Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
735 postów 11783 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Polska a dżihad

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Polska jest antyislamistyczna i ksenofobiczna?

 Wydaje się, że cała hucpa związana z imigrantami islamskimi, czy też przepływem ludności z Bliskiego Wschodu , Afryki i Azji, jest  grubymi nićmi szytą.

Dlaczego tak uważam?
Po prostu Polska jest neutralna względem tego procesu, a cały problem bierze się z tego, że Zachód żąda finansowania dżihadu.
Czy Polska zamknęła swoje granice przed uchodźcami?
  W żadnym wypadku. Jeśli ktoś chce się u nas osiedlić, nawet z przyczyn ekonomicznych, praktycznie brak jest uregulowań, które by temu zapobiegały.
Granice są otwarte i korzystają z tego np. Wietnamczycy w sporych ilościach. Kiedyś byli to też Czeczeni.
Problem i zarzuty stawiane Polsce i Polakom bierze się stąd, że my nie chcemy ich dofinansowywać.
Po prostu chcemy, aby mieszkając u nas dostosowali się do naszych okoliczności i warunków. Czyli po prosu  PRACOWALI tak samo jak Polacy.
 
I to komuś bardzo przeszkadza i dlaczego są to wyznawcy PO?

KOMENTARZE

 • Powiem tak, ten tekst poniżej rozwala tzw. religię islamu w pył,
  czy obrońcy tej seksualnej cywilizacji dalej mają coś do powiedzenia w sprawie "ubogacnia" jewropy przez "doktorów i inżynierów", czy naturystka makrela zdjęła te swoje różowo czerwone lewacko homofobiczne okulary ?
  Kiedy społeczeństwa przejrzą na oczy i czy w ogóle zdążą, wątpię.
 • @provincjał 15:15:19
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/116063-islam-pozwala-na-pedofilie-homoseksualizm-zoofilie-kazirodztwo-nekrofilie
 • @provincjał 15:15:58
  Moje teksty nie koncentrują się na wykazaniu cech negatywnych innych cywilizacji, a pośrednio religii, ale na kształtowaniu postaw związanych z naszym, polskim, a tożsamym z chrześcijańskim, widzeniem i rozumieniem rzeczywistości.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:09:24
  Jasne, ale jako człowiek tej / naszej /cywilizacji mam nieodparte wrażenie, że stwierdzenie"
  "Po prostu chcemy, aby mieszkając u nas dostosowali się do naszych okoliczności i warunków. Czyli po prosu PRACOWALI tak samo jak Polacy."
  jest baaaaaardzo na wyrost.
 • 5*
  "Problem i zarzuty stawiane Polsce i Polakom bierze się stąd, że my nie chcemy ich dofinansowywać."

  My powinniśmy dofinansować Polaków, którzy są bezdomni i nie mają pracy, a nie rzesze muzułmanów z Bliskiego Wschodu.

  "Po prostu chcemy, aby mieszkając u nas dostosowali się do naszych okoliczności i warunków. "

  To są marzenia ściętej głowy, Panie Wojtas.


  "I to komuś bardzo przeszkadza i dlaczego są to wyznawcy PO?"

  PO, w moim widzeniu( przez ocean), przedstawia się jako germańska agentura.
 • @provincjał 17:01:37
  Tatarzy osiedli w Polsce i są wiernymi synami Rzeczypospolitej.
 • @AgnieszkaS 19:08:15
  Mogę tylko stwierdzić: wiem, że mnie Pani nie lubi.

  A ja Panią lubię choć niezbyt poważam, a Pani komentarz jest po temu dobra ilustracją przyczyn.
 • Bezsprzecznie ma Pan rację z tym, że muzułmanie mogą bez większych problemów
  znaleźć się w Polsce, zresztą znajdują się, bo zaczyna być ich widać w sklepach. Polska nie jest dla nich atrakcyjna bo ani nie ma skupisk ludności muzułmańskiej. Lipkowie, o których Pan mówi w odpowiedzi dla prowincjała to raptem kilka rodzin. Nie ma meczetów, poziom zarobków znacznie inny. Stąd nawet przysłanie ich do Polski spowoduje i tak ich przepływ na zachód, jak stało się z Czeczeńcami.

  Za cały bajzel odpowiadają USA, Francja, Wielka Brytania, bo nagle zachciało się im demokrację wprowadzać. Uciekają ludzie, z krajów w których obalono dyktatorów, którzy co prawda rządzili ciężką ręką, ale bomby im na głowy nie leciały. Gro tych ludzi nie ucieka, dlatego, że im się Europy zachciało, a dlatego, że w Amerykańskiej Demokracji w wykonaniu arabskim żyć się nie da.

  Nie trzeba rozważać, czy posłać tam kolejne kontygenty naszych wojsk, które zrzucą kolejne tony bomb, bo jeszcze więcej ludzi przepłynie choćby na desce przez morze Śródziemne, a zastanowić się, co zrobić, by mogli tam żyć.
  Po to są te akcje terrorystyczne, by uzyskać akceptację społeczeństw Europy dla eskalacji działań zbrojnych, a ta spowoduje eskalację Exodusu do Europy, aż wreszcie pokonają nas dzietnością.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:18:22
  Ależ ja Pana lubię. Nie lubię tylko czasami tego, co Pan napisze. Choćby o tych Tatarach, takich tam ....synach Rzeczpospolitej.
  ***

  Specjalnie dla Pana:

  "Widzisz przed sobą obraz grzesznéj duszy,
   Wkrótce się niebem pochlubię;
  Boś ty czyscowéj zbawił mię katuszy
   Tém jedném słówkiem To lubię."
  /TO LUBIĘ. Adam Mickiewicz/
 • @provincjał 17:01:37
  Za wykonana pracę dla takich to kaszanka i boczek ..hallal
  Jeżeli złamią polskie prawo natychmiast deportować albo do więzienia.
  Nie jestem antyislamista czy ksenofob ale realista
 • @AgnieszkaS 20:47:30
  No to ma Pani u mnie przechlapane od rana do wieczora, a w nocy też; mam 1/8 krwi tatarskiej, a jak byłem w Tybecie, to brali mnie za Chińczyka.
  Te geny są bardzo silne.
  PS. Rasa żółta jest bardziej inteligentna od białej, chociaż mniej zainteresowana seksem. Chociaż są wyjątki.
 • @Zawisza Niebieski 20:34:52
  Wziąć takich na wojskowe przeszkolenie. Przepędzić 50 km z obciążeniem, a później dać kawałek chleba z boczkiem.
  Przeżyje - może zostać i się rozmnazac. A nie - niech wraca na pustynię.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:11:01
  "później dać kawałek chleba z boczkiem" :)
  Sposób na bojowników państwa islamskiego jest znany. Zastosowali go Anglicy bodajże w XVIII w. Wszystkich złapanych i osądzonych rozstrzeliwano kulami wypełnionymi krwią wieprzową. Powstanie szybko upadło. No ale dziś byśmy uważali tę metodę za barbarzyńską.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:16:23
  Już raczej nie, bo i po co jeżdżą na szkolenia do Saudi Arabii, przez nią finansowane.
 • @Zawisza Niebieski 11:03:05
  Amerykański generał Pershing także tą metodę stosował na Filipinach, była skuteczna, do chwili obecnej, trzeba by ją powtarzać regularnie co jakiś okres tak w Europie jak i na świecie. Lecz najlepszy z nich był Karol Młot i nasz Król Jan III Sobieski i Jego husaria!.
 • @Husky 20:53:46
  lub salceson, schabowy, golonka, nóżki, meduza. Z praktyki wiem, że normalny Arab z ZEA, a jeden gościł u mnie chlał jak u siebie i żarł wszystko jak leci bo w Polsce Allach nie widzi, to samo u nich jak przywiozłem wyroby, mówili bym nie mówił z czego(choć wiedzieli!) a po zeżarciu, mówili, że to ja mam grzech bo im tego głośno nie powiedziałem by Allach to usłyszał. Ot hipokryzja. Zresztą nigdy ich nie widziałem by łbem walili w dywanik, nawet go nie mieli tylko jak chleją. Powiedzieli mi, że ta ich religia to dla biedaków, których na nic nie stać , nawet na babę tylko kozę na spółkę! Oni na dupy jeździli do Tajlandii, a na miejscu mieli pracowite Iranki, Rosjanki, Polki, Jemenki, Filipinki, a nawet Arabki-to dla wtajemniczonych, także w swych "stajniach" na wynajem, na których zarabiali, a mieli ich po 20 nawet! Taka musiała mu 100 $ dziennie odpalać czy zarobiła czy nie, więc policz ile to wychodzili na miesiąc,? mieli za co żreć, chlać, byczyć się na plażach, wojażować za dziwkami po Europie, Świecie nie pracując, lub pracując dla picu 4-6 godzin dziennie, resztę dnia do nocy spędzali na żarciu i chlaniu piwa i wódki na umór..bo były tam tańsze niż w Polsce. W urodziny szejka to tydzień spędzaliśmy razem na żarciu i chlaniu, bo był zakaz pracy, szejk zwracał firmie.
 • @kula Lis 67 18:06:01
  znam podobne przypadki i tu od swoich znajomych
  pzdr
 • @Husky 18:14:12
  Wolnych "sobót" i "niedziel" czyli czwartków i piątków nie miały, praca 7 dni w tygodniu, nawet w ramadanie! 20x100x31= 60tys$!
 • @Husky 18:14:12
  Byli i tacy co mieli po 4 żony, to 3 wystawiali na zarobek!
 • @Husky 18:14:12
  Pakistany biedota kupowali wspólnie w 5 blond kozę lub owcę, dymali ją tydzień a potem piekli na ognisku i żarli. Jeden na kolanach posuwał sukę ciężarną, robiłem im zdjęcia, cieszyli się z tego. A raz na baranowcu takim na 130 tys baranów robiąc na nim remont podczas wyładunku nakryliśmy ukropa jak ruchał w kabinie owcę wiezioną z Australii, z Antypodów. Potem robił z niej szaszłyki dla reszty ukropskiej załogi.
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/06/825/360/09bc10bc848d4e859ec741415007b89c.jpeg Gadowski ostrzega: W ISIS działa sekcja Europejczyków. Kilku jest nakierowanych na Polskę. Mają mapy Warszawy, Krakowa i Częstochowy. Po pierwsze w ISIS działa sekcja Europejczyków szkolonych do ataków w Izraelu. Kilku z nich jest jednak nakierowywanych na Polskę. Są tam mapy Krakowa i Warszawy, oraz Częstochowy. czytamy na profilu Witolda Gadowskiego na Facebooku.
  Gadowski ostrzega przed ewentualnym atakiem na nasz kraj. Tłumaczy to w pięciu punktach. Prócz sprawy dżihadystów nakierowanych na Polskę, jest też sprawa wypowiedzi następcy Abu Muhammada al-Adnaniego – byłego rzecznika Państwa Islamskiego.
  Po drugie następca Adnaniego wymienił Polskę jako kraj „bałwochwalców”, których żołnierze walczą z „wojownikami proroka”
  pisze Gadowski.
  Dziennikarz, twórca serii „Łowca smoków”, zwraca również uwagę na „Przystanek Woodstock”.
  Po trzecie w lecie odbywa się najgorzej chroniona impreza „Przystanek Woodstock” czytamy.
  Po czwarte atak na najbardziej katolicki kraj w Europie przyniesie duży rozgłos. Nowa strefa wojny… dodaje.
  Na koniec Gadowski mówi o kolejnym powodzie do zaniepokojenia, którego nie chce ujawniać.
  Po piąte…… Nie tego na razie nie ujawnię. Po prostu nawołuje do wzmożonej ostrożności. Źródła są dobre, m.in. żydowskie organizacje monitorujące skupiska Arabów zbliżone do Mossadu pisze Witold Gadowski.
  Ps...Wyrzucić z Polski wszystkich muzułmanów, którzy tu przyjechali po upadku komuny. Już mamy poważne problemy z Czeczeńcami i nic się nie robi w tej sprawie. Strach mieszkać tam gdzie mieszkają ci, nad którymi litowaliśmy się. W przypadku ataku na Polskę za każdego zabitego Polaka należy zabić 100 muzułmańskich śmierdziuchów!
  Pan Gadowski nagrał również kolejny komentarz. https://www.youtube.com/watch?v=acqzd3ZUzMM&t=810s
 • @provincjał 15:15:19
  W niemieckiej telewizji już podali, że był to student ..... czterdziestoletni (!) i był niezrównoważony psychicznie ! W Polsce też pełno tych ciapatych studentów, oto dobry pretekst aby dostać wizę stypendium i dach nad głowa przynajmniej na początku. Są różne stypendia z krajów arabskich i Sorosa i w ten sposób przemycają swoich, później budują meczety, dają swoich imamów i zalążek już jest w Warszawce, Wrocławiu Poznaniu itd. A głupi Polacy się przyglądają i nie przyjmują uchodźców. Tak, tak przyjąć tysiące muzułmańskich dwudziesto- i trzydziestoletnich sierotek jak chcą Nycz, Pieronek i Caritas, w którym działają też pedały i lesby: http://www.wspolczesna.pl/wiad... Hiszpania.
  Miłośnik seksu z drobiem (muslim) szturmuje kościelną uroczystość ślubną https://www.youtube.com/watch?v=qLtIBtqJqIc Obłuda idzie dalej, muzułmański mer Londynu zakazał wjazdu do Londynu Tumpowi oświadczył, że Londyn to muzułmańskie miast, tak ma być jak jest. Bezczelność tego muzułmańskiego u-boota nie zna granic. Krótko po zamachu powiedział "London is one of the safest cities in the world" Londyn jest jednym z najbezpieczniejszych miast na świecie. To jest "poziom" komunistów i złodziei z "platformy"
  London mayor: We are one of the safest cities in the world https://www.youtube.com/watch?v=Ke8lH-5DcAc Jak już pisałem: ramadan dopiero się rozkręca. Najlepsze jeszcze chyba przed nami.
  RAMADAN BOMBATHON
  Day: 11
  Terror in the name of islam: Attacks - 55, Kills - 627
 • @Krzysztof J. Wojtas
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/muzumaniejaponia.jpg Dlaczego w Japonii nie mają problemów z muzułmanami? Oto 18 mocnych powodów! Japonia jest zdumiewającym krajem, chroniącym swoje tradycje i fundamenty. Dlatego stosują wszelkie możliwe prawne i socjalne formy walki z rozprzestrzenianiem obcych dla nich religii. Nikt i nigdy na pewno nie czytał w Internecie lub gazecie, że jakiś arabski szejk odwiedził Japonię. Spróbujcie sobie przypomnieć. W porządku, nie próbujcie, nie było takiego. A oto dlaczego: Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.

  Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii (prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne)

  Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.

  W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego (co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach).

  Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku (jak rozumiem japońskie tłumaczenie).

  Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.

  Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.

  Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.

  Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.

  Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.

  Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.

  W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.

  Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.

  Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIE japońskie firmy.

  Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.

  O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.

  Japonia nie akceptuje praw szariatu.

  Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.

  Źródło: 3mr.info za Stop Islamizacji Europy,
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/64959-dlaczego-w-japonii-nie-maja-problemow-z-muzulmanami Ps...Brać przykład wprowadzać w Polsce!!! A nasza RP miała być Drugą Japonią według słów Bolka. Szkoda - skoro nam obcy urządzają lepsze jutro.......w Polsce byłoby bardzo dużo wyrzutków-Polek.
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1496847940162098100152.jpg Szok! Terrorysta z Notre Dame dostał od UE nagrodę za walkę z dyskryminacją. Dżihadysta, który wczoraj pod katedrą Notre-Dame w Paryżu zaatakował policjantów młotkiem, wcześniej otrzymał nagrodę Unii Europejskiej. Za napisanie artykułu, w którym skarżył się na... rasizm wobec migrantów. Algierski islamista krzyczał „to za Syrię”, uderzając w głowę młotkiem francuskiego policjanta. Przy terroryście znaleziono dwa noże kuchenne oraz inną „niewyrafinowaną broń”.
  Następnie wyszło na jaw, że napastnik przyrzekł wierność dżihadystycznemu Państwu Islamskiemu w nagraniu wideo znalezionym podczas rewizji w jego mieszkaniu. Okazało się, że zamachowiec, ponoć jeszcze student stypendysta Sorosa? 40-letni Farid Ikken, mieszkał w Szwecji, pracując jako dziennikarz. Co więcej, otrzymał w 2009 r. nagrodę dziennikarską UE — „Razem przeciw dyskryminacji!” (National Commissioners National Prize Against Discrimination) za reportaż, w którym podnosił temat rzekomego rasizmu wobec migrantów.
  „Innymi słowy, terrorysta który dosłownie próbował zatłuc ludzi na śmierć młotkiem, częściowo motywował się swoim gniewem przeciwko nieprzestrzeganiu poprawności politycznej” komentuje portal infowars.com. W swoim nagrodzonym artykule islamista poruszył również kwestię „osób ubiegających się o azyl, które nie mają dostępu do opieki medycznej, przez co są zmuszone szukać jej u wolontariuszy wśród personelu medycznego i innych osób” pisała o nagrodzonej „twórczości” Ikken Komisja Europejska. W Szwecji islamista otrzymał również tytuł magistra.
 • @Husky
  Wyłowiono ciało ósmej ofiary zamachu...Brytyjska policja, poszukująca 45-letniego Francuza Xaviera Thomasa, który zaginął po sobotnim zamachu na Moście Londyńskim, potwierdziła dziś, że z Tamizy wyłowiono jego ciało. Jest on ósmą ofiarą śmiertelną zamachu w stolicy Wielkiej Brytanii. W Paryżu prezydent Emmanuel Macron poinformował dziś o śmierci trzeciego Francuza w zamachu.
  Otrzymaliśmy potwierdzenie nowego bilansu. Łącznie ze strony francuskiej zginęły trzy osoby, a osiem zostało rannych. To wysoka cena, jaką płacimy w tych atakach powiedział. Ciało wyłowiono z rzeki we wtorek przed wieczorem w pobliżu Limehouse, w odległości 2 km od miejsca zamachu. Zginęło łącznie osiem osób, a 50 zostało rannych. Według źródeł szpitalnych obecnie w klinice przebywa 29 osób, 10 z nich znajduje się w stanie krytycznym. Ps.."To wysoka cena, jaka płacimy w tych atakach" gerontofil i kryptopedał Makaron. Ale ponieważ to nie on płaci, więc natychmiast przystąpił do przyjmowania nowych imigrantów. Nie słyszałem aby gerontofil i kryptopedał Makaron zmienił nastawienie do terroryzmu. Nadal kredki to jest jego odpowiedź. A Brytole odpowiedzą straszną zemstą i znowu będą malować kredkami po chodnikach i pszczoły, bąki lub szerszenie tatuować.!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY