Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
831 postów 13656 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Wojna o pokój: GRUBASY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ostatnio nasila się walka z wszelkimi przypadkami i formami uzależnień, gdzie sztandarowym hasłem jest troska o zdrowie.

 .

 
Zastanawiając się nad tym problemem, a mając na uwadze mizerię naszej służby zdrowia, co sygnalizują rezydenci poprzez zmniejszenie ochoty na troskliwość względem społeczeństwa, ( znaczy – nie chcą już poszukiwać kolejnych chorób w naszych organizmach, a wiadomo, że nie ma ludzi zdrowych: są tylko źle zdiagnozowani), celem więc ograniczenia ich wysiłku – należy zmniejszyć możliwości obciążania lekarzy pracą.
W tym celu zasadnym jest prowadzenie takiej polityki społecznej, która poprawi stan zdrowia mieszkańców.
 
Tu są metody dotychczasowe, czyli szpikowanie ludzi lekami ordynowanymi przez lekarzy, albo profilaktyka.Wystarczy więc prześledzić statystykę zgonów, aby wyrobić sobie przekonanie o kierunkach działań. Jeśli bowiem traktować zadanie poważnie, to należy główny wysiłek skierować na te przypadki, które mogą przynieść najbardziej zauważalny efekt przy jak najmniejszych kosztach.
 
Statystyki wskazują, że najczęstszą przyczyną pozostawiania rodziny w nieutulonym żalu, są choroby krążenia wynikające z nadmiaru wagi. (Takie przekonanie można odnieść na podstawie enuncjacji medialnych, ale ścisłe statystyki mogą przedstawić specjaliści).
 
Jeśli zatem, zamiast podburzać opinię publiczną przeciw palaczom, pijakom, czy innym amatorom używek, wysiłek zostanie skierowany na walkę z obżarstwem, to efekty mogą być dużo lepsze niż wynikające z obecnych ukierunkowań.
 
Spotyka się często opinie i wyliczenia wielkości strat w gospodarce wynikających „z przerwy na papierosa”, ale zupełnie pomija się straty będące wynikiem mniejszej wydajności (i wydolności) jako skutek nadwagi.
 
Jest sprawa zastępowalności pokoleń, a wszelkie badania jakie były robione (kiedyś) wykazywały, że większą zdolność prokreacyjną mają ludzie szczupli.
 
I już koszty bezpośrednie – w transporcie, bo chyba jest oczywistym, że przewiezienie, czy przelot samolotem osoby o wadze 100 kg jest droższe niż takiej ważącej 70 kg.
 
Lepsza wydolność organizmu, to, jak już wspomniałem, mniejsze obciążenie pracą lekarzy i mniejsze na nich zapotrzebowanie, co znacznie obniży koszt funkcjonowania społeczeństwa.
 
Dlatego grubasy powinny ponosić koszty swoich narowów. Tak jak palacze – powinni być usuwani z niektórych (na początek) miejsc publicznych. I jak pijacy – powinni być zabierani z ulic na przymusowe terapie odchudzające.
Wszelkie dalsze sugestie tyczące kampanii zwalczania nadwagi są mile widziane.
 
 Czy taki Stoch, gdyby miał nadwagę, skakałby tak daleko? A przecież to jego osiągnięcia są powodem dumy wszystkich Polaków. A tak, to tylko należy stwierdzić z politowaniem: jak Polak gruby, to nie podskoczy…

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Dlatego grubasy powinny ponosić koszty swoich narowów. (...) I jak pijacy – powinni być zabierani z ulic na przymusowe terapie odchudzające."

  Kto będzie następny do PRZYMUSOWYCH łapanek z ulic?

  Czy to jest właśnie przykład "nieantagonistycznej Drogi" którą szanowny Autor propaguje?
 • @programista 08:53:04
  Wojna o pokój przewiduje konieczność ponoszenia ofiar.

  PS. Z kim w następnej kolejności należy walczyć - nad tym trzeba się głęboko zastanowić. Ale słowa św. Pawła, aby zło dobrem zwyciężać - są hasłem sztandarowym. Oczywiście - o tym, co jest złem, to ja decyduję.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:01:34
  "Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną."
 • @programista 09:07:16
  Nic z tych rzeczy; właśnie zapadła decyzja - trzeba się odchudzić.
  Nie będzie pobłażania.

  Może zacznę od żony?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:20:12
  Nim gruby schudnie tym chudy zdechnie
 • @Husky 09:31:08
  Psów z zaprzęgu nie należy przekarmiać; czytał Pan opowieści z dalkiej północy?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:38:23
  Jest niebezpieczeństwo, że gdyby panie, postury jak na zdjęciu, razem weszły do wody, to poziom morza by się podniósł i spowodował potop.
  Być może działania tzw. "ekologów" mają na celu odwrócenie uwago od rzeczywistych przyczyn narastającego zagrożenia i zwalają to na ocieplenie klimatu.
 • @
  Nie mamy praw jako społeczności, mamy tylko tzw prawa człowieka jako w gruncie rzeczy bezbronne jednostki. Dlatego odpowiedzialnym za te tragedie ludzkie są ci co dopuszczają do propagacji w takiej ilości takiego chłamu.

  15 minut Jamiego, 30 minut Jamiego, Alma.pl, Anielska kuchnia, Anna Olson, Bake off - Ale ciacho!, Biesiada na cztery pory roku, Blog, Bosonoga Contessa (Barefoot Contessa), Bracia kucharze: Brytyjskie smaki, Brytyjski turniej wypieków, Buddy Valastro - król wypieków, Buddy Valastro gotuje, Cukiernia do zadań specjalnych, Cukiernicy na start, Czary Gary (Radio Eska), Czekoladomania, Diamant, Doradca Smaku (TVN) - Michel Moran, Dorota Karol i goście, Ekonomia Gastronomia, Ewa gotuje, Fabryki smaku, Gordon Ramsay – najlepsza restauracja, Gordon Ramsay: We własnej kuchni, Gotowanie jest łatwe!, Gotuj i chudnij, Gotuj jak Heston, Gotuj z Ramsayem USA, Grilluj świat z Pascalem, Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia (POLSAT), Jamie odkrywa Wielką Brytanię, Kolacja dla dwojga, Król wypieków (Duff Goldman), Księgowa w kuchni, Ku jak kucharz, Kucharz doskonały, Kuchenne koszmary USA, Kuchenne rewolucje (Magda Gessler), Kuchenne wyzwania (Dinner Party Wars), Kuchnia Ching, Kuchnia chińska według Goka, Kuchnia po śląsku, Kuchnia siostry Anieli, Kuchnia z Okrasą, Kudłaci kucharze, Kurs gotowania z Gordonem Ramsayem, Makłowicz w podróży, Masterchef (UK), Masterchef - Mistrz kuchni, Masterchef i Masterchef Junior Polska (TVN), Masterchef: Australia, Masterchef: Gordon Ramsay, Masterchef: Gwiazdy, Masterchef: Irlandia, Masterchef: Junior Australia, Masterchef: Zawodowcy, Menu na miarę (TV Puls), Męskie wypieki, Mistrzowie od kuchni (My kitchen), Najgorszy kucharz świata, NIEnaŻARTY (Teo Vafidis), Nigella Ekspresowo, Nigella Lawson, Nigellissima, Obłędne wypieki (Baking mad with Eric Lanlard), Okrasa łamie przepisy, Opolskie od kuchni, Pamiętnik z wakacji, Paryskie gotowanie z Rachel Khoo, Pascal kontra Okrasa, Pascal: Po prostu gotuj, Pieczenie jest łatwe!, Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya, Podróże kulinarne Roberta Makłowicza, Polowanie na kuchnie, Polski Turniej Wypieków, Posiekani, Proste dania Nigela Slatera, Przepis dnia, Przepisy wg. programu/autora, Przez dziurkę od sera, Przyjęcia Rachel Allen, Pyszne 25, Pyszne grillowanie, Pyszności na wagę złota, Pytanie na śniadanie, Rachel Allen: Domowe gotowanie, Restauracje od kuchni (Health Inspectors), Restauracje z piekła rodem, Rewolucja na talerzu, Rybna Uczta Hestona, Sąsiad na widelcu, Siostra Anastazja, Sklepowy turniej Guya, Smaki Czasu z Karolem Okrasą, Smakuj świat z Pascalem, Śródziemnomorska kuchnia Trish, Szalona kuchnia Hestona, Słodka rywalizacja, Słodki biznes (Cake Boss), Słodki pojedynek (Next great baker), Taniec z garami (Piotr Galiński), Teo-ria Smaku TeoVafidisa, Top Chef (Polsat), Trish i wiejska kuchnia Francji, Uczty Hestona, Ugotowani, W kuchni z Rachel Allen, Wakacje Buddy'ego Valastro, Walka o kuchnię, Wiem co jem, Wiem co jem na diecie, Wspaniałe desery (Glamour Puds) - Eric Lanlard, Wystarczy 5 składników (Claire Robinson), Zabawa z ogniem, Zapraszam do stołu (Ugotowani UK/Come dine with me), Życie od kuchni Roberta Sowy (TVP), Łatwe przepisy na wielki apetyt
 • Ci ludzie są ciężko chorzy! ...Nie powinno się zabierać głosu, nie mając pojęcia o sprawie!
  .
  "Dlatego grubasy powinny ponosić koszty swoich narowów. Tak jak palacze – powinni być usuwani z niektórych (na początek) miejsc publicznych. I jak pijacy – powinni być zabierani z ulic na przymusowe terapie odchudzające."

  tego rodzaju otyłość nie wynika z narowów! ... to są ludzie ciężko chorzy! .... i żadna terapia odchudzająca tu nie skutkuje! ...

  powstawanie takiej ilości tłuszczu jest OBRONĄ ORGANIZMU przed jego totalnym zatruciem... organizm wiąże toksyny w tłuszczu i w ten sposób przez jakiś czas broni się przed nimi!

  tak dzieje się w przypadku organizmów szczególnie silnych!... reszta pozostaje chuda, nie broni się, szybko choruje i umiera...

  Candida And Weight Gain
  https://www.thecandidadiet.com/candida-weight-gain/
 • @RAM 09:54:45
  Głupota.

  Aby w pańskiej konwencji zadziałać - należałoby zadbać o jakość żywności.
  To chyba oczywiste. A Pan, jak na gostka proweniencji żydowskiej - co Panu zarzuciłem, sugeruje, że należy "to" leczyć.
  A na żywności z toksynami - to kto zarabia?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:38:23
  Promujmy zdrową żywność !!!!!
  Promujmy dania jarskie !!!!

  Młode ziemniaczki, koperek, kapusta zasmażana i .....
  mamy to :

  https://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/0f/dd/ff/22/schabowy.jpg
 • @Arjanek 09:49:40
  Ale podobno walczy się z otyłością.
 • @Husky 09:59:08
  Podobno Hitler bardzo kochał zwierzęta i swoją sukę.
  Ale jako jarosz chciał ją też na dania jarskie przestawić.
  Biedaczkę od śmierci głodowej uratowały sekretarki, które nocą psinę podkarmiały.
  Dopiero później ją Hitler zastrzelił.

  Dlatego jestem za zdrową żywnością, a poza tym, to czas najwyższy postawić POMNIK OGRODNIKA.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:03:47
  sekretarke ?
 • @Husky 10:05:22
  Mowa o psinie. Ale ona nie była pańskiej rasy. Podobno - kto to teraz wie...
 • @
  Z powietrza się nie tyje. Oni zwyczajnie bardzo dużo jedzą. W skrajniach przypadkach na żołądek zakładają taką pętle aby go zmniejszyć.
 • @fretka 10:18:59
  Ten stan - to już rzeczywiście choroba.
  Niemniej uważam, że działania powinny być prowadzone wielotorowo. Zacząć od produkcji zdrowej żywności.
 • @fretka 10:18:59
  Powinni stosować popularna dietę.... MŻ
  Mniej Żreć
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:24:57
  Pozamykać hamburgerowni i te budy z zapieksami. Od samego tego zapachu spalonych frytek na fryturze sprzed tygodnia mi się nie dobrze robi.
 • @fretka 10:39:59
  Jestem za. Ale należałoby przywrócić funkcjonowanie gospodarstwom rodzinnym, gdzie optymalna wielkość, to 20 do 30 ha i bez monokultury.
  Tylko tak, aby to było opłacalne.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:03:47
  //Podobno Hitler bardzo kochał zwierzęta i swoją sukę.
  Ale jako jarosz chciał ją też na dania jarskie przestawić.//

  Pan chyba trochę zazdrości Hitlerowi...tej jego krótkotrwałej cywilizacji.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/f8/AnimalRightsNaziGermany.jpg

  //On November 24, 1933, Nazi Germany enacted another law called Reichstierschutzgesetz (Reich Animal Protection Act), for protection of animals.[14][15] This law listed many prohibitions against the use of animals, including their use for filmmaking and other public events causing pain or damage to health,[16] feeding fowls forcefully and tearing out the thighs of living frogs.[17] The two principals (Ministerialräte) of the German Ministry of the Interior, Clemens Giese and Waldemar Kahler, who were responsible for drafting the legislative text,[15] wrote in their juridical comment from 1939, that by the law the animal was to be "protected for itself" ("um seiner selbst willen geschützt"), and made "an object of protection going far beyond the hitherto existing law" ("Objekt eines weit über die bisherigen Bestimmungen hinausgehenden Schutzes").[18]

  On February 23, 1934, a decree was enacted by the Prussian Ministry of Commerce and Employment which introduced education on animal protection laws at primary, secondary and college levels.[10] On 3 July 1934, a law Das Reichsjagdgesetz (The Reich Hunting Law) was enacted which limited hunting. The act also created the German Hunting Society with a mission educate the hunting community in ethical hunting. On July 1, 1935, another law Reichsnaturschutzgesetz (Reich Nature Conservation Act) was passed to protect nature.[15] According to an article published in Kaltio, one of the main Finnish cultural magazines, Nazi Germany was the first in the world to place the wolf under protection.[19]

  In 1934, Nazi Germany hosted an international conference on animal welfare in Berlin.[20] On March 27, 1936, an order on the slaughter of living fish and other poikilotherms was enacted. On March 18 the same year, an order was passed on afforestation and on protection of animals in the wild.[10] On September 9, 1937, a decree was published by the Ministry of the Interior which specified guidelines for the transportation of animals.[21] In 1938, the Nazis introduced animal protection as a subject to be taught in public schools and universities in Germany.[20]//
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:43:43
  Z jednej strony bardzo szanowny Autor krytykuje systemy hierarchiczne i ustanawiane prawa dla czyjegoś dobra stawiając jako przeciwieństwo konsensus.
  Z drugiej strony szanowny Autor stawia postulaty przymusowego leczenia grubasów, ustanawiania konkretnych rozmiarów gospodarstw i sposobów ich działania. Przecież ci, którzy obecnie nie pasują do schematów jakie szanowny Autor nakreśla nie poprą takich ustaleń czyli nie nastąpi konsensus. Realizacja tych postulatów będzie więc wymagała stosowania metod hierarchicznych, czyli tego co szanowny Autor krytykuje.

  Bardzo proszę o wyjaśnienie, w której dziedzinie szanowny Autor robi sobie z czytelników "jaja"?
  Czy to chwalenie konsensusu, nieantagonistycznej drogi to tylko takie fajne wzniosłe hasełka, ładnie wyglądające publicznie, to tylko takie zamaskowanie faktycznych celów uzewnętrznianych w propozycjach konkretnych działań?
 • @Husky 09:59:08
  Mniam, ale dla mnie zieleniny za mało.
 • @Arjanek 10:46:19
  Ja tam lubię zwierzęta.
  Ale Pana uwaga wskazuje, że obecnie zaczynamy się zbliżać do poziomu hitlerowskiego w stanowieniu prawa.
 • @programista 10:55:37
  Niech pan będzie poważny, bo i taki jest problem.

  Żąda Pan ode mnie "konsensusu" odnośnie traktowania problemu. A czy te programy tyczące gotowania przytoczone przez Arjanka, to w ramach "konsensusu" są robione? Te zachwalania niezdrowej żywności?
  A programy rządowe produkcji "paszy" - też?

  Trzeba zmienić całokształt spojrzenia na problem. Określić inaczej cele życiowe, a wtedy i "konsensus" w sprawach żywienia i mody na sposób życia zostanie osiągnięty.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:58:51
  .
  jednym z elementów leczenia jest oczywiście nietoksyczne i bardzo specyficzne odżywianie..

  po okresie właściwego leczenia, które polega na pozbyciu się pasożyta i oczyszczeniu organizmu, waga dochodzi do normy automatycznie... już w trakcie leczenia, z miesiąca na miesiąc traci się wagę...

  zapytaj mądrego lekarza o te sprawy... jeżeli go w Polsce znajdziesz!... na Zachodzie są tacy...

  ale jak się jest cymbałem, to powtarza się jeden i ten sam idiotyzm o Żydzie, nie trzymający się kupy, jak papuga!


  brednie Wojtas wypisujesz i wprowadzasz ludzi w błąd!

  Drożdżyca, czyli plaga, ukrywana przez dzisiejszą "medycynę"
  http://ram.neon24.pl/post/140625,drozdzyca-czyli-plaga-ukrywana-przez-dzisiejsza-medycyne
 • @RAM 11:28:17
  Jeśli coś ma zapach, konsystencje i smak (zapewne) g.. , to ja nie mam zamiaru dochodzić jakiego jest pochodzenia.

  Tak samo z Panem: skoro prezentuje Pan i propaguje żydowski model życia i stosunek do wartości, to nie jest moim obowiązkiem dochodzić, czy jest Pan obrzezany, czy nie.
  Po prostu wskazuję jakie są korzenie pańskich poglądów i czemu służą.

  Tu. Twierdzi Pan, że otyłość, to skutek choroby, a efektem jest pomijanie interesu koncernów produkujących paszę dla ludzi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:57:22
  .
  beznadziejnyś chłopie!...
  masz manię smarowania, a brak ci wiedzy i logiki w rozumowaniu!

  "Tu."

  :)))))))))
 • @
  Pan Wojtas w tym temacie ma całkowitą słuszność. Nie mówimy tu o chorobach powodujących otyłość jak na przykład cukrzyca lecz o zwykłej słabości człowieka jakim jest obżarstwo i niechlujstwo. Dlaczego z moich podatków ma być finansowane leczenie i odchudzanie człowiekowi który
  żre jak świnia? Żre bo tak chce a nie musi?!!!
 • @Stara Baba 16:23:42
  Pan niczego nie pojął, podobnie jak Wojtas...

  to jest temat dla specjalistów!... cukrzyca jest wynikiem drożdżycy!... cukrzyca nie jest chorobą, tylko objawem choroby, jaką jest między innymi drożdżyca... to nie jest samodzielna jednostka chorobowa, jak twierdzi dzisiejsza medycyna...

  obżarstwo w trakcie zaawansowanej drożdżycy nie jest kierowane wolą człowieka, ale wydalaniem substancji insulinopodobnej do krwi przez drożdżaka, co wywołuje sztuczny głód nie do opanowania... to jest potworny, ślepy zaułek, nie zależny od chorego człowieka!

  odchudzanie też tu niczego nie daje, bo taki organizm nawet na głodowej diecie nie chudnie! ... a nie chudnie dlatego, bo spalanie tłuszczu grozi uwolnieniem się trucizn!.... stąd ci ludzie mają tak duże problemy ze schudnięciem... tłuszcz jest jedyną obroną organizmu, oczywiście do czasu...

  ale to jest temat dla specjalistów, dlatego odradziłem Wojtasowi zajmowanie się nim!
 • @Stara Baba 16:23:42
  Mamy tu głos tajnego współpracownika producentów pasz dla ludzi.
  ;-)))
  Trudno go przegadać; wie lepiej. Pewnie sam wazy ze 200 kG.
 • @RAM 16:51:06
  :-) panie RAM przeczyta pan uważniej moją notkę. Ja właśnie odrzucam od potępienia otyłość powodowaną chorobami a pan sugeruje że jest odwrotnie. Olbrzymia cześć społeczności grubasów to najzwyklejsi zdrowi ludzie którzy siedzą w fotelach i żrą jak świnie i o to tu chodzi a nie o naprawdę chorych.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:59:58
  tak sie walczy się z otyłością.


  https://pbs.twimg.com/media/DUPWRVWXkAAATBG.jpg
 • @Husky 18:10:21
  To w waszym Angliowie tacy są? U nas aż takich - nie widziałem.
 • @fretka 10:57:16
  Według statystyk, co czwarty mężczyzna jest szczęśliwy.

  https://pbs.twimg.com/media/DUPbfQoX0AAiZn7.jpg
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:26:05
  niewielu
  jakies 60% populacji
 • @Husky 09:59:08
  Promujmy zdrową żywność !!!!!
  Promujmy dania jarskie !!!!

  Młode ziemniaczki, koperek, kapusta zasmażana i ... tofu(GMO) panierowane, bo przecież nie kotlet schabowy.
 • @AgnieszkaS 20:12:48
  no dobra moze byc pork chop
  i jak to brzmi
 • @AgnieszkaS 20:12:48
  Jestem właśnie w połowie drogi do przygotowania swojskiego pasztetu "palce lizać". Porcja mięsa drobiowego, porcja boczku, porcja karkówki i porcja kurzych wątróbek. Do tego dodaje jeszcze drobno posiekane usmażone na masełku pieczarki, oprócz innych rzeczy oczywiście. Wypas na całego. Poczęstował bym ale Pani wegetarianka. :-)
 • @Stara Baba 17:03:10
  To otyłość powoduje cukrzyce a nie cukrzyca otyłość. Znam wiele cukrzyków co chorują od małego i mają normalną wagę. Otyłość powoduje wiele chorób.
 • @fretka 21:37:54
  Oczywiście przy cukrzyce trzeba przestrzegać ścisłą dietę.
 • @Husky 20:48:35
  Schabowy zdecydowanie brzmi lepiej.

  Mój mąż też zajada schabowe, a przed Świętem Dziękczynienia powiedział, że on sobie wyprasza Tofurky* i musiałam postawić na stole średniej wielkości indyka wraz z dodatkami - w tym ociekające masłem słodkie kartofle z brązowym cukrem i cynamonem; żurawiny, fasolkę szparagową, nadzienie do indyka pieczone osobno + deser.

  *https://en.wikipedia.org/wiki/Tofurky
 • @Stara Baba 21:00:43
  Mam przepis na pasztet wegetariański, który przygotowuje się tylko z grzybów. Jest zupełnie dobry. Oczywiście to, co Pan tu przedstawił brzmi jak prawdziwy majstersztyk sztuki kulinarnej.
 • @
  Jakby nie patrzeć łakomstwo jest czwartym z siedmiu grzechów głównych.
 • @AgnieszkaS 21:52:39
  Wegetarianska przekaska czyli moja kolacja

  https://pbs.twimg.com/media/DUPYzWhXkAAI8L-.jpg
 • @AgnieszkaS 21:48:21
  Tofu(j)r
  nieapetycznie to wyglada 8-))))
 • @Husky 21:57:40
  http://yum-yum-yum.ru/wp-content/uploads/2013/01/rezultat-pelmenej-s-mjasom.jpg
 • @fretka 22:10:30
  Jaki farsz ???
 • @Husky 22:35:05
  Oczywiście, że mięso.
 • @fretka 22:39:31
  I tak powinno byc.
  Choc pewnie lepsze z czerwonym barszczem
 • @Husky 22:45:48
  I za takie obżarstwo grubasy powinny być traktowane jako jednostki chore i zamykane w odosobnieniu z dietą zapewniającą skuteczne wyleczenie.
  Niemcy to robili w obozach. Dlatego Merkel do nachodźców mówiła "hertzlichen willkomen".
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:26:10
  187 cm
  91 kg.

  grubas ????
 • Jak ktos chce blyskawicznie schudnac to musi sie zapisac na operacje.
  Na raka, na trzustke albo jakas inna dolegliwosc ale operacja ma byc dluga , najlepiej 6 godzinna , z ktorej ledwie mozna sie wybudzic cudem. Mialem taka. Z 110 kg spadlem na 75 kg migiem. Taka operacja to cos takiego jakby czlowieka przejechala ciezarowka 18 kolowa pelna kiszonych ogorkow. Boli znakomicie przez kilka tygodni po tym, ze nie wiadomo gdzie niebo, gdzie pieklo, gdzie gora a gdzie dol. Zadne lekarstwa tego bolu nie usuwaja a wrecz przeciwnie. Te bazujace na opium to dodaja do tego bolu zwidy , bardzo denerwujace. Nie zycze nikomu ale odchudzanie blyskawiczne.
 • @Husky 08:01:16
  No dobrze nie obóz niemiecki, a 3 miesięczny urlop na Syberii. Husky to lubią.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:40:52
  ok.
 • @fretka 22:10:30
  pora na obiad

  https://pbs.twimg.com/media/DUUHkp3W0AcfOJY.jpg
 • @staszek kieliszek 08:27:08
  Polecam mniej drastyczny sposób.
  Salmonella - 8 kg w trzy dni..... Można sobie zafundować cyklicznie.....
 • @RAM
  Byłem ostatnio na stypie
  Na przeciwko mnie siedziało małżeństwo w moim wieku. Co robili?
  Przez całą stypę po prostu żarli. Obydwoje nie zamykali gęby przez jakieś trzy godziny. Zjedli przynajmniej ze cztery razy tyle co ja z żoną. Nie mogliśmy się nadziwić ile można w siebie nawrzucać tego żarcia.
  Tak więc obżarstwo może być powodem choroby, a nie na odwrót. Potem choroba tylko pogłębia ten stan.
 • @programista 08:53:04 Doskonale obnażył Szanowny Pan komunistyczne pojmowanie
  ..Pan Wojtasa :) ,mało komunistyczne dokładnie takie jak tearz mamy wprowadzane i co ? i nic ! mało kto to zrozumie, ani sam Wielki Brat Wojtas też nie :)

  Kawa na ławę:
  Fakt, że koloniści w Ameryce zdechliby już z głodu zaraz jak tylko przybyli, a dopiero wydzielenie i przydzielenie działek na własość i praca dla siebie uratowała ich od śmierci. tak tak głodowej.

  Grubasy i inne zboki ale i każdy ŻYJE NA WŁASNY RACHUNEK i odpowiedzialność.

  Ale co jak moce wytwórcze tak wysokie już są, że grubasy maja na tyle żeby żreć tucząc się ?

  Każdy ma prawo do swobodnej drogi nie będąc niepokojonym, ta wolnościowa idea już nie funkcjonuje przecież
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:57:22 Ale to ludzie głosują na te paszę....
  ...kupując ją.
  Z domu rodzinnego się wynosi sposób odżywiania się.
  A posłuchać się mało kto chce.
  Akurat Pan RAM w kwestii otyłości wszystko dobrze napisał

  SKOLONIZOWANY przez bakterie wirusy i grzyby człowiek grubieje a potem pojawiają się tzw. choroby jako przejawy niewydolności zajętych przez nie organów.

  Tylko Pan Małachow wszystko dobrze pisze bez żadnych błędów o odżywianiu się właściwym dla danego typu człowieka reszta to bzdurzenia.
 • @fretka 21:53:46 ŁAKOMSTWO JEST PIERWSZYM dlatego....
  ...ze jest powszechnie popełniane jest ukrywane, że niby nie
  W czasach rzymskich jeszcze jak czytam raz dziennie zjedzenie wystarczało a kto dwa razy jadł za obżarciucha uchodził.

  Teraz ,,karmiąc" te stworzonka które nas już skolonizowały musimy jeść więcej i częściej bo one tego chcą i na mózg bezpośrednio wpływają.

  Tylko post czyli nic nie jedzenie, głodówka uświadamia, że nie samym chlebem żyje człowiek, tylko jest utrzymywany przy życiu przez siłę najwyższą, Boga. ,,Lecznicza głodówka" Małachow reszta to smiecie i bzdurzenia.
 • @andrzejw 22:06:47
  http://napieramy.pl/wp-content/uploads/2014/10/motywator_5433bcbbcf8d47.76718776.jpg
 • @andrzejw 22:06:47
  Ten Małachow?
  - Nina, powąchaj!
  - Co to jest?'
  - Odparowany mocz!
  - Co Ty gadasz?
 • @fretka 06:39:51 Wszystko dobrze i to jedynie dobrze podaje ...
  ...wszystkie jego książki
  Im więcej z zasad zdrowego właściwego dla człowieka odżywiania się wprowadzi się w codzienne życie tym więcej prawdziwego zdrowia się zacznie pojawiać

  Zbliża się Tłusty Czwartek, zdegenerowana forma WIOSENNEGO pobudzania wątroby do samooczyszczenia
  Jeść należy kiszoną kapustę zasmażaną, czyli kwaśne z tłustym
  Polecam jak to dane mi zostało odkryć śmietanę z sokiem z cytryny zmieszaną w słoiku na emulsję
  Pić należy z 10 na 11 dzień księżycowy albo z 25 na 26 dzień księżycowy
  Według podanego przepisu przez Małachowa i skopiowanego przez Tombaka
 • @fretka 06:13:44 Patologia, socjopaci i to co chore jest....
  ..poza wszelką dyskusją
 • @andrzejw 13:02:40
  Lekarze ostrzegają, że przepisy oferowane przez Malachowa mogą prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych, a nawet śmierci!
 • @andrzejw 13:02:40
  W jednym z programów bohaterka programu TV gotowała muchomory, które Giennadij Malakhov odmówił spróbować.
 • @fretka 19:13:46
  Lekarzom (kalekarzom) nie należy wierzyć, ufać im ani ich słuchać, gdyż są na usługach Wielkiej Farmy, czy korporacji, dla której (jak dla wszystkich korporacji) jedynym celem jest ZYSK.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY