Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
964 posty 15880 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Dinozaur dla PO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Po enuncjacjach niejakiej Kopacz mam pomysła.

 

Otóż przyszło mi do głowy, aby NEON podjął inicjatywę wsparcia PO poprzez postawienie przed siedzibą tej partii dinozaura + kamieni kupa (do rzucania).

Finansowanie poprzez zbiórkę publiczną; skoro ludzie dają taką kasę na Owsiaka, czy na funkcjonowanie antypolskiego ośrodka w Gdańsku, to zrzucą się na też na uszczęśliwienie osób takich jak Kopacz.

No, i pozwoli to przetestować skuteczność tej metody polowania.
 
Kto gotów wesprzeć akcję? 
Jestem przekonany, że portal zyskałby sławę mołojecką wyrażoną klikalnością.
Co wy na to?

KOMENTARZE

 • Złamanego grosza szkoda na tą niewyPOwiedzianą partyjkę.
  Też tak czasami mam, niektóre pomysły jak je prześpię to o kant doopy !
 • @provincjal 09 21:07:24
  Oj tam, oj tam.
  Sam bym tam poszedł potrenować rzucanie. (W razie czego można by się było odwrócić...).
 • A o czym Waści mówisz mówiąc o Antypolskim Ośrodku w Gdańsku?
  Ostatnio byłem w Europejskim Centrum Solidarności, powiedzmy bardzo ciekawa, refleksyjna podróż w czasy młodości, czasy, gdy "suki" po ulicach jeździły. Bilety, powiedzmy drogie, 20 zł od osoby, no ale cóż, kultura kosztuje. No rzeczywiście, wystawa ta zakłamywała historię, samych Kaczyńskich widziałem tylko w Magdalence, przy Okrągłym Stole. Co więcej przy tym okrągłym stole byli też ludzie tak dziś krytykujący ówczesne swoje rozwiązania jak pani Pawłowicz, czy też Selin, albo nasz ułaskawiony przestępca, co lubi suczki i zarządza CBA. Tyle wiedzy można tam zdobyć a Pan, Panie Wojtas nazywasz to antypolskim centrum?

  Ludzie dają pieniądze na to, na co uważają. Jedni na antypolskie polskojęzyczne media zakonne, inni na antypolskie ośrodki w Gdańsku. Ich pieniądze, ich sprawa. Co innego, gdy z pieniędzy instytucji państwowych finansuje się różne prywatne pomysły.

  Pani Kopacz uszczęśliwiać nie zamierzam, ale nie chcę też, by z moich podatków uszczęśliwiać innych hochsztaplerów. Budować centra hotelowe itd. itp.
 • Mi się pomysł podoba!
  Kolega Wojtas stara się godnie wypełnić lukę po piesku, który strzelił focha ale trzeba przyznać, że robi to w sposób bardziej subtelny i wyrafinowany.
  Kudy tam Piskowi do Wojtasa!
 • @Zawisza Niebieski 21:34:59
  Choć tak patrząc po eksponatach tam zamieszczonych wielu „patriotycznych” nie było. Były kurtki robotników poprzestrzelane przez MO, była replika bramy zniszczonej przez czołg, były płyty ze sklejki na których wypisano 21 postulatów, był papa mobile, ale nie było łóżka, na którym Kaczelnik spał do południa, nie było płaszcza, w którym poszedł do Kościoła by dowiedzieć się o wprowadzeniu stanu wojennego, nie było długopisu, którym podpisał porozumienia strajkowe, nie było drabinki, na której razem ze strajkującymi modlił się. Rzeczywiście „”antywolskie to muzeum.
 • @Zawisza Niebieski 22:44:07
  A teraz jeszcze z ECS Solidarność się wypisała.
  To czego to Europejskie Centrum dotyczy?
  Ma być dom pogrzebowy dla ...n o, dla kogo?
 • @Zawisza Niebieski 22:44:07
  PS. A może tam postawić tego dinozaura - symbol przemian PO?
  (A kamieni kupkę to już własnym sumptem bym dostarczył.
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:57:06
  Solidarność to ostatnio się z Solidarności wypisała. Tak patrzyłem na te 21 postulatów, w zasadzie niewiele z nich zrealizowano. Przykładem jest, teraz cytuję z pamięci, "związki zawodowe niezależne od partii", dziś Solidarność jest równie związane z PIS jak wtedy związki z PZPR. Związek zawodowy musi stać w opozycji do rządu. Dzięki ostatnim wyborom koło historii się zatoczyło, dziś trzeba 21 postulatów postawić od początku.
 • @Zawisza Niebieski 23:23:00
  Może. Tylko kto strajk urządzi?
  Najwyższym wysiłkiem Sorosa jest finansowanie KOD-u, a i to nie ma tam zbyt wielu aktywistów.
  Mało - PO stocznie zlikwidowało, to gdzie strajk urządzić i jakimi siłami?

  Jedynie stać "opozycję" na atak na kobiety - jak Ogórek, bo jakby na faceta padło, to mógłby w mordę dać.
  A postulaty?
  Jak zapytać tych KOD-owców o co im chodzi, to poza przekleństwami nic z nich nie wydusi. Czy takie przygłupy do czegoś się nadają?
 • Pomysł przedni
  szkoda, że nierealizowalny, jak mniemam,

  zbiórka jak najbardziej, ale zajęcie trotuaru, już nie,

  chyba że, WaćPan jakimś fortelem nakłoni samo PO do wystawienia dino,

  uciechy będzie co niemiara, i POpartia wygra wybory.
 • @interesariusz z PL 09:30:16
  "i POpartia wygra wybory."
  Od pomoru, ognia, wojny i tego najgorszego sk...stwa - uchowaj nas panie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:11:22
  Masz rację!
  PiS PO jedno zło!
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:14:11
  Panie Krzysztofie, bądźmy bliźsi prawdy. Stocznie to przecież mamy, mamy też fundusze, zbierane przez Tadeusza R. w formie cegiełek na stocznię Gdańską.

  PiS sprzedał stocznię Gdańską ukraińcom, ruskim, ci je wypatroszyli ze wszystkiego co było można, przestały budować statki, budują wiatraki, których PiS nie chce stawiać, ale przecież pan Morawiecki stocznię Gdańską (jej ruinę) odkupił. Jak bodajże dzisiejsza prasa donosi, stocznia Gdańska wchodzi w spółkę z Szczecińską, odradza się nam przemysł stoczniowy, będzie na czym budować :)

  A co do przygłupów co atakowały panią Ogórek, rzeczywiście TVPiS najgłupsze wybrało.
 • @Zawisza Niebieski 19:46:18
  Chyba jednak to adminowanie uderzyło Szanownemu do głowy.Pod ciśnieniem - bo wchodziło "od d...strony".
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:44:33
  Panie Krzysztofie, widzę, że solidaryzowanie się ze środowiskami PiS nawet na Pana źle działa. Ja podałem kilka konkretów, faktów, które można potwiedzić, albo zaprzeczy wykazując mi, że się mylę, a Pana odpowiedzią jest "Chyba jednak to adminowanie uderzyło Szanownemu do głowy.Pod ciśnieniem - bo wchodziło "od d...strony"." Może ja i ślepy, ale nijak w tym nie widzę odpowiedzi inteligentnego Polaka, co na argumenty nie obelgi dyskutuje. Jak by nie patrzeć wystaje zza tej wypowiedzi PiSowski troll. Czas na refleksję, nie na PiSsowskich trolach Polskę zbudujemy. To nie jest ta nasza polska kultura, to co wnieśliśmy do Europy, czyli parlamentaryzm wiecowy. To tylko kultura "dzikich pól", którą imigrant spod Odessy nam przyniósł.
 • @Zawisza Niebieski 02:05:01
  Nie.
  Mnie tylko wkurza, gdy wydaje się - inteligentny człowiek, stosuje półprawdy i traktuje je jako fakty.
  Bierze mnie obrzydzenie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:29:36
  Jak najbardziej, mnie też wkurza "gdy wydaje się - inteligentny człowiek, stosuje półprawdy i traktuje je jako fakty.", stąd gdzie widzę poprawiam te półprawdy.

  Bo czy jest półprawdą to "PO stocznie zlikwidowało", czy fakt iż za rządów PiS nic dla ratowania stoczni nie robiono, a PO przejmując rządy tylko przyłożyło do tego rękę, tak więc prawdą jest, że "PO-PIS stocznie zlikwidowal" a półprawdą "PO stocznie zlikwidowało" że PiS sprzedał stocznię Gdańską Ukraińcom, w pewnym czasie pojawił się i kapitał rosyjski, że wysprzedawali stocznię, że przestawili ją z budowy okrętów na budowę wiatraków a później Morawiecki triumfalnie stocznię odkupił? Czy nie jest faktem iż Tadeus R. zbierał cegiełki na ratowanie Stoczni Gdańskiej a później stoczniowcy grosza z tego nie dostali?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930