Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
907 postów 15053 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Marsz Niepodległości a policja idzie na zwolnienie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Policja idzie na L4.

 Efektem będzie rozdeptanie OBywateli RP i Strajkujących Kobiet. To straszne.

Przecież rozdeptywanie trutni i innych glizd powinno być zakazane, gdyż jest świadectwem nazizmu.

KOMENTARZE

 • Biała rasa ?
  https://pbs.twimg.com/media/DrKHRuQWkAIiJ7h.jpg

  No przecież nie marsz czerwonej rasy. Wy macie bolszewickie sk...syny z Wyborczej i okolic swoje pochody 22 lipca i 1 maja.

  Od nas 11 listopada się najzwyczajniej odpierdolcie.
 • @
  Zaskakujące oświadczenie pana Jarka z Gorszego Sortu -KOD

  https://pbs.twimg.com/media/DqwaIzkXgAEnQsQ.jpg
 • @Husky 14:45:59
  Słowianie ! nie ma sie czym martwić że żydzi nie pójdą w Marszu 11 Listopada !!!
  Mniej będzie żydowskiego smrodu gdy te żydowskie bandy faszystowskie trzymać sie będą z daleka od Marszu 11 Listopada !

  Słowianie 11 Listopada TO NASZE ŚWIĘTO ! i to od nas zależy ilu nas pójdzie w Marszu 11 Listopada i z jakimi transparentami !

  Bracia Słowianie ! żydostwo w Polsce utrzymuje władze dzięki 120 tys policji i ABW CIA MOSAD i żydowskich bojówek które widzimy na ulicach


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Husky 14:45:59
  Cos sie temu biduli poplatalo. Pomyslal, ze na samo imie kazdy Polak zadrzy z przerazenia.
 • @morgan 20:52:25
  większość policjantów jest na L4 i żadnej policji na marszu nie będzie?

  Z jednej strony to dobrze, bo po raz pierwszy nikt nie będzie mówił, że to Policja go prowokowała
 • Wojtas.
  Policjanci wspólnie i w porozumieniu popełniają masowe przestępstwo na naszą szkodę! Grabią środki gromadzone przez nas w ZUSie! To oni są bandytami! To oni terroryzują całe państwo, o ile to jeszcze jest państwo, a nie kupa goowna. Na ulicach Warszawy rządzą Ukraińcy i beżowi z Azji a policja się boi, odwraca się w drugą stronę i odchodzi udaje, że nie widzi. Czy niszczenie polskości we Wrocławiu to robota generała ? Piszą, że to policja żądała. Polowa oficerów w policji ma pochodzenie "ze wschodu"..tylko opcja zerowa. Agentura organizuje w policji coś na wzór SS-Galizien? Zwolnić i to natychmiast chorowitych stróżów prawa przyjąć młodych zdrowych wykształconych w Polsce zaczyna działać V kolumna i powolne zajmowanie ziem zachodnich. Wszyscy chorzy powinni być zbadani przez specjalnie powołaną w trybie natychmiastowym komisję lekarską. Wtedy będzie jasne, że zwolnienia w wielu przypadkach to wielka lipa. Problem dotyczy tych co wyłudzili zwolnienia i tych co te zwolnienia wydali. Oszustwo powinno być przykładnie ukarane. W skrajnych przypadkach tzw. plagi chorobowej, jedni, jak i drudzy powinni być wydalani z zawodu. Za Gierka 70 tys urzędników, za Jaruzelskiego 125 tys, za Morawieckiego już ponad 700 tys! i rośnie! To samo z policją. Polska przed wojną 29 tys policjantów, teraz ponad 100 tys! Przy zupełnie innych środkach i sprzęcie! + 200 tys poesbeckich uzbrojonych ochroniarzy.


  A teraz na koniec ile zarabia policjant? Policja, jak każda służba mundurowa, jest formacją hierarchiczną i od pozycji w tej hierarchii uzależniony jest poziom zarobków. Wynagrodzenie funkcjonariusza składa się z podstawy (tzw. wynagrodzenia zasadniczego) zależnej od grupy zaszeregowania oraz dodatków: stażowego, funkcyjnego i za stopień. Kursant (1. grupa), a więc policjant świeżo przyjęty do służby odbywający szkolenie podstawowe, może liczyć przeciętnie na 1939 złotych. Kwota ta rośnie po ukończeniu kursu i „przejściu” do drugiej grupy zaszeregowania (Policjant) do poziomu średnio 2830 złotych. I to jeden z największych skoków w wysokości zarobków dla wielu funkcjonariuszy przez kilka następnych lat służby. Na stanowisku referenta (3. grupa) średnia miesięczna pensja wynosi 3165 zł, a dzielnicowy i kontroler ruchu drogowego (4. grupa) liczyć może średnio na 3491 zł. Dla porównania detektyw i asystent (5. grupa) zarobi średnio 3748 złotych, ekspert (9. grupa) 5196 złotych, ale już np. komendant powiatowy/miejski/rejonowy (12. grupa) to średnie uposażenie rzędu 7286 złotych, komendant wojewódzki 9517 zł, a zastępca komendanta głównego 13 488 złotych. Szef Policji zarabia miesięcznie średnio 15 304 złotych. Biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza to takie zarobki mają policjanci w USA tylko w $. Tam w USA wierchuszka nie zarabia tyle co u nas. Jedyny przywilej policjanta w USA to taki, że po 35 latach nienagannej pracy i ukończeniu 60 lat życia ma zapewnioną państwową emeryturę. A wylatuje się z hukiem za byle przewinienie nie to co u nas. Do policji nie przyjmują kogoś kto choć mandat płacił.
 • @Husky 22:07:20 Masowe zwolnienia lekarskie to SABOTAŻ. Próba destabilizacji państwa. To jest skoordynowane.
  Szczerze załkałem nad losem policjantów, zwłaszcza tych złożonych psią grypą. Będą musieli zastąpić ich oenerowcy. Wiadomo że nie ma epidemii, a te zwolnienia to protest i brak chęci do pracy. Za lewe L4 powinni dostać dyscyplinarki i odpowiedzialność karną. To samo z lekarzami, obie grupy to święte krowy. Wyłudzenie kasy na lewych zwolnieniach, zagrożenie bezpieczeństwa i... nic. PiS jak zwykle boi się rządzić, państwo teoretyczne. Za Partii Oszustów policjanci nie mieli podwyżek i nie protestowali...wręcz przeciwnie ochoczo służyli....pałowali i strzelali z gumowych kul i armatek wodnych do spokojnych ludzi. Dziś za rządów PiS dostają regularne podwyżki i nowy sprzęt a pomimo tego protestują!? Dziwne...?Wygląda to na prowokację a sprawa cuchnie zdradą i niesubordynacją; Tęsknicie co niektórzy blacharze za dobrymi czasami ZOMO...? ...na miejscu szefa MSWiA wydaliłbym tych ze służby którzy sieją ferment i chaos. 1. Kto buntuje policjantów i pograniczników. Może to przywódcy strajku POlicjantów i POgraniczników? 2. Kto i czy ktoś sprawdza lekarzy, którzy dają kilkaset L4 dla pracowników LOTu, kilka tysięcy L4 dla POlicjanótrw? Dla gospodarki i bezpieczeństwa państwa polskiego, warto. Strajkują po podwyżkach! W policji pracuje mnóstwo wrogów db. zmiany, szczególnie na tzw.stołkach, czas przewietrzyć poważnie ta strukturę bo tam nie etosu służby, odwaga stawiała, 8 lat siedzieli cicho za grosze,to prowokacja Ale jak maszeruje LGBT i antypolacy, to policja musi być zdrowa, żeby ich chronić. Piszą, że kilkanaście procent policjantów poszło na zwolnienie lekarskie. Jestem przekonany, że to resortowe dzieci i wnuki wezwane do strajku przez tatusiów i dziadków. Komendant musi rozliczyć tych " chorowitych " policjantów. A nie listy do nich pisać ośmieszające siebie. Tego nie wolno tolerować. Stróż prawa na lewym zwolnieniu? Dyskwalifikacja! Zwolnienie z pracy i odebranie przywilejów! Wszystko szyte pod pucz przeciwko rządowi na czele z sędziami na telefon. Uważajcie ..Idziemy w coraz większą anarchię! Kiedy wreszcie zaczną aresztować prowodyrów z opozycji i puczystów z sejmu. Policja już wie, że na marszu niepodległości będą bandyci? O co chodzi?
 • @Wojtas
  Kasa lepsza na grypę niż szczepionka! Co na to Big Farma i minister zdrowia? Brudziński uległ dyktatowi policji! Miliony z kieszeni podatników zakończą „psią grypę”. Podpisanie porozumienia po raz kolejny potwierdziło, jak łatwo przychodzi rządowi Prawa i Sprawiedliwości wyrzucanie pieniędzy podatników. Wystarczył kilkudniowy protest, który znacznie utrudnił funkcjonowanie państwa, aby „nagle” w budżecie znalazło się kilkadziesiąt milionów złotych. Policzmy szybko. 100 000 policjantów po 1000 zł podwyższy w dwa lata to daje 1,2 miliarda rocznie. W rozumowaniu PiS to dobra inwestycja bo tylko siłą i przemocą można wydrzeć tyle kasy więcej. A rząd pod te podwyżki wyrwie 2 miliardy żeby i im skapnęło. I takim to sposobem znowu słaby rząd z byle jakim ministrem na czele przyparci do muru i zmuszeni do dodawania pieniędzy ile kto chce. Szantażem tak jak powiedział głośno poseł Jakubiak PiS można zmusić do wszystkiego. Niech wróci PO to znikną posterunki -policjanci na zieloną trawkę wszyscy do pracy do 67 roku wszystkie przywileje zabrane itd. No ale niestety ludzie w tyk kraju nie zasługują na to by było i lepiej i lżej żyć. Czarno to widzę, że już nie długo będziemy płakać i zgrzytać zębami zobaczycie. A tak w ogóle to jakim prawem w służbach na rozkaz są jakieś związki zawodowe? To jest zarzewie wszystkich konfliktów, rozrób, a dorabianie się nic nie robiących przewodniczących związków wszystkich na czele z przewodniczącym Dudą biorą ekstra kasę za robienie dobrej miny do swojej złej gry. Jak widać Polska jest krajem gdzie łamiąc prawo można na rządzie wymóc podwyżki plac i nie ponieść konsekwencji. Przykłady pierwszy pracownicy Lotu strajkowali mimo wyroku sądu i osiągnęli sukces. Straty Lotu pokryje społeczeństwo. Przykład drugi to policja, Straż Graniczna, służby. Lewe zwolnienia co wiąże się z wyłudzaniem pieniędzy od ZUS. Osiągnęli sukces. Rząd przyznał duże podwyżki a łamiący prawo policjanci(o ile można ich tak nazywać) zadowoleni, że łamiąc prawo mają co chcieli. Itd........ Żyjemy w kraju gdzie przestępcy nie ponoszą kary a za wszystko płaci szary obywatel.


  https://pbs.twimg.com/media/Driub9WW4AEFusL.jpg
  image.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY