Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
807 postów 13235 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

"Sprawiedliwi wśród narodów świata"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jaką wartość ma ten medal w świetle żydowskich oskarżeń Polaków o współudział w holokauście?

 

 
Przyznam, że zaistniała sytuacja napawa mnie największym obrzydzeniem. Podłość strony żydowskiej wynikająca z pazerności i ksenofobii jest porażająca. Czy ich obecność w gremiach zarządzających wielu polskich instytucji życia publicznego jest, wobec postawy prominentnych przedstawicieli tej nacji, uzasadniona?
Czy np. może mieć jakiekolwiek wytłumaczenie ta postawa i oskarżenia o istnienie "polskich obozów" w sytuacji chronienia zbrodniarza jakim był Morel?
I dalej: Sejm przyznał dodatek finansowy dla tych, którzy ucierpieli w holokauście. Czy jest to uzasadnione?
Dodam tutaj (bo wcześniejsza część jest też na S24):
Jak teraz czują się ci, których "uhonorowano" tytułowym medalem?
Czy nie powinni go zwrócić?
Bo wypowiedzi strony żydowskiej są gorsze niż policzek wymierzony tym, którzy narażali życie, aby ocalić tych ... (no nie wiem jakiego określenia użyć).
 
 

 

KOMENTARZE

 • @
  Stwierdzenie, że polskie obozy zagłady istniały - to kłamstwo
  Nieważne kto to kłamstwo wypowiada- polski dureń czy izraelski dureń (polityk)
 • @Husky 10:17:16
  Nie ma izraelskich durniów. Są izraelscy funkcjonariusze przedsiębiorstwa Holocust. Wielu u nas także zwerbowano. Szabas-gnojów ci u nas dostatek.
 • @
  https://codoh.com/library/document/5269/

  PS
  "Sprawiedliwi wśród narodów świata"
  Zanim się przyjmie taki żydowski tytuł warto się zapoznać co on tak naprawdę oznacza w religii żydowskiej.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawiedliwy_w%C5%9Br%C3%B3d_Narod%C3%B3w_%C5%9Awiata#Historia

  Taki Husky na ten przykład nie mógłby go otrzymać, nawet gdyby skomlał..
 • @Arjanek 13:03:04
  A Hitler by żydem
 • Ja nigdy nie mialem żadnych złudzeń
  co do tego bandyckiego i rasistowskiego państewka więc nie jestem wcale mocno zaskoczony. Mówienie w mediach o rzekomej "przyjaźni", która "ucierpi"jest adresowane do durniów.
 • @Husky 10:17:16
  Ty Husky uważaj z tą krytyką Izraela. Twój nadPrezes powiedział wyraźnie - krytyka Izraela = antysemityzm.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:13:34
  Dziwna to wypowiedź nadPrezesa i jednocześnie nazisty 8-)))))
  Rozdwojenie jaźni ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:11:58
  Ciekawe, bo "jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera".
  I tak można ocenić to żydowskie stanowisko.

  Ich działanie - to podcięcie korzeni na jakich tworzyli ideę założycielską Izraela.
  Czy jest możliwe, aby Polacy ulegli tym naciskom? Oni są na tyle głupi, że tak to sobie wyobrażają, a Polak jest ustępliwy, zgodny i daje się nawet wykorzystywać, ale nie ustąpi w takiej sytuacji: wtedy staje się lwem i orłem w jednym. I biada tym, którzy mu staną na drodze.
  Teraz już nie będzie "przepraszam". Czas Żydów w Polsce się skończył.
 • @Krzysztof J. Wojtas
  5*.Ave.
 • @Husky 13:26:27
  //Dziwna to wypowiedź nadPrezesa i jednocześnie nazisty 8-)))))
  Rozdwojenie jaźni ?//

  Nigdzie nie twierdziłem, że Kaczyński jest nazistą.
  Tylko umyka ci fakt, że popieranie Izraela to coś gorszego niż nazizm. To popieranie najbardziej zbrodniczego i rasistowskiego systemu - syjonizmu. To syjonizm jest matką i ojcem wszelkich zbrodniczych -izmów w naszej historii.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:36:49
  //Teraz już nie będzie "przepraszam". Czas Żydów w Polsce się skończył.//

  Obyś był złotousty, Panie Wojtasie.
  Ta afera będzie prawdziwym sprawdzianem dla PiS. Mogą dużo wygrać albo wszystko stracić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:58:58
  To zacznijmy od wyleczenia z lemingozy @Zawiszy, bo to jego zdanie.Jego prawda.
  Ale czy też to nie jest właśnie mission impossible.
  Gdyby tak policzyć to niezła mamy armie nazistów biorąc pod uwagę ilość sympatyków PIS-u i Kukiza.
  Coś ok.8 mln.
  Jest moc, jest siła
  O zgrozo
  pzdr.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:02:59
  Ta ustawa jest zwykłym bublem a raczej świnią nam podłożoną .
  Przecież oficjalnie wspieramy banderowskie władze Ukrainy .. Wiemy do kogo nalezą masowe środki przekazu , kogo postawimy przed sądem .
  Sprawdzian dla PISu .. nie to.. sprawdzian dla Polski . Rzucono nas na kolana .. do tego potrzebny był PIS .
 • *****
  Najlepsze jest to,że podobno strona izraelska zapoznała się z treścią tej ustawy już rok temu i jakoś nikt nie oponował , a teraz rozdmuchują sprawę na cały świat i udają ,że nie rozumieją pojęć "naród" i "państwo" bo przecież ta ustawa nie zwalnia od ścigania pojedynczych przypadków antysemityzmu ze zbrodniami włącznie , a jedynie wskazuje ,że nie można za holokaust winić całego narodu czy państwa , w tej sytuacji wygląda na to ,że chodzi tylko o pieniądze , t zn by ich pozyskać jak najwięcej , należy wierzyć ,że strona polska nie da się tu szantażować bo nie mamy wobec nich żadnych długów
 • @puuuq 16:54:12
  Jeśli przez lata hołubiony i ogłoszony wielkim autorytetem moralnym "Polak" BYDŁOSZEWSKI mówił, że w okupowanej Warszawie bardziej bał się swych rodaków niż Niemców, to nie dziwmy się dzisiaj słowom o "polskich obozach".
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:36:49
  Zamiast wdawać się w dziwne dyskusje dlaczego nie przypomnicie:
  1) "W 1940 na tych terenach władze niemieckie utworzyły obóz przeznaczony początkowo do osadzania więźniów politycznych i opozycji, głównie Polaków."

  2) "W marcu 1941 po raz pierwszy obóz wizytował Himmler – zdecydował wtedy o jego rozbudowie, tak aby mógł pomieścić 30 tysięcy więźniów (wcześniej obóz planowano na ok. 10 tysięcy), a także wydał rozkazy o rozpoczęciu budowy obozu Auschwitz II w odległej o trzy kilometry od KL Auschwitz wsi Brzezinka. Początkowo miał to być obóz dla jeńców (przygotowywano miejsce dla tysięcy jeńców radzieckich), jednak potem plany te zostały zmienione.
  3) Dopiero po Konferencji w Wannsee – spotkanie: ", które odbyło się 20 stycznia 1942 roku w willi przy Großer Wannsee 56/58 w Berlinie (obecnie muzeum Dom Konferencji w Wannsee), na którym zebrali się niemieccy prominenci nazistowskiej służby państwowej, pod przewodnictwem Reinharda Heydricha. Tematem narady było praktyczne rozwiązanie kwestii żydowskiej, jak eufemistycznie określano planowane ludobójstwo żydów.) " I najważniej - gdzie, w którym miejscu, znajdziecie wzmiankę o wymordowaniu żydów. Nigdzie. Niemcy wiedzieli co robią. Na papierze nie ma dowodów, a fakty, jak okazuje się dzisiaj, można dowolnie ustalać.
  Macie swój strategiczny sojusz z Izraelem. Trzeba zrobić wreszcie jedną rzecz: przeprowadzić ekshumacje w Jedwabnem. I wtedy WSZYSTKO się wyjaśni. To kiedy będą badania naukowe w Jedwabnem? Ekshumacja? A może niech Izrael wyjaśni, dlaczego tak bardzo jej nie chce? Czy dlatego, że nie mógłby dłużej głosić kłamstw o polskich sprawcach? Dlatego trzeba nagrywać filmować aparatami komórkami więźniów Polaków uwięzionych w obozach niemieckich i niech mówią czyje to były obozy i że Niemcy komendanci po niemiecku mówili. Póki żyją czas. Delikatnie ale niech nie marudzą że kogo to obchodzi albo że wszyscy wiedzą. Nie wszyscy wiedzą. Nikt nie wie. Nawet Obama z USA nie wie! Zapisywać! Filmować! Utrwalać! Do Internetu YouTube wrzucać!
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:36:49
  Mam pytanie do Polaków ratujących żydów w czasie II wojny światowej: Czy warto było poświęcać się, narażając na śmierć siebie i swoje rodziny z czego narody Europy się śmieją i tego nie rozumieją, skoro teraz ci sami żydzi plują wam w twarz i nazywają was mordercami i sprawcami holokaustu. Oddajcie im te medale, te drzewka.
 • @Husky 08:48:05
  Żydowskie obozy koncentracyjne...Nawet w sytuacji, w której moja wyobraźnia wyrabiałaby nadgodziny, nie byłbym w stanie wyobrazić sobie skowytu, jaki rozległby się od Tel Awiwu po Nowy Jork, gdyby ambasador polski w Izraelu zażądał od izraelskiego rządu, by ten wycofał ustawę o karaniu kłamców negujących Holokaust.
  http://www.wyszperane.info/2018/01/28/zydowskie-obozy-koncentracyjne/
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:36:49
  Dyplomacja nie przyłożyła się wystarczająco. Izraelczycy mieli prawo się oburzyć ? Czy aby na pewno nas Polaków nie obraża "polskie obozy śmierci" O co ten krzyk z Izraela ? A jakie mamy fakty w tej sprawie? Sięgnijmy do niedawnej historii, by przypomnieć rzeczy, wydawałoby się, oczywiste. Odrzucając jednoznacznie umizgi Hitlera i w przeciwieństwie do wielu innych państw europejskich (Włochów, Austriaków, Słowaków, Rumunów, Bułgarów, Węgrów, Hiszpanów, Finów i przez dwa pierwsze lata wojny także Rosjan ) od pierwszego do ostatniego dnia II wojny światowej Polska była po właściwej stronie, przeciwstawiając się Niemcom i barbarzyńskiej ideologii nazistów – to fakt. Za wierność ideałom, walkę z Niemcami na wszystkich frontach II wojny światowej i twardy opór wyrażający się z jednej strony w braku jakichkolwiek form zorganizowanej na szczeblu państwowym kolaboracji (w przeciwieństwie np. do Francuzów czy Norwegów), z drugiej zaś w utworzeniu największej podziemnej armii w okupowanej Europie, w Powstaniu Warszawskim i w pomaganiu mordowanym przez Niemców Żydom, zapłaciliśmy straszną cenę: wielką daninę krwi oraz strat materialnych i terytorialnych, nieporównywalną z żadnym innym krajem – to także fakt. Po wygranej wojnie zostaliśmy zdradzeni przez wszystkich i sprzedani w Jałcie kolejnym, tym razem sowieckim, okupantom, czego skutki odczuwamy po dziś dzień – to kolejny fakt . Pomimo wszystkich tych faktów, ktoś (kto?) zadał sobie wiele trudu i mocno pracował nad tym, by przypięto nam łatkę sojuszników Hitlera, podłych „nazistów” współodpowiedzialnych za holokaust Żydów, twórców „polskich obozów koncentracyjnych”, i czy nam się to podoba czy nie, taki wizerunek mamy dziś w świecie (kto nie wierzy, niechaj obejrzy film Violetty Kardynał „Do góry nogami” o postrzeganiu „nazistów” przez młodzież amerykańską i kanadyjską) – to także fakt. Podjęta właśnie przez polski Sejm próba zablokowania czy choćby ograniczenia szerzenia tych kłamstw oraz walki o prawdę spotkała się z ostrym protestem oraz negacją oficjeli i autorytetów z Izraela – to najnowszy i ostatni już fakt. O co zatem chodzi? Furia, którą w pewnych kołach w Izraelu wywołała ustawa polskiego Sejmu o karaniu za kłamstwa o rzekomych „polskich obozach śmierci” spowodowała, że maski właśnie spadły i jaśniej widać dziś to, co do niedawna było zakryte – że mogło to być coś znacznie więcej, niż „tylko” przyzwolenie na kłamstwa i że powielanie tych oczywistych łgarstw było po prostu Żydom na rękę. Być może dlatego, że skuteczne – a przynajmniej bardziej skuteczne niż dotąd – zwalczanie kłamstw o Polakach, jako współsprawcach „nazistowskich zbrodni” (o niemieckich zbrodniach nie ma na świecie w ogóle mowy), a zamiast tego pokazywanie polskiego wkładu w walkę z „nazistami” i potwornej ceny, jaką za tę walkę ponieśliśmy, stanowi zagrożenie dla „monopolu” cierpień Żydów, ofiar Holokaustu? A może dlatego, że zablokowanie kłamstw i odkrycie przed światem oczywistej dla nas prawdy, mogłoby zaburzyć funkcjonowanie świetnie funkcjonującej maszynerii „przedsiębiorstwa Holokaust”, które właśnie, przy pomocy senatu USA, weszło w decydujący etap walki o zapłatę przez Polskę (w takiej czy innej formie) 65 miliardów dolarów, które w ramach roszczeń miałyby przypaść żydowskim organizacjom zajmujących się edukacją na temat holokaustu? Były polskie obozy koncentracyjne czy nie były? Byliśmy narodem nazistów czy nie byliśmy? Jesteśmy po stronie katów czy ofiar? Wszyscy Polacy znają odpowiedzi na te pytania – ale nie zna ich świat. Mówienie o „polskich obozach koncentracyjnych” – „bo przecież były ulokowane w Polsce”, jak tłumaczą obrońcy tego terminu – jest równie absurdalne, jak mówienie na przykład o „żydowskich obozach koncentracyjnych”, bo przecież w większości byli zamykani w nich żydzi. Polski rząd powinien odwołać swojego ambasadora z Izraela i pożegnać panią opluskwiaczkę pełniącą obowiązki ambasador Izraela w Polsce. Aż do uchwalenia dużej ustawy reprywatyzacyjnej przez Sejm RP, co definitywnie utnie zakusy Przemysłu Holokaust na 800 miliardów złotych do upolowania.. Bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo że chodzi o pieniądze! Nie bez powodu w USA kończą się prace nad ustawą która przekazuje majątek pożydowski za granicami Stanów amerykańskim i izraelskim ORGANIZACJOM żydowskim. I nie bać się! W obecnej sytuacji międzynarodowej to Izraelowi bardziej zależy na nielicznych pozostałych sojusznikach, niż Polsce na przyjaźni (interesownej ) Izraela. Szybko uchwalić prawo zamykające im drogę do roszczeń wobec Polski, Poczekać, aż ochłoną i tyle. Oskarżenia Polski o "polskie obozy" skończą się natychmiast, gdy gra dla Przemysłu Holokaust będzie już tylko o pietruszkę a nie setki miliardów od Polski i Polaków!
 • @fabi 16:00:53
  Największą zarazą faszystowską jest autor Ofera Aderet z Haaretza, który urodził się po II wojnie nie ma zielonego pojęcia , co ludzie wycierpieli pod okupacją niemiecką i co działo się w Polsce. Najlepiej jest bezczelnie szczekać i obrażać Polskę i Polaków..To kłamca i manipulant. Ta gazeta to izraelski odpowiednik "Wyborczej", więc nie ma się co dziwić, że wypisuje takie brednie. Niemcy i żydzi wspólnie działają w tej sprawie. Żydzi chcą teraz od Polski odszkodowań za rzekomy holokaust czyli holokit, a Niemcy nie chcą płacić reparacji wojennych, połączył ich wspólny wróg, czyli nasz kraj ! Nie pojmuję, dlaczego wyjęto z ustawy sferę kultury i nauki, to jest ogromny błąd i skandal. Przykład z poprzednich lat: Ida., Pokłosie, Klątwa i inne skandaliczne realizacje. Obecnie szykowany w Lublinie za społeczne pieniądze spektakl "Malowany ptak" wg. degenerata Kosińskiego, nie wspomnę o pseudonaukowych publikacjach Grossa. Nie warto żydkom ustępować. Oni nie cenią prawdy, uczciwości tylko pieniądze i własną pozycję.
 • @Repsol 13:52:45
  "Polska powinna zostawić pisanie historii Holokaustu prawdziwym historykom". A jedyni na świecie "prawdziwi" historycy muszą wywodzić się z narodu wybranego. Nie bardzo rozumiem tego bicia piany! Z kim wy w ogóle dyskutujecie? tylko winny się tłumaczy. Olać żydowskich rasistów i ich bezczelne spekulacje. My prawdę znamy i powinniśmy stąpać twardo po ziemi z podniesioną głową. Jak im nie pasuje, krótko wprowadzić obostrzenia w wydawaniu pozwoleń na wizyty w Leżajsku na grobie cadyka, niech swoje obrzędy odprawiają na swojej ziemi. Wyburzyć obóz w Oświęcimiu, upamiętnić tylko jakimś obeliskiem. Karać tak jak w ustawie ale wymazać możliwość wykonywania tzw. performance w sztuce n/t temat. Nie tłumaczyć się przed nikim, pisać książki i historię tak jak wyglądała. Jeśli zaś żydzi widzą w nas antysemitów to niech robią tak dalej a się nie zawiodą.Bezczelni żydowscy lewacy, nasza ustawa IPN jest prawie słowo w słowo przepisana z ich ustawy, różni się tylko karą, oni mają 5 lat, my daliśmy 3 lata. I o czym to świadczy jak nie o ogromnej nienawiści do Polaków? Kneset chce już w Polsce rządzić? Niedoczekanie ich, jeżeli nasz rząd ustąpi choćby na krok to zapłacimy kartkami wyborczymi, nie pozwolimy aby obce mocarstwo szarogęsiło się w Polsce i zrównywało nas ciągle z błotem. Zabrać się też za te wycieczki żydków do Oświęcimia bo to co tam się dzieje to urąga wszelkim prawnym normom, wydać ustawę o zakazie posiadania broni wjazdu Mossadu do Polski. Ochroniarze też są w Polsce i możemy ich ochraniać tym bardziej jak dają się poznać z chamskiej strony należy żydków pilnować aby nie narobili szkód w obozie co już nieraz miało miejsce. Jeżeli jak zwykle rząd PiS ugnie karki przed żydami to stracą w naszych oczach wszystko. Niech potem żydzi opluwają na całego Polskę. Ponoć grożą nam za ustawę jeżeli jej nie zmienimy sankcje Izraela ???? co daktyli nam nie sprzedadzą ? których i tak nie będzie bo Bóg pokarał ich już suszą, nie będą mieli co pić nawet.
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:36:49
  Pan Bóg już zaczyna karać żydów. W Izraelu jest niespotykana dotąd SUSZA. Wysycha jezioro Tyberiadzkie- źródło wody pitnej. A deszcz nie pada jak nie padał... Za chwilę będą racjonować wodę pitną ! Władze apelują już tylko o...modlitwę...
 • @Repsol 13:52:45
  Jest spora część obywateli Izraela, która jawnie głosi pogląd, że obozy śmierci były polskie. Świadomie prowadzą indoktrynację ideologiczną młodych Izraelczyków wysyłanych do Polski w celu odwiedzenia Auschwitz, czy innych obozów, wpajając im na specjalnych spotkaniach przed wyjazdem, że Polacy są antysemitami i odpowiadają za Holokaust. Zabraniają im też kontaktu z polską młodzieżą obawiając się, że ich kłamstwo może nie wytrzymać próby czasu. To jest oficjalna polityka rządu Izraela. Wszyscy młodzi Izraelczycy obowiązkowo przechodzą takie pranie mózgu przez odbyciem służby wojskowej. Zaszczepiana w ten sposób nienawiść kiełkuje w młodych umysłach. Dopiero, kiedy udaje im się nawiązać kontakty z rówieśnikami z Polski, otwierają im się oczy i widzą w jaki sposób zostali zmanipulowani przez własnych nauczycieli, którzy wzorują swoje działania na goebelsowskiej manipulacji. Jeśli wam się uda (jest to dość trudne, bo dbają o to aby nikt postronny nie słyszał ich indoktrynacji), to posłuchajcie jakie rzeczy wygadują o Polakach opiekunowie grup izraelskiej młodzieży, kiedy odwiedzają nasz przyjazny kraj. Z tym faktem polski rząd również powinien zrobić porządek. Podobnie jak w Izraelu, również w Polsce każda grupa powinna mieć "opiekuna", który będzie monitorował nienawistne zachowania ze strony odwiedzających i kierował odpowiednie wnioski do organów ścigania. Ten ostatni izraelski jazgot jest dla mnie zupełnie zrozumiały. Część z nich po prostu tak myśli. Poza tym wystarczy obejrzeć filmy w jaki sposób postępują z Palestyńczykami na terenach okupowanych... i zrozumiecie, że wiele się nauczyli od Niemców.
 • @Husky 10:17:16
  Jak wierzyć temu człowiekowi? Izraelski polityk atakuje Polskę i mija się z prawdą(czyli łże jak jąkaty Szechter alias Michnik)

  http://niezalezna.pl/215506-jak-wierzyc-temu-czlowiekowi-izraelski-polityk-atakuje-polske-i-mija-sie-z-prawda
  Już kiedyś Adam Michnik uśmiercił swoich rodziców w Holokauście. Jego wypowiedź ukazała się w Der Spiegel.

  Ps..Chciałbym przypomnieć żydom, że 74 lata temu żydzi dokonali pogromu polskiej wsi Koniuchy. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania Wczesnym rankiem 29 stycznia 1944 r. uzbrojone grupy żydów wspierane przez Litwinów postanowiły dokonać pogromu zamieszkałej przez Polaków wsi Koniuchy. Chałupy, w których żyli nasi rodacy były podpalane. Jeśli ktoś próbował uciec z palącego się domu musiał liczyć się z tym, że napastnicy otworzą do niego ogień z pistoletów i karabinów. W ten sposób zginęło 38 osób - mężczyzn, kobiet i dzieci. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania. A takich wsi było wiele na wschodnich terenach należących do Rzeczypospolitej ! To samo żydzi zrobili we wsi Naliboki.
 • @Husky 08:48:05
  Bartoszewski i Szczypiorski ulegli mamonie , t zn niemieckim markom , po upadku komuny przez jakiś czas nie wychodzili z telewizyjnych studiów by oczerniać Polskę , najczęściej przy udziale i wsparciu kolejnego "autorytetu", Reicha - Ranickiego , a wszystko pod niemiecką narrację historyczną na tyle skuteczną ,że dzisiaj ambasador Izraela przy okazji wyzwolenia obozu w Auschwitz nawet nie wymienił nazwy Niemiec :)))
 • @puuuq 13:24:19
  A to przykład kłamstw rozsiewanych po świecie. Wg autorki tego tekstu ów słynny prokurator zajmujący się Jedwabnem, dowiódł, że mord popełnili Polacy / dosłowne tłumaczenie/. Nawet z jego raportu nie wynikają jednoznaczne wnioski. Z tego, co można przeczytać w opracowaniach, stwierdził on, że różnie o tym opowiadają świadkowie, że Niemcy byli, a inni, że ich nie było. Jacy świadkowie tak twierdzą?
  http://www.radzilow.com/gazeta3.htm
 • @puuuq 13:24:19
  Dawniej antysemitą był ten, który nie lubił żydów( do 1947r), dzisiaj antysemitami są ci, których nie lubią żydzi. Jest stare żydowskie porzekadło: Co dobrego Ci uczyniłem, ze tak mnie nienawidzisz? Przekłada się to na stosunek żydów do Polaków. Na ogół kat nienawidzi swojej ofiary, a katami dla nas byli niewątpliwie żydzi i to od baaardzo dawna. Jak tylko zaczęli opanowywać ziemie polskie. W 1921 r. odbyła się w Warszawie konferencja żydoznawcza, serdecznie polecam lekturę. Bardzo prawdziwa i wielce pouczająca:


  http://www.polishclub.org/.../pamietnik-i-konferencji.../

  A najwięcej żydów zamordowali żydzi-komuniści, ale przecież o tym nie można mówić. Żyd zawsze będzie żydem i to jest najprawdziwsza z prawdziwych prawda. Po wojnie przywieziono do Polski ponad 200 tys żydów przeszkolonych w sowiecji i osadzonych na stanowiskach partyjnych i nie tylko nawet w wojsku. Ciekawe jest to, że pierwsze stenogramy posiedzeń Polit Biura PRL zapisywane były w Jiddisz.....A później i do teraz tak jest. Dzieci i wnuki resortowe pochodzą od tych od tych dwustu tysięcy przywiezionych Polsce na osłodę wolności. Polska, jaka Polska -Judeopolonia-Polin. Nie należy zapominać o zbrodniczej działalności żydowskiej policji w Gettach, która z olbrzymią aktywnością i okrucieństwem po ich okradzeniu wysyłała swoich współbraci, swoje rodziny na śmierć czym zaskoczeni byli sami Niemcy gardzący nimi. Należało by też wspomnieć słowa jednego z przywódców żydów amerykańskich, dla którego: "Jedna krowa w Izraelu, jest ważniejsza niż los wszystkich żydów w Europie". Skąd on mógł wiedzieć, że po latach ta symboliczna krowa zamieni się w złotego cielca, na którym amerykański przemysł holokaustu czyli holokitu będzie bezczelnie wyciskał miliony z krajów Europy ?


  Łapanka Vel' d'Hiv - czarna karta w historii Francji

  https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/888084,Lapanka-Vel-dHiv-czarna-karta-w-historii-Francji

  Ranking morderców żydów[Niemcy nie byliby w stanie sami wykonać planu zagłady Żydów, gdyby nie mieli swoich wspólników. Byli nimi Ukraińcy, Rumuni, Francuzi, Włosi, Litwini, Łotysze, Estończycy, Słowacy, Węgrzy, Holendrzy, Belgowie, Norwegowie, Chorwaci i Włosi.]

  http://www.bezc.pl/artykul/59/ranking-mordercow-zydow

  Warto poczytać więcej i ze szczegółami w książce Henryka Pająka"Chazarska dzicz panem świata- Zagłada Rosji".Tylko nie przed snem, bo straszna jest prawda o tamtych czasach.

  http://www.kanon24.pl/1480,chazarska-dzicz-panem-swiata-tom-i-zaglada-rosji.html Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/3551/udzial-zydow-we-wladzach-rewolucji-bolszewickiej
 • @Husky 08:48:05
  Czyli jednak chodzi o to, co żydzi lubią najbardziej? O pieniądze!
  Wszystko się układa w logiczną całość, dzisiejsze Niemcy (jak hitlerowcy) nadal posługują się żydami jak swoimi psami. Ustawa o reprywatyzacji w USA już gotowa ma nr447, to na jej podstawie żydzi otrzymają od Polski odszkodowanie za utracone kamienice w czasie holokaustu. Jeżeli Polska im nie wypłaci to "ONI" będą nam przy odzyskaniu reparacji szkodzić-smrodzić. Oni będą mieli również wpływ na wysokość tych reparacji- wiadomo bowiem że tak dużych pieniędzy Niemcy nie mają tylko ponad 3 biliony ojro długu!. Niemców wydoili czas na Polskę. No i mamy drugie dno ataku na Polskę, z powodu ustawy reprywatyzacyjnej, a żydom znów mamona przysłania zdroworozsądkowe myślenie, jakie to przykre a zarazem, żałosne i niebezpieczne. Jak szukano "złotego pociągu" w Wałbrzychu, to od razu Żydzi ogłosili, że złoto z tego pociągu jest ich. Wprawdzie pociągu ani złota nie ma, ale w takim razie oddajmy im całą zawartość tego tunelu i niech się raz na zawsze od Polski odpierdolą. Jak widać, holocaust NICZEGO ich nie nauczył. 80 ton złota Polski Niemcy ukradli a 3 tony odebraliśmy gdzie jest 77 ton? gdzie pytam, gdzie, gdzie reszta pytam historyków gdzie, a prezydent Duda jeszcze będzie paradował z tym prezydentem oszustem z Izraela, no to będziemy my też paradować w marszu żywych na żywo. Jak widać cała Polska budzi zainteresowanie środowisk żydowskich aż do jej stuprocentowej kolonizacji i wykreślenia z mapy. Oddawanie Polski po kawałku nic w tej sytuacji nie zmieni. Należy zwyczajnie tupnąć nogą i zawołać poszli won!
 • @Husky 08:48:05
  Tu piszą w Israelu o nowym prawie.

  http://www.jpost.com/Diaspora/Antisemitism/How-I-became-public-enemy-No-1-in-Poland-540089?utm_source=newsletter&utm_campaign=29-1-2018&utm_content=how-i-became-public-enemy-no-1-in-poland-540089

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY