Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
907 postów 15053 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Polska a Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Temat przebija przy różnych okazjach

 Na czym polega zagrożenie dla Polaków ze strony Polin i jak należy je traktować?

 
To, z czym mamy do czynienia, to rzeczywiście powolne tworzenie Polin, co polega na zajmowaniu kluczowych stanowisk struktury organizacyjnej państwa przez ludzi o żydowskim rodowodzie.
Czy jest to faktyczne zagrożenie?  Moim zdaniem nie chodzi o to, kto daną funkcję piastuje, ale w jaki sposób i na podstawie jakiego paradygmatu etycznego.
 
Jeśli więc cechy związane z polskością (która jest nieodłącznie związana z personalizmem) zostaną wyeliminowane ze świadomości społecznej, to Polin będzie naturalnym kierunkiem zmian.
 
Ten proces  narasta, zwłaszcza wobec nadawania obywatelstwa polskiego osobom pochodzenia żydowskiego, o czym wspominano też na tym portalu.
 
Czyli - statystyczny Polak ma się czego obawiać.
 
Można jednak na to spojrzeć z innej perspektywy. Jak będzie wyglądał świat po przemianach, które są tuż za progiem?
Pierwsze- nastąpi upadek USA jako światowej potęgi; być może pozostanie mocarstwem regionalnym na poziomie Brazylii, czy Argentyny. Czyli wpływy USA na Polskę będą żadne.
Rosja ma silną armię, ale potencjał ludności nie jest duży; gdyby chciała narzucić nam swą hegemonię, to na kim ją oprze? Przecież swych kadr na to nie da, a "na bagnecie siedzieć się nie da".
Jedynym istotnym zagrożeniem dla polskości pozostają Niemcy. Tu jedynym "lekarstwem" jest budowanie Trójmorza, jako struktury na tyle odrębnej i do tego rozwiniętej, aby móc przeciwstawić się niemieckiej ekspansji.
Nadzieją są "nachodźcy", którzy mogą zdestabilizować Niemcy, czego im serdecznie życzę. Jeszcze chociaż milion "nachodźców", w Niemczech daj Boże.
 
A teraz Żydzi.
W jakiej sytuacji znajdą się Żydzi mieszkający u nas?
Ich "moc" jest "w pysku", czyli mediach, co powiązane jest z wpływami związanymi z manipulacjami finansowymi.
Zarówno jedno (finanse padną) jak i media - nie bedą miały oddziaływania takiego jak teraz.
Dlaczego piszę "takiego jak teraz"?. Ano dlatego, że to od nas, od świadomości poczucia polskości zależy zakres medialnych wpływów.
Jeśli je odrzucimy, to możemy budować polskie relacje społeczne, a Żydzi zostaną włączeni w ten proces - nie widzę po temu przeszkód.
Jeśli jednak zechcą próbować swoje gierki czynić - to wystarczy szybko przeprowadzona banicja kilku takich przedstawicieli. Reszta będzie bardziej polska od genetycznych Polaków.
Dla nich przykład Izraela, gdzie relacje społeczne są absurdalne , a państwo istnieje dzięki sponsoringowi USA, będzie wystarczającym ostrzeżeniem.
 
Wnioski?
Jeden oczywisty - należy zająć się budowaniem polskiej świadomości, a nie zwalczaniem Żydów. Walka nie jest drogą do zwycięstwa, a budowaniem osiągniemy więcej niż można sobie wyobrazić. I jestem przekonany, że mądrzy Żydzi coraz częściej zdają sobie sprawę, że jest to właściwy kierunek działań. Dlatego największym zagrożeniem dla Polski i polskości są obecnie "żydożercy".
 
(Oczywiście - wszelkie zjawiska promujące ideologie żydowskie powinny być bezwzględnie zwalczane. Tu nie ma przebacz. Tyle, że to ma być walka ideowa, a nie oparta o genetykę).

KOMENTARZE

 • Autor
  //Wnioski?
  Jeden oczywisty - należy zająć się budowaniem polskiej świadomości, a nie zwalczaniem Żydów. Walka nie jest drogą do zwycięstwa, a budowaniem osiągniemy więcej niż można sobie wyobrazić. I jestem przekonany, że mądrzy Żydzi coraz częściej zdają sobie sprawę, że jest to właściwy kierunek działań. Dlatego największym zagrożeniem dla Polski i polskości są obecnie "żydożercy".//

  Im lepiej rozmawiasz z ludźmi, tym lepszy sukces odnosisz. Największym naszym wrogiem jesteśmy my sami - to, że wątpimy w Siebie, nie wierzymy, że możemy to zrobić... - Brian Tracy


  5*
 • @Husky 10:13:53
  Owszem.
  Tyle, że gdybym budował strategię wyborczą, podstawowym punktem byłoby hasło: "nie głosuj na Żyda".
  Dlaczego?
  Obecnie nie da się wyeliminować z list wyborczych Żydów (osób pochodzenia żydowskiego). Hasło wydaje się zatem nie na miejscu.
  Jednak celem jest co innego: określenie roli elementu pochodzenia w sposobie sprawowania funkcji.
  Czyli celem jest wyeliminowanie tych osobników, którzy chcą w Polsce budować Polin poprzez np. obietnice wyborcze, które nie są realizowane.

  Natomiast jeśli osoba pochodzenia żydowskiego dobrze pracuje na rzecz Polski, polskości i społeczeństwa obywatelskiego - pochodzenie nie powinno mieć żadnego wpływu.
  Owszem - cały czas jest problem polskiej świadomości i stworzenia struktur kontrolnych, które eliminować będą próby podważenia podstaw ideowych.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:00:03
  //Natomiast jeśli osoba pochodzenia żydowskiego dobrze pracuje na rzecz Polski, polskości i społeczeństwa obywatelskiego - pochodzenie nie powinno mieć żadnego wpływu.//

  Z tym zdaniem , z tą uwagą, pewnie zgadzamy się tu tylko my .
  Tzn. Pan i ja
  Natomiast pozostali tu blogerzy czy komentatorzy.....
  Myślę że wątpię
  pzdr.
 • @Husky 11:07:48
  Pochodzenie nie powinno mieć znaczenia - ale ta sytuacja może mieć miejsce tylko przy wyraźnym zdefiniowaniu polskości i stworzenie struktur zapobiegającym podważaniu podstaw ideowych.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:31:17
  //Pochodzenie nie powinno mieć znaczenia//

  Niestety to tylko pobożne życzenie.
  Zwłaszcza w naszym kraju, w obecnych czasach i realiach politycznych.
  Ja sobie nie wyobrażam młodego wykształconego aspiranta do działania na rzecz naszego kraju , który to publicznie mówi o swoim pochodzenie.
  I to nie ważne że ma 25-30 , że urodził się już w wolnym kraju .
  Na dzień dobry to byłoby czyste sepuku.
  Nie jest ważne że deklaruje to czy tamto, dla wielu jest to argument jedyny.
  To żyd i fora ze dwora.
  Widział Pan tu na portalu jak łatwo "ustalić" kto tu jest żydem a kto nie.
  Wystarczy "opinia" 2-3 badaczy drzewa genealogicznego i wyrok zapada.
  W poniedziałek jest Kaczynski a we wtorek już Kalstein

  Pozdrawiam
 • Najważniejsze są Media to one decydują o stylu i kierunkach debaty publicznej.
  Gdyby media były Polskie a nie polskojęzyczne to pozostałe bastiony żydowskie w strukturach Państwa Polskiego zostały by szybko zdemaskowane właściwie ocenione i siłą woli narodu przywrócone Narodowi Polskiemu.

  Media z zagranicznym kapitałem oraz z kapitałem mniejszości narodowych powinny być po pierwsze w sposób jaskrawy identyfikowane jako media nie Polskie tak by odbiorca wiedział kto do niego "mówi" (Polak, Niemiec, żyd...banderowiec..Watykan).
  Teraz jest tak że wszystkie wrogie Narodowi Polskiemu udają media Polskie i to koniecznie mega patriotyczne.
  Polacy są ogłupiani przez wrogów Polski poprzez te media.
  Wszystkie wybory przy takich dominujących mediach są czystą manipulacją wrogów Polski.

  To właściwie jedyny i najważniejszy krok do wolności dla Narodu Polskiego.
  Powinno się ustawowo ograniczyć (choć nie zlikwidować) rolę mediów obcych (zagranica) oraz mediów mniejszości Narodowych (żydzi, banderowcy)... i obowiązkowo oznakować te media na tytułowych stronach jako media zagraniczne (jaki kraj) lub media Narodowe jaka mniejszość. Ta weryfikacja powinna być dokonywana na etapie rejestracji mediów w Polsce oraz na bieżąco aktualizowana.

  Na tym tle widać że tzw komisja czy komitet d/s mediów to albo banda kretynów albo banda zdrajców narodowych (kretynami to oni nie są na pewno, kretyni nie mają elokwencji, łatwości wypowiedzi, manipulacji itp).

  Gdyby dokonać rewolucji medialnej w Polsce to cała reszta repolonizacji Polski w Polsce poszła by znacznie łatwiej a Polacy mieli by obiektywny przegląd sytuacji... było by wiadomo co mówią Polskie media, co mówią media żydowskie, banderowskie, niemiecki czy Watykańskie.

  A tak wszyscy udają Polaków patriotów ...i łżą na potęgę.
 • Rany Julek Wojtasie, czyli Wojtas odleciał ?
  Cyt : " ... nastąpi upadek USA jako światowej potęgi; być może pozostanie mocarstwem regionalnym na poziomie Brazylii, czy Argentyny. Czyli wpływy USA na Polskę będą żadne. " kon cyt ----- BREDNIE.
  Żadnego upadku nie będzie, a USA będą miały wpływ na Polskę nawet wtedy gdy będą słabe jak Burundi.

  Cyt : "Jedynym istotnym zagrożeniem dla polskości pozostają Niemcy. Tu jedynym "lekarstwem" jest budowanie Trójmorza " kon. cyt. ---- BZDURA TOTALNA
  Dla Polski zagrożeniem są Żydzi, Ukraińcy, Niemcy ( z całym bagażem EU) i emigranci z Azji i Afryki.

  Cyt : "... należy zająć się budowaniem polskiej świadomości, a nie zwalczaniem Żydów. Walka nie jest drogą do zwycięstwa, a budowaniem osiągniemy więcej niż można sobie wyobrazić ". kon. cyt. ------ SZKODLIWE POZYTYWISTYCZNE UROJENIA, LUB CELOWE WSKAZYWANIE FAŁSZYWEJ DROGI
  Jeśli żmija wpełznie ci do domu to będziesz szukał strachliwie po szufladach surowicy, czy rozprawisz się ze żmiją i zgnieciesz jej łeb ?
  Ach zapomniałem. Można też schować się do szafy i tam budować polskość.

  Ale się kolega popisał pomysłowością w tym felietoniku. Rany Julek Wojtasie rany Julek. Pozostałych twoich "przemyśleń" nie komentuję, szkoda czasu i atłasu.
 • @Oscar 14:29:46
  Tak! Serwują Polakom gry, zabawy, kabarety, sport i luz. Pełny luz dla wyluzowanych niewolników, nie ma nic bardziej wartościowego niż wypoczęty, zrelaksowany niewolnik. Jest tylko jeden sposób na walkę - budowanie Polski od dołu- od wiosek, małych miasteczek i miast... fuck ich tam nie ma, oni tam sa tylko w telewizorach...

  pozdrowił
 • @Husky 11:57:41
  Może słusznie. Osoby obcego pochodzenia mogą tu żyć, pracować itd. , ale nie powinny ubiegać się o stanowiska publiczne, gdyż to sugeruje, że chcą podporządkować swoim ideom Polaków.
  Zatem- dopiero po pełnym spolszczeniu - min. 4 pokolenia.
 • @Oscar 14:29:46
  Dlatego za najbardziej szkodliwa uważam ustawę o ochronie danych osobowych.
  Nie może powstać społeczeństwo obywatelskie przy obowiązywaniu tej ustawy.
 • @tańczący z widłami 17:36:42
  Widły Szanownemu należy w d.... wsadzić, ale tępym końcem, co by się bał, że przy wyjmowaniu się ukłuje.

  Tak można skomentować wypowiedź. Jeśli wszyscy naokoło mają być wrogami, to będzie to dokładnie wg zaleceń żydowskich - aby każdy z każdym był w stanie nienawiści wzajemnej.
  Ideologia żydowska powinna być zwalczana na tym portalu jeśli ma uchodzić za patriotyczny.
 • @Zorion 17:37:03
  Czyli najpierw polskość.
  Tyle, że trzeba wiedzieć, co to jest.

  Ciekaw jestem ile osób byłoby w stanie napisać (opisać) czym jest polskość.

  Dlatego ja robię to, co robię, a mój głos jest głosem wołającego na puszczy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:22:08
  Polskość ?
  Niesiesz Pan ją w sobie, i to nawet wtedy gdybyś pan tego nie wiedział.
  A dla pewnych osób polskość to nienormalność, że zacytuję tu klasyka
 • @tańczący z widłami 17:36:42
  Wszystko jest kwestią proporcji sił.
  żmija jest malutka i łatwo jej zgnieść łeb przy odrobinie sprytu.
  Globalne żydostwo nie jest takie malutkie w sensie politycznym ekonomicznym medialnym i wprost terrorystycznym.

  Silniejszego wroga nie atakuje się frontalnie... to recepta na szybką klęskę.
  Wobec silniejszego wroga buduje się przewagi na różnych polach.

  żydzi jako mniejszość w Polsce są liczebnie słabiutcy ale jako element globalnej mafii żydowskiej są wielokrotnie silniejsi od Polaków.
  Pokazują to od 89r niezmiennie.

  Nie chcemy kolejnego powstania Warszawskiego i opłakujących swoje dzieci Polskich Matek.

  Moim zdaniem potrzebna jest edukacja, zwłaszcza pożytecznych idiotów,
  i w ten sposób budowanie Polskiej przewagi w Polsce.
  Świadomość i odporność na żydowskie manipulacje, znajomość mechanizmów jakimi się posługują to powiększanie Polskiej przewagi nad globalnym żydostwem w Polsce.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:19:42
  Cyt : " Jeśli wszyscy naokoło mają być wrogami.............." kon. cyt.
  W trym przypadku tryb przypuszczający jest zupełnie zbędny Wojtasie, gdyż to już zaistniało. Wszyscy na około zawsze byli, są i będą naszymi wrogami. I ten oczywisty fakt, niech sobie drogi Wojtas wreszcie uświadomi.
  A w miejscu gdzie chciałbyś wsadzić mi widły, przechowuję twój utopijny pozytywizm, a więc ostrożnie z wsadzaniem, bo możesz go uszkodzić.
 • @tańczący z widłami 22:40:27
  No jaja.
  obrzezane.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY