Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
907 postów 15053 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Nie martwi mnie PiS, martwi mnie Polska

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ferworze "wojny" wyborczej zupełnie pomija się kwestię przyszłości Polski.

 

Bo zastanów się Czytelniku (-czko), czy istotnym jest, którzy z naszych sąsiadów zostali radnymi, wójtami, czy burmistrzami?
Przecież to nieistotne. Istotnym zaś jest, czy będą pracowali na rzecz dobra wspólnego, czy potrafią porzucić prywatne animozje i współpracować ze sobą?
 
Martwi zatem ten stan zawieszenia, gdzie nie ma wyraźnego zwycięzcy, a co oznacza, że dalej nie będzie dobrej współpracy między samorządami a rządem - ze stratą dla wszystkich.
 
Moim zdaniem, znaleźliśmy się w swoistym pacie. Opozycja utrzymała znaczną część swych wpływów, na tyle dużą, aby skutecznie blokować szybkie zmiany. Pozostała droga powolna wymagająca konsekwencji i uporu. Czy PiS na to stać?
A może  do świadomości opozycji dotrze, że idzie "drogą śmierci"? O ile bowiem obecnie jeszcze można było zmanipulować część społeczeństwa uporczywą kampanią negatywną, to dalsze utrzymanie tego stanu musi skończyć się klęską. Przecież już kilkuprocentowe "wahnięcie" w stronę PiS - to totalna klęska totalnej opozycji. A to może zdarzyć się w następnym "rozdaniu".
 
Cóż. Miejmy nadzieję, że zwycięży rozsądek - u obu stron. Nie będzie "wyżynania watach", a z drugiej opozycja będzie chciała współpracować.

KOMENTARZE

 • Autorze
  PKW: nie ma wyników do żadnego z 16 sejmików oraz do żadnej z 18 rad dzielnic Warszawy. To są jakieś jaja! Coś nie tak po ich myśli idzie.
 • Autorze
  Wysokie noty w aresztach śledczych w Warszawie. Głosowano głównie na Trzaskowskiego(sic! jak zwykle przestępcy na przestępców! Rezydenci zakładów karnych tradycyjnie gremialnie wskazali kogo najchętniej by widzieli we własnych szeregach.) Według sondażu exit poll wybory prezydenckie w Warszawie wygrał Rafał Trzaskowski. Jak się okazuje kandydat Koalicji Obywatelskiej cieszy się ogromnym poparciem wśród więźniów. Swój głos oddało na niego ponad 66 proc. osadzonych w Białołęce i ponad 58 proc. na Grochowie.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15402043561d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Rafał Trzaskowski cieszy się wysokim poparciem w aresztach śledczych. W zakładzie na Białołęce głosowało 191 osób. Trzaskowski uzyskał tam 66,49 proc. poparcia, Patryk Jaki – 13,09.
  https://pbs.twimg.com/media/DqGmjr4WwAA4MuQ.jpg
  W areszcie śledczym dla kobiet na Grochowie tendencja była podobna. Poseł Platformy Obywatelskiej cieszy się tam poparciem 58,06 proc. więźniarek. Na Jakiego głos oddało 16,13 proc. W tym miejscu głosowały 62 osadzone.

  Ps...Ciągnie swój do swego! Wygląda na to , że najświatlejsze elity warszafki i innych wielkich wioch, rezydują w kryminale.
 • Autorze
  https://pbs.twimg.com/media/DqGntjaX0AEFwZp.jpg
 • Autorze
  Leśne dziadki bis liczą chyba po raz drugi, bo za pierwszym razem może źle wyszło. W XXI wieku w kraju europejskim, gdy komisje przesyłały w nocy około 11-12 czy 1 w nocy protokoły elektronicznie - co za maszyny tam pracują i o co chodzi, że nadal nic nie wiemy? Przecież to jest skandal i przekręt na wielką skalę. System do głosowania 38-milionowego państwa tyle lat jest niewydolny, podobno kosztował jakieś grosze i opracowała go jakaś studentka. Po opisie procedury, jaka się odbywa, normalny człowiek może pomyśleć, że to jakiś Mozambik albo Papua. Po drugie - dlaczego tysiące ludzi nie mogły głosować? ePUAP cz inny pułap (może gminny?) nie zadziałał? Te wybory powinny być powtórzone. Tyle w temacie! A dziady leśne na zieloną trawkę.
 • Autorze
  Jeśli nie było należytego monitoringu przebiegu całej drogi kart wyborczych/głosów, śmiało można zakładać po-wielanie fałszerstw z przed lat przez kolaborację (Cejrowski ma receptę aby zmienić budynki wszelkich urządów publicznych lub chociaż powyrywać wszelkie instalacje zamieniając je nowymi) .
 • Nie martwi mnie PiS, martwi mnie Wojtas
  Oj to mnie kolega rozczarował naiwnością swą niewinną, czystą i nie skalaną wiedzą polityczną niczym lilija.
  Cyt : " Opozycja utrzymała znaczną część swych wpływów, na tyle dużą, aby skutecznie blokować szybkie zmiany.". Kon cyt.
  Czyli według Wojtasa do tej pory zmiany były szybkie i gdyby nie zdobyte przez opozycję głosy, to zmiany zamierzały być jeszcze szybsze, a nawet błyskawiczne.
  Do tego wszystkiego zacny Wojtas uważa, że gdyby był wyraźny zwycięzca (obojętnie naturalnie który, nawet stare komuchy z PZPR), to współpraca z rządem układała by się świetnie. Bo najwyraźniej według Wojtasa jeśli układa się współpraca samorządów z rządem, to Polacy maja się świetnie i żyje im się dostatnio.
  I na koniec konkluzja.
  A może do świadomości żydorządu dotrze, że idzie "drogą śmierci"? O ile bowiem obecnie jeszcze można było zmanipulować część społeczeństwa uporczywą kampanią sukcesu, to dalsze utrzymanie tego stanu musi skończyć się klęską.
 • @tańczący z widłami 14:02:25
  "Oj to mnie kolega rozczarował naiwnością swą niewinną, czystą i nie skalaną wiedzą polityczną niczym lilija."

  Jestem nieco skonfundowany wiedzą i zdolnościami "tego od wideł".
  Toż powszechnie wiadomo, że przy odwoływaniu się do czystości i nieskazitelności, używa się określenia "jak lelija".
  I jak mieć zaufanie do osobnika, który tego nie wie. To sugeruje, że mamy do czynienia z podróbą intelektualisty.
  To i wnioski, musi co, są podróbą.
 • Głowa do góry Krzysztofie - czyli "niosący Chrystusa"
  Warszawski prezydent elekt Trzaskowski już zapowiedział tłumne przyjęcie do Stolicy nachodźców z Azji i Afryki.

  Wraz z Sorosem opracowali nawet 500 Plus na każdą kozę ;)
 • @kula Lis 67 13:07:22
  Mamy w dalszym ciągu starą PKW, a oni na komputerach się nie znają.

  Mnie dziwi, że PiS ni utworzył alternatywnych dróg pomiarów wyników. Wystarczyłby jeden gość na gminę, który spisze wyniki poszczególnych komisji (są wywieszane na drzwiach lokalu wyborczego) i poda je do centrali.
  Z pominięciem (lub nie) powiatu, i województwa. Wyniki są wiarygodne na 100%, a przecież inne komitety wyborcze mogą dokonać tego samego, co potwierdzi wiarygodność danych.
  Koszt zerowy.
  Tylko trzeba pomyśleć.
  No, chyba, że to celowe zafałszowania.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:14:53
  " Zbrodnia to niesłychana,. Pani zabija pana;. Zabiwszy grzebie w gaju,. Na łączce przy ruczaju,. Grób liliją zasiewa."
  Adaś Mickiewicz - Ballada

  Zabrakło Waćpanu rezonu by odpowiedzieć merytorycznie ? Za liliją się chowa ?

  Za liliją się chowa, pusta jego mowa.
  Nie ma argumentów, więc szuka wykrętów.
  TzW
 • @Janusz Górzyński 14:20:36
  Jak Soros chce dać - to bym wziął. I 500+ , i kozę też.
 • Autorze
  Gersdorf triumfuje! „Wzywam wszystkich sędziów SN do stawienia się w Sądzie Najwyższym.” [ZOBACZ DOKUMENT]...
  https://wpolityce.pl/polityka/417707-gersdorf-wzywam-wszystkich-sedziow-sn-do-stawienia-sie
  Ps...Proponuję wypowiedzieć wojnę Turcji i natychmiast się poddać. Erdogan rozwiąże sprawę samowoli kasty w togach w ciągu jednego dnia i cały świat to zaakceptuje. Ta sytuacja to na razie porażka obozu rządzącego. Obywatele się pytają, jak to jest, że sędziowie SN nie uznają obowiązującego prawa i pozostają zupełnie bezkarni? A gdyby zwykły obywatel tak nie uznawał obowiązującego prawa, to zaraz miałby na karku organy ścigania...Bezsilność rządzących może doprowadzić Polskę do katastrofy. Stanowczość w rozprawie z anarchią potrzebna od zaraz. Pojedynczy sędzia TSUE, (o którym wiemy, że to Rosario Silva de Lapuerta, sędzina TSUE, która wydała wyrok na Polskę to funkcjonariuszka reżimu Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej Felipe Gonzáleza) ma podobno władzę powstrzymać demokratyczne reformy w dużym państwie europejskim. Gdzie my żyjemy, czy to jest REAL? Po co w takim razie wybory w Polsce jeżeli decyzje podejmuje Bruksela? I co znów PiS skuli ogon pod siebie? Pytam się po co w takim razie uchwalaliście te uchwały o sądzie? Jak się czują teraz ludzie którzy wam zaufali i kandydowali do SN? Jesteście żenujący. To są skutki pozwalania na łamanie prawa przez "klikę prawniczą" z chazarską schlampe i alkoholiczką Gersdorf na czele. Kto jej płaci? Kto pozwolił jej na wejście do SN? Kto jej pozwolił na korzystanie z druków firmowych i pieczęci SN? Czy temu lumpowi chazarskiej schlampe i alkoholiczce Gersdorf & consortes ktoś ukręci wreszcie łeb? Przecież państwowe służby mają moc sprawcą? Czy nie? Tak to jest, kiedy państwo jest dziadowskie i nie ma autorytetu! Kompletna anarchia, rokosz i żadnych konsekwencji! Policja powinna wyprowadzić to towarzystwo! Jeśli PiS nie kopnie w d*pę sędziów to wyborcy kopną w d*pę PiS w następnych wyborach. Ta reforma już tak długo trwa, że chyba nic z tego nie będzie, kasta właśnie się okopuje. Brak reakcji rządu , sejmu , trybunału konstytucyjnego i takie są efekty. Oto do czego doszło po zawetowaniu ustaw sądowych przez prezydenta Dudę. A kto wpuszcza emeryta do nieistniejącego już gabinetu? Państwo, jak było tak jest teoretyczne. Może także dlatego PiS nie odniósł spodziewanego sukcesu w wyborach samorządowych. 500+ to nie wszystko. Mam nadzieję, że doczekam się władzy, która będzie bezpardonowo walczyła z wrogami Polski. Aktualnie mamy teoretyczną władzę. "Raz zdobytej władzy, nie oddamy nigdy" hasło rodem z Polski Ludowej dalej aktualne. Czy teraz Kaczyński w końcu zaskoczy, że ustawa o dożywotnim zakazie pełnienia funkcji publicznych dla aparatczyków systemu chazarokomuny jest konieczna? Czy za dużo totumfackich przy tym polegnie?
 • @tańczący z widłami 14:23:47
  Że też się TzW za "z matki obcej" chowa i to wg starych zasad "interpunkcyjnych". No, chyba, e to u was w Poznaniu tak gadają, a potem idą głosować na prezia z PO.

  A poważniej.
  Konieczna jest szybka zmiana w sądownictwie. Gdyby PO dostała mocno po d..., to sytuacja byłaby znacznie prostsza. To z kolei warunkuje postawienie w stan oskarżenia autorów przekrętów z PO. Także repolonizacja mediów mogłaby być szybsza; wszak samorządy dotują prasę lokalną.
  Zatem - TzW, pokarz są twarz!!!
 • @kula Lis 67 14:26:59
  To nie takie proste.
  Gersdorf może za to odpowiedzieć, gdyż tylko Sejm może "odwołać" ustawę.
  Jeśli to zrobi, to PiS ma przechlapane.
 • Autorze
  Siedzi w areszcie, przeszedł do II tury. Wójt Daszyny, oskarżony o 92 przestępstwa dot. wyłudzeń, znokautował rywali.

  https://wpolityce.pl/kryminal/417712-siedzi-w-areszcie-przeszedl-do-ii-tury


  Ps....Dodatkowo nie był zbyt pazerny, odpalał działki, to i ma wyniki w wyborach. Jeśli siedzący Wójt wygra wybory, a nie będzie mógł wypełniać swoich obowiązków w siedzibie gminnego urzędu, trzeba będzie przenieść cały urząd z wszystkimi pracownikami oraz całą Radą Gminy, do celi pana siedzącego Wójta. Dla głosujących na niego wyborców też pewnie nie zabraknie miejsca. Ale właściwie, to wychodzi na to, że wójt wyłudzał dotacje i dzielił się nimi z mieszkańcami, że korzystała z nich cała gmina. I właśnie dlatego ludzie tak bardzo go kochają, że poszliby za nim nawet do więzienia. Naprawdę nie rozumiecie? Po prostu i zwyczajnie te 50% które na niego głosowało to jego mafia. Jakby tam przeorać układ to okazałoby się, że 100 rodzin bezpośrednio zależy od tego gościa, następne 400 osób pośrednio a następne liczyło na to że w zamian za obronę coś im skapnie... A teraz ten sam mechanizm w Warszawie. 10.000 urzędników HGW x 4 a potem razy 8 razy 32 i macie wynik. Co z dwukadencyjnością się pytam? Co z reformą mediów się pytam? Pytań wiele!
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:24:10
  Czy aby na pewno kolega Wojtas zmierza w dobrym kierunku chcąc wziąć 500 + koza ? Bo jeszcze niedawno to wybrałby 500 + dziecko.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:31:49
  Panie kolego. Szybka zmiana potrzebna jest nie tylko w sądownictwie, ale w każdej dziedzinie życia w Polsce. PiS miał 3 lata na postawienie w stan oskarżenia swoich poprzedników, ale tego nigdy nie zrobił i nie zrobi, bo wspólnie z PO umówili się że :
  Wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych.
  Ot i tyle.
 • @tańczący z widłami 14:42:24
  marudny się zrobiłeś.
 • @tańczący z widłami 14:46:57
  Nareszcie mądrze prawisz.
 • @tańczący z widłami 14:42:24
  Koza się przyda. Żre byle co, może pilnować domu i jeszcze mleko daje.
  Rogi ma bardzie skuteczne od wideł.
  A wy tam w Poznani to żeście sobie już dawno pobrali te dwa koziołki (czyli bez mleka), a teraz innym żałujecie.
  Takie są te poznańskie pyry...
 • @tańczący z widłami 14:46:57
  Bez sensu; zaraz by oskarżonych "Tuleya" wypuścił. I jeszcze rekompensatę zasądził.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:50:02
  Może i pyry, ale przynajmniej czytamy Mickiewicza a nie Dostojewskiego.
 • @tańczący z widłami 14:46:57
  Przy tych chazarobolszewickich ze swym wsobnym miotem sądach? Oni na złość PiS przestępców wypuszczają z aresztu, za kaucją za co mają działki. Swoich sądzić nie chcą. Mało przykładów?
 • @Krzysztof J. Wojtas
  Będzie nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym? Minister Czaputowicz nie wyklucza takiej opcji. Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz stwierdził, że według wstępnej analizy po decyzji Trybunału Sprawiedliwości zawieszającej stosowanie niektórych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym, potrzebna będzie jej nowelizacja, by przywrócić na stanowiska odesłanych na emeryturę sędziów. Żeby wrócić (ze stanu spoczynku), to trzeba wprowadzić ustawę, taką, żeby umożliwić tym osobom, które są w stanie spoczynku powrócić. Pewnie na takich samych warunkach, jakie były przedtem powiedział minister Czaputowicz dziennikarzom w Brukseli. Trybunał Sprawiedliwości UE podjął w piątek decyzję o zastosowaniu tzw. środków tymczasowych i zawieszeniu stosowania niektórych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym. TSUE przychylił się w pełni do wniosku Komisji Europejskiej w tej sprawie. Ze wstępnej analizy (wynika, że) rzeczywiście będzie potrzebna ustawa, żeby wprowadzić w życie te postanowienia. Myślę, że będzie to możliwe, bowiem stanowiska opróżnione przez sędziów, którzy przeszli w stan spoczynku, nie są zajęte dodał minister.


  Ps...A może żydek uwolski ze stajni Geremka Czaputowicz do wycofania? Jeśli Unia tylko warknie, a my jej ustępujemy, to jakim państwem jesteśmy. Dość już tego upokorzenia, oni nie chcą trzymać palca, tylko całą rękę w naszej dupie. Wszyscy po PiS jeżdżą jak Urban po Reaganie, totalna targowica, żydolewacka i pedalska Unia, a my wystawiamy łeb do ścięcia, jak sobotni indyk. Jestem mocno rozczarowany, w dupie mam taką Polskę a jeszcze bardziej taką żydolewacką, pedalską Unię. Co to ma znaczyć? Czy my jesteśmy suwerennym państwem czy jakąś kolonią, której wydaje się polecenia z jakiegoś Berlina, Brukseli czy innego chlewa? Myśmy tego badziewia nie wybierali, oni byli namaszczeni przez obcy reżim chazarokomunistyczny do jego utrwalania. Kapitulacja? Klęska? Kompromitacja? PiSie głaszcz dalej chazarokomuszych agentów, złodziei i przekrętów to stracisz cały elektorat. Na miejscu PiSu nie wycofywałbym się z rekonstrukcji sądownictwa, może to przepłacić utratą elektoratu. Czy nie rozumiecie, że wyniki tych wyborów i baty jakie wczoraj dostaliście, to ostatnie ostrzeżenie? A oni, jak odzyskają pełnię władzy (bo całkowicie nigdy jej nie stracili dzięki ślamazarności? czy zamierzonej? PiSu), nie będą się tak z wami pieścili, oj nie i tego możecie być pewni. Żydku z UW Czaputowicz. Proszę się zapoznać z art.8 Konstytucji, który brzmi następująco:
  1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

  2. Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.


  Nowelizacja obowiązującej ustawy byłaby zatem jawnym naruszeniem obowiązującego w RP najwyższego aktu prawnego, szczególnie w punkcie 1. Ustawa uchwalona przez polski Sejm, podpisana przez polskiego prezydenta miałaby być dostosowana do oczekiwań unijnych urzędników nie pochodzących z wyboru, lecz prawem Kaduka obsadzających się nawzajem według nieznanego nikomu klucza na decyzyjnych stanowiskach? A gdzie w tym wszystkim jest polski SUWEREN? To prosta droga do Trybunału Stanu dla inicjatorów nowelizacji ustaw sądowniczych, nie mówiąc o śmieszności całego przedsięwzięcia. Rozumiem, z tego co eksperymentalny żyd uwolski ze stajni Geremka Czaputowicz powiedział, że w konsekwencji ewentualnych działań mających cofnąć uchwalone zmiany ustawy, do stanu sprzed nowelizacji, w ich konsekwencji prezydent Duda najpierw cofnie wszystkie swe decyzje o przejściu z mocy prawa w stan spoczynku, co wiązało się z uzyskaniem świadczeń emerytalnych, odpraw, wypłat ekwiwalentów za urlopy wypoczynkowe, później wyda decyzje o ponownym powołaniu ich na stanowiska sędziowskie w SN, a w tzw. międzyczasie ZUS zażąda zwrotu wypłaconych emerytur, SN ekwiwalentów. Tak się zastanawiam, kto za ten cały bajzel jest odpowiedzialny? Duda, który pierwsze ustawy zawetował i pozwolił totalnym rozpocząć batalię na forum PE, KE czego konsekwencje widzimy? Ziobro, który, jak kiedyś, wydał wojnę, skądinąd gnuśnym sędziom i gnuśnym sądom, ale przystąpił do tego ataku, nie zabezpieczywszy odpowiednio sojuszników? W każdym bądź razie, cała ta sytuacja razi, i brakiem wyczucia politycznego, i nadużyciem instytucji prawa. Na dodatek, eksperymentalny Czaputowicz, raz mówi, że postanowienie TS UE jest wstępne i nie wiąże, a chwilę później oświadcza, że trzeba wszystko cofnąć? Co tu jest grane? Czy żyd i uwol ze stajni Geremka Czaputowicz to jeszcze minister SZ RP, czy już wybiera się do UE, w miejsce żydówki pani Mogherini? I co na to TK i Prezes sędzia Przybłęska? Róbcie tak dalej, a wybory 2019 roku wygrają w cuglach totalni, czyli mówiący już o zniesieniu demokracji Schetyna i spółka.
 • A tak w ogóle, to przecież wszyscy wygrali, więc o co chodzi?
  O narodowcach nawet nie chcę pisać
  Wspomnieć jednak trzeba też o innych partiach.
  Katastrofalnie wypadł SLD, któremu zarówno sondaże, jak i komentatorzy polityczni, wieszczyli zmartwychwstanie. Niestety,naszej lewicy wciąż jest bliżej do mumii egipskiej, aniżeli Feniksa powstającego z popiołów.
  Nie zachwyca także wynik Kukiz’15, choć tutaj nikt cudu od nich nie oczekiwał.
  Słabo wypadli jego kandydaci na prezydentów miast, osiągając wyniki w przedziale 2-5 %. Wynik partii Korwina, to jedynie 1,5 %, co wyraźnie pokazuje, że mamy powolną agonię tej partii
  O reszcie nie warto wspominać, choć niewątpliwie niespodziankę sprawili Bezpartyjni Samorządowcy, osiągając blisko 6.5 proc. poparcia. Tyle, że jest to byt stricte lokalny, bez przełożenia na politykę ogólnopolską.


  Ciekaw jestem wyniku znanej w całej Polsce partii Polska Patriotyczna i jej liderów D.Kosiura czy S.Zieminskiego.
  Z przecieków wynika że zanotowali 2 cyfrowy wynik tj. 0.01%
  Nieźle jak na debiut
 • @Husky 16:45:46
  Węgrzy nieustępliwi a Polska dzięki sprzedajnym jak uwolski żydek Czaputowicz gnidom na kolanach przed żydostwem z lewackiej i pedalskiej UE tymi kolonizatorami jest już ich kolonią! Jakieś śmiechy sobie uwolski żydek ze stajni Geremka Czaputowicz urządza. Albo jesteśmy suwerennym krajem albo Bruksela jest naszym suwerenem i musimy wykonywać wszystko co nam każą, nawet wtedy kiedy oni łamią traktaty. Pytanie do uwolskiego żydka ze stajni Geremka Czaputowicza: Czy jest coś w cytowanym prawodawstwie TSUE dotyczącym granicy wiekowej sędziów? Czy UE i jej TSUE jest uniwersalnym regulatorem? Ex-komuniści w statusie sędziego. Odpowiedzialni za dziesiątki ludzi torturowanych i niesłusznie skazanych. Czaputowicz, jeśli nie chcesz ich wysłać na emeryturę daj im "nowe zadania". (Ogrodnik, na przykład przy SN). Kilka osób z KE (z nadania Niemców) i upolitycznione TSUE pomiatają 38 mln narodem? Jeśli PiS się cofnie to następne wybory przegra definitywnie. PiS miał bardzo dobry początek 4 letniej kadencji w rządzeniu Polską. Niestety uległ żydolewackiej i pedalskiej Unii i zmiękł i to się odbiło na wczorajszych wyborach. Czy jest ktoś władny we władzach rządu żeby tego uwolskiego żydka ze stajni Geremka Czaputowicza wypierdolić na zbity pysk z zajmowanego stanowiska? To jest jego stanowisko czy naszego rządu? PiS traci i to nie tylko w moich oczach a dowodem tego będą wybory za rok do parlamentu. ..Z bandytami pokroju opozycji nie mówi się językiem PiSu....Boże co za ciepłe kluchy...Słuchajcie no "eksperyment" uwolski żydku Czaputowicz, jak ugniecie się przed jewropejsami i germańsko-kacapskimi POdnóżkami i wprowadzicie nowelizację ustawy o SN pozwalającą panoszyć się dłużej chazarobolszewii z ich wsobnym miotem w SN i nie tylko tam, oraz w prokuraturach to możecie już pakować walizy, to będzie wasz koniec!
 • @Husky 16:45:46
  Przykład z Austrii w sprawie podejrzeń o zaniedbania i fałszowanie wyborów doprowadziło do powtórnych wyborów. Może warto powtórzyć wybory dla dobra demokracji poważnie traktowanej. Wniosek nasuwa się sam Polska nadal jest państwem teoretycznym! Chdikk! W Kole ścieralne długopisy, Olsztyn worki z kartami na korytarzach przygotowane do wyniesienia czy z głosami tylko PiS? Warszawa skandal z zarejestrowaniem w ostatniej chwili 27.000 nowych wyborców i kolejki po 21,oo wczoraj przed lokalami wyborczymi, GDZIE jeszcze wypłyną fałszerstwa PKW? W normalnym kraju już tego samego dnia podawane są ostateczne wyniki wyborcze, a w naszym bantustanie przez tydzień po wyborach będą wychodziły oszustwa wyborcze zanim PKW dopasuje PO do swoich wyników. Wydaje mi się, że jednak PiS dostał w każdym mieście większość głosów i zaKODowani padalcy muszą coś z tym zrobić dlatego potrzebny jest im czas na ogłoszenie wszystkich wyników. Ręce opadają. Przecież to przestępstwo! Za to grozi więzienie! Tylko chyba u nas jeszcze nikt nie został za takie zaniedbania ukarany, więc sobie pozwalają coraz więcej...Po wczorajszej informacji o zniknięciu 400 kart do głosowania pisałem, prosiłem, żeby policja w nocy zabezpieczała miejsca przechowywania policzonych głosów, tak żeby nikt nie mógł dorzucić kart, czy też je usunąć. Jeden telefon od ministra i 1-2 osobowe patrole mogły to zabezpieczyć. Ale nie... To nadal państwo teoretyczne. Myślicie, że w innych miastach jest inaczej? PiSie przejebaliście te wybory... Zaskoczony nie jestem.
 • @kula Lis 67 18:26:24
  Patrząc na wyniki wszystkich wyborów od 2014 PiSowi przybywa. Może nie przybywa tak szybko jak byśmy chcieli, ale przybywa. Narzekając musimy pamiętać, że w kraju skażonym przez dziesięciolecia gangreną komunizmu, korupcją i układami trudno przekonać ludzi, że warto być uczciwym.

  Wyniki PIS

  europarlament 2009-14,15%
  samorządowe 2010-23,05%
  parlamentarne 2011-29,89%

  europarlament 2014-31,78%
  samorządowe 2014-26,89%
  parlamentarne 2015-37,58%

  samorządowe 2018-33%

  Non stop w górę.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:50:02
  No to jak już szanowny Wojtas na tę kozę się zdecydował, to radzę wybrać taką coby chociaż gotować umiała. Bo te nasze capy na wieży leniwe strasznie, gotować nie potrafią, mleka nie dają, tylko by się trykały i trykały.
  A mleko od kozy to podobno najlepiej smakuje prosto z cyca. Jestem ciekaw Wojtasowej opinii w tej sprawie, jak już się ta Wasza koza trochę rozgości, a Wojtas nabierze do niej "śmiałości".
 • @tańczący z widłami 20:48:26
  To już szczyt bezczelności. Nie dość, że sami tylko trykacie się ze swoimi capami, to jeszcze innym próbujecie rady dawać jak z kozami postępować.
  A sami swe doświadczenia rozwijajcie odnośnie implementacji kóz w wasze życie rodzinne.
  Już, jak widać, zoofilię próbujecie propagować.

  Moje zainteresowanie kozami wynikało z bardzo prozaicznych przesłanek. Tę opcje rozważaliśmy z małżonką na wypadek celiakii, gdyby taka się pojawiła u któregoś z wnucząt. W takim wypadku opcji przyjęcia kozy do rodziny nie wykluczaliśmy.
  A wszystkie zwierzęta traktujemy jak członków rodziny; to przecież nasi "bracia mniejsi".
  Nie wiem jak to w Poznaniu, ale wygląda, z wypowiedzi TzW, że tam już tylko tacy odchyleni od normy mieszkają....
 • @kula Lis 67 18:26:24
  Efekt psychologiczny dała PO wygrana w I turze w Warszawie.
  Natomiast dane z województw są coraz bardziej niepokojące dla tej partii i PSL (przeszacowany PSL uratował PO i PSL wieczór wyborczy) i gdyby nie ten efekt z W-wy dyskutowano by o kryzysie tych partii
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:10:36
  Oj tam, zaraz zoofilię. To przecież nie ja, tylko Wojtas chce sobie kozę kupić i jak domownika i siostrę młodszą traktować.
 • @tańczący z widłami 09:52:52
  No sam widzi; jak siostrę.
  A nie jakiegoś capa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY