Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
897 postów 14819 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Żyd to kiepski kochanek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Holywood przeżywa swój skandal związany Weinsteinem. Ciekawe są nawiązania.

Otóż wnioski jakie się z tego całego bardaku nasuwają są takie, że Żydzi są kiepskimi kochankami, a dla "zdobywania" wdzięków płci niewieściej muszą uciekać się do różnego rodzaju wymuszeń.

Widocznie - bez takich nacisków ich walory byłyby kiepskiej jakości.
Cóż, trochę śmieszy, że niektóre "przechodzone" aktorki przypomniały sobie, że kiedyś były na tyle atrakcyjne, że były nawet molestowane. Pewnie to z tej racji, że teraz i pies z kulawą nogą się za nimi nie ogląda. Taka, niestety, jest przypadłość tych "aktorskich talentów".
 
Jednak nawet nie to jest przedmiotem moich skojarzeń; raczej to, że inkryminowany Weinstein przeprosił te panie za swe ekscesy. No i to budzi skojarzenie. Bo przecież, nawet pod wpływem nacisku, można było domniemywać, że sprawiało to jakąś przyjemność panienkom. 
Skoro więc Weinstein przeprasza, to widać z tej racji, że musiało to być dla nich niezbyt przyjemne doznanie.
 
Cóż. Polański też stosował swoiste techniki "zdobywania " względów. I to w stosunku do nieletniej, co tym bardziej stawia kwestię jego walorów.
 
Czy nasza "kasta aktorska" jest wolna od tego rodzaju oceny zdolności zawodowych?
 
Jeden ze znanych mi osobiście, a aktywnych bloggerów, wspominając postać śp. Bohdana Poręby, opowiadał, że Poręba, po zajęciu jakiegoś prominentnego stanowiska związanego z filmem, odziedziczył w "zasobach" listę aktorek do przetestowania przydatności zawodowej. I z tego skrzętnie korzystał - bo pracowity i zaangażowany zawodowo był bardzo.
(Nie wymieniam nazwiska bloggera, który udzielał mi tych informacji - może się sam ujawni?).
I, jak na razie, żadnych skarg na śp Porębę nie było. Znaczy - sprostał wymaganiom. Chyba, że jakaś Pani Aktorka zechce zgłosić zastrzeżenia - czas po temu jest sposobny?
 
I jeszcze jedno skojarzenie w tej sprawie. Otóż w czasie zbliżonym do wybuchu "sprawy Weinsteina" nastąpiła dymisja Magdaleny Sroki, szefowej Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
Zadziwiająca zbieżność, gdy ponoć sprawa dymisji związana jest z listem wysłanym w maju, a o którym Ministerstwo Kultury wiedziało już w czerwcu. 
I dopiero w październiku reakcja. Ciekawe.
 
Patrząc zaś na ilość "gniotów" wyprodukowanych przez "reżyserki o międzynarodowej sławie" - można zastanawiać się nad kontekstem sytuacyjnym. Wszak nie tylko młode aktorki dążą do sławy i pieniędzy. Męska strona nie jest pozbawiona ambicji.
 

A jakie są skojarzenia innych przedstawicieli "braci bloggerskiej" z tematem powiązane? 

KOMENTARZE

 • @@@!
  Pomijając fakt a gdzie syjoniści są mile widziani? nigdzie!
  1080 – wygnanie żydów z Francji
  1098 – wygnanie żydów z Czech
  1113 – wygnanie żydów z Rusi Kijowskiej (Władimir Monomach "żydowinów w mieście nie osiedlać")
  1113 – największy pogrom w Kijowie
  1147 – wygnanie żydów z Francji
  1171 – wygnanie żydów z Włoch
  1188 – wygnanie żydów z Anglii
  1198 – wygnanie żydów z Anglii
  1290 – wygnanie żydów z Anglii.
  1298 – wygnanie żydów ze Szwajcarii
  1306 – wygnanie żydów z Francji ("Znajdź wiedźmę!") 3.000 – spalonych żywcem)
  1360 – wygnanie żydów z Węgier
  1391 – wygnanie żydów z Hiszpanii: 30 000 przybitych, 5000 spalonych żywcem!
  1394 – wygnanie żydów z Francji
  1407 – wygnanie żydów z Polski
  1492 – wygnanie żydów z Hiszpanii (Prawo o wiecznym zakazie na wjazd do kraju)
  1492 – wygnanie żydów z Sycylii
  1495 – wygnanie żydów z Litwy i Kijowa (Książę Aleksander)
  1495 – wygnanie żydów z Florencji
  1496 – wygnanie żydów z Portugalii
  1510 – wygnanie żydów z Anglii
  1516 – wygnanie żydów z Portugalii
  1516 – zakaz osiedlania się żydów w Wenecji, oprócz getta
  1541 – wygnanie żydów z Austrii
  1555 – wygnanie żydów z Portugalii
  1555 – zakaz osiedlania się żydów w Rzymie, oprócz getta
  1567 – wygnanie żydów z Włoch
  1570 – wygnanie żydów z Niemiec (z Brandenburgii)
  1580 – wygnanie żydów z Nowogrodu (Iwan Groźny)
  1591 – wygnanie żydów z Francji
  1616 – wygnanie żydów ze Szwajcarii
  1629 – wygnanie żydów z Hiszpanii i Portugalii (Filipp IV)
  1634 – wygnanie żydów ze Szwajcarii
  1655 – wygnanie żydów ze Szwajcarii
  1701 – ostateczne wygnanie żydów ze Szwajcarii (edykt Filipa V)
  1660 – wygnanie żydów z Kijowa
  1806 – "ultimatum" Napoleona (druga próba stworzenia państwa Izrael)
  1828 – wygnanie żydów z Kijowa

  Do tego można dorzucić fakty prześladowań żydów w przedrewolucyjnej Rosji, zebrane przez metropolitę Petersburga Jana Ładoskiego (Snyczewa) w jego książce "Samodzierżawie Ducha” (wydawnictwo L. Z. Jakowlew, 1994,, Związek prawosławnych braterstw Sankt- Petersburga).

  "Żydom wjeżdżać do Rosji z handlem nie wolno, ponieważ wiele złego czynią”, mawiał Jan Groźny.

  "Wolę widzieć u siebie narody wiary mahometańskiej i pogańskiej ,niż żydów: oni są szachrajami i oszustami. Tępię zło, a nie je mnożę", mówił Piotr I.

  Katarzyna Wielka w swoim dekrecie "O wysiedleniu żydów z Rosji" w dniu 26 kwietnia 1727 r. nakazała "wszystkich wyprawić z Rosji za granicę natychmiast, i w przyszłości pod jakimkolwiek pozorem nie wpuszczać i stanowczo przestrzegać tego".

  Zebrane przez duchownego Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej sentencje i dekrety carów Rosji dobrze tłumaczą, w czym kryła się we wszystkich okresach niechęć różnych narodów w tym Rosjan do żydów. Gdzie by oni nie żyli, wszędzie mieli sławę oszustów, łajdaków, szachrajów i zwodzicieli. Komu podobałoby się sąsiedztwo takich ludzi? Nikomu! Stąd i pogromy żydów, które powstawały w jednym miejscu, potem w innym. Stąd zakazy ich pobytu w danym kraju, i wprowadzenie "czerty osiedlenia" dla żydów w imperium rosyjskim. Wygląda, że już dokładnie wszyscy ich mają po kokardy:

  http://www.presstv.com/.../kuwait-israel-palestine-russia...
 • @@@!
  To jest ciekawe w kontekście zatrzymania pedofila Piotra Tymochowicza oraz jego bliskiej znajomości ze Stonogą.
  http://www.zw.com.pl/artykul/176081.html?print=tak

  Ten cały oszust to ubek z dziada pradziada, zainstalowany w polityce w celu siania fermentu i medialna ochrona agentury wszelakiej. Do ancla ze szpionem totalnym. Teraz już wiadomo dlaczego Renata Beger kochała seks jak koń owies ... Zbok im doradzał , he , he ..! Wiadomo Polańskie, Weinsteiny, Jacykowy, Pirogi, Tymochowicze, wot elita, oraz inne baumy, goldy i silvery spolszczone na -ski, -owicz, -ewicz . Mają podwyższoną chuć, hucpę i butę. Facet ma klasyczne fizys dewianta. Za sam ten pysk zamknąłbym go i profilaktycznie postawił zarzuty. To wszystko są autorytety III RP--no rzeczywiście mają się czym pochwalić. Faktycznie, że to są spece od wizerunku mam na myśli drugiego tak "sławnego" wizerunka jakim jest Jacyków Jeden pederasta drugi także zbok kat na dzieci. Przypomnę niewiedzącym, że.. ten obleśny alkoholik i tępy dziadyga Piotr Tymochowicz adoptował z Kambodży 2 dziewczynki, 6 letnia i 13 letnią. To jest obrzydliwe i nie zrozumiałe jak można z dzieckiem uprawiać seks. Najwyższy czas aby zamknąć tego pedofila. To także kolega biznesowy Zbigniewa Stonogi

  http://www.krs-online.com.pl/msig-3966-72083.html
 • @kula Lis 67 19:58:01
  Ja tam nie mam nic przeciwko Żydom. W notce nic takiego nie ma. Jedynie wskazuję, że musi co, w łóżku są kiepscy. Sam nie sprawdzałem, bo nie mam po temu inklinacji, ale spodziewałem się jakichś głosów potwierdzających, bądź przeczących tej tezie.
  A tu nic. Podobno mamy już społeczeństwo wyzwolone, a niektóre Panie mogłyby się podzielić wspomnieniami ;-)))

  Natomiast zadziwia brak uwag męskich - to świadczyłoby, że ewentualni obrońcy nie chcą ujawniać swej przynależności etnicznej. Czyżby wstydzili się tej swej przypadłości. Jakubowi w Biblii anioł coś tam ograniczył. Podobno nogę skrócił, że ten chromał.
  Czyżby, przy okazji, cięcie miało szerszy zasięg?
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:49:22
  A co tutaj dużo komentować. Przecież wiadomo nie od dzisiaj, że w świecie celebry wszelakiej droga do kariery przez odpowiednie wyrko prowadzi. A że żydzi rej i w tej branży wodzą, to tak tą robotą są wymęczeni , że na finezję seksualną już sił i chęci z przemęczenia nie starcza. Pozostała im tylko rutyna i przysłowiowa rąbanka niewiele radości do aktu tego wnosząca.
 • @zadziwiony 21:58:02
  I tak mają dobrze, że bara bara w soboty jest dozwolone.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY