Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
907 postów 15053 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syn przyjechał na ferie świąteczne. "Zalicza" jakiś kontrakt na angielskiej uczelni, a mieszka u Anglika, gdzie lokatorem jest też doktorant chiński.

 

I ciekawostka. Chińczyk robi doktorat związany ze sposobem przejmowania firm przez stronę chińską, gdzie jedną ze strategii jest kupowanie klubów sportowych - także piłkarskich.
Konkretnym dealem była chyba Sparta czeska.
Jak to działa?
Kupując klub i inwestując weń, często nawet spore pieniądze, zyskuje się przychylność opinii publicznej, a to pozwala na wejście na rynek z produktem (albo z zakupem), który trudno byłoby umieścić na rynku, a wręcz mogłoby to wzbudzić niezadowolenie społeczne.
Klub sportowy jest więc rodzajem konia trojańskiego.
Pytanie: czy podobna sytuacja nie jest związana z transferem Wisły Kraków?
A na marginesie. Słysząc tę historię zwróciłem uwagę na różnego rodzaju metodykę działań w sferze biznesu. Okazuje się, że wiedza o tym ma  status nauki.
Nie oceniam procederu. Raczej wspominam, gdyż warto sobie zdawać sprawę z rodzajów nacisków i sposobów przeprowadzania procesu. Przy Chińczykach metody stosowane przez UE są zabawami w piaskownicy. Subtelność Timmermansa, Junkera, czy Macrona z Merkel razem wzięta może być przykładem ich poziomu mentalnego, a przyszłość UE ma ciemne barwy.

KOMENTARZE

 • Panie Krzysztofie, sport to też biznes, nikt nie kupuje klubu by w niego inwestować
  tak, czy inaczej inwestycja musi się zwrócić i do tego dać jeszcze jakiś dochód.

  Chiny dziś wykupują cały świat, wykupiły źródła surowców deficytowych, Amerykę mają już w portfelu, jak będą mieli biznes w kupieniu klubu, to kupią, jak nie, to nie kupią. Filantropów dziś szukać ze świecą.
 • Panie Wojtas
  Nie Chińczyk tylko Vanna Ly ponoć z królewskiej rodziny króla Kambodży. Gdzie jest Vanna Ly? Wisła Kraków czeka na przelew, a internauci drwią z "kambodżańskiej transakcji"! Trwa serial pt. "Zmiana właściciela Wisły Kraków". Vanna Ly zapadł się pod ziemię - rzekomy członek kambodżańskiej rodziny królewskiej po spotkaniu z Jackiem Majchrowskim i obejrzeniu jednego meczu Wisły obiecał, że do wczoraj zrealizuje przelew na 12 milionów złotych. I na razie tyle go widzieli... choć pojawiło się światełko w tunelu. Kibice Wisły mają jeszcze nadzieję, a w internecie krążą memy.

  http://niezalezna.pl/252232-gdzie-jest-vanna-ly-wisla-krakow-czeka-na-przelew-a-internauci-drwia-z-kambodzanskiej-transakcji

  Przelewu nie ma, Wisły nie ma w ekstraklasie. Po co ten krzyk, IV liga też piękna jest. Ponad 50 milionów długu a gdzie CBA? Tylko skromnie zapytam... cicho o tych, co doprowadzili do tego zadłużenia....dlaczego? Jak wiemy katastrofa Wisły, nie stała się z dnia na dzień. I tak na koniec... jak prezes i cała ta rada uniknie kryminału to będą jaja na poziomie Polski. W innym normalnym kraju już by prokurator na nich siedział. Za fakt nie płacenie ZU-su już by normalny Kowalski siedział i pierdział w pasiaki.
 • Oni mają pieniądze – zapewniał Majchrowski. Wisła Kraków miała być sprzedana. Przelew nie doszedł
  http://niezalezna.pl/252179-oni-maja-pieniadze-zapewnial-majchrowski-wisla-krakow-miala-byc-sprzedana-przelew-nie-doszedl
 • @kula Lis 68 20:00:55
  już doszedł.
 • Sport i przestrzeń
  Biznes wokół stadionowy, a konkretniej biznes przejmowania publicznych wartości w przestrzeniach miast przez pozorowane wsparcie drużyn piłkarskich, miał już swoją Krakowską odsłonę wobec (mojej :)) Cracovii.

  Oto w roku 2000 przy wsparciu władz Krakowa (!) realizowano plany:

  " ... przebudowy stadionu przez firmę IVACO, która miała być nowym sponsorem Klubu, doprowadziły do przedwczesnego niestety jak się okazało wyburzenia budynku klubowego w 2000 r. Na terenie stadionu postawiono pakamery dla pracowników budowlanych mających realizować przebudowę stadionu i budowę centrum handlowego. (...) wskutek licznych protestów i ostatecznej decyzji Naczelnego Sądu Administracyjnego w Krakowie z 2002 r. nigdy do tej realizacji nie doszło (...)

  38. Na przełomie XX i XXI wieku (1998 - 2002) Klubowi groziło bankructwo i likwidacja. Brak jakichkolwiek środków finansowych. To ciężki okres dla stadionu, który został bardzo zaniedbany. W jego pomieszczeniach często brakowało energii elektrycznej, ciepła i wody. Wyłączane były telefony.39. Utworzenie i zarejestrowanie spółki Miejski Klub Sportowy Cracovia Sportowa Spółka Akcyjna i objęcie przez nią opieki nad sekcją piłkarską, powołanie przez Pawła Misiora w 2001 r. Grupy 100, która tak wiele dobrego dla piłki nożnej w Cracovii zrobiła, a przede wszystkim wejście od 2002 r. spółki informatycznej Comarch do działalności i sponsorowania sekcji piłkarskiej - doprowadziło do prawdziwego przełomu w strefie organizacyjno-sportowej Klubu ...". Cytat za stroną: http://terazpasy.pl/Stadion/historia_stadionu/Historia-Stadionu-Cracovii

  Polskie uczelnie ekonomiczne nie zajmują się takimi przypadkami, bo ich metoda badawcza "surrealizmu poznawczego", nie widzi tej prozy.
 • Chińczycy najwyraźniej zrozumieli na czym się najłatwiej zarabia.
  A łatwe i duże pieniądze zarabia się na ustawianiu meczów, żeby je ustawiać najlepiej zostać właścicielem klubów sportowych.Więc będą je mieli. Pozdrawiam.
 • @jacek0003 23:56:50
  Chińczycy trzymają się mocno, a Polska ekonomia nie ogarnia.
 • Skarga Google > Gmail
  O ś w i a d c z e n i e

  W dniu 30 grudnia 2018 r. o godzinie 4:51 Google bym mógł wejść na moją pocztę Gmail wystąpiły z żądaniem /dotąd nigdy tego nie robiły/ potwierdzenia przeze mnie mojej tożsamości tj. udowodnienia ,że ja to ja / jest to czynność całkowicie zbędna , gdyż widzą mój numer IP / poprzez przekazanie im mojego numeru telefonu /wyłudzenie/ na który prześlą mi SMS kod weryfikacyjny , gdy spełniłem te żądanie uniemożliwia mi się , blokuje wpisanie całego kodu , co odzwierciedlają dokonane przeze mnie kolejne zdjęcia dokumentujące te nie do końca legalne działania, co w końcowym rozrachunku uniemożliwia mi /blokuje korzystanie z internetu /wymuszenie/ .

  Nie tak dawno miałem problemy z rwaniem połączenia internetowego przez służby specjalne za pośrednictwem aplikacji Play, skutkujące tym samym tzn. nie możnością korzystania z internetu. Tym razem do tego celu służby specjalne wykorzystały Google >Gmail , co stanowi przestępstwo.

  Łódź dnia 30 grudzień 2018 r. Michał Jarzyński
 • @kula Lis 68 20:00:55
  Przecież notka nie jest o Wiśle, tylko o mechanizmach i powiązaniach.
  Czy ja muszę tak "kawę na ławę"...
 • @jacek0003 23:56:50
  Ja tylko zwracam uwagę, że jest to już nauka. A sport - tylko w nazwie.
 • @Andrzej Madej 00:00:44
  Nie tylko pieniądz; ważne są wszystkie elementy towarzyszące tworzące "przestrzeń ekonomiczną".
 • @zadziwiony 20:09:09
  Doszedł-nie doszedł.
  W czwartek 27 grudnia pan Pietrowski (wspólnik skośnookiego pana Vanna Ly) poinformował, że przelew zostanie wytransferowany z jego rachunku bankowego dnia 28 grudnia. Zarówno Noble Capital Partners, jak i pan Pietrowski nie mają powodów, by wątpić, że wspomniany przelew zostanie potwierdzony najbliższego dnia pracy banku, tj. 31 grudnia. No i wtedy dopiero powiemy, że doszedł i wtedy będziemy mogli coś więcej powiedzieć na temat ewentualnej współpracy Wisły z Chińczykami
 • @Jeremi 08:45:05
  Zobaczymy za czas jakiś w czyich rękach będzie Wisła.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:38:12
  " Nie tylko pieniądz; ważne są wszystkie elementy towarzyszące tworzące "przestrzeń ekonomiczną". "

  Zmiana podstawy inwestycji rozwojowych we współczesnej gospodarce, z kapitału na wiedzę, daje podstawę na wzrost dobrostanu społecznego dzięki solidarnemu rozwojowi wiedzy. W tym kontekście konieczne jest powstawanie i nowych instytucji infrastruktury innowacji społecznej gospodarki rynkowej (o czym właśnie napisałem ...) i nowych ośrodków kultury fizycznej dla kultury poznania.

  W tym kontekście klub sportowy Wisła jest wartością i mam nadzieję, że tak czy inaczej przetrwa.
  Choć sam byłem zawodnikiem i jestem sympatykiem Cracovii :)
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:38:55
  Pan skośnooki (jak nazwał go Majchrowski), przyszły właściciel Wisły nie wiedział przed przyjazdem do Krakowa, że wraz z klubem nie nabywa praw do gruntów obok stadionu. Wyjaśnili to mu dopiero dziennikarze, że warta 100 mln działka jest własnością Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, a nie Wisły Kraków S.A. Na tej działce przyszłym właścicielom bardzo zależało, bo tam, obok stadionu chcą zbudować hotele, restauracje, spa plus na wabia piłkarską akademię dla młodych i dopiero te trzy pierwsze zaczną zarabiać kasę. A te 3mln. euro, które mają wpłynąć, to przy tym wszystkim to chrupki
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:38:55
  Nieważne jaki będzie finał - i tak skończy (kiedyś) w rękach miasta Krakowa.
 • @zadziwiony 20:09:09
  Nic nie doszło.
 • @Jeremi To normalne, że bolszewik Majchrowski ma powiązania z Czerwonymi Khmerami z Kambodży
  Wisła jest klubikiem, który przejęła mafia, okradając go z bieżących wpływów za bilety i praw do transmisji. Możecie to sprawdzić, "szefowie" klubu otrzymywali wynagrodzenia na bieżąco. Firmy z nimi powiązane (bardzo kosztowny katering i inne bzdury), też otrzymywały wszystkie płatności. Na tym ten przewał polegał. Wycisnąć co można. Skończył się sezon i skończyły się bieżące wpływy pieniężne. Nie można było tej farsy dalej ciągnąć. Znaleźli się jednak kolejni oszuści jakiś szwed, polak i księciunio, którzy planowali przejąć atrakcyjne nieruchomości. Byli na tyle tępi i leniwi, że nawet nie sprawdzili czy są one powiązane z klubem. Do tego dochodzi kapuś komunistycznych służb prezes PZPN, który pozwalał na ten proceder. Dla przykładu Lechia Gdańsk, która posiada pieniądze, ale ze względu na POkacapski akcjonariat mniejszościowy blokujący podniesienie kapitału spółki, będąca w permanentnym zadłużeniu, pomimo, że jest wypłacalna i reguluje należności, przez tego samego prezia była surowo karana finansowo. Gdzie są służby i organa polskiego teoretycznego państewka? A "Mats Hartling jest powiązany z szeregiem spółek co do których informacji można znaleźć jedynie w rejestrach spółek a częściowo także rajów podatkowych. Co do żadnej z tych spółek nie zachowało się nic związanego z ich działalnością - żadnych informacji na temat realnie istniejących firm, sieci pubów czy sieci lombardów. Spółki pojawiają się i znikają pod inną postacią - nawet pod tym samym adresem. Żadnych witryn internetowych ani innych śladów realnej działalności. Spółki są powiązane między sobą siecią zależności. Wszystko to pozornie o niczym nie świadczy ale nasuwa się pytanie czy to rzeczywiście jest osoba z wystarczającym zapleczem do nabycia Ekstraklasowego klubu piłkarskiego? Czy nikt w Wiśle nie ma na internetu żeby sprawdzić kto chce kupić klub? Czy to po prostu jakaś grubszymi (albo właśnie bardzo cienkimi skoro wszystko można dziś sprawdzić w internecie) nićmi szyta afera ulepiona w innym celu?"
 • @Jeremi 11:53:27
  Polecam

  https://prawodoprywatnosci.pl/przekret-kambodzanski-kim-naprawde-jest-vanna-ly/?fbclid=IwAR2Zwp3WiSZHlKyWbkh8zF9Hpf16RPsCBwTtUU07wejggbgwn68C4PP22k8
 • @ipao45 11:57:24
  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49638322_2201725230091942_8227279553664385024_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=b23f97c775571c76e1837da8e0968008&oe=5C9D60A5
 • @zadziwiony 20:09:09
  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49079313_1515625298582328_8666578717188816896_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=40f066aefa11d3c6d3e5da9049689d01&oe=5CCD1DD0
 • @zadziwiony 20:09:09
  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49060535_1067286276764338_501621209163628544_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=dc2ae8ca966a6ed0be806db9c8c12237&oe=5CD4BA2B
 • @zadziwiony 20:09:09
  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49301955_1826547000787982_4836403796890353664_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=95ffe6a84ce3bf59df6039cec47ffca8&oe=5CCCD42F
 • @zadziwiony 20:09:09
  https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/49464903_1873674542743237_4925658714859372544_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=205f7d62ca8780c011555e8304dc0655&oe=5CD2AF4D
 • @zadziwiony 20:09:09
  https://pbs.twimg.com/media/DvmOAiyX0AcKSv_.jpg:large
 • @kula Lis 68 12:54:26
  Może już przelew doszedł do Polski, tylko tak się stało.

  https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/49022236_790485304629857_5544004379075411968_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=91535b3c29985da4139bf806d7a23d9c&oe=5CC9A04C
 • @kula Lis 68 12:47:36
  Podałeś dobry przykład, który jako nawet nie kibic, a już fanatyk gdańskiej Lechii znam dość dobrze. Od lat niereformowalny PZPN, idąc za przykładem UE, stosuje w polskiej piłce tzw. podwójne standardy. Są kluby którym wolno więcej, są też takie, które za byle co dostają w łeb, podobnie jest z piłkarzami ekstraklasy.
  Skośnooki pan, który przed wejściem do gabinetu Majchrowskiego zakrywa sobie twarz, bo podobno czuły jest na światło, bardzo dobrze pasuje do tej mafijnej układanki
 • @Jeremi 13:47:55
  Udało mi się zobaczyć tego potencjalnego inwestora:
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/w31ktkqTURBXy9iNmMyN2ZkOWQyMDc5YjhlOGY4YjBhNDg4N2VhOWZlZC5qcGVnkpUDAFDNChbNBayTBc0DFM0BvA
 • @kula Lis 68 12:49:52
  Vanna Ly i Mats Hartling podczas dokonywania przelewu

  https://pbs.twimg.com/media/DvlFHa9W0AE8ln9.jpg
 • @kula Lis 68 19:53:19
  Sąd odrzucił zarzuty w sprawie nie gospodarności i działanie na szkodę klubu RTS WIDZEW ŁÓDŻ. oskarżonymi byli A.Pawelec i A.Grajewski. I co , można? A no można
 • @Husky 14:10:28
  http://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15461970231d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d9114c99cf0dc31d0a30773e0e0c1772.jpg

  Farsy z Wisłą Kraków ciąg dalszy! Oficjalny komunikat: "Pan Vanny Ly poważnie zachorował". Jeśli ktoś myślał, że ciąg groteskowych, farsowych wręcz zdarzeń w związku z tajemniczym "wybawcą" klubu Wisła Kraków już się zakończył, to był w błędzie. Zagadkowy kambodżański "milioner", słynny przelew który wyszedł, ale nie doszedł a teraz kolejny zwrot akcji! Sprzedaż akcji zadłużonej Wisły SA przez TS Wisła ciągnie się od kilku tygodniu. Klub ma ogromne długi, a znaczna część piłkarzy nie otrzymała pensji od kilku miesięcy. W sobotę 22 grudnia oficjalnie ogłoszono, że większościowy pakiet - 60 proc.akcji przejął zarejestrowany w Luksemburgu fundusz Alelega, którego właścicielem jest Vanna Ly, francuski biznesmen pochodzenia kambodżańskiego. Pozostałe 40 proc.udziałów trafiło do angielskiego funduszu Noble Capital Partner, reprezentowanego przez Szweda Matsa Hartlinga. Warunkiem wejścia umowy w życie było dokonanie przez nowych właścicieli przelewu na kwotę około 12 mln zł do północy 28 grudnia. Ten warunek nie został spełniony. W tej sytuacji akcje piłkarskiej spółki mogą ponownie trafić do Towarzystwa Sportowego Wisła. Informację o braku potwierdzenia przelewu Towarzystwo Sportowe Wisła opublikowało w sobotę rano na swoim oficjalnym koncie portalu społecznościowego Tiwtter. "Do tej pory potwierdzenie przelewu nie dotarło do Zarządu TS Wisła Kraków. Oczekujemy na wyjaśnienia właścicieli Wisły Kraków SA. Dbając o pozytywne rozwiązanie sprawy i założenia umowy, dalsze komunikaty pojawią się w poniedziałek 31 grudnia" napisano. Ale komunikat wydany przez Wisłę Kraków SA pojawił się już dziś - 30 grudnia. Zadziwiający! NCP, Pan Adam Pietrowski oraz Wisła Kraków SA zostali poinformowani, że Pan Vanna Ly - dyrektor Alegega Luxembourg - poważnie zachorował w piątek 28 grudnia podczas podróży przez Atlantyk. Dlatego też nikt nie był w stanie się z nim skontaktować. Wyżej wymienione podmioty robią wszystko, co możliwe, aby zgodnie z planem pozytywnie zakończyć proces nabycia klubu. Tymczasem nasze myśli są z Panem Ly i jego rodziną. Pan Ly, który "poważnie się rozchorował", już wcześniej wzbudził zainteresowanie swoją osobą. Jednak nie dlatego, że sprawiał wrażenie prawdziwego milionera czy też rzetelnego biznesmena, a raczej ze względu na swoje dziwaczne - delikatnie mówiąc - zachowanie. Podawał się za członka królewskiej rodziny kambodżańskiej - co okazało się niezgodne z prawdą - a przed mediami ukrywał swoją twarz... pod parasolem.

  http://niezalezna.pl/252352-farsy-z-wisla-krakow-ciag-dalszy-oficjalny-komunikat-pan-vanny-ly-powaznie-zachorowal
 • @kula Lis 68 20:17:23
  Wisła Kraków opublikowała nowy komunikat, z którego dowiadujemy się, że jeden z inwestorów Vanna Ly.................... jest poważnie chory.
  Prezydent Majchrowski po spotkaniu z inwestorami Wisły Vanną Ly i Matsem Hartlingiem. Wideo INTERIA.TV
  "NCP, Pan Adam Pietrowski oraz Wisła Kraków SA zostali poinformowani, że Pan Vanna Ly - dyrektor Alelega Luxembourg - poważnie zachorował w piątek 28 grudnia podczas lotu przez Atlantyk. Dlatego też nikt nie był w stanie się z nim skontaktować. Wyżej wymienione podmioty robią wszystko, co możliwe, aby zgodnie z planem pozytywnie zakończyć proces nabycia klubu. Tymczasem nasze myśli są z Panem Ly i jego rodziną" - czytamy w komunikacie.
 • @AgnieszkaS 07:27:03
  Przypomnę poprzednie zdarzenie z lutego 2018 r. :

  Michał Jarzyński
  20 lutego ·
  Skarga do Google > Gmail !

  Gmail , nie wiem , czy sam , ale prawdopodobnie z inicjatywy i w porozumieniu ze służbami specjalnymi manipuluje treściami zawartymi w poczcie jak również samą pocztą usuwając z niej bez wiedzy i zgody abonenta korespondencje tego abonenta w kontaktach z innymi abonentami , nie informując o tym wcześniej tegoż abonenta i tego nie uzasadniając , co stanowi rodzaj elektronicznego przywłaszczenia i wymuszenia, co z kolei stanowi przestępstwo.

  Należy stwierdzić z całą mocą , iż tym działaniem Gmail narusza prawo o elektronicznej korespondencji oraz traci swój wizerunek jak też wiarygodność wśród Internautów .

  Taki fakt miał miejsce dzisiaj tj.20 lutego o godzinie 9:00 , gdzie zniknęła dyskusja prowadzona pomiędzy abonentami nt. „Dywersja ideologiczna /wojna informacyjna poprzez kulturę , w tym publicystykę i muzę ”

  Łódź , dnia 20 luty 2018 r. Michał Jarzyński
 • @detektywmjarzynski 01:03:00
  Odezwał /ujawnił się sprawca . Jest nim zgodnie z wcześniejszymi podejrzeniami Google>Gmail . Oto dowód z dokumentu :
  https://imgur.com/a/inP0inC

  Google , a raczej stojące za nim służby specjalne idą na całość . Na przykład wycięły moje komentarze pod tym filmem :
  https://www.youtube.com/watch?v=-Mj2tPT7fmA&t=605s&fbclid=IwAR3iaOVVdIMu7OrPkpAMjpXhLAd2dWDCPSE-MzB8ggApbNeVOJz1DwdFlFc

  gdzie były dwa moje komentarze , blokując mi jednocześnie możliwość zalogowanie się na YT i możliwość komentowania/sprostowania.  

  Prawdopodobnie atakują mnie , gdzie tylko się da na portalach sprzężonych z Google , w tym na YT, ale nie tylko.  Zagrożony jest również mój blog na blog spocie.

  Wydaje mi się jednak , iż źle wybrali moment ataku i przestrzelili cel /tzn . pocisk wymierzony we mnie nie trafił do celu , a ja odwracam go przeciwko atakującemu/ , dostarczając mi jednocześnie bardzo mocnych argumentów na ich przestępcze działanie .

  Tak to krótko skomentowałem w mojej naracji z ostatnich zdarzeń , cytuję : Google >Gmail wpadli jak śliwka w kompot dali mi się złapać w pułapkę jak dzieci przyłapane na kradzieży cukru z cukiernicy.....oj ! będzie się działo ........oj !.będzie wesoło....

  https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo
 • @detektywmjarzynski 01:15:54
  Podaję okolicznosci towarzyszące atakowi na moje konto Google

  Do ataku na moje konto Google >Gmail , skutkujące jego zablokowaniem doszło w 30 grudnia 2018 r o godzinie 4:50 w momencie wysyłania przeze mnie maila do łódzkich leśników tj. Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi na adresy :
  rdlp@lodz.lasy.gov.pl
  arkadiusz.karbowski@lodz.lasy.gov.pl

  oraz do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Łodzi na adresy :
  sekretariat.lodz@rdos.gov.pl
  rzecznik.lodz@rdos.gov.pl

  oraz do Jacka Trajdosa, członka zarządu Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Militariów "Kompanja Brus", dowódcy Młodzieżowej Grupy Rekonstrukcyjnej Armii Krajowej, zastępcy dowódcy GRH im. 10 batalionu saperów, strona internetowa: www.militaria-hobby.eu. na adres :jtrajdos@militaria-hobby.eu

  W mailu tym prosiłem w/w o zapoznanie się z moim filmem pt. Tajemniczy kataklizm przyrodniczy w Parku na Zdrowiu w Łodzi , czy też test HARRP
  https://www.youtube.com/watch?v=-Mj2tPT7fmA&t=605s&fbclid=IwAR1xLwY2zW6heknUkIqYUctVsKSsiqZADSk3MYxPLzA0-C6eOwSnUtqW0C8

  oraz jego fachowe zaopiniowanie , w tym własne wnioski/sugestie.
 • @detektywmjarzynski 06:55:35
  Nadmieniam , iż dzień wcześniej przed zablokowaniem mi przez Google i stojące za nimi służby specjalne, informowałem internetową społeczność skupioną wokół mailowej , międzynarodowej dyskusji na poczcie Gmail na temat zastosowania wobec Polski i Polaków broni elektromagnetycznej /pogodowej.

  sob., 29 gru 2018 o 05:26 Michał Jarzyński napisał(a):

  W najbliższym czasie dokonam analizy zgromadzonego tutaj materiału pod kątem oceny głównego zdarzenia , a w zasadzie kilku powiązanych ze sobą zdarzeń, a mianowicie po pierwsze -zdarzenia opisanego przeze mnie w materiale filmowym https://www.youtube.com/watch?v=-Mj2tPT7fmA&feature=youtu.be, po drugie -zdarzenia pogodowego , które miało miejsce w Łodzi w dniu 10 sierpnia 2017 r. opisanego przez dziennikarza Krzysztofa Gwardysa min. tutaj :https://web.facebook.com/100010807658978/videos/vb.100010807658978/493296424373942/?type=2&video_source=user_video_tab ; po trzecie -zdarzenia pogodowego , które miało miejsce w wojew.kujawsko-pomorskim w dniu 11 sierpnia 2017 r. , w tym zdarzenia na obozie łódzkich harcerzy w m.Suszki opisanego min.tutaj :https://www.youtube.com/watch?v=MvPezVzLA5k https://prawy.pl/56834-na-polsce-testowano-bron-klimatyczna/#comment-6908865 https://www.youtube.com/watch?v=nrlOPybVZIg

  Dokonana przeze mnie analiza i ocena tych zdarzeń pogodowych skutkowała będzie złożenieniem przeze mnie do Prokuratury Okręgowej w Łodzi zawiadamienia o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa z art. 163 kk celem rozpoznania i wyjasnienia tej sprawy przez organy ścigania.

  Wszystkich chętnych pomożenia mi w tym względzie zapraszam do współpracy.

  Prawdopodobnie te moje informacje stały się powodem nerwowości wśród osób winnych ściągniętym na Polskę wyżej wzmiankowanym zdarzeniom, co w efekcie zaskutkowało zablokowaniem mi mojego konta Google.
 • @Husky 22:48:31 A może Vanna Ly to Jack Ben Silberstein z filmu "Konsul'' ?
  Albo ci ludzie z Wisły są kompletnymi durniami, albo cwaniaczkami uważającymi kibiców Wisły za durniów. Przecież "nabywca" miał zamiar za 12 mln dostać tereny warte 100 mln. Rozchorował się, biedak..Nie ma interesujących gruntów to nie ma i inwestora miłośnika piłki nożnej? Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta "inwestora" z Kataru w stoczni szczecińskiej? Sytuacja bardzo podobna, wystarczy nazwisko Grad zastąpić nazwiskiem Majchrowski...Tu chyba chodziło o odwrócenie uwagi od dokonanych przez były zarząd przestępstw finansowych i tych 3 "inwestorów" zostało wynajętych aby odwrócić uwagę, zatrzeć ślady i uciec z resztkami pieniędzy. W tej sytuacji musi wkroczyć prokuratura, NIK, CBA, CBŚ, itd. bo tego wymaga ta złodziejska afera na dużą skalę (zasłużony klub okradziono w kilka miesięcy). A ta komedia jedynie potwierdza to.
 • @Husky 14:10:28
  Ten gość to EWIDENTNY SŁUP który teraz z powodu choroby zapewne zapadnie się pod ziemię ...Takich oszustów zagranicznych w Polsce od 30 lat tysiące pojawiało się. Z Anglii, Irlandii, Dubaju..Mafia "kiboli" podstawiła tych egzotycznych "inwestorów" aby zamydlić sprawę ogromnej kradzieży pieniędzy z klubu (w ciągu prezesury Sarapaty, było w TVN), to tak było planowane od początku.
 • @Husky 22:48:31
  Szczyt absurdu! Ludzie pracujący w tym klubie! Czy wy nie widzicie, że cała Polska się śmieje z tego klubu i z was przy okazji!!! Nie ma krzaków to może chociaż niech "zachoruje". Mózg się od tego lasuje! Co następnie?! Pan Ly kopnie w kalendarz?! Stawiam stówę, że w następnym oświadczeniu dowiemy się, że pan Le Vanna zmarł.
 • @Husky 22:48:31
  Z kilku informacji dostępnych w necie-można wyczytać, że ta Vanna to może i ...CZŁONEK- ale ...z pewnością nie członek rodziny królewskiej w Kambodży! Do tego taki z niego milioner jak ze mnie baletnica-nie miał bidok na zapłacenie mandatu drogowego w Austrii gdzie musiał go odsiedzieć w pierdlu! Istny KABARET i obciach dla wszystkich z ta sprawa powiązanych! O co tu chodzi? Kto tym steruje i po co? Jak nie wiadomo o co chodzi-to chodzi o...pieniądze! Tylko jakie, i KTO na tym padnie? Totalna KOMPROMITACJA włodarzy klubu-sami wystawili sobie laurkę! Dno i metr mułu! DZBANY!
 • @Husky 22:48:31
  "Wisła" to milicyjny klub. Po wojnie najpierw milicja ukradła Wisłę a potem ją wykorzystywano do prywatnych biznesów. Przyda się Wiśle kuracja odwykowa. Zaniemógł? Chyba mu emalia odpryskła z tej Vanny i ma sraczkę jak się dowiedział, że klub Wisła nie jest właścicielami gruntów. Podobno maja już drugiego tajemniczego milionera inwestora jest nim mongolski poławiacz pereł z nad Amuru .
 • @kula Lis 68 10:41:14
  Są pieniądze ;-))) !!!!

  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/wyjazd-konwoju-z-dolarami-dla-wisly-krakow-kambodza.jpg
 • @rabszak 13:40:26
  Dobre! Zanim ten "konwój" dotrze lata miną.
 • @kula Lis 68 15:06:14
  Towarzystwo Sportowe "Wisła" wciąż nie otrzymało potwierdzenia słynnego już przelewu od nowych właścicieli. W tej sytuacji TS uznało, że Vanna Ly i Mats Hartling nie spełnili warunków umowy. Transakcja przejęcia klubu może zatem zostać anulowana.
  Przelew w wysokości minimum 12 200 000 złotych miał uregulowaniu najpilniejszych zobowiązań, przede wszystkim wypłaceniu zaległych wynagrodzeń piłkarzom i trenerom. Inwestorzy mieli przedstawić potwierdzenie wykonania przelewu do soboty, jednak nie zrobili tego. W poniedziałek 31 grudnia do godziny 18:30 31 grudnia nie było ani potwierdzenia, ani pieniędzy na koncie Towarzystwa Sportowego "Wisła"
 • @Husky 20:54:50
  Sprzedaż Wisły Kraków unieważniona. „Żadne środki nie wpłynęły na konta spółki”. Dziś do godziny 18.30 Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków nie otrzymało potwierdzenia przelewu, żadne środki nie wpłynęły również na konta spółki. Towarzystwo wydało więc oficjalne oświadczenie dotyczące sytuacji klubu i jego przyszłości.

  Wcześniej tymczasowy prezes klubu, Adam Pietrowski, informował, że inwestorzy Vanna Ly i Mats Hartling do 28 grudnia przeleją na konto klubu 12 milionów złotych. Pieniądze te miały umożliwić regulację długu licencyjnego. Gdy przelew nie wpłynął, TS Wisła Kraków anulowała porozumienie z inwestorami a na stronie klubu pojawiło się oświadczenie.

  „Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Zarząd Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków podjął stosowne działania, mające doprowadzić do wyjaśnienia sprawy związanej z przejęciem piłkarskiej spółki przez Panów Vanna Ly i Matsa Hartlinga. W poniedziałek 31 grudnia odbyły się spotkania Zarządu Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków m.in. z przedstawicielem kancelarii prawnej, która analizuje zapisy w umowie sprzedaży Wisły Kraków SA” – czytamy.

  „Do 31 grudnia do godziny 18.30 TS Wisła Kraków nie otrzymało potwierdzenia przelewu, żadne środki nie wpłynęły również na konta Spółki.

  Uznano, że na chwilę publikacji komunikatu warunki umowy nie zostały spełnione.

  Aktualnie Zarząd Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków działa w czteroosobowym składzie reprezentowanym przez dwóch Wiceprezesów i dwóch Członków Zarządu. Na ten moment Klub nie planuje zmian w strukturach Zarządu.

  W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony mediów oraz opinii publicznej informujemy, że z dniem 1 stycznia 2019 roku przestanie obowiązywać umowa najmu powierzchni pod siłownię, zlokalizowanej w hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie, przez jej dotychczasowego najemcę – Pana Pawła Michalskiego. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Została również zwarta umowa najmu z innym podmiotem.

  Na piątek, 4.01., planowana jest również konferencja prasowa dotycząca sytuacji Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków oraz Spółki Akcyjnej. O jej szczegółach informować będziemy w osobnym komunikacie”.

  Zarząd Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków.


  Ps..Cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk. A ta cała Sarapata to niech lepiej szuka dobrego prawnika bo coś mi nos podpowiada, że kozioł ofiarny potrzebny na gwałt! Czyli z 1 ligi do ekstraklasy w tym sezonie wchodzą jednak 3 zespoły. To właśnie miała być taka „prywatyzacja”
  za 12 milionów długów próbowano przytulic grunty warte ponad 100 milionów a jak się okazało że one nie wchodzą w skład umowy to „inwestorom” mowę odjęło….
 • @kula Lis 68 21:23:40
  Kambodżański Król wydymał kibiców Wisly tak samo jak Rudy Tusk i jego Katarski inwestor ktoreg lemingi łyknęli kit jak bocian żaby?
 • @Husky 14:10:28
  Gwardyjskie Towarzystwo Sportowe Wisła miała 19 prezesów którzy byli pułkownikami lub generałami milicji obywatelskiej. To ze stadionu tego towarzystwa wyjeżdżały oddziały ZOMO i ORMO do tłumienia manifestacji podczas stanu wojennego. Upadła Olimpia Poznań, Gwardia Warszawa, Gwardia Szczytno. Czas dopełnić formalności i zakończyć żywot ostatniego bastionu UB i SB.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY