Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
809 postów 13251 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Ostatnia notka Eugeniusza Sendeckiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gienek był "na rozmowach" z ABW, czy innymi służbami.

 Mimo, że chwalił się "zaproszeniem" na te rozmowy, to mimo kilku monitów nie był łaskaw poinformować o przebiegu.

Ostatnio zamieszcza zadziwiające notki z Hadaczem w roli głównej. Nie wnikam nawet, czy są tam informacje prawdziwe, czy nie. Kwestia mało istotna. Ważna jest treść stanowiąca obrazę poczucia dobrego smaku.

Wniosek jest oczywisty: nasz Doktor został "zadaniowany" na degenerację portalu.
Obecnie NEON jest chyba ostatnim portalem o dużej niezależności i odwadze prezentowania niezależnych opinii. Jest zatem niewygodny dla władz.
Metody dywersji bywają różne.
 
Przykre, że tego czynu dopuszcza się osoba, którą lubię, gościłem w domu. Niestety - kierunki się chyba komuś pomyliły. 

 

 

KOMENTARZE

 • A jeśli w Polsce istnieje siatka pedofilska
  to czy nie należy wypalić tego gorącym żelazem? Lobby będzie się bronić. to oczywiste.
 • @
  Ten tytuł trochę brzmi jak wyrok, brr.
  Wybaczy Pan ten żart, ale nie znoszę , jak sytuacja wśród przyjaciół robi się zbyt poważna. Myślę . że takie tematy powinniście sobie Panowie omówic na zapleczu. Z jednej strony przekroczona granica dobrego smaku, z drugiej odsłon ponad 3tys., co chyba nie często się zdarza...
  I już mnie nie ma. A w ogóle , to wcale mnie tu nie było.
 • @rerak 20:05:30
  Serdecznie pozdrawiam Nathanielu.
 • @Autor
  // Wniosek jest oczywisty: nasz Doktor został "zadaniowany" na degenerację portalu.//

  nie wierze w teorie spiskowe, ale "Doktor" z dnia na dzien "odlatuje" i szanse na powrot do pelnego "zdrowia" sa znikome.
  Byla taka Rosyjska kapitalna komedia "Swiat sie smieje" - wydaje mi sie ze to wszystko co robi ta "parka" to bije na glowe te komedie.
  Szkoda ze za przyczyna tych panow portal staje sie posmiewiskiem co widac po wpisach na innych portalach
 • @
  Tak ogólnie:
  w jaki sposób doprowadzono do gwałtownego rozprzestrzeniania się narkomanii?

  Po prostu - wydano jej wojnę.
  To samo z terroryzmem.

  Jeśli zaczniemy zwalczać zboczenia - .....

  Dlatego takie monotematyczne przekierowania są groźne.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:13:03
  Jest kilka procent ludzi ktorzy nawet wyrazaja sie logicznie i maja jakis tam przyzwoity iloraz inteligencji ale czasami odlatuja mentalnie (szczegolnie w tematach religijnych)
  Z Gienkiem zetknalem sie ok. 8 lat temu na innym blogu i zanotowalem te jego sporadyczne odloty z wizjami czy jego kolegami z ferajany.
 • @mac 23:07:44 - O JEZU...
  Zapewniam Pana, że nie odleciałem w żadnych tematach. Ani w religijnych, ani w żadnych innych. Wiernie wykonuję powołanie dziennikarza społecznego i tyle. Jestem wierny nie Panu, nie temu czy innemu portalowi - lecz jestem wierny PRAWDZIE.
  Pan się nawet nie przedstawił, nie ujawnił - kiedy i na ktorym portalu się Pan ze mną zetknął? Nie wiem, czy to jest odlot, czy po prostu zatajenie, niepełna prawda? Jak to się po polsku nazywa? Anonimowa twórczość w sferze publicznej - to co Pan robi?
 • @AUTOR
  DROGI KRZYSZTOFIE, NIE JESTEM ŻADNYM DYWERSANTEM!
  No... nieprawdę piszesz. Wiem, że temat Hadacza Cię drażni, ale nie możesz się zachowywać niedbale. Nie stawiaj mi zarzutu - że nie zreferowalem mojego przesłuchania w CBA. Na ostatnim filmie z Hadaczem precyzyjnie opowiedziałem to, co mogłem opowiedzieć o śledztwie CBA, w którym jestem świadkiem. Jako świadek jestem zobowiązany do tajemnicy - i to pod karą pozbawienia wolności. Obecnie dzięki moim informacjom są przesłuchiwani inni świadkowie, którzy też są objęci zakazem łamania tejemnicy śledztwa. Śledztwo CBA właśnie dzięki moim zeznaniom - istotnie zostało ukierunkowane na korzyść Polski.
  Co do innych Slużb, to owszem wraz z kolegami wybieramy się do Kontrwywiadu Wojskowego aby dopilnować polskiej sprawy.
  +
  Krzysztofie... jak Ty możesz mnie o dywersję pomawiać !?! Ty? Przewodnik beskidzki? Przecież ja w arcyważnej sprawie tak bardzo przysłużyłem się Polsce, NEonowi, Tobie, wszystkim prawym ludziom! Otóż ujawniłem - że osoba namawiająca Hadacza do ataku na Dudę to oficer armii izraelskiej. Sporo mnie to kosztowało strachu, bo ta armia jest groźna. Dodatkowo ujawniłem, że wśród osób prowadzących kampanię Dudy jest również żołnierz izraelski, pełniący funkcję radnego warszawskiego, taki z nosem, łysy.
  Po kim jak po kim, ale po Tobie spodziewałem się wyrazów szacunku i podziękowań za to, że poinformowałem i ostrzegłem polską opinię publiczną o tak ważnym skandalu antypolskim. Dziwię się, że nie spostrzegłeś, że CBA się zainteresowało Sendeckim jako świadkiem właśnie po tym, kiedy ujawniłem obecność oficera wrogiej armii i jego manipulacje przy polskiej kampanii wyborczej. Co jak co, ale spodziewał bym się raczej po Tobie, że zaczniesz pikietować, wrzeszczeć, oburzać się - że Cywilizacja Polska (CP) została zaatakowana!
  Widzę, że marny z Ciebie obrońca CP. Marny przez niespostrzegawczość. To jest straszna niewierność Cywilizacji Polskiej! CP zawsze pilnowała prawdę. Bez prawdy CP nie istnieje.
  I jest jeszcze jedna marność w Tobie - dajesz się inspirować Wrogom, anonimowym oficerom frontu ideologicznego (AOFI-m!). Jakiś Rerak, czy Nathanel puszczają anty-Sendeckie gazy, a Ty to wąchasz, się napawasz i potem powielasz fałszywe zarzuty. Ulegasz antypolonizmowi - i to mnie martwi. Właśnie dlatego, że na NEonie można pisać całą prawdę całą dobę - NEon kiedyś powróci na sam top! Właśnie dlatego, że na NEonie jako na pierwszym portalu opowiadam na bieżąco historię Krzyża z Krakowskiego Przednieścia i historię dzielnego obrońcy Krzyża, kóry się stał celebrytą, wdarł na salony, obalił mity, do zawału satanistę doprowadził - właśnie dlatego NEon24.pl czeka SUPER PRZYSZŁOŚĆ!
  + AMEN!
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:13:03
  Panie Krzysztofie. Problem pedofilii to najczęściej problem krajów biednych. Proszę posłuchać co na ten temat mówi polski racjonalista Andrzej Dominiczak. Dziś biedne kraje tj Dominikana, są centrami pedofilii. Jelcyn do takiego stanu doprowadził biedne dzieci w Moskwie, ale za Putina problem szybko rozwiązano. Proszę posłuchać jak silne to lobby:

  https://www.youtube.com/watch?v=eCmtfDHFFKc&feature=youtu.be&t=48m30s
 • @Eugeniusz Sendecki 23:32:52
  Krotko o odlotach Gienka z potalu Michalkiewicza ok. 8 lat temu.
  1.Kardynal Bertone.
  2.Ataki na Kaczynskiego za odmowe instalacji monitoringu.
  3.Naglasnianie proroctw artysty ludowego.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:57:20
  Wyglada na to,Drogi Gienku, że jesteś "pożytecznym idiota służb".
  Ustawienie "zadaniowania" niekoniecznie musi być "za wiedzą i wolą" zainteresowanego. Bardzo często są wykorzystywane cechy osobnicze - np. nadmierna dążność do medialnej obecności, czyli "parcie na szkło".

  Z działań wynika, że Hadacz właśnie tak jest moderowany, a ciebie wykorzystuje się jako nośnik medialny.
  Prawdopodobnie dostęp do informacji - jest z tego samego źródła. Czyli część danych jest prawdziwa, ale część podsuwa się gostkom jak gęsi kluskę. Powstaje misz-masz. I o to chodzi - wiarygodność mediów pada. Przestaje się traktować takie medium jako poważne, wiarygodne, opiniotwórcze.

  Ponieważ wykazujesz się dążeniem do popularności - jesteś łatwym obiektem manipulacji.

  Wniose.
  Jeśli jesteś poważnym człowiekiem, jeśli dobro Ojczyzny masz na uwadze - przestań pisać o Hadaczu. Masz inne możliwości wykazania się.
  Możesz np. opisywać przypadki medyczne ze swej praktyki. Tą drogą uzyskasz naprawdę duże wpływy i szacunek całej społeczności blogerskiej.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:49:10 - DROGI KRZYSZTOFIE, PROSZĘ...
  POWINIENEŚ NANIEŚĆ POPRAWKĘ I PRZEPROSIĆ
  Dziękuję Ci, że korygujesz swoje nieprawdziwe osądy mojej osoby. Posądziłeś publicznie mnie niewinnego - że się dopuściłem degeneracji portalu NEon24.pl. Teraz jednak przemyślałes sprawę i piszesz, że jestem tylko używany jako ślepe narzędzie. To jest spora poprawka w słusznym kierunku. Dziękuje Ci za to. Idź w tym kierunku. Po prostu mnie przeproś. Poszedłeś za daleko w oskarżeniach przeciwko mnie, więc zawróć z tej drogi.
  A prawda jest jeszcze lepsza - otóż nie jestem żadnym "pożytecznym idiota służb" z "nadmierna dążnością do medialnej obecności, czyli parciem na szkło". Drogi Krzysztofie - TELEWIZJA NARODOWA wyłuskała mnóstwo istotnych informacji, podała je do publicznej wiadomości, nawiązała kontakt intelektualny z wieloma Polakami, wymusiła nerwowe reakcje wrogich ośrodków, które zaczeły walczyć z prawdą ujawnioną przez autentycznych Polaków i... odnosi co raz większe sukcesy w szerzeniu prawdy.
  Wspomnij na Kazimierza Świtonia i Annę Walentynowicz - jak byli traktowani przez trzy dekady? Byli przedstawiani jako świry, oszuści, agenci, kłamcy anty-wałęsowscy i anty-solidarnościowi. Dzisiaj są u Boga, w Niebie i współweselą się z prawdą. Są mocni, są punktem odniesienia dla Polaków.
  I Ty mnie tak samo właśnie przedstawiłeś - jako osobę, która nie wie co mówi i co pisze, naiwną, błądzącą. Nie obejrzałeś jak wiele jest w moich filmach istotnych szczegółów, niezwykle ważnych, dających obraz sutuacji.
  Zrozum, je się nie zajmuję promowaniem Hadacza, lecz pokazuję prawdę o Hadaczu, o ludziach którzy go otaczają, stoją za nim, inspirują go, namawiają do tego i owego. To ode mnie się dowiedziałeś, że był w prywatnym archiwum w Berlinie, że założył kombinezon i rękawiczki jak buszował po aktach Kury, Jajka i Koguta. To ode mnie się dowiedziałeś, że Hadacz jest anty-masoński, nasz, polski, realizujący cywilizację polską opartą na prawdzie.
  Dowiedziałeś się - i co? Czy wsparłeś mnie modlitwą i ofiarą? Niestety, nie wsparłeś, Drogi Krzysztofie Wojtasie. Zacząłeś mi wbijać szpilkę w tyłek, zacząłeś mnie dezawuować, podważać moją uczciwą pracę medialną.
  NIE JESTEŚ W PORZĄDKU.
  Oczekuję od Ciebie, że się z tych przewinień wyspowiadasz i publicznie mnie przeprosisz. Że po polsku i po katolicku załatwisz sprawę.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:49:39
  Gieniu.
  Jak po katolicku - to idziesz na stos.
  Obiecuję, że drewno będzie suche i droga do nieba krótka.

  Z niczego sie nie wycofuję.
  Nie wyjaśniasz jakim cudem ten Hadacz dostał się (rzekomo) do tego archiwum. Kto go tam wpuścił?
  Kiedyś z z podobnej metody korzystał Michnik, Kroll i chyba 2 innych.
  Do tej pory mają co publikować.

  Ostrzegam cię: nie idź tą drogą. Ja mogę tylko powiedzieć - jeśli utrzymasz "kurs i ścieżkę" - ręki ci więcej nie podam.
  I na tym koniec w tym temacie.
 • Autor
  Odnoszę podobne do pańskiego wrażenie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:24:50 - KRZYSZTOFIE? TY SIĘ DOBRZE CZUJESZ?
  Andrzej Hadacz po prostu nie poinformowal mnie o tym, kto i kiedy go zaprosił do Berlina. Jak by mnie poinformował - to bym natychmiast o tym napisał na NEon24.pl. Pytałem go o to, ale on grzecznie odmówił podania informacji.
  Posądzanie mnie niewinnego, że ja jakieś cenne treści od Hadacza pomijam, złośliwie przed Tobą ukrywam, że zatajam je przed tak szlachetną osobą jak Ty - jest dla mnie obraźliwe. Strasznie krzywdzisz mnie, Krzysztofie, pozbawiając swojego wsparcia, uścisku szlachetnej twojej prawicy etc.
  A już tekst o stosie - obrzydliwy i śmieszny.
  Jezu, Krzysiek! Opamiętaj się! Znowu żeś się cytryńcowki napił?
  +
 • @Eugeniusz Sendecki 15:41:29
  -----znowu jak widzę , za Sendeckiego ktoś pisze. KOŃ TROJAŃSKI Genek -ZADANIOWIEC . Zdyskredytować neon i ludzi na nim piszących . Ot ! tzw FOLKSDOJCZ Sendecki .

  Ps. Panie Wojtas ! pamięta Pan ? ok 2 lata temu zrobił mi Pan wyrzut ,że !! zarzuciłam coś tam Genkowi . JA WIDZĘ WIĘCEJ ..................
 • Czy muszę
  wchodząc na Neon potykać się wciąż o te brednie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY