niż w Polsce (około 75 000 zł – 17707 Euro), na Cyprze prawie 30 razy (19 500 Euro), Finlandia – 16 100 Euro – około 67 400zł. Nawet w bankrutującej Grecji – 21 000 zł!

  5.Ale nie dość, że na podwyżkę kwoty wolnej nie mamy co liczyć, to jeszcze z roku na rok jest ona niższa. W ustawie podatkowej nie ma mechanizmu jej waloryzacji. W Polsce się łupi i straszy najbiedniejszych!

  6. Kto jest najmądrzejszym narodem na świecie? Żydzi? W Izraelu kwota wolna od podatku wynosi 62 400 szekli (53 760 zł) rocznie, czyli ta izraelska jest ponad 17 razy wyższa! Skala podatku od dochodów osobistych w Izraelu jest skrajnie progresywna. Od 10 procent do 48 procent. Nowy 50-procentowy próg wprowadzono w 2013 roku od dochodów powyżej 811 572 szekli (prawie 700 tysięczy zł) rocznie.

  7.Nawet kraje tzw. III Świata nie okradają tak swoich obywateli jak Polska. Oto przykłady kwoty wolnej od podatku przeliczonej na złotówki: Kolumbia 47 512 zł , Ekwador 31 752 zł, Botswana 12 938 zł, Namibia 12.166zł, Maroko 11.171zł, Indie 10.015 zł, POLSKA - jedynie 3.091zł !!!!!

  8.Dlaczego Kambodża - najbiedniejszy kraj świata ma tę kwotę 3 razy wyższą niż Polska? Premier Kambodży podniósł kwotę wolną od podatku do 800 tys. rieli miesięcznie, co rocznie po przewalutowaniu wynosi ok. 8640 zł. W Polsce ta suma jest prawie trzy razy mniejsza.

  9.Polski sejm pod wodzą PO i PSL odrzucił projekt ustawy, która podwyższałaby próg dochodu wolnego od podatku. W tej chwili nie trzeba płacić podatku dochodowego, jeśli w ciągu CAŁEGO roku nie zarobiliśmy więcej niż 3.091 zł. Zarabiając choćby złotówkę więcej, taki podatek trzeba już zapłacić.

  10.Oznacza to, że osoby na progu skrajnego ubóstwa, którzy miesięcznie zarabiają powyżej 257 zł, muszą część tej kwoty zwrócić państwu. Tymczasem w Kambodży, jednym z najbiedniejszych państw świata, kwotę wolną od podatku podniesiono. W tym azjatyckim państwie dochód narodowy na jednego mieszkańca w 2013 roku wyniósł ok.1 tys. dol. .W Polsce PKB jest 14 razy większe (dokładnie to 13.648/dol. na osobę)

  11.Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że diety polskich posłów są wolne od podatku dochodowego do wysokości 27 360 zł w skali roku!!! DLACZEGO???? Reszta polskiego społeczeństwa musi się zadowolić kwotą wolną od podatku, która jest blisko 9-razy niższa i wynosi zaledwie 3.091 zł. BRAWO POSŁOWIE. Tworzycie prawo dla narodu ale odrębne dla SIEBIE i swoich żołądków.
 • won Sztyrlic 09:21:38
  Twoje intelektualne erupcje niewątpliwie są w stanie wywołać powszechny zachwyt w każdej remizie od Pierdziszewa aż po Kuciapki Wielkie ale musisz jeszcze nabyć nieco klasy, żeby wyjść do bardziej wymagającego audytorium.
  Doradzam więcej dyskusji intelektualnych z bywalcami lokalnej "Żabki".
  To cię wyostrzy jak brzytwę.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:07:52
  //Pozdrowienia? Jeśli to takie tajne - to zapewne od jakiegoś samobójcy oferującego usługi.;-))) A ja jestem już stary i nie mam nic przeciwko pomocy.
  Sam to mogę się tylko zaopiekować czyjąś ładną i młodą żoną, jak by nie miał z kim zostawić. Pełna gwarancja, że dzieci będą podobne do ojca/męża.//

  Ale sobie dodajesz... :))

  Spoko Krzysztofie, pamiętaj tylko, że sakiewiczowsko/michnikowska/szechterowska/żydobanderowska/ agentura/ nas obserwuje i będzie cytować...

  A co une teraz wymyślą to nie wiem...


  Tylko Sami Swoi.
 • @Max von Stirlitz 10:23:36
  //Szkoda że nie dołączyłeś Video z egzekucji tego biednego docenta z Opola znalezionego pod tylnym siedzeniem//

  Pan śp Doktor Dariusz Ratajczak jest Patronem mojego małego, prywatnego blożka.
  http://spiritolibero.blog.interia.pl/
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:47:53
  JOW to stan przejściowy do DB Polska została już podzielona na okręgi jednomandatowe i w okręgu będzie 65000 wyborców Tego boją się partie mafie i obcojęzyczni
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:22:45
  To nikt nie chce emigrować za chlebem i zostawić mi pod opieką żony/kochanki?
  To może jeszcze nie wszystko stracone.

  Co do reszty - nich się zaczną bać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:22:45
  Oj myślą myślą i kombinują.

  Na blogu u pana Opary filozof lordzik,który cudownie przeistoczył się w andrzeja461 już dzieli,mąci i kombinuje jakby rozwalić coś co jeszcze nie powstało.Już znalazł cudowne lekarstwo na uzdrowienie Neonu czyli wyp.....lić wszystkich emerytów nieudaczników i paranoików a zostawić tylko lorda i jego popleczników.
 • @MrKuba65 10:14:14, Ptasznik
  Cóż. Widzę, że umie Pan zweryfikować fakty.
  Tylko - co z tego?
  Czy Sejm uchwali wyższą kwotę nieopodatkowaną?
  A wała...

  To już lepszy jest Nikander, który przynajmniej myśli jak coś tam zmienić.

  Projekt Konfederacji jest dobry; zabiegam o taką drogę od wielu lat.
  Tylko - kto wejdzie do takiej Konfederacji? Czy Człowiek zarabiający 8 PLN netto na godzinę (takie są stawki - jest 12,50 PLN/h brutto, a to jest 8 PLN/h netto), wesprze Konfederację stawiającą jako cel emisję rozproszoną pieniądza?

  Jeśli więc mamy się zjednoczyć - to trzeba określić zrozumiałe cele i to nie będące populistycznymi hasłami a takie, które będą podstawą odnowy.
  A i tak się wszystkich nie zadowoli.
 • @Ptasznik z Trotylu 10:06:55 ANNA WALENTYNOWICZ BOJKOT WYBORÓW
  Pisząc apel o bojkot wyborów w 2001 roku pani Ania Walentynowicz pokładała nadzieję w Polakach że poderwą się po raz kolejny i zorganizują się tak jak to miało miejsce w latach pierwszej Solidarności Co Polacy mają z chodzenia na wybory Który rząd po 89 roku liczył się ze zdaniem Narodu??Chociażby dla tego warto spróbować innej drogi niż ta która Naród szedł od pierwszych sfałszowanych wyborów .

  Pierwsze wolne wybory - Wybory parlamentarne ... - Infor
  www.infor.pl › ... › Wybory › Wybory parlamentarne
  04.07.2014 - Dnia 4 czerwca 1989 r. odbyły się pierwsze częściowo wolne wybory do Sejmu oraz w pełni wolne wybory do Senatu. Było to bez wątpienia ...
 • @amadeusz2006 10:36:02
  Bo im Kukiz zaśpiewa - tego się boją?
  Trochę analiz by się przydało.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:36:27
  Ale może to nie jest taki głupi pomysł?

  Jak będą sp...ać na te swoje góry Synaj czy nad Jordan to ich niewiastami sie zaopiekujemy... Taki żłobek kobiecy zrobimy :)
  Koło Kiejkut jest tyle działek z linią brzegową...
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:00:12
  Ma pan rację.Władza ma w życi to ile osób weżmie udział w głosowaniu.Sam byłem w gremium,które miało za zadanie legitymizację tych wyborów.Niestety byłem świadkiem lekceważenia Polaków i fałszowania wyborów.Sam osobiście nigdy nie brałem udziału w akcie głosowania.Władzy zależało tylko na tym żeby społeczeństwo uważało,ze wybory to spełnienie patriotycznego obowiązku.O tym kto jest wybrany do sejmu czy senatu niektórzy wiedzieli na dziesięć dni przed wyborami.

  I jeszcze słowo do tych którzy nie popierają bojkotu.
  Gdyby nawet poszło do urn 100% obywateli i zagłosowali by na Brauna czy Korwina to i tak wygra Komorowski ewentualnie Duda.
 • @Max von Stirlitz 10:58:20
  Zryżał, czy całkiem zbaraniał?
 • @
  bojkot niczego nie rozwiąże , wprost przeciwnie ,da kolejny powód do emigracji tym , którzy jeszcze się wahają , trzeba dać szansę oryginałom czyli Kukiz, Korwin albo Braun , nikt z nich w prawdzie nie wygra ale gdyby razem zdołali przejąć z 20 % poparcia to otwiera się przestrzeń dla jakiejś nowej siły w wyborach na jesień , anarchia nie jest właściwą drogą do zmian
 • @matterhorn 10:37:44
  //lordzik,który cudownie przeistoczył się w andrzeja461 już dzieli,mąci i kombinuje jakby rozwalić coś co jeszcze nie powstało.//

  Specjalistą od Nieporządanych Obiektów Latających po sieci (NOL - polski prototyp UFO) jest SL.
  Czyli ja... :(

  Zaufaj i bądź spokojny.

  Pozdrawiam,

  Jarek
 • @Max von Stirlitz 10:26:57
  Jak już będziesz nurkował nie zapomnij zamknąć nad sobą pokrywy.
  Adieu.
 • Jedno jest pewne
  Reżim o niczym tak nie marzy jak o tym,
  żeby wszyscy jego przeciwnicy zbojkotowali wybory.

  Tak samo jak ja chciałbym, żeby wszyscy zwolennicy reżimu zbojkotowali wybory.

  Prawdziwy policzek dla reżimu to sytuacja gdyby kilku kandydatów opowiadających się przeciwko temu co się dzieje zdobyło więcej głosów niż któryś z głównych kandydatów.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:47:35
  W 2011 roku żydowska partyjna PKW odmówiła mi rejestracji na kandydata do senatu Sprawdziłem,to nie był odosobniony przypadek .Na postanowienie PKW nie było możliwości odwołania się Ten przepis okazał się niekonstytucyjny Panie Krzysztofie niech mi pan wierzy że analizuję sytuację w Polsce W okręgu wyborczym jednomandatowym (65000) wyborców)partie mafie polegną i dlatego wszystkie partie w sejmie są przeciwnikami JOW Co do Kukiza to ON już od jakiegoś czasu śpiewa o ordynacji mieszanej Myślę że to jest jego rola w tych wyborach ,zapewnić miękkie lądowanie obecnej elicie popaprańców
 • @Krzysztof J. Wojtas ...tylko-bojkot-wyborow...
  Zgadzam się ...Od lat tak robię....Nie mamy w Polsce aktualnie innych form wyrażenia swojej opini o rządzących...Wbrew pozorom bojkot jest ważny, gdyż podważa legitymizm władzy...
  W dniu 18 lipca 2014, na 13:51, arcybiskup Chicago napisał:

  "(...) Wszyscy ludzie, których oskarżają o oszukiwanie obywateli amerykańskich zostali wybrani przez obywateli amerykańskich. To nie oznacza, że ​​to, co robią, jest moralnie słuszne, ale odpowiedzialność w ostateczności spoczywa na elektoracie (...)"""

  Nieważne, kto podpisuje niemoralne umowu, Ty, elektoracie odpowiadasz...

  A śpiewka , niech wygrywa lepszy, jest szydzeniem z ludzi ,
  którzy wiedzą , że nie mają amerykańsko-angielskiej maszynki do drukowania pieniędzy umozliwiających kupowanie najemników wśród dziennikarzy, naukowców, artystów, oficerów...

  Dlatego bojkot jest formą gwizdu na ustawionym przez sedziów i graczy meczu...

  Nie wygram meczu..., ale wygrywam godność.
 • @puuuq 11:08:01
  A skąd ty to wiesz że zorganizowany bojkot wyborów do sejmu niczego nie rozwiąże??Na jakiej podstawie tak twierdzisz Powiesz mi zanim się skompromitujesz po raz drugi Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN tel 500-439-963
 • @amadeusz2006 13:20:24
  nie wiem , to tylko opinia , ale taki bojkot teraz w środku Europy byłby czymś kuriozalnym i nie wiem za bardzo co miałaby taka akcja przynieść dobrego dla nas wszystkich , ktoś tu rządzić musi a kandydatów jest wystarczająco dużo by każdy z nas miał na kogo głosować
 • Pełna Zgoda
  Mówię o tym od zawsze, ten system nie jest legalny, bo legalnie go nie wybrano, nie jest też demokracją, bo demokratycznie nie został obrany, a ustanowiony. Ci co głosują, proszę zobaczyć, w większości powodowani są strachem, udziela się w wyborach około połowy Polaków, ale z przekonaniem głosuje nie więcej nad 10%, inni głosują po to, by nie rządziło to złe PO, lub ten zły PiS (oczywiście w zależności od ośrodków medialnych wodzących tych ludzi). Jedyne wybory w jakich brałem udział do tej pory dotyczyły sprzeciwu wobec akcesji do UE, ale wskutek zindoktrynowania społeczeństwa, nawet to było niepotrzebne. Tutaj w pełni się z Panem zgadzam, nie dla legalizacji zbrodniczego systemu!
 • @puuuq 11:08:01
  Pan tak z pozycji katolickich, czy platformianych?
 • @imran 11:58:21
  Jak bym był "reżimowy" to lepszej narracji bym nie wymyślił.
 • @amadeusz2006 12:04:34
  Nie zgadzam się, co do JOW.
  Za jakiś czas przypomnę swoje wyjaśnienie w tej kwestii.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:16:48
  Nawet jeśli przyjąć taki obraz rzeczywistości, jakiekolwiek znaczenie ma tylko głos nieważny. Nawoływanie do bojkotu to groteska.
  http://polacy.eu.org/4808/bojkot-wyborow-nie-/
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:39:48
  bliżej mi do katolickich ale tylko ze względu na umiejętności w zarządzaniu , a platformę należy zatopić zwyczajną siłą głosu ,nie trzeba sięgać po środki , których finał jest nie do przewidzenia , bo czy ktoś tu wie , jakie by były konsekwencje takiego skutecznego bojkotu ? chętnie się dowiem
 • @amadeusz2006 09:57:23
  Ha, ha, ha rozmieszyłeś mnie, idioto! Z takim podejściem możesz pozyskać do swojego ruchu - ruchu, podobnych tobie albo Paleokotowi. Na drzewo, jaskiniowcu!
 • @puuuq 13:49:02
  Proszę przeczytać uważnie komentarze; w jednym z nich jest wyjaśnienie.
 • @Naczelny 13:46:20
  Nie pomerdało się?
  To, co piszesz jest nielogiczne.
  Nie chodzi o nieważny głos, a bojkot głosowania.
 • Mafia pójdzie do wyborów calymi rodzinami i wszystkimi sługusami
  Pierwszej tury wyborów prezydenckich nie wolno bojkotować !!!
  Mafia się wprost modli się (do swojego Boga) żeby Polacy zbojkotowali te wybory. Wybiorą się po prostu sami.

  W drugiej turze, gdy nie będzie tam kandydata anty systemowego
  wybory można i trzeba zbojkotować (lub wybrać mniejsze zło... ale to wybór między dżumą a cholerą).

  Ja jednak wiem że jeżeli wybory nie zostaną brutalnie sfałszowane to do drugiej tury wejdą kandydaci anty systemowi: Magdalena Ogórek i Jacek Wilk. (taki sondaż internautów widać czasem na Onecie w artykułach dotyczących wyborów)
  Ogórek stabilne 32,5%, Bronek 16% i spada, Dudek 17% i spada, Wilk 13% i szybko rośnie.

  Za bojkotem wyborów w I turze stoją osoby albo nie rozsądne albo wprost agentura mafii. (taki bojkot jest korzystny dla mafii).
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:00:33
  Oj, chyba jednak coś "nie trybi" w głowach nawołujących do bojkotu. Przepraszam, ale właśnie na to mi wygląda - ani nie potrafią logicznie obronić swojej tezy, ani zbić moich wskazań - tylko (jakże by inaczej!) wyzwiska.
 • ... o bojkocie
  Nawoływanie lub bojkot wyborów jest niczym więcej niż przyznaniem się do politycznej bezradności oraz indolencji. Wykazaniem się brakiem
  inicjatywy lub zdolności organizacyjnych w sferze przywódczej
  i planowania a także konkretnej wizji przyszłości. Jest wymówką na własną bezradność i bezsilność.
  Wersja z bojkotem lub ciągłe i bierne wybieranie podstawionych, znowu tego samego pokroju "polityków", jest oszukiwaniem samego siebie.
  Jest to polityczny masochizm. "Robić ciągle to samo i spodziewać się innych rezultatów" w polskim przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem.
  No cóż, nie każdy może być generałem.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:58:59
  jeśli miałoby to posłużyć powstaniu społecznego ruchu na tyle silnego ,że bylby zdolny do przejęcia w Polsce władzy , to można już teraz śmiało przesądzić o niepowodzeniu tej inicjatywy czyli na drugą "Solidarność" nie ma co liczyć , wystarczy przyjrzeć się losom tej pierwszej ,chociaż sam taki projekt bym chętnie poparł ale nie dlatego ,że wierzę ,że tym "nowym władcą " można by w pełni zaufać ale ze zwykłej ciekawości i chęci do zmian , a przede wszystkim pogrążenia aktualnych partyjnych układów
 • @Stara Baba 14:37:50...Jest wymówką na własną bezradność i bezsilność....
  Nie jest wymówką...Jest uczciwym stwierdzeniem faktu....Tak jestem słaby, nie mam dostępu do kasy światowych mocarstw...byłem naiwny...wierzyłem autorytetom religijnym i związkowym...

  Ale odkryłem , że mam coś, czego oni już nigdy nie bedą mogli mieć---
  godnośc człowieka nie wstydzącego się prawdy...

  Możiwe , że udawanie silnego ma sens...Mi udawanie już nie jest potrzebne.
  To nie jest wymówka , to jest ...zwyczajna prawda, choć gorzka.
 • @Naczelny 14:13:39
  Jakich wskazań? Bo nie zauważyłem.
 • @Stara Baba 14:37:50
  Stare baby generałami? O kurcze...

  Może jakiś plan akcji?

  PS. Rzeczywiście, bojkot to wykazywanie się brakiem wiary w możliwość działania.
  Jeśli ma Pan inne propozycje - chętnie się zapoznam.
 • @Zbigniew Jacniacki 14:46:30
  Wowwww.... Pana pesymizm jest większy niż Himalaje. Z takim podejściem do sprawy nie da się nic zdziałać. Z tą słabością także przesada. Dzisiejsi decydenci nie są żadną alfa-omegą ani elitą. To zwyczajni ludzie
  z którymi wy wszyscy bardzo często i osobiście graliście w piłkę na boisku
  lub naparzaliście się za szkołą. Jeszcze raz powtórzę, po drugiej stronie barykady stoją zwykli, prości ludzie którym po prostu "chce się więcej".
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:54:12
  1. Frekwencja dla rządzących, "Europy" itp. nie ma najmniejszego znaczenia.
  2. Co więcej, łatwo jest porobić głosy nieważne (lub jeszcze łatwiej przerobić ważne na nieważne).
  3. Oddając głos ewidentnie nieważny uniemożliwiamy pkt. 2, a wręcz zaczyna on działać na naszą korzyść.
  4. Możemy się pokazać i policzyć. Odróżnić się od tych, co są obok albo mają gdzieś (ewentualnie odwrotnie).
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:57:39
  Nigdzie nie napisałem że jestem Generałem.
 • @Stara Baba 14:59:31... Pana pesymizm jest większy niż Himalaje....
  Gdzie jest pesymizm??? Jestem optymistą...

  Dęby rosną powoli, ale codziennie...

  Widzę coraz więcej ludzi z godnością...i z prawdą w głowie.
  Chcąc odegrać jakąś rolę w zyciu politycznym , trzeba, tak uważam, czymś dysponować, coś wcześniej przygotować...Zaklęciami nie wiele się wskóra...
  Jeżeli przez cztery lata nie udalo się przygotować dobrych graczy , to po co bawić się w udawanie, że jedziemy po złoty medal..., po jakiwekolwiek miejsce na podium ?

  Dyskusje o wyborach na kilka miesięcym tygodni, dni przed wyborami są tylko rozmową o wynikach totalizatora...

  Ta zabawa mnie nie interesuje...i nie jest to pesymizm.

  Oczywiście życzę wygranej....
 • NIEOBECNI NIE MAJĄ RACJI!!!
  Zbliżają się kolejne wybory, wiec się ponownie wtrącam, bo wcześniej jak próbowałem to nie odnosiło to skutku a i mnie nie chciało się tracić czasu na pustosłowie.

  Proszę się zapoznać np:
  http://politykawspolnedobro.neon24.pl/post/27016,ile-razy-i-ilu-jeszcze-da-sie-nabrac-na-hasla-wyborcze

  http://politykawspolnedobro.neon24.pl/post/28148,strategie-postepowania-ludzi-niezaleznie-myslacych-w-okresie-kampanii-i-w-czasie-wyborow-analiza-swot

  http://politykawspolnedobro.neon24.pl/post/28894,skuteczna-strategia-postepowania-myslacych-w-okresie-kampanii-i-w-czasie-wyborow-analiza-swot-czesc-druga

  Zgadzam się, że gdyby bojkot wyborów zdecydowało się pow. 90 % wyborców to doniósł by on skutek ale TO JEST NIEREALNE!!! Policzmy się w końcu! Urzędników reżimowych, beneficjentów, "kolegów i znajomych królika" i ich rodziny to CO NAJMNIEJ 3 mln wyborców czyli na pewno pow. 10 % a do tego doliczyć trzeba wszystkich naiwnych i pożytecznych idiotów (np. spoty na rzecz reelekcji aktualnego strażnika żyrandola) i mamy minimalną frekwencje na poziomie 20 -25 % (dowody to wszystkie dotychczasowe wybory). Ale jest sposób - DEMOKRACJA czyli rządy większości. Innymi słowy TRZEBA PRZEGŁOSOWAĆ (!!!) mniejszość! I tu znowu zgoda z niektórymi przedmówcami - gdyby była realna szansa wyboru kogoś takiego jak np. Paweł Kukiz (pomijając już fakt jak ktoś taki bez zaplecza będącego skutecznie wyegzekwować nawet najlepsze prawo czy zarządzenia w kraju gdzie, wg. Jana Pietrzaka ale tu się też z tym zgadzam, każda nawet najlepsza idea przekształca się w swoje zaprzeczenie) to bym sam do takiego głosowania namawiał. Ale to jest TEŻ NIEREALNE!!! Bo na kogo? Jest co najmniej trzech kandydatów.

  Jedyną REALNĄ szansą na, W MIARĘ, szybkie zmiany jest MASOWE uczestnictwo w wyborach i oddawanie NIEWAŻNYCH GŁOSÓW!!! Bo tylko w ten sposób można LEGALNIE przegłosować gnojków, durniów i pożytecznych idiotów.
 • @Naczelny 15:00:28
  1,2,3 - można uznać, ale 4 - to oni liczą te głosy, a po stronie dążących do zmian brak takiego ośrodka.
  Czyli pomysł bez sensu.
  Bojkot - jest ostrzeżeniem dla rządzących.
 • @Stara Baba 15:03:34
  Ale Starą Babą - tak.
 • A ja
  zbojkotuję bojkot. I pójdę nietrzeźwy na wybory. Zawsze potem będę mieć wytłumaczenie.
 • @janpol 15:52:06
  Nie akceptuję takiej linii mentalnej; jeśli idzie się do wyborów i oddaje głos nieważny - to oznacza, że z jakichś powodów obawiamy się władz i jesteśmy tym samym podatni na manipulacje.

  Frekwencja na poziomie poniżej 40 % jest już wyraźnym wskazaniem.
 • @rerak 15:52:06
  No koń by się uśmiał z reraka, skoro myśli, że dla rządzących jest ważne jak kto głosuje.
  I tak robią, co chcą a wybory są wskaźnikiem nastrojów.
  Najbardziej groźnym jest wyłączenie - to oznaka tuż przedkryzysowa, bo po fali obojętności następuje fala wściekłości.
 • @Olka P. 16:22:17
  No!!! Gender się trafiło bo to Olka, a na męskie powołanie się rzuca.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:20:03
  Pana sarkazm wywodzi się z tego iż nie akceptuje krytyki swoich poglądów. Tajemnica Poliszynela dla wszystkich.
  Moim zdaniem Pana pogląd na wybory jest błędny. Aby obalić establishment należy zadać im cios ich własną bronią czyli demokracją.
  Tylko że tego nie robi się na kilka miesięcy przed wyborami gdyż wtedy jest już za późno.
 • @Stara Baba 16:45:46
  Niech mnie Pan przekona, że mamy demokrację.
 • @rerak 16:53:41
  Pan chyba nie czytał mojej odpowiedzi.
  PS. A ja Pana nie lubię, bo Pan nie czyta odpowiedzi a próbuje manipulować;-)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:50:47
  //...ie tylko różnej maści ćwierćinteligentów udających półinteligentów, ale także tych faktycznie inteligentnych///

  Nie udaję nikogo. Ale faktycznie... Trza ich eliminować
  I co? Trzeci raz w tą samą rzekę? To robią tylko wariaci.
 • @Ptasznik z Trotylu 09:07:18
  //Zadanie zostanie wykonane.//

  Dobre zdanie.
  Dopóki będę na neonku to Ptasznik może latać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:28:44
  A mówiłem, że można zmienić rzeki?
  U nas nie tylko Wisła, ale i Bug.
 • --------- kołysanki
  https://www.youtube.com/watch?v=3_wHjQGWGk8
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:39:49
  //Totalitarny faszyzm to nie maszerowanie w koszulach dowolnego koloru - to może być też samobójca, który strzela do siebie trzy razy i dzwoni jeszcze o pomoc. //

  Mieszkałem kiedyś w Kraju, gdzie wymyśli tzw. "faszyzm".
  Oczywiście byłem zbulwersowany na starcie ale jak już nauczyłem się lokalnego języka i mogłem rozmawiać z miejscowymi to dowiedziałem się ciekawych rzeczy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:59:07
  Faszyzm to całkiem logiczna idea; u nas funkcjonuje w wersji sowieckie (nie rosyjskiej).
  Zatem - to tylko gra skojarzeń.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:07:52
  // A ja jestem już stary i nie mam nic przeciwko pomocy.
  Sam to mogę się tylko zaopiekować czyjąś ładną i młodą żoną//

  A ja mam tylko nadzieję, że Ona tego nie czyta... :P
 • @imran 11:58:21
  Naprawdę jesteś taki naiwny??? A te 5,5 miliona nieważnych głosów w wyborach samorządowych niczego ci nie mówi Żal mi ciebie i podobnie myślących ,którzy wierzycie że ktoś was traktuje poważnie i wasze głosy się liczą Liczy się tylko frekwencja baranów przy urnach wyborczych. To co piszesz świadczy tylko o poziomie twojej wiedzy a może też i inteligencji Pozdrawiam Stefan Dembowski Ps kolaboruj z okupantami Polski, tylko jak to wytłumaczysz kiedy kolaboracja będzie karana ??Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:36:27
  //..i zostawić mi pod opieką żony/kochanki?//

  No nie wiem... Ale ja bym nie zostawił. (Pod twoją opieką :P
  Mogłyby zdarzyć się jakieś zjawiska, których bym nie akceptował...?
 • @Zbigniew Jacniacki 12:47:12
  Panie Zbigniewie godność to rzecz ważna ale nigdy nie wiadomo jak się może skończyć bojkot wyborów jeśli frekwencja spadnie poniżej 30% Dla tego warto raz zrobić inaczej i zamiast na wybory iść na spacer Pozdrawiam Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu Orban
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:04:09
  Jakto nie may demokracji? Mamy demokrację autorytatywną :)
 • @puuuq 13:31:14
  Bojkot ma na celu zorganizowanie Polaków przeciwko obcej nam władzy narzuconej porozumieniami w Magdalence przy akceptacji KK Bojkot może zapoczątkować powstanie ruchu społecznego na miarę pierwszej solidarności I co z tego że jest wybór kandydatów jak wybory są fałszowane??Bez społecznej kontroli władzy nic się nie zmieni Po to właśnie warto zrobić raz inaczej niż dotychczas Kto się liczy z pana głosem po wyborach??Stefan Dembowski Obywatelski Ruch Bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Naczelny 13:46:20
  I co z tego że w wyborach samorządowych było 5,5 milionów nieważnych głosów??Frekwencja się liczy dla OKUPANTÓW Polski panie naczelny ,frekwencja Pan jest po stronie naganiaczy polskich baranów goim do żydowskich urn wyborczych??Gratuluje poziomu inteligencji Stefan Dembowski Obywatelski Ruch bezpartyjny Akcja narodu ORBAN
 • @Slav 13:57:34
  Na drzewie to będą wisieli tacy kolaboranci (no chyba że sam należysz do grona okupantów) jak ty Slavsie To tylko kwestia czasu Będziesz dyndał miedzy PO,PiS, PSL,SLD i Palikotem a wiatr będzie szumiał JESZCZE POLSKA NIE UMARŁA Ps za idiotę kutasie obrzezany masz w ryja i kopa w dupę
 • @Oscar 14:03:26
  Ja jednak wiem że jeżeli wybory nie zostaną brutalnie sfałszowane to do drugiej tury wejdą kandydaci anty systemowi: Magdalena Ogórek i Jacek Wilk. (taki sondaż internautów widać czasem na Onecie w artykułach dotyczących wyborów)
  Ogórek stabilne 32,5%, Bronek 16% i spada, Dudek 17% i spada, Wilk 13% i szybko rośnie.

  Za bojkotem wyborów w I turze stoją osoby albo nie rozsądne albo wprost agentura mafii. (taki bojkot jest korzystny dla mafii).
  nadużycie link skomentuj
  Oscar 28.04.2015 14:03:26 Jak trzeba być głupim aby takie bzdety wypisywać ????Jeśli wybory nie zostaną brutalnie sfałszowane??????a jak zostaną brutalnie sfałszowane jak wybory do samorządów to co zrobisz palancie ???Zdrajcy to ci co chodzą na wybory i legalizują ten antypolski system władzy
 • @Stara Baba 14:37:50
  Ty na pewno na generała się nie nadajesz skoro nie rozumiesz istoty bojkotu wyborów jako próby zorganizowania Polaków przeciwko władzy z nadania Kiszczaka i Jaruzelskiego, władzy okupującej Polskę
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:22:15
  Trzęsienia ziemi?
 • @puuuq 14:38:38
  A skąd u ciebie taka pewność że na drugą Solidarność nie można liczyć Bo co , brak ci wiary??Ta pierwsza Solidarność była autentyczna do czasu wydalenia z niej pani Anny Walentynowicz Nie bądź taki pewien Polacy maja w genach zakodowane poczucie wolności Brak wiary w zwycięstwo powoduje nic nierobienie Stefan Dembowski Obywatelski Ruch bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • @Lotna 21:24:56
  Kto ma ten ma; ja cierpię najgorsze katusze ze swojej Pani Małżonki. Żadnej demokracji nie doświadczam.
 • @nocny gryzoń 14:41:05
  Gdyby było prawdą to co nagryzmoliłeś to media, politycy, episkopat skurwiony nie namawiali by baranów aby masowo brali udział w wyborach Co zmieniły wszystkie wybory po 89 roku Chcesz więcej argumentów za bojkotem naganiaczu baranów??
 • @Naczelny 15:00:28
  Pan to na poważnie czy dla jaj?Pan pił czy ćpał??Ile panu płaca od zapędzonego barana polskiego do żydowskiej urny wyborczej??Stefan Dembowski Ps punkt 3 i 4 na poziomie przedszkola - ka
 • @janpol 15:52:06
  To idź, oddaj głos nieważny Kolaboruj bo dzisiaj kolaboracja nie jest jeszcze karana Ale przyjdzie czasze kolaborantom będziemy golić łby na łyso Przekonasz się to tylko kwestia czasu Nikt ci nie broni być pożytecznym idiotą
 • @rerak 15:52:06
  Ja się uśmiałem twoją bzdurną argumentacją Płacą ci od sztuki czy za całość roboty w naganianiu baranów do żydowskich urn wyborczych??
 • @Stara Baba 16:45:46
  STARA I GŁUPIA GDZIE TY WIDZISZ DEMOKRACJĘ W POLSCE?? chyba masz na myśli Neon 24 ale też nie zawsze
 • @rerak 16:53:41
  Gdyby władza miała wszystko w dupie to po Polsce nie jeździły by Bronkobusy i Dudabusy To Tv nie podawały by mylnych sondaży a Skurwiony Episkopat polski(czy jeszcze polski) nie namawiał by wiernych aby po mszy szli do urn ?Coś ci się popieprzyło w główce panie rerak
 • @amadeusz2006 21:46:46
  Myśl "istoty bojkotu wyborów" w wykonaniu Amadeusza?????
  Nie rozśmieszaj mnie człowieku. Jak ciebie żydzi z NY nakierowali tak i klapiesz jak papuga guzik z tego rozumiejąc. Przypomnę że Jaruzelski już nie żyje a i drugiemu już niedługo. Pewnie przez cały XXI wiek wszystkie rządy dla bojkotujących jak ty będą z nadania "Jaruzelskiego i Kiszczaka".
  Co więcej, (teraz pewnie od wszystkich oberwę) jakiej do diabła "władzy okopującej Polskę"?????? O ile wiem wszyscy są przynajmniej z obywatelstwa Polakami!!!! Hasełka, hasełka a głupiemu radość. W rządzie polskim siedzą sami polscy obywatele a nie ufoludki. Jeszcze więcej, także swoje polityczne poparcie dostawali przez popierających ich kandydatury zwykłych Polaków.
  No i co.... 2006? Kumasz coś z tego?
 • @amadeusz2006 21:52:13
  nie mam żadnej pewności ale wystarczające przesłanki ,że takiego ruchu jak to miało miejsce w 1980 już nigdy nie będzie bo jest to technicznie nie do wykonania , przede wszystkim nie ma za bardzo kto się solidaryzować , jeśli same związki zawodowe zdążyły się bardzo skutecznie podzielić , to niby kto ma stanąć na czele tego ruchu , kto ma tym wszystkim kierować i generalnie jakich dokonać zmian ? to czy nie lepiej wesprzeć Korwina , który od 25 lat zmierza do normalności ?
 • @wieslawek 22:41:30
  Na pewno bredzę? Może to jednak wstydliwa sprawa o której nikt nie chce mówić? Przecież ten polski rząd nie przyleciał z Marsa! Pokaż mi kogoś
  z rządu nie będącym obywatelem Polski!!! Problem polega na tym iż mała grupa obywateli Polaków narzuca większości swoje poglądy i robi to bardzo skutecznie. Bojkot lub głosowanie na wystawionych ich kandydatów nic nie zmieni. Jedynym sposobem jest obalenie establishmentu poprzez organizowanie się i czynne uczestnictwo w życiu politycznym.
  Czego opozycja nie ma? Pomysłu na lepszą Polskę tak więc dla tego przegrywają. Ooooo.... przepraszam, mają bojkot wyborów.
 • Złe wieści z USA, gdzie w poniedziałek 27 kwietnia br. doszło do zamieszek w m. Baltimore stan Maryland.
  Powód podobny jak w trakcie ubiegłorocznych zamieszek w m. Ferguson tj. brutalność policji w trakcie , której doszło do śmierci Afro-Amerykanów. Aby poradzić sobie z sytuacją władze Baltimore i Maryland ogłosiły stan wyjątkowy i godzinę policyjną. Do tłumienia zamieszek władze wykorzystują 6 tysięcy policjantów. Gwardia Narodowa została postawiona w stan najwyższej gotowości . Poniżej video z tych wydarzeń :

  https://www.youtube.com/watch?v=WXsIxCHTenY

  https://www.youtube.com/watch?v=owNYjAM1oAg

  https://www.youtube.com/watch?v=lNbP3T0NMxw
 • Ten komentarz kieruję tylko do tych, dla których bojkot wyborów jest już oczywistośią...
  Ponieważ fałszuje sie i frekwencję i liczbę głosów waznych i oddanych na poszczególnych "sportowców", ważne jest utrudnienie tego fałszerstwa...

  Mamy mozliwośc wziąc kartkę z komisji , ze chcemy głosować w innym miejscu...
  Musi zostać to zaznaczone na liście elektoratu....
  Gdy idę głosować , to muszę oddać kartkę...Nawet w pierwotnej komisji...Mam nadzieję , ze sie nie mylę ( nie jestem specjalistą, więc proszę o korektę , jeżeli kartki nie trzeba oddawać.

  Zachowamy kartki, jako dowód nie kceptowania serialu pt "wieczór wyborczy".

  Ps.
  Czytając ostrzeżenia niektórych komentatorów, posiadanie takich kartek może uratowac przed konsekwencjami osądzania kolaboracji...
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:22:29
  Przepraszam ale też powtórzę: "nie akceptuję takiej linii mentalnej...", w której uczestnictwo w wyborach i oddawanie głosu nieważnego jest interpretowane jako obawa przed władzą. Znacznie łatwiej wyobrazić sobie, że obawiający się władzy nie pójdą na wybory (czyli proponowany bojkot) lub zagłosują zgodnie z WYRAŹNYMI przecież wystarczająco sugestiami, propagowanymi w środkach masowej dezinformacji. Przypominam, że w krajach gdzie wybory nie są obowiązkowe frekwencja na poziomie 40 - 50 % to żadna sensacja (no może w Wlk. Bryt. gdzie ostatnie wybory z frekwencją bliską 30% wzbudziły już pewien niepokój ale żeby ktoś wysuwał tezę o nieważności władz w ten sposób wybranych to nie słyszałem).

  Jeszcze raz przypominam: nieobecni nie mają racji a bojkotujący wybory nigdy niczego nie osiągnęli i nie wyobrażam sobie aby COKOLWIEK osiągnęli KIEDYKOLWIEK (no chyba gdyby zdarzyło się to co napisałem powyżej czyli bojkot na poziomie pow 90% czyli frekwencja poniżej 10% ale to jest NIEMOŻLIWE!!!).

  Za moją (ale nie tylko moją) propozycją natomiast przemawia bardzo prosta interpretacja wyniku wyborczego: np. frekwencja 68% (realne bo już takie mieliśmy) głosów nieważnych 75% (realne przy masowym ruchu niezgody na aktualną sytuację), czyli w liczbach bezwzględnych: ok 4-5 mln głosów ważnych różnych "aparatczyków", "kumpli królika" i pożytecznych idiotów i 15 -16 mln głosów sprzeciwu (nie kryję - ideał trudny do osiągnięcia ale naprawdę możliwy), co jest właśnie BARDZO WYRAŹNYM sygnałem dla tzw "elyty" i społeczności międzynarodowej, że "wadza" NIE MA LEGITYMIZACJI społeczeństwa i ABSOLUTNIE KONIECZNIE coś trzeba z tym zrobić bo np. w przypadku akcji obywatelskiego nieposłuszeństwa nie można LEGALNIE użyć ŻADNYCH środków przymusu wobec protestujących.

  I tego boja się i "wadza" i różni jej "pomagierzy" co widać i na tutejszym forum.
 • @janpol 00:10:00...I tego boja się i "wadza" i różni jej "pomagierzy" co widać i na tutejszym forum....
  Nie namawiam do niczego innego, jak tylko do ocenienia wiedzy o demokracji rzeczywistej a nie "ateńskiej" lub "mistycznej"...

  Poniżej co myslą o demokracji wspólcześni jej herodowie, czyli Amerykanie:

  (...)
  Według nowego badania na Uniwersytecie Princeton, amerykańska demokracja, już nie istnieje . Wykorzystując dane z ponad 1800 inicjatyw politycznych od 1981 do 2002 roku, naukowcy Martin Gilens i Benjamin Page stwierdzili, że bogate, dobrze zorganizowane osoby nadają kierunek polityczny kraju, niezależnie od zdania - a nawet wbrew woli - większości wyborców . System polityczny Ameryki zmienił się od demokracji do oligarchii, gdzie władza jest sprawowana przez zamożne elit . "Zrobić świat bezpiecznym dla demokracji" było uzasadnieniem prezydenta Woodrow Wilson dla udziału w I wojnie światowej, i jest to wykorzystywane przez Amerykanów, aby uzasadniać każdą następną interwencję militarną. Czy możemy usprawiedliwić wysyłanie żołnierzy do innych krajów, aby szerzyć system polityczny. którego nie możemy utrzymać w swoim domu?(...) US ma dwie firmy i system zwycięzca bierze wszystko , w którym nasz wybór jest między dwoma kandydatami, którzy j muszą dysponować dużymi pieniędzmi. Te dużo pieniędzy po to, aby umieścić mnóstwo przekazów medialnych . W stanowymi i lokalnymi wyborami osóby trzecie czasami wygrywają. W niewielkich miastach może faktycznie mieć znaczenie aktywnośc kandydatów, chodzących od drzwi do drzwi, rozdawanie ulotek i naklejek na zderzaki, dając lokalne prezentacje w lokalnym radiu i telewizji. Ale w wyborach krajowych, działania te są sterowane przez środki masowego przekazu.
  (...)

  Pytanie więc brzmi grasz w meczu ustawianym przez media finansowane przez oligarchów czy nie grasz ???

  Niektórzy kibice lubią ustawki i biorą w nich udział ... Prawdopodobnie niektórzy wyborcy też...
 • @janpol 00:10:00
  Proszę mi wyjaśnić różnicę w e wpływie na władze tego, czy oddaje się głos nieważny, czy też gdy nie bierze się udziału w głosowaniu.
  Czy jest jakieś przełożenie na legalność wyborów?
  Natomiast technicznie - łatwiej nie pójść niż kombinować nad urną.
 • @ireneusz 09:44:26
  Słusznie.
  Jednak udział w głosowaniu - to wskazanie istniejącej zależności między władzą a społeczeństwem. Także na zasadzie strachu.
  Bojkot - to zobojętnienie zazwyczaj poprzedzające wybuch gniewu.
  I tego władza może się bać i tonować swe poczynania.
  Dlatego ważny jest wynik.
 • @Zbigniew Jacniacki 00:56:57
  Nie ma obowiązku znać całej mojej "internetowej twórczości" więc przypominam, że nigdy nie twierdziłem, że USA to "wzór cnót wszelakich" a wręcz przeciwnie (np. system prawny a szczególne prawo "pseudopatentowe", które oddaje władzę korporacjom i ich "lajerom" jest do zmiany NATYCHMIAST i w żadnym przypadku nie może być przenoszone metodami typu ACTA na resztę świata bo będzie BARDZO ŹLE!!!). Prawo wyborcze ma też relikty z czasów, kiedy "ojcowie założyciele" byli za demokracją ale mieli obawy czy "US-ludeczkowie" (traperzy, farmerzy i zbieranina cwaniaczków z całego świata) będą w stanie dobrze wybrać prezydenta, więc wymyślili wybory za pośrednictwem elektorów, których w czasie ostatecznego głosowanie nawet nie obligują wcześniejsze deklaracje, wiec np. możliwe jest to, że naród wybiera demokratę (czyli elektorów kandydata demokratów) a elektorzy - republikanina czy odwrotnie. Ale w USA jednak "coś tam" działa i powoli ale jednak są zmiany. Coraz większe wpływy ma czysto ideologiczna, partia libertariańska, a w wyborach parlamentarnych coraz częściej (chociaż ciągle niewielu) wygrywają kandydaci spoza "wielkiej dwójki" w tym niezależni. Zresztą to "ich problemy" i niech oni się martwią jak je rozwiązywać. Nas powinno interesować bardziej UE i RP oraz ich prawo, władze i problemy.

  Zaznaczam, że "mechanizm demokratyczny" jednak działa a wyników tego działania BARDZO obawiają się "elyty wadzy" bo dlaczego jednak wydają taką " horrendalną kasę" na wybory i swoich kandydatów? I nie porównywałbym wyborów do ustawki, bo tak chcą ci, którym to jest wygodne czyli właśnie onym "elytom wadzy".
 • @Krzysztof J. Wojtas 03:57:49
  Bardzo prosto to zróżnicować:
  - nie głosujesz - to nie masz zdania (w domyśle zgadzasz się z wyborem innych, tak przynajmniej będą to interpretować "elyty wadzy" (czyli jesteś nadal przedmiotem machinacji propagandy, pseudo-sondaży itp.);
  -głosujesz oddając głos nieważny - masz zdanie BARDZO WYRAŹNIE - dajesz do zrozumienia, że się nie zgadzasz na ŻADNĄ propozycję ani na ŻADNEGO kandydata czyli jesteś NA PEWNO przeciw (czyli jesteś podmiotem aktywnym wyrażającym SPRZECIW).

  Dodatkowo należy wziąć pod uwagę reakcję na oba zjawiska:
  - mała frekwencja (czyli bojkot) to sobie przez dwa (może trzy) dni paru "najemnych tele-mondrusióf" sobie ponarzeka konkludując, że może to dobrze bo ludzie zgadzają się na "ustabilizowaną" rzeczywistość;
  - duża ilość głosów nieważnych to zajadłe ataki na głupotę wyborców, którzy nie umieją "prawidłowo" zagłosować, lub piętrowe teorie o masowych fałszerstwach (których jednak faktycznie nie można wykluczyć, ale o tym też już kiedyś pisałem, WIELOKROTNIE zresztą, że np. PIS który chce rządzić i zmieniać gruntownie RP a nie stać go na zorganizowanie odpowiedniej ilości mężów zaufania, nie nadaje się do rządów i szkoda na nich głosu wyborczego).
  "
 • @janpol 12:28:10
  nie wytłumaczysz.. :(
  ilość głosów nieważnych może dać temat do dyskusji na temat fałszerstw, a nieobecni nie mają głosu..
 • @Max von Stirlitz 16:18:45
  masz rację Maxiu, mam zadanie do wykonania.. tępić głupotę.. masz szczęście, bo dzieci i kabareciarzy oszczędzam.. a głosuję na siebie, skreślam wszystkich i dopisuję siebie do listy..

  P.S.
  "Zadaniowiec" to termin ukuty przeze mnie odpowiadający nagłym potrzebom usystematyzowania nazewnictwa neonowego kure.stwa , widzę że to broń obusieczna, ale no cóż, za żyda też już tu robiłem, kabaret głupoty trwa.............
 • @wk..ny 16:05:40
  >
  Ciekawe?
  " nieobecni nie mają głosu..

  wk..ny 29.04.2015 16:05:40

  49% frekwencji udowadnia, że to wybory niedemokratyczne a wybrańcy też nie reprezentują demokracji tylko mniejszość:)
 • @wk..ny 16:05:40
  Ale to nie jest trudne do zrozumienia. W wielu krajach demokratycznych na kartkach wyborczych jest kratka wyboru opisana np.''ŻADEN" (lub podobnie) co oznacza, że wyborca nie zgadza się na żadną propozycję (czyli jest przeciw WSZYSTKIM kandydatom). U nas też tak być powinno. Gdyby u nas sądy traktowały poważnie prawo to bardzo łatwo by było odróżnić fałszerstwo od głosu NAPRAWDĘ nieważnego oddanego świadomie (np. dodany gdzieś drugi krzyżyk na innego kandydata lub przekreślona karta i jakiś mały krzyżyk przy konkretnym nazwisku to oczywisty dowód fałszerstwa - a ja np. glosuje najczęściej w ten sposób (zawsze od wyborów prezydenckich II tury w 1995 włącznie, bo wtedy straciłem już wszelką nadzieję na zmiany w kierunku społeczeństwa obywatelskiego i państwa prawnego przez którakolwiek ekipę aspirującą do władzy może z wyjątkiem referendum w 2003 kiedy byłem za bo miałem nadzieję, że mimo wszystko bardziej normalne prawo i obyczaje UE wpływ na pozytywnie na ta całą "ubecka mafię") że kreślę DUŻY "X" i piszę "ŻADEN" i to swoim długopisem (biorę jak najbardziej nietypowy jaki mam).
 • @goodness 18:22:53
  A frekwencja np. 75% i oddanych 51% na zwycięskiego kandydata to prawdziwa demokracja? Prosty rachunek: np. 100 tyś. wyborców, glosowało 75 tyś. a wybory wygrywa ten który uzyskał 38,25 tyś. głosów, to to jest demokracja czy nie? A co z 61,75 tyś. wyborców?
 • @amadeusz2006 21:43:52
  A po co te nerwy ? po co te wyzwiska ?
  Jak wybory zostaną brutalnie sfałszowane to będzie to widać, to mafia się znowu skompromituje i będzie miała jeszcze więcej wrogów.

  A co da brak frekwencji ? NIC. Mafia powie wybory uczciwe a przymusu głosowania nie ma, taka wola ludu.

  Są kandydaci anty systemowi i trzeba na nich glosować, tylko na tych prawdziwie anty systemowych a nie na podstawionych przez mafię "udawanych" opozycjonistów jak np. Korwin czy Palikot.
  I nie na szaleńców na umyśle chcących Monarchii Chrystusa Króla Polski...jak Braun. (wystarczy popatrzeć na jego mimikę, to niestabilny psychicznie człowiek).
 • @amadeusz2006 21:43:52
  Popatrzyłem na inne komentarze "amadeusza".
  Moim zdaniem to klasyczny hasabrowski troll.

  On wyzwiskami i poniżaniem usiłuje zdyskredytować kążdą wypowiedź niekorzystną dla chazarskiej sekty w Polsce.

  To destruktor i taką rolę tu pełni.
 • @ Autor
  Dałem +5

  Zaniżona ocena jest prawdopodobnie rezultatem działalności zawodowych komentatorów - funkcjonariuszy żydo-reżimu.

  Poraża bezmyślność polityczna negujących sens bojkotu. Ale, cóż robić? Zawsze znajdą się tacy - a jest ich nie mało -, których 25 lat trwania żydo-reżimu IIIRP niczego nie jest w stanie nauczyć.

  Dariusz Kosiur
 • @Rzeczpospolita 11:06:53
  A mnie "poraża bezmyślność polityczna negujących..." inne działania niż "bojkot"! LUUUDZIE czy nie widzicie, ze "bojkot" to wymysł ubeckiej mafii i ich propagandzistów? Czy nie widzicie, ze bojkot nic nie dał i NIGDY nic nie da? Czemu dajecie się nabierać na łatwe do wychwycenia przecież manipulacje najmitów ubekistanu? Im zależy przecież abyście glosowali zgodnie z sugestiami zapodanymi w środkach masowej dezinformacji lub siedzieli w domach i się nie wtrącali.
 • @janpol 13:40:26
  jeszcze rok temu amadeusz z hameryki robił tu za agresywnego trolla, z którym nikt nie zamierzał rozmawiać, teraz jego trolling idei prosto z głowy suwnicowej pochwycili Wojtas, Nikander i Kosiur, których mam/miałem za mądrzejszych.. :(
 • @Oscar 10:18:58
  Antysystemowi kandydaci.. hmmmmmmmm kto to?

  Wilk - pieprzy bez składu gorzej od Korwina
  Kukiz - zawiesił się na JOW-ach, jak na poparciu PO, może kiedyś przeprosi..
  Kowalski - dobry chłopak, sterowany przez obszczymurków, zagłosowałbym na niego gdybym nie wiedział, że ze swoim wykształceniem i intelektem jest w stanie uwierzyć, że ja naprawdę widziałbym go jako prezydenta Polski - nie zrobię mu tej krzywdy..

  No i jeszcze jest Ogórek co to w czasach promocji piękna na wzór Barbie nie miała by sobie równych na Świecie (w polityce) - ładną kobietą jest..
  Głos na nią to głos na Millera u władzy SLD, nie lubię gościa, ale bez niego SLD spływa w kanał - i o to chodzi, Olejniczak i Napieralski to nie ta liga polityka, partii nie pociągną.. Nie ma w Polsce lewicowej partii, jest albo kawiorowa, albo kawiorowo spedalona.. no jest jeszcze Zmiana, dająca od początku znak, że to eskimoska ustawka :(
 • @wk..ny 15:59:18, janpol
  Różnica w argumentacji jest choćby tego typu, że wy nie przyjmujecie żadnej argumentacji - poza swoją, oczywiście.

  Do tego poświadczacie jej wiarygodność własnym imieniem i nazwiskiem.

  Ni o okazuje się, że nie ma nikogo na kogo można głosować, ale należy głosować.
  Tak po...nej argumentacji to nikt choć trochę myślący nie jest w stanie wymyślić.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:38:42
  ale się porobiło.. ludzie którzy nie uznają żadnego kandydata, kłócą się o sposób wyrażenia dezaprobaty.. proponuję zawrzeć pokój i nie wnikać kogo prawda jest "najmojsza", niech jedni bojkotują, a drudzy oddają głosy nieważne.. to w zasadzie bez znaczenia, ale może za 2-3tyg. spotkamy się na jakimś blogu podsumującym kto miał rację..

  Pozdrawiam
 • @janpol 13:40:26, @wk..ny 15:59:18
  Jak rozumiem przyjmujecie założenie, że żydo-reżimowa władza składa się z samych idiotów, którzy urządzą demokratyczne wybory po to, żeby oddać władzę narodowi.

  No, cóż, z całą pewnością to nie władza jest głupia.

  A co do suwnicowej, to ma więcej rozumu w małym palcu, niż wasze dwa mózgi razem wzięte.

  Zamiast trollować w interesie żydo-reżimu przeczytajcie sobie co nieco na temat poglądów suwnicowej A.Walentynowicz, może wam się co rozświetli.
 • @Rzeczpospolita 22:56:10
  co ja mam Ci powiedzieć? że Arystoteles był debilem nie znającym windowsa? chociaż nie śmiał bym suwnicowej do Arystotelesa przyrównywać, bo on prądu nie znał..

  "Jak rozumiem przyjmujecie założenie, że żydo-reżimowa władza składa się z samych idiotów, którzy urządzą demokratyczne wybory po to, żeby oddać władzę narodowi"


  To jest bardzo ciekawe, że promujesz poglądy niewykształconego prostaka, a negujesz mądrzejszych od Ciebie.. jakiś kompleks masz czy co, że wolisz się z głupszymi zadawać? Kmiotku nie ogarniasz tematu. albo perfidnie kłamiesz..

  Suwnicowej jedyną zasługą jest stwierdzenie: że Bolek to Bolek, znała go osobiście i poznała prawdę, tylko tyle, była we właściwym miejscu we właściwym czasie.. o bankach, demokracji, budżecie posiadała wiedzę?

  Potrafisz mylić się w temacie mojej osoby, to z czym startujesz do geopolityki i i makroekonomii?

  Od suwnicowego do polityka, to już było i nie sprawdziło się..

  chłopcy z wąsem proszę na prawo, tam za filar, aby wstydu na zdjęciach nie było..
 • @wk..ny 16:05:40
  Nieobecni nie mają głosu a obecnych władza ma głęboko w dupie To ja już wole nie mieć głosu niż być głęboko w dupie Jaki temat do dyskusji dał fakt 5,5 miliona głosów nieważnych w wyborach samorządowych w ubiegłym roku Brak ci logicznego myślenia , prawdopodobnie masz swojego kandydata Napisz że masz tak będzie uczciwiej
 • @Oscar 10:18:58
  Jak wybory zostaną brutalnie sfałszowane to będzie to widać, to mafia się znowu skompromituje i będzie miała jeszcze więcej wrogów.


  Bredzisz Przecież wybory samorządowe zostały brutalnie sfałszowane i co??Czy 5.5 miliona głosów nieważnych to nie dowód na fałszerstwo wyborcze?Mafia już dawno się skompromitowała ,nie zauważyłeś tego jeszcze?? Coś ci ten bojkot nie na rękę, masz swojego kandydata to idx i głosuj Kolaboracja dzisiaj jeszcze nie jest karana
 • @Oscar 10:22:10 bredzisz bredzisławie
  Jak trzeba być głupim albo perfidnym żeby wypisywać takie rzeczy Nie wiem kogo ty reprezentujesz ale miej tego świadomość że dzisiaj mogę cie znaleźć i skuć ci ten wstrętny ryj To w USA zrozumiałem że to właśnie chazarskiej sekcie zależy bardzo na frekwencji wyborczej To żydzi i ich poplecznicy namawiają na pójście na wybory Cała reszta która bierze udział w żydowskiej hucpie pod nazwą demokratyczne wybory to pożyteczni idioci Wyzywam tylko tych którzy jako pierwsi mnie wyzywają Apel o bojkot wyborów napisała śp.Anna Walentynowicz i trzeba być niegodziwcem albo głupcem żeby panią Anię posądzać o sprzyjanie hasbarze Coś ci ten bojkot bardzo nie pasuje dlatego tak się wściekasz bo czujesz że bojkot może się udać Następnym razem opluj mnie rzadkim gównem
 • @janpol 13:40:26 kłamiesz kłamiesz kłamiesz
  I co masz z tego że kłamiesz??Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby ONI namawiali do siedzenia w domu jak napisałeś IM zależy tylko na frekwencji żeby mogli potem powiedzieć że zostali wybrani w demokratycznych wyborach Masz swój powód,zapewne masz kogoś na kogo głosujesz ,dlatego wypisujesz bzdury Ps na dodatek skurwiony episkopat namawia wiernych aby szli do urn żydowskich i głosowali na tych którzy KK dają kasę z naszych podatków
 • @wk..ny 15:59:18
  A nie przyszło ci do tej pustej łepetyny że ty jesteś GŁUPI??To że jako jeden z pierwszych(nie pierwszy ) przekonywałem że jedyną formą walki z reżimem w Polsce jest bojkot wyborów nie znaczy ze inni przede mną tego nie robili W 2007 roku do bojkotu wyborów namawiał Stanisław Tymiński czy on też jest trollem??Kłamiesz jak każdy głupi że nikt ze mną nie chciał rozmawiać Jak mnie wyrzucili za mendę serwisową to wielu blogerów się za mną wstawiło Ty oczywiście tego faktu nie pamiętasz Wpisz w google bojkot wyborów 2011 a przekonasz się kto oprócz mnie przekonywał do bojkotu Ty po prostu nie możesz zrozumieć że 5,5 miliona nieważnych głosów w sfałszowanych wyborach samorządowych spowodowało że ci co mieli jakieś wątpliwości ,zrozumieli że tylko poprzez bojkot wyborów mamy szanse się policzyć i dokuczyć władzy w stopniu pozwalającym na zmuszenie reżimu do ustępstw Ale twój umyśl tego stopnia rozumowania nie ogarnia Dlatego tak się wściekasz jak pies chory na wściekliznę Ps na bazie bojkotu może powstać autentyczny ruch społeczny Czyżbyś tego się obawiał??Kim ty jesteś???
 • @wk..ny 18:01:19 tylko psychicznie chory idzie na wybory
  Jest różnica czy pójdziesz i oddasz nieważny głos czy zbojkotujesz wybory i nie pójdziesz Tych którzy oddali głos nieważny w wyborach samorządowych władza nazwała debilami niepotrąfiącymi postawić krzyżyka w odpowiednim miejscu Nie wierzysz to sprawdź wypowiedzi niektórych polityków oraz wchodzących władzy w dupę politologów Skoro chcesz żeby cie władza potraktowała jak debila to idź i oddaj nieważny głos To nie moja wina ze od 89 roku analizuje sytuację w Polsce i na dodatek myślę logicznie czego nie można powiedzieć o tobie Mam poza tym dar przewidywania pewnych zjawisk i wiem że bojkot wyborów uda się i uderzy w ten reżim Nie twierdzę że to będzie teraz ale frekwencja wyborcza spada Dla mnie najważniejsze są wybory do sejmu i temu tematowi poświęcam swój czas Twoje wpisy świadczą o tym że nie jesteś zorientowany w temacie , ja jestem i dlatego kontynuuję dzieło śp pani Anny Walentynowicz Udział w wyborach to legalizacja tego reżimu, to KOLABORACJA Z TYM REŻIMEM
 • @wk..ny 00:43:08 KUTASIE
  Wiesz dlaczego nazwałem cie kutasem??Masz u mnie po ryju i kopa w dupę za suwnicową Ta suwnicowa przeczytała więcej niż ty kmiocie To pani Anna Walentynowicz dostarczyła mi pierwsze opracowania Polskiego Lobby Przemysłowego im Eugeniusza Kwiatkowskiego na czele którego stoi prof.dr Paweł Soroka Ty kmiocie pojebany nawet nie masz pojęcia o czym ja piszę Przekonasz się ze dotrę do ciebie i spełnię dana ci obietnice Mnie możesz opluć nawet rzadkim gównem ale od suwnicowej chamie wara Stefan Dembowski
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:38:42; @ Rzeczpospolita 22:56:10
  Przyjmuję KAŻDĄ logiczną argumentację!!! Dziwi mnie tylko, że jak wykazuję słabość argumentacji interlokutora to on zamiast innego logicznego kontrargumentu, który by pogłębiał wiedzę dyskutantów, czytam (słyszę), ze jestem głuchy, kolaboruję z reżimem, twierdzę np. że władza to idioci, suwnicowa jest głupia (NIGDY bym czegoś takiego nie napisał choć niektórzy interlokutorzy powinni się zastanowić co wynika z moich odpowiedzi...) a system prawny i partyjny w PRL-bis to ideał itp. brednie przednie (naprawdę czytałem dziełko Artura Schopenhauera "Erystyka czyli Sztuka prowadzenia sporów" i radzę innym przeczytać!). A ukrywam się pod pseudonimem w tego typu forach bo chodzi mi o sprawę (w pewnym uproszczeniu: człowiek to rozumny stwór posiadający wolną wolę, który działa skutecznie i rozumnie dla własnego i swojego otoczenia dobra i jest odporny na manipulacje różnego rodzaju tyranów) a nie kolejne "kontrargumenty" typu "no wiadomo kto to jest" (a wiadomo, bo pomimo, że szczyt mojej aktywności politycznej przypada na czasy tuż przed-internetowe a dziś moje ugrupowanie należy już do tzw. kanapowych, to można "wyguglować" kto ja jestem zacz) czyli poza-logicznych argumentów "ad personam". Chociaż, z powodu używania tego samego nicku na niemal wszystkich popularnych forach, nie trudno zgadnąć jakie mam polityczne poglądy i nie zamierzam ich zmieniać.

  Jeszcze raz powtarzam: NAJLEPSZYM sposobem jeżeli nie chcemy głosować na "zapodane" propozycje jest oddanie głosu nieważnego a głosowanie to nasze PRAWO i OBOWIĄZEK bo to jest PODSTAWOWE prawo i obowiązek obywatela i wyborcy w społeczeństwie obywatelskim a chyba się nie mylę, wszyscy przynajmniej tu, chcemy do takiego społeczeństwa należeć, niezależnie od poglądów politycznych. Nie znalazłem żadnego logicznego uzasadnienia dla poglądów przeciwnych.

  A za rozwiązaniem, jakie proponuję (LEGALNYM I DEMOKRATYCZNYM co bardzo ważne!!!), jeżeli będzie skuteczne przeprowadzone, co jest możliwe (rozmarzę się: frekwencja 75-80% i 60-70 % głosów nieważnych), ŻADEN najmita ubekistanu czy "pseudo-telemondruś" nie odważy się pitolić o fałszerstwach czy głupocie wyborców, ponieważ dotrze do nich dobitnie, ze społeczeństwo ma dość i miarka się przebrała a jeżeli nie wyciągną z tego wniosków to wtedy przyjdzie czas na akcje obywatelskiego nieposłuszeństwa i ŻADNA władza w kraju (po takich wyborach NIELEGALNA i bez legitymizacji) czy z zagranicy nie odważy się tego pacyfikować siłą!
 • W mojej opinii (wciaz bez, zanim juz, (tez bez) - polskich znakow diakrytycznych)...
  Po mojemu bojkot nie ma sensu bo otwiera pole do pewnej wygranej obecnego systemu, przez zwycieska koncentracje glosow reprezentujacych beneficjentow 3RP; administracji, aparatu przemocy, partii wladzy, uwlaszczonych na PRLu i burzuazji kompradorskiej. W sumie wystarczajaca liczebnie, zdyscyplinowana i zmotywowana warstwa skurwieli zainteresowanych w utrzymaniu status quo.
  Paradoksalnie, im wiekszy bojkot - tym pewniejszy sukces wyborczy systemu.

  Natomiast udzial w wyborach, wobec rozproszenia nielicznych glosow, na apriori zmarginalizowanych licznych kandydatow- w rezultacie wciaz skutecznej propagandy glownego scieku i niskiej jakosci elektoratu (sic), rowniez gwarantuje porazke "obozu antysystemowego". Wiec jak w banku zaglosuja na wasiatego wsiuna.

  Czarno widze. Moze gdyby "czern" sie ruszyla - ale czern kumata. Jak sie ruszy to tylko na emigracje, poki drzwi otwarte.
  Moze czern uruchomic chyba tylko jakas ladnie zaserwowana, duszuszczipatielnaja prowokacja... wtedy mogliby to lyknac i zapominajac o instynkcie samozachowawczym jeszcze raz zapiac na ograna nute...
  Poki co, nic tylko "skuka i chandra unynska".
  Pozostaje jedynie czekac na wiekszy regionalny lub globalny rozpizdziaj. Anuz jakas karta wyskoczy i bedzie polka galopka albo nawet "i od nowa Polska Ludowa".
  --------------------------------------------
  Rowniez niezrownany morowiec, Gajowy Marucha nie napawa optymizmem.
  Cytuje:
  "Marucha said
  2015-04-29 (środa) at 13:35:23

  Coraz częściej myślę:
  Przyjdź wreszcie Putinie, wytęp polskojęzycznych rządzących, wytęp banderowców, dołącz nas do Federacji Rosyjskiej. Tylko nam zostaw na pamiątkę alfabet.
  Ptaszek ani piosenka nie są już do niczego potrzebne."

  A choragiewka? - Co murwa kac z choragiewka?

  Niech sie swieci 1 Maja!
 • @janpol 23:48:46
  Jednostką demokracji jest 1 człowiek aktywny, wyrażający swoją wolną wolę - głosując, lub nie uczestnicząc w głosowaniu.

  Stu-procentowe zdrowe wybory demokratyczne, równają się sumie uprawnionych do głosowania.

  Jeżeli 51% zagłosuje to jest połączenie demokratyczne = większej połowie aktywnego społeczeństwa w wyborach.

  Jeżeli 49% głosuje to jest tylko połączenie aktywnej społeczności danej mniejszości w kraju.

  Nie mieszaj ludzi aktywnych z obojętnymi, bo tworzysz parodię demokracji :))
 • @janpol 02:23:52
  Proszę wybaczyć - używa Pan argumentacji przedszkolaka jeśli pod uwagę wziąć zaszłości historyczne i sposób przeprowadzania wyborów; zapewne sławne wybor "3 Razy Tak" - to organizowały inne struktury?

  Przykre, że są ludzie, którzy niczego się nie uczą.
 • @1abezmetki 07:26:11
  Też po---na argumentacja; wziąć udział w wyborach, bo jak nie to... wygra obecna władza.
  A jak się weźmie udział to nie wygra?

  Zgoda, co do jednego - walka czynna nie ma sensu. Także ta "wyborcza". Jedynie bierny opór.
  Tworzenie wizji przyszłości i czekanie na sprzyjające okoliczności. Wtedy - będzie czas realizacji.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:10:25
  Sadze,ze wyluszczylem rezultaty obydwu przegranych opcji; w rezultacie udzialu i nie. Bez jednego -maksimum dwu blokowo obranych kandydatow antysystemowych nie ma co sobie glowy zawracac.
  Ale moze o to chodzi? Czuc bluesa czy szczura?
  Mysle, ze sie zgadzamy, ze sie zgadzamy. Pozdrawiam.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:03:55
  Niestety znowu zmuszony jestem się powtórzyć: "przykre, że są ludzie, którzy niczego się nie uczą".

  Co ma ustawka stalinowska, którą trzeba było zrobić bo wynik był nieważny (zresztą wiadomo już że był inny i jakimi metodami się posłużono) z MIMO WSZYSTKO demokratycznymi wyborami, których przy odrobinie wysiłku można przypilnować (proszę zapoznać się z Ruchem Kontroli Wyborów np.)?!!! Znowu kontrargumenty z d... wzięte.

  Szkoda mojego czasu, pozdrawiam i życzę mimo wszystko jakich konstruktywnych wniosków i wyłączam się.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031