Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 12424 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

23.09 - koniec świata - Żydów?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnio i to nie tylko na NEON-e pojawiły się teksty na temat rzekomego końca świata, który ma nastąpić 23 września Roku Pańskiego 2017.

 No to od rana czekam z utęsknieniem, a tu nic i nic. Znowu polało - tak deszczowo dawno nie było. Ale to nie koniec świata. Nawet chyba w USA już się pozbierali po huraganach.

 
Co zatem z tym końcem świata?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to trzeba zapytać wujka Google. Wiadomo, taki to ma jakieś powiązania z wiedzą nieczystą. 
(Od razu zasugeruję, aby nasi baardzo katoliccy bloggerzy dalej nie czytali, bo może to im jakoś na umysł nastąpić i później mocno uwierać. I grzech będą mieli duży).
 
Otóż wujek Google stwierdza, że 20 września rozpoczęło się święto Rasz Haszana, czyli żydowski Nowy Rok, a kończy się 22 września.
Żydzi mają tak porąbane, że Nowy Rok u nich jest na jesienne zrównanie dnia z nocą, gdy wszędzie indziej na świecie Nowy Rok zaczynał się od wiosennego zrównania. Oni mają w poprzek. Mało, u nich nowy  dzień zaczyna się o zachodzie słońca.
(Jak ktoś chce na judaizm się konwertować, to musi o tym wiedzieć).
 
No i teraz całe sedno rzeczy. Nowy Rok u ich rozpoczyna okres 10 dni skruchy za popełnione grzechy, które kończy święto Jom Kipur.
Z powyższego wynika, że w tym roku - zapewne na skutek zbytnich grzechów, nie będzie przebaczenia dla tej nacji i stąd koniec ich świata.
Czy musi to nastąpić natychmiast?
Niekoniecznie. Wszakże chyba to oznacza, że czas żydowskiej dominacji się kończy i to ma mieć miejsce w tym, nowym dla Żydów roku. Chyba 5777.
Czy to ma oznaczać, że i nas czeka to samo?
 Ja tam z judaizmem się nie identyfikuję. Moja chata z kraja.
A wy?

KOMENTARZE

 • Noo...
  szacunek dla Waszeci za podjęcie tematu :))...ciekawe, czy "niezależny" kibuc o tym wie :))

  moja chata też z kraja...niemniej łyka porządnej cytryńcówki bym się napił, a łącka śliwowica siem mi przyjadła już :))...
 • @trybeus 17:30:18
  Nie da się załatwić. W tym roku, po majowych przymrozkach - zero cytryńca, a zasoby, w obawie przed możliwą utratą z racji końca świata - zutylizowałem.
  Zatem - cudowne ocalenie będę świętował dereniówką, którą uważam (w moim rankingu) z topowo równą cytryńcówce. Tyle, że to jeszcze minimum miesiąc na zakończenie procesu . Teraz to i śliwowicą łącką, co to ją z racji popełnianych grzechów górale , coby darów bożych nie marnować, ku bardziej wytrwałej i emocjnalnie żałościwej pokucie przyrządzają, by się zadowolił.
  Nie mam nic przeciwko wymianie poglądów w tej mierze. Kwestia ustalenia warunków.
 • Prof. Uniwersytetu Hebrajskiego Shmul Sandkilkanaście lat temu napisał książkę "Naród wymyślony"
  Przeprowadzone ogromnymi nakladami badania swych korzeni w Palestynie przez naszych nowoheeczbrajczyków wskazują, że raczej niebyło nigdy zdobywania Jerozolimy, uciki z Egiptu (a tym bardziej 40 letnioego bląkania się na pustyni 600 tysięcznego) narodu żydowskiego ani króla Salomona. Można przypuszczać, że Stary Testament razem z wybraną narodowością wymyślili prorocy jako mitologię w postaci poprawionej historii (Hagady), która jest istotna głównie jako ilustracja niektórych przypowieści Ewangelii i religijna nadbudowa pasożytniczej filozofii wyartylułowanej w naukowym języku XIX wiecznym przez Marksa. Shmul Sand raczej niezbyt naukowo sugeruje chazarskie p[ochodzenie naszych kandydatóe na sjonistycZnych nowohebrajczyków, którzy skolonizowali Palestynę początkowo pod protektoratem Piłsudskiego a następnie ojców holocAustu i Stalina. przy
  Jeśli niowohebrajczykom nie szkodzi przekonanie o chazarskich korzeniach a Palestyńczykom nie pomaga przekonywanie o ich biblijnej historii przed Mahometem to i kalendarzerm się nie przejmą. wydatnej dialektycznej i organizacyjnej pomocy Andersa oraz Bermana.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:51:35
  //a zasoby, w obawie przed możliwą utratą z racji końca świata - zutylizowałem.//

  łożesz Ty panie Wojtasie łokrutniku egoistyczny ...sam nie wypić innemu nie dać :(((((
 • @telewidzacy 18:00:15
  Jacy "prorocy" to niby wymyślili?
  Wszystkie ważniejsze kwestie - to kompilacja tekstów sumeryjskich w dostosowaniu do stworzonej ideologii - już po powrocie z Babilonu z poparciem Cyrusa II Wielkiego , co było podzięką za wskazanie możliwości opanowania Babilonu przez jego wojska (słynne Mane, Tekel, Fares).

  A Piłsudski?
  Żydzi to rak duszący społeczeństwo - blokowali możliwość normalnego rozwoju poprzez stworzenie bariery umożliwiającej awans społeczny warstwy chłopskiej. Albo trzeba było ich wyrżnąć - to zrobił Hitler, albo wysłać do Palestyny - to próbował robić Piłsudski.
 • @trybeus 18:03:30
  Jakże "sam nie wypić"? Toż pracowałem nad tym od dłuższego czasu; wszak moja wiedza na temat końca świata nie od blogerów pochodzi.
  Nowy świat - nowa nalewka. Ale do budowy używa się i starszych materiałów.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:15:12
  A z jakiego szkła pije się cytryńca? Pytam , albowiem zastanawiam się czy ze Staszkiem kieliszkiem znaleźlibyście wspólną płaszczyznę w tej materii.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:12:01Piłsudski nie wysyłał "Żydów" do Palestyny tylko nielicznych terrorystów Żabotyńskiego
  W Polsce w czasie okupacji formalnieocalało okoiło 30 tysięcy żydów między Polakami i około 4 tysiące z obozów śmierci i pracy
  Realnie można szacować, że ocalało 1090-30909 tysięcy z czego część nigdy nie przyznała się do żydowskiego pochodzenia a w Palestynie prawdziwe ofiary holocaustu znane są większości nowohebrajczyków z ZSRR jako amatorzy grzebania w smietnikach na targach żywności.
  Traktat WEersalski i ustawsy związane narzucił Polsce ( i Grecjii) ustawę o ochronie mniejszości na podstwie której rząd polski musiał dopłacać do uboju rytualnego. Dopiero po śmierci Pilsudskiego w 1936r Sejm zzdołał ograniczyć te dopłaty o 16 milionów ówczesnych zł. i zapowiedział ich zupełne zniesienie w latach 40 (w 1936r Sejm powołał specjalną komisję, która sttwierdziła dopłaty w 1932r wynoszące 28 milionów zł i straty10 milonów zł w wartości szasunkowej skór zarzynanych rytualnie bydlaków, z których spuszczano krew przez cięcie skór ). Okazało się, że z tych 16 milionów zl. jako z jedynego źródła utrzymania żyło 150
  tysięcy rodzin talmudycZnych rzezaków, transportowców i sprzedawców koszernego czyli około pół miliona talmudystów utrzymyqwał polski rząd z budżetu. Trudno więc mówić o emigracji żydów popędzanych antysemityzmem. W wojsku mojżeszowcy mieli dzięki Piłsudskiemu jeszcze większe przywileje i dosyć masowo dezerterowali (przeważnie do W. M. Gdańska).
  Piłsudski powiedział Korfantemu, że Śląsk go nie interesuje gdyż jego Śląsk może przykryć paznokciem na mapie. Prawdopodobnioe zdawał sobie sprawę z wielkości Palestyny.
  Siostrz żopny gen Sosnkowskiego powiedział P:iłsudski, że lubi Żydów gdyż są podobni szlachcie kresowej krwi senatorskiej ( cenią sobie elitaryzm, przykładają dużą wagę do spraw martrymonialnych itp) Piłsudski podobnie jak Anders , Dzierżyński, Retinger, Giedroyć,Wańkowicz należeli do takiej szlachty, która p[o stażu w arystokracji carskiej była dosyć kosmopolityczna i m,ogła w swych korzeniach dopatrywać się sarmatów, rzymskich legionistów, którzy zabłądzili w litewskich puszczach, Niemców, Rosjan, Żydów (raczej z narodu księgi niż ziemii) itp (co nie znaczy, że była to szlachta niepatriotyczna).
  Siostra żony gen Sosnkowskiego wyszła za mąż za polskiego oficera z Korpusu gen Andersa, który zdezerterował w Palestynie do terrorystów i pomagała terrorystom żydowskim w walkach w Jerozolimie (pełniąc ważne funkcje w tajnym oddziale Korpusu gen Andersa) za co otrzymała specjalny przywilej spoczynku na żydowskim cmentarzu.
 • @autor
  NIe jest mozliwe by wymyslono to wszystko co jest zapisane w Starym i Nowym Testamencie. Czlowiek o okreslonej umyslowosci nie jest w stanie stworzyc czegos [napisac ] co wykracza poza jego zakres pojmowania.
 • @zadziwiony 18:56:54
  Cytryniec jest normalną gorzałką w której smakosz może wyodrębnić 5 smaków: słodki, słony, cierpki, gorzki i kwaśny.
  Natomiast optymalna zawartość alkoholu jest nieco niższa niż w zwykłej gorzałce - 36 - 38%, to z tej racji, że odczuwa się ją jako mocniejszą.
  Z jakiego szkła?
  Wygląda na to, że nasz Staszek wyemigrował przed rozpoczęciem testów na cytryńcówce. Zapewne, gdyby był sprawdził - nie wyjeżdżałby.
  Pytanie jest zatem niewłaściwie skierowane.
 • @telewidzacy 19:10:31
  Widzę, że kieruje się Pan niechęcią do Żydów i doszukuje ich jakiejś specjalnej podłości; oni są dla mnie normalnymi ludźmi i stosują swoje metody działania. Oparte na odmiennych naszym wartościach cywilizacyjnym.

  A tak z ciekawości: czy te dopłaty do uboju rytualnego to w ramach negocjacji prowadzonych przez Dmowskiego zostały nam narzucone?
 • @jan 19:13:21
  Zgadza się: dlatego wskazuję na zapisy tekstów Sumeru, a te mają swe źródło w poprzednim cyklu rozwojowym.
  Na pewno nie jest to myśl żydowska. Natomiast dla tych pustynnych pastuchów odwołanie do bożka plemiennego (Jahwe) było właściwym odwołaniem.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:17:26
  Panie Krzysztofie, gdzie Pan mieszka?

  Chętnie bym się do Pana wybrał na degustację - oczywiście środkami komunikacji publicznej. Ale nie więcej niż pół dnia jazdy, żadne Mazowsze ani Pomorze nie wchodzi w grę.
 • autor
  //rzekomego końca świata, który ma nastąpić 23 września Roku Pańskiego 2017.//

  Jeszcze nie wszystko stracone
  zostało 4h 37 min

  Bądźmy dobrej myśli
 • @PiotrZW 20:07:54
  No, przykre. Rejon podwarszawski, niedaleko Janek.
  Mamy stronę internetową akwojtas.pl tam są dane wraz z mapką dojazdu.
 • @Husky 20:23:24
  Aż tak Pan nie lubi Żydów.? To miedzy husky'mi są antysemici?
  Musi co, wszystkim zaleźli za skórę. To teraz mają.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:35:40
  boż to ostatnio nowy trend powstał...żydy żreja się między sobą...ku chwale Ojczyzny:)
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:35:40
  //Aż tak Pan nie lubi Żydów.?//


  Nie, dlaczego ?
  Z @Rzeczpospolita zawsze znajdziemy wspólny język 8-)))
  i szanujemy sie
 • @Husky 21:11:41
  Jasne, to widać, słychać i czuć... ale dlaczego środkiem przeciwko wampirom?
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:15:33
  Wszystkie chwyty dozwolone 8-)))
 • @Husky 20:23:24
  Pierwszy i ostatni raz bałem się końca świata, w 4 klasie szkoły podstawowej. Wtedy koleżanka przyniosła taką wiadomość. No ale to upłynęło wiele lat temu. Po tym było już wiele "końców świata".
  Ale mam nadzieję, że będzie to koniec świata dla lemingów. Żydów bym zostawił w spokoju, oni zawsze znajdują jakąś bezpieczną dla siebie drogę, w sumie to mądry naród... na swoją stronę.
  Raz tylko się pomylili... Opowiem przypowieść...
  Pewien Żyd z synem wędrowali w niedzielę i nagle stanęli przed kościołem. Ojcze, powiedział młodszy, zobaczmy co w tym kościele się dzieje. A była msza. Żydzi wysłuchali mszy po niej wyszli. Ale syn szarpie ojca za rękaw, zaraz będzie kolejna msza, chcę ją zobaczyć. I tak było przez kilka mszy.
  Wreszcie Ojciec pyta syna. Co tak cię w tych mszach ciekawi.
  A syn w rozterce odpowiada. Ojcze... myśmy mieli w rękach taki interes... i żeśmy go wypuścili?

  No tak... znany miłośnik babcinych emerytur tego błędu nie popuścił. On nie tylko z interesu czerpie ale również za sprawą złodziei pełną garścią z naszych podatków.

  Tak więc dziś wypiję piwo za twe i moje jutrzejsze zdrowie. A dla ciebie, by u ciebie nastąpił koniec świata lemingozy. Popatrz Ziut wydaje się zaczyna z lemingozy zdrowieć. Życzę tobie też ozdrowienia. Ale od jutra, gdy koniec świata się skończy :)

  Jutro Tadeusz R będzie nadal kombinował jak za swój "patriotyzm" większe pieniądze od POlaków wycisnąć, Jarosław K. będzie kombinował jak z Adrianana znowu zrobić "kacze pióro", wierni pójdą się modlić, wazeliniarze będą kombinowali, jak zrobić, by pierwsi podali kapciuszki na Nowogrodzkiej, opozycja będzie kombinowała jak nie wykorzystać szans, które PiS co chwilę im podrzuca. Lody SKOK, afera bilbordowa, PiSiewicze i ich przekręcy. A dziś spokojnej nocy Polacy. Jutro też będzie dzień, gdy idioci będą mieli Was za lemingów, a część z was tymi lemingami z wielką radością się staną.
 • @Zawisza Niebieski 21:56:00
  faktycznie... Ziut zaczyna się wybudzać...:))czekamy na wybudzenie Zbójnickiego :)
 • @Zawisza Niebieski 21:56:00
  // Wtedy koleżanka przyniosła taką wiadomość. //

  A mnie przed chwilą koleżanka dała książkę o końcach świata.
  Świetna lektura i ...
  nie tylko

  https://pbs.twimg.com/media/DKWkGA0WkAEMKqt.jpg
 • @trybeus 22:11:51
  To jednak proces będzie długi, Ziut już wcześniej objawy powrotu do zdrowego, polskiego myślenia wykazywał. Choć ciągle te same obrazki pokazuje.

  A Zbójnicki, to przypadek trochę trudniejszy, on ciągle kopiuje, kopiuje i boi się pomyśleć. Trzeba go dopingować do podjęcia męskiej decyzji... zaczynam myśleć... to naprawdę nie boli.

  Mamy jeszcze 2 lata, by się wybudzić z lemingozy, tyle, że gdy się wybudzimy zobaczymy ten sam świat. PO+Nowoczesna + KOD, czy PiS. Gdzie jest to większe zło? Ale czy pojawi się odpowiedź, gdzie wreszcie jest dobro dla Polski?

  Czy w sprawie sądów oni myślą o tych co przychodzą ze swoją sprawą by uzyskać sprawiedliwość? Nie, oni debatują kto sędziów (czyli swoje marionetki) będzie obsadzał.

  p.s. Swój wpis, ten który czytałeś z 21:56 trochę rozbudowałem, więcej "poezji" :) w niego wniosłem.
 • @Zawisza Niebieski 22:11:14
  A lemingi z kretyńskiej opozycji będą wyły i wyły jak dotąd

  W PiS wymyślili, co zrobić, żeby królować w sondażach. Opozycja "bije brawo"

  https://opinie.wp.pl/w-pis-wymyslili-co-zrobic-zeby-krolowac-w-sondazach-opozycja-bije-brawo-6168551811241601a
 • @Husky 22:14:16
  Widzisz Husky, nasze kobiety są piękne, może trochę zbytnio gadatliwe, ale wybaczmy im tę wadę, bo są piękne i mądre, i kiedy potrzeba zawsze stoją przy nas, chyba, że okazaliśmy się ostatnim lemingiem. A dodatkowo dały nam to co najpiękniejsze, kogoś, co po powiedzeniu pierwszego słowa "mama" powie nam "tata".

  Zawsze wielbiłem piękno ciała kobiety, i tej co powiedziała mi "tak" ale również innych. Wielbię też ich mądrość, bo zostały stworzone tak, by uzupełniać nas, w tych miejscach, w których my się nie sprawdzamy.
  https://isztuka.edu.pl/i-sztuka/sites/default/files/002_wenus_z_willendorfu_1.jpg
  Widzisz od czasów neolitu mądrzy mężczyźni wielbili ciało i umysł kobiet. Świątynie czasów neolitu odzwierciedlały narządy płciowe kobiety, dwie komory, pochwę i macicę, a wejście odzwierciedla wargi sromowe. W macicy było sacrum, bo tam odbywa się największe sacrum... tam powstaje nowy człowiek.
  Widzisz Husky, między porno a uwielbieniem kobiet granica niewielka. Stąd trzeba wyjść z lemingozy, by ją zobaczyć.
 • @K.J. Wojtas -piszesz pan bzdury
  Uwarzam ze pan bladzi w swych wnioskach jakoby Izraelici tylko powtorzyli to co odczytali z sumeru[czy to pismo czy przekaz ustny] A JAHWE to ich plemienny bog. Mysle ze wysokie ego nie pozwala panu dojzec spraw jakimi sa w rzeczywistosci,bog plemienny czyli oparty o jakies tam folklor nie formulowal by tak jednoznacznych przeslan do Izraelitow a z narracji wynika ze byly to formuly adresowane ponad wszelka watpliwosc do nich. Wrescie wiele faktow opisanych w pismach hebrajskich jest wyraznie umiejscoioncych czasowo razem z chronologia . np ksiega Ejzehiela jest czas miejsce ,kontekst historyczny,panujacy wladca itd.piszesz pan bzdury.dobranoc
 • @Husky 22:27:59
  Widzisz, Husky, jesteśmy świadkami nagłego odwrotu lemingozy. Chorzy z oddziału leczenia "zespołu Macierewicza" po odejściu lobbystów amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego wieją nawet nie prosząc o wypis na własne życzenie. Tylko jeszcze modlący się na drabince nieśmiało stęka, "jesteśmy coraz bliżsi prawdy". Polacy już tylko czekają na ogłoszenie tej prawdy. To my..., to PiS odpowiada za śmierć 96 Polaków.

  Jak sam widzisz, coraz bliższy dzień, gdy Polak rzeknie, "kiedy słychać PiS-u wycie, to dla Polski znakomicie.

  Widzisz jak dziś skupieni w kupkę wazeliniarze oczekują, że Kaczyński coś z Dudą ugra. Widzisz ten strach w oczach, gdy Kurski rozwalając kolejny samochód Polakowi wieje ze strachu do lasu, bojąc się, że go Polacy w 4 oczy rozliczą. Widzisz, by Kaczyński wstąpił na drabinkę trzeba 2300 policjantów, w tym snajperów. Złodziej Tadeusz R. ostatnie srebrniki za swój "patriotyzm" z kieszeni podatnika wyciąga. Tak boją się Polaków wrogowie Polski.
 • @Husky 22:27:59
  W oczekiwaniu na koniec świata, posłuchaj jakże proroczego wierszyka:

  Wije się w wazelinie Kempa, nie takiego chciałam prezydenta,
  A Kaczyński ze złości szura, chciałem tylko "kaczego pióra".
  A zaś Ziobro z miną szczura, chciałem władzy, czas dać nura.
  No bo wychodzisz wręcz na osła, ten co słuchasz zwykłego posła.

  Przy takim wierszem troll zasłoni liczka. To nie kaszanka, a ośmiorniczka.
 • @Zawisza Niebieski 23:41:23
  To poniżej niebieskiego i innych tu bardzo zaboli, oj zaboli!
  Głos oddany!
  Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? // Termin głosowania: WRZESIEŃ 2017
  Prawo i Sprawiedliwość 67.38%
  Kukiz'15 10.18%
  Wolność 6.44%
  Platforma Obywatelska 4.57%
  Ruch Narodowy 3.03%
  Sojusz Lewicy Demokratycznej 2.2%
  Nowoczesna 1.54%
  Partia Razem 1.3%
  Polskie Stronnictwo Ludowe 0.72%
  Inny komitet 0.71%
  Kongres Nowej Prawicy 0.61%
  Prawica Rzeczypospolitej 0.47%
  Inicjatywa Polska 0.24%
  Twój Ruch 0.22%
  Samoobrona 0.16%
  Partia Zieloni 0.08%
  Unia Europejskich Demokratów 0.08%
  Wolni i Solidarni 0.08%
  Głosów: 10236

  https://antykomunista.neon24.pl/post/140296,rosja-zniszczyla-putina#comment_1414357
 • @Husky 22:14:16
  no to trzeba być skończonym idiotą, aby nie zajarzyć co też koleżanka chciała przekazać :)))

  ale że do sieci wklejasz fotki koleżanek :D...któraś ci w końcu zrobi "kręcenie wora" i nie będzie to seks :)))...ale to nie mój problem
 • @Zawisza Niebieski 22:24:18
  ziuta nie czytam, przez te wycinanki, ale kiedyś widziałem tytuł i się mi trochę czerep rozgrzał :)))
 • @Zawisza Niebieski 22:37:57
  //Widzisz Husky, nasze kobiety są piękne, //

  wiem, wiem
  nie neguje tego
  nie neguje
  Wasze pikne so

  https://pbs.twimg.com/media/DKGnaACXcAAVsKa.jpg
 • @trybeus 23:50:09
  nie obawiam sie 8-)))
  mam ich sporo
 • @Husky 23:44:26
  Biedny Husky, co się takich pseudo sondaży trzyma, tylko tyle ci zostało?
  Nie pierwszy dzień jestem dziennikarzem obywatelskim, i wiem, jak się takie sondaże tworzy. Zwykle nie mają one, albo mają bardzo prymitywne zabezpieczenia przeciw wielokrotnemu głosowaniu. Czasami wystarczy skasować ciasteczka, kiedy indziej zmienić IP. I możesz głosować ile chcesz. Wiesz, są takie programiki, dzięki którym nagle możesz pojawć się w Internecie jako użytkownik z San Escobar. Trolle PiS mają nawet do zakłamania wyników programik, kiedyś w internecie się nim chwaliły.

  Tak więc spokojnie, jeśli mnie zabolało, to tylko to, że Husky tak dalekiej lemingozie uległ. Z choroby człowiek się nie śmieje. W chorobie trzeba podać rękę, co niniejszym kilku blogerów dla ciebie czyni.
 • @Husky 23:53:50
  Masz ich sporo, a powtarzasz się jak jąkająca się kukułka. Husky proszę, kończ waść, wstydu oszczędź. Widzę, że baza trolli tak jak grupa ludzi z zespołem Macierewicza topnieje, nowych pomysłów brak.
  Chcesz nowy?

  Szanowni Państwo, zbliżamy się do lotniska imienia Lecha Kaczyńskiego, czyli witamy w Baranowie.
 • @Husky 23:53:50
  masz ich sporo...do kręcenia wora?:))))...nie zazdroszcze :D
 • @Krystyna Trzcińska 00:40:58
  kurwa, znów zaczynają się wycinanki...spadam...dziękuje za uwagę
 • @Krystyna Trzcińska 00:40:58
  No i oczywiscie ciag Fibonacciego widoczny na kilku zdjeciach zamieszczonych przez Pania to przypadek,nieprawdaz?
  Prawdopodobienstwo powstania systemu kopiowania i powielania zycia przez uzycie DNA i komplementarnego mu systemu bialek to cos okolo 1x10 do 40 000 potegi.Liczba atomow calego Wszechswiata to 1x10 do 143 potegi.To wykracza nasze mozliwosci ogarniecia tym malym komputerkiem o wadze 1,3 kg.Sa jednak tacy co twierdza,ze WIEDZA.
  Guzik wiedza!
 • @jan 22:42:25
  Raczej Pan nie masz pojęcia o temacie.
  Cała "konstrukcja" Biblii jest zawarta w Księdze Ezechiela. Tyle, że nie tej biblijnej, a apokryficznej.
  Na tej podstawie dopisano całą resztę, ale też należy pamiętać, że bardzo dużo zmian wprowadzili kapłani na "posiedzeniu" Sanhedrynu w Jabne (chyba w latach 75 - 78), czyli już po Chrystusie, a gdzie datuje się początek judaizmu rabinicznego.
  A że wiele tematów jest zbieżne historycznie? U Sienkiewicza też daty się zgadzają.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:23:17
  Systemowe a wręcz naukowe pasożytowanie na innych narodach to nie są "normalne zasady działania".
  Rasizm na tle religijnym (dyskryminacja systemowa Goi) to nie są "normalne zasady działania"

  Na tej zasadzie nie powinno się karać bandytów bo napaści i rabunek to dla nich "normalne zasady działania".

  Kultury pasożytujące i zniewalające inne narody powinny być systemowo tępione. I nie mam ty na myśli prymitywnych i brutalnych metod Hitlera ale metody prawne systemowo blikujące możliwości pasożytowania na innych narodach globalnym pasożytom.
  Taką metodą może być nacjonalizacja majątków oligarchicznych oraz nacjonalizacja czyli uspołecznienie mediów... i dodatkowo wyjątkowo wysokie kary za korupcje dla przedstawicieli władzy państwowej.
  (sędziowie, urzędnicy, ...)

  To proste zasady sprowadzające systemowych pasożytów do roli zwykłych obywateli podlegających prawu tak jak wszyscy inni obywatele.
  W tych warunkach pasożytowanie nie jest możliwe.
 • @Oscar 08:39:37
  Napisał Pan poważną uwagę. Należy Panu zatem poważnie odpowiedzieć.

  Mamy różne systemy etyczne. Jeden - nasz, gdzie obowiązują (nominalnie ) zasady miłości bliźniego i drugi, żydowski, gdzie liczą się tylko ich interesy.

  Czy ma Pan jakieś kryterium, które pozwalałoby określić, który z tych systemów jest właściwy?
  To, co Pan zrobił, to ocena judaizmu z punktu widzenia chrześcijaństwa. Obiektywnie - nie podał Pan żadnych powodów, aby uznać wyższość chrześcijaństwa, a tym samym dokonywać takich ocen.
  Jest gorzej.
  Jeśli uzna Pan wyższość chrześcijaństwa, to automatycznie wchodzi Pan w obręb etyki żydowskiej opartej na hierarchiczności - tu poprzez kryterium wyższa/niższa etyka.

  Wniosek jest tylko jeden: to nie jest właściwa droga.

  Natomiast poszukiwanie drogi zaczynamy od konstatacji, że mamy odrębne etyki. (Cały czas to próbuję wyjaśnić).
  Wybierając swoją drogę (zasady etyczne), nie porównujemy ich z tymi żydowskimi, a budujemy swoją własną przestrzeń etyczną.

  Ważne jest, aby nie włączać żadnych zasad judaizmu do naszego systemu etycznego. Nawet, gdy są bardzo bliskie, a przynajmniej tak są przedstawiane. Nie wolno mieszać porządków!!!
  Czyli: żadnego multi - kulti w sferze organizacji struktury państwowej.
  (Z tej racji polityka PiS jest słuszna, a PO sprzeczna z Polska Racją Stanu).

  Teraz, jeśli jest to akceptowane, należy zastanowić się jakie pojęcia są wtrętami judaizmu do Cywilizacji Polskiej. Jednym zaś z pierwszych - to kwestia własności.
  I te rozważania należy poszerzać.
 • TAK "ŻEM CZÓŁ"
  https://pbs.twimg.com/media/DKa8GWkWAAAgHOX.jpg
 • @Husky 09:30:49
  Wyraźnie widać, że gość degustował cudowne ocalenie. Ale nie wygląda na Żyda. On ten stan błogości, musi co, po Buddzie odziedziczył.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:27:25
  //(Z tej racji polityka PiS jest słuszna, a PO sprzeczna z Polska Racją Stanu).//

  I znowu z pana PiSlamista wyszedł, Panie Wojtasie.

  O ile jestem fanem Cywilizacji Polskiej (Pańskim giermkiem i sekretarzem) to nie zgadzam się na takie enuncjacje.

  Pan, Panie Wojtasie zadowalasz się jakimiś elementami polityki hodowcy kotów z Żoliborza a nie patrzysz Pan na całokształt.
  A, niestety, tak się składa, że ta cała banda nas oszukuje i okrada. PO robiła to półjawnie i się nachapała. PiS robi to pod płaszczykiem "patriotyzmu" i "wstawania z kolan" i okrada nas z Ducha. (Ale Pan, zdaje się, tego nie dostrzegasz)
  Nakazuje wierzyć, że mamy "wiecznego sojusznika" a "nasz" minister od wojny jest bezczelnym lobbystą syjonistycznego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Czy Pan, Panie Wojtasie tego nie widzisz?

  Bezczelne przemówienie Trumpa w ONZ powinno Pana pozbawić złudzeń.

  PiS jest tylko pacynką tych co rządzą Trumpem i starają się zachować status quo, gdzie ludobójcy, którzy zrobili USA chcą narzucać światu swoje reguły gry.

  No way!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:21:48
  Chyba nie czytasz ze zrozumieniem: w tym przypadku wskazywałem jedynie na element z wiązany z multi - kulti, czyli chodzi o blokadę dla migrantów.
  Jeśli wraz migrantami stracimy ducha polskości - to nie ma co mówić o Cywilizacji Polskiej.
  Natomiast wielokrotnie i od wielu lat jestem przeciwny współpracy z USRaelem. To prezentowałem już długo przed Nowym Ekranem - nie zamierzam się powtarzać. Tak jak jestem przeciwnikiem polityki Macierewicza.

  USA są na równi pochyłej. Trzeba wykorzystać sytuacje i budować struktury pozwalające stworzyć Trójmorze, bo Polska sama jest za słaba, aby istotnie oddziaływać i realizować interesy wobec potęgi niemieckiej.
  Jesli zatem te struktury i ideę zmian opracujemy, to upadek USA nie będzie miał wpływu na nasze działania, a uwolni nas od uzależnienia.

  USA nie padną od razu, ale ich wpływy będą słabsze.
  Wiec zamiast atakować mnie skomentowałbyś rozmowy Macierewicza w USA, gdzie przemknęła informacja o polskim włączaniu się w rozwiązywanie sytuacji kryzysowych z jakimi USA mają do czynienia.
  Właśnie takie kwestie powinny być nagłaśniane, bo znowu "wylądujemy w Iraku".
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:03:55
  //Chyba nie czytasz ze zrozumieniem//

  Nie wiem, w każdym razie się staram.

  //Jeśli wraz migrantami stracimy ducha polskości - to nie ma co mówić o Cywilizacji Polskiej.//

  Małego ducha jesteś Panie Wojtasie. To nawet Muzułmanie do nas się przyklejali, doceniając wolności, którą gwarantowała Rzeczpospolita. Co było to było ale ciągle mamy enklawy wyznawców Mahometa.
  I czują się dobrze, co najwyżej protestują przeciwko ekspansji Arabii Saudyjskiej bo to nie jest ten sam Islam.

  Cywilizacja Rzeczpospolitej potrafiła sobie z tym poradzić. Komu niewygodny był knut Chana wybierał Rzeczpospolitą. I wiernie służył. Sam widziałem na cmentarzu pod Monte Cassino groby polskich Tatarów. Ile jest jeszcze takich grobów po świecie?

  Żeby było śmieszniej to właśnie polscy muzułmanie protestują przeciwko inwazji Islamu by Arabia Saudyjska (koczowniczy twór na BW, kiedyś o tym napiszę).
  ------------------------------

  //USA są na równi pochyłej.//

  Następny, który odkrył ciepłą wodę :))

  -------------------------------------------
  //USA nie padną od razu, ale ich wpływy będą słabsze//

  Od razu nie padną, to pewne ale skazane są na upadek, taka jest logika dziejów. Zanim padną mogą jeszcze namieszać bo mają narzędzia.
  No ale Bestii trzeba się pozbyć.
  --------------------------------------------
  //Trzeba wykorzystać sytuacje i budować struktury pozwalające stworzyć Trójmorze, bo Polska sama jest za słaba, aby istotnie oddziaływać i realizować interesy wobec potęgi niemieckiej.//

  Racja, w wymiarze Państwa tak. (My tu na Kujawach akurat ich się nie boimy, dostali po dupie i pamiętają :)

  Poważnie - musimy budować sojusze, im bliżej tym lepiej. Wrogów szukajmy na końcu świata. Najlepiej w San Escobar :)
  ---------------------------------------------------
  //Wiec zamiast atakować mnie skomentowałbyś rozmowy Macierewicza w USA, gdzie przemknęła informacja o polskim włączaniu się w rozwiązywanie sytuacji kryzysowych z jakimi USA mają do czynienia.//

  Ja Pana, Panie Wojtasie nie atakuję, gdzieżbym śmiał?...

  Rozmowy tego debila (minister wojny RP) nie napawają optymizmem. Neokoni (trockiści) chcą nas wciągnąć w nową wojnę. Tym razem w przeciwko Korei. Tzw. "rozwiązywanie sytuacji kryzysowych"...

  Znasz moje zdanie, polski żołnierz ma pilnować polskich granic a nie latać po świecie, żeby zrobić dobrze koczownikom.
  I ma nas być 2 500 000 przeszkolonych i pod bronią. Wtedy nikt nie podskoczy. O naszych przewagach w polu uczą na akademiach wojskowych.

  A co mamy?
  No... Mamy "wieczny sojusz" z bandytami i bezwarunkowe poparcie dla nazistowskiej junty w Kijowie.
  Tak nas skurwili.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:07:02
  Przestań motać; i tak będzie im koniec świata. Nie ma co kombinować tylko trzeba się przygotować.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:28:56
  Czyli co?
  Na dereniówkę mam liczyć?...

  To nie to samo co cytryńcówka ale może być :(((((
  Ostatecznie, skoro ma być koniec Świata :))))))))))))))))))
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:28:56
  Mimo, że kolejny zapowiedziany przez ludzi koniec świata nie odbył się, ciągle aktualny pozostaje temat własnej śmierci i Sądu Ostatecznego.
 • @Husky 12:46:58
  I zobacz jak ty kombinujesz Zbóju..

  Koniec świata ci nie wyszedł, to paskudne plemię ciągle mieszka nad Wisłą i nie chce ustąpić miejsca chazarom.
  Ciężki przypadek :)))

  PS. Kiedy następny "koniec świata"?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:41:47
  Dereniówka ma być gotowa w grudniu. Chyba, że wcześniej, w ramach degustacji i dobierania składników ....
 • @Husky 12:46:58
  O ile pamiętam to jakiś Husky straszył końcem świata. A jak wyszło, że to jego może dotyczyć to się wycofuje?
  A teraz Sad Ostateczny? No jak ci będzie koniec świata, to Sąd Ostateczny też będzie.
  A ja wam Most Dzielący szykuję.
  (Czinwat).
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:14:56
  //A jak wyszło, że to jego może dotyczyć to się wycofuje?//

  Nie wycofuje
  bo to swieto ruchome 8-)))
 • @Husky 13:22:38
  //bo to swieto ruchome//

  To wy macie takie ruchome "końce świata"?

  Tylko się pytam...
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:08:37
  //Dereniówka ma być gotowa w grudniu. //

  No to, jeśli lubisz i szanujesz Pan swojego sekretarza i Giermka to niech Pan podeśle destylat na Kujawy.
  Wie Pan gdzie, Panie Wojtasie. (12 km od Mysiej Wieży:)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:09:05
  Następny koniec świata za dwa lata

  W dniu wyborów do sejmu.
  Lemingi z totalnej opozycji już schodzą do podziemia


  ps.

  Prosty powód ROSNĄCYCH SONDAŻY PIS-u: Wystarczy nie kraść, nie robić przekrętów (taśmy prawdy), budować Polskę dla Polaków.

  https://pbs.twimg.com/media/DKW-Hd9WsAAQG2l.jpg
 • @Husky 14:20:38
  //Prosty powód ROSNĄCYCH SONDAŻY PIS-u://

  No trudno... Jakoś tych PiSlamistycznych badziewiarzy wytrzymam bo nic lepszego nie ma póki co...

  Ale jak będzie rządzić moja partia a ja będę Dyktatorem to od razu zrekonstruuję Berezę. Będą się kisić.... :))))
  (już widzę w snach celę z Kaczorem, Macierewiczem i Ziobro)...

  No powiedz Zbóju, czy to nie jest nęcąca perspektywa? :)))

  I wtedy Husky vel Zbójnicki stanie po stronie Spiritka i będzie warczał, żeby nikt Spiritkowi nie przeszkadzał.

  Podoba ci się tak?
  A tak będzie :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:52:26
  //No trudno... Jakoś tych PiSlamistycznych badziewiarzy wytrzymam bo nic lepszego nie ma póki co...//

  I długo jeszcze nie będzie
  bardzo długo 8-)))

  ps.

  Prawi wczoraj to był dobry dzień. Końca świata nie było, żyjemy.
  Lewi wyją aż miło.
  Pamiętajmy walczymy dalej.

  https://pbs.twimg.com/media/DKb5rCAWkAAmiZf.jpg
 • @Husky 14:56:16
  //I długo jeszcze nie będzie
  bardzo długo 8-)))//

  Te dwa lata poczekam.. Cena "demokracji".

  A potem won! Kto pod ścianę, kto na suche drzewo albo najbliższą latarnię, nie wiem.
  Bez tego się nie obejdzie. Żeby obcych żołdaków sprowadzać na ziemie Rzeczpospolitej to na to nie ma usprawiedliwienia!

  Ty mi możesz Zbój różne hocki klocki opowiadać ale do zdrady stanu mnie nie przekonasz. A te squ...o nic innego nie robi. Złodzieje od Tuska sprzedawali Polskę po kawałku, Pisiory po całości.
  Będą wisieć. Już takie przykłady były.

  Tyle.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:52:26
  (już widzę w snach [swoja] celę z Kaczorem, Macierewiczem i Ziobro)...

  Ale masz ciągoty - to musi co, nęcąca perspektywa. I jeszcze chcesz sobie Husky'go do towarzystwa...
  Aż ci "sondaże" rosną.
  I zostawisz Koguta Dyrektora? Oj, moze być cienkie pianie...
  ;-)))
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:37:27
  To "swoją" celę to Pan Wojtas dopisał. Pan Wojtas wie, że ja się cel nie boję.

  Jak bym miał kiedyś iść na wojnę to bym chciał mieć obok Pana Wojtasa i Koguta Dyrektora.

  Husky robiłby za konserwę.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:45:18
  Nadaje się? Widzi mi się, co jakby łykowaty był...
  Nawet na zakąskę nie przepadam z psiną. Tylko w Korei i chau-czau, a nie husky.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:08:37
  To może i ja się załapię na kieliszeczek dereniówki.Z Ursusa to rzut kamieniem a i po poczęstunku to nawet na wprost można się doczołgać.

  Teraz okresowo przebywam raz we Wrocławiu raz w Ursusie.
 • @matterhorn 15:56:39
  Pogadamy jak się sklaruje.
  Minimum miesiąc jeszcze.
  Nie mam nic przeciwko świętowaniu cudownego ocalenia . W końcu koniec swiata nie zdarza się codziennie a raz na kilka lat.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:49:47
  Czy się nadaje?

  Zawsze lepiej jak nic... A, że łykowaty... Trochę białka nikomu nie zaszkodzi :)))
  Kostki mogą rekiny obgryźć.
 • @trybeus 00:34:16
  Aj jaj jaj

  https://pbs.twimg.com/media/DKgOB1wXUAEZ7y2.jpg
 • @jan 19:13:21Nie mieszałem Starego i Nowego testamentu lecznaoisałem odrębne twierdzenia
  Na Mszy Świętej siedzę jako wierzący katolik przy odczytywaniu tekstów Starego Testamentu a wstaję gdy odczytywana jest Ewangelia. Inaczej te sprawy rozpatrują lutgry i jehowcy oraz talmudyści traktujący świte teksty autorów Talmudów i Stary Testament jako "słowa Boga żywego" lub "...martwego " zależnie od potrzeb interpretacji w świetle priorytetu swojej interesowności, co jest ich prawem jako talmudycznie rasowych Żydów.
  Nie ja NAPISAŁEM KSIĄŻKĘ "nARÓD WYMYŚLONY" LECZ PROFESOR uNIWQERSYTETU hEBRAJSKIWGO sHMUL sAND.
  eWANGELI CZŁOWIEK NIE MÓGŁ WYMYŚLEĆ LECZ BADANIA NAUKOWE WSKaZUJĄ, ŻE STARY tESTAM,ENT JEST RACZEJ HAGADĄ POPRAWNĄ i mógł b yć religią oraz kultem jak np, kult zamachu smoleńskiego niezależnie od swej |prawdziwości". Prorocy Starego Testamentu korzystali z wierzeń i doświadczeń wielu różnych ludów więc też trudno uważać go za "wymysł człowieka".
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:23:17Dopłaty do uboju rytualnego narzucono Polsce Traktatrm Wersalski i ustawami związamymi
  Interpretacja ustawy o ochronie mniejszości mogła być Dmowskiemu nieznana w czasie "negocjacji", w których miał kłopoty z wyjaśnianiem różnic między GaLICJĄ HISZPAŃSKĄ A POLSKĄ PODCZAS GDY ZAINTERESOWANI DOPŁATAMI MIELI MNIEJSZE KŁOPOTY Z WPŁYWAMI NA DECYDENTÓW.
  Nie kieruję się "niechęcią do Żydów" lecZ chęcią dania świadectwa prawdom niestety maskowanym ze szkodą także dla większości Żydów.
  Wydaje mi się, że bardziej "niechętni dla Żydów" korzystają z twierdzeń prof. Shmula Sanda nazywajjąc Żydów Chazarami w przeświadczeniu, że Żydom to nie zaszkodzi a PAlestyńczykom nie pomoże twierdzenie prof. Sanda, że to oni wlaśnie a nie sjonistyczni kolonizatorzy (głownie z ZSRR) są prawdziwymi potomkami narodu biblijnego (który prawdopodobnie w większości nie został wypędzony z Ziemi Świętej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY