Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
885 postów 14530 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Religia holokaustu w praktyce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli ktoś myśli, że religia holokaustu jest li tylko wymuszaniem haraczu na rzecz , obecnie w większości rzekomo poszkodowanych w tym akcie ludobójstwa, jest w głębokim błędzie.

 

 
Na wstępie zaznaczę, że religia holokaustu nie powinna  być łączona tylko z Narodem Żydowskim, a z wszystkimi, którzy uczestniczą w tym procederze - na różny zresztą sposób. Dając przy tym negatywna ocenę zjawiska - nie należy kierować się kryterium genetycznym, a raczej w podanej we wcześniejszej mojej notce definicji narodu jako wspólnoty wartości.
 
Jak zatem działa religia holokaustu?
 
W dziedzinie kultury i sztuki - jest wnoszeniem żydowskich wartości kulturowych poprzez preferowanie wszelkiej maści artystów (także nie zasługujących na to miano), ale powiązanych z tezami religii holokaustu. Jakiekolwiek odchylenie od  doktryny jest natychmiast karane odsunięciem od sfery publicznej.
Uzasadnieniem jest twierdzenie, że poprzez holokaust ludności żydowskiej społeczeństwa zostały zubożone kulturowo i należy to zrekompensować. Jeszcze niedawno można było spotkać w "polskich" mediach wypowiedzi prominentnych przedstawicieli środowisk żydowskich twierdzących, że Polacy bez pomocy Żydów pozostaliby dzikim krajem o niskim poziomie cywilizacyjnego rozwoju.
W efekcie mamy wyraźną dominację przedstawicieli narodu żydowskiego (bądź ludzi im spolegliwych) w sferze kultury. Piosenkarze są w większości powiązani z judaizmem. Ich produkcje się promuje często kosztem znacznie bardziej wartościowych artystów. Nie jest tak, że ich się eliminuje, ale raczej ogranicza dostęp do rynku medialnego. Kto pamięta bardzo popularnego kiedyś Szczepanika? I dlaczego nie?
Z kolei promuje się takich "artystów jak choćby żona Polańskiego, a której utwory mają słabszą linię melodyczną niż kompozycja mojej 6 - letniej wnuczki, która skomponowała kołysankę dla młodszej siostry. Ale liczy się dostęp do mediów.
Podobnie wśród tzw. sztuki nowoczesnej, gdzie preferowane są obrzydliwe instalacje typu "genitalia na krzyżu", "papież uderzony meteorytem", czy sławetne "g... w Orońsku". Ostatnim przejawem jest trwająca wystawa Daniela Rycharskiego w Muzeum Sztuki Nowoczesnej.  I przez instalacje takiego muzeum, umieszczonym w najbardziej prestiżowym rejonie Warszawy (plany), mamy być (Polacy) indoktrynowani.
W poezji wystarczy setka wierszy nie najwyższych lotów (Szymborska), aby to nagrodzić Noblem.
Równie przesycony przedstawicielami religii holokaustu jest film i teatr. Tu gnioty o jednostronnej narracji p. Holland są typowym przykładem. Każdy obraz powstały z tej inspiracji otrzymuje wspaniałe recenzje i pochwały - czy faktycznie film Pawlikowskiego jest arcydziełem? Może - wśród produkcji tego środowiska - zapewne tak.
 
Identyczna postawa dotyczy "ludzi mediów". Tu obowiązującą narracją preferencji w środowiskach dziennikarskich ludzi związanych z religią holokaustu jest ta, że było to zjawisko potworne w skali historii świata (a przecież trochę Żydów zostało, gdy wszystkie dinozaury wyginęły), i dlatego należy o tym ciągle przypominać i piętnować wszelkie tendencje, które mogłyby przynieść podobne efekty (ale dotyczy to jedynie Żydów).
Jaki ma to wpływ na poziom dziennikarstwa widać choćby w niedawnym wystąpieniu dziennikarki amerykańskiej, gdzie nie liczyła się już jakakolwiek zgodność z prawdą historyczną, a ważna jest sugerowana treść przekazu. 
 
Czy inna jest rola religii holokaustu w środowiskach prawniczych i wśród sędziów? W żadnym wypadku. Tu, podobnie jak w świecie mediów, preferencje dla ludzi pochodzenia żydowskiego, a związanych z religią holokaustu, uzasadnione są potrzebą stworzenia bariery prawnej, zarówno w sferze legislacji jak i orzecznictwa, która zapobiegnie powtórzeniu procederu.
I znowu - ocenę stanu sfery pozostawiam Czytelnikom, a chyba jest to ocena jednoznaczna.
Oczywiście, do tego dołączyć należy zjawiska towarzyszące jak tworzenie się specjalnej kasty powiązanej i genetycznie , i powiązaniami rodzinnymi.
Próba przywracania normalności we wszystkich tych dziedzinach (temat można rozwijać), napotyka na gwałtowny opór instytucji religii holokaustu. Jednoznacznie można wykazać, że władze UE są wyraźnie związane z tą strukturą (wszelkie instytucje niewybieralne są łatwe do penetracji i podporządkowania). I to dlatego próba zreformowania sądownictwa w Polsce, przy braku formalnych podstaw do ingerencji, napotyka na tak wściekłe ataki "timermansów". Podobnie jest także w innych dziedzinach, gdzie polskie władze próbują zachować swą niezależność decyzyjną.
 
Jaka zatem czeka nas przyszłość: czy ulegniemy naciskowi, czy też zachowamy poczucie godności i niezależności?
 
Wydaje się, że dysproporcja sił na korzyść religii holokaustu jest miażdżąca. Tyle, że coraz częściej występują próby wyzwolenia się spod tej dominacji. Nie tylko w Polsce.
Każda próba wyłamania się z systemu - poprzez sam fakt zaistnienia - podważa istotnie system. "Nacisk siłowy" przestaje pełnić swą zastraszającą rolę, a nawet staje się przedmiotem śmiechu, co jest najgroźniejszą bronią z religii holokaustu. Żart na temat przesadnie podnoszonych kwestii związanych z tym tematem potrafi poczynić niesamowite spustoszenie. A ostatnio takie zdarzenia są coraz częstsze.
Czy może być coś gorszego dla Żyda,  wyznawcy religii holokaustu, niż naśmiewanie się z ofiar? A przecież sami Żydzi wyrażali się o swych pobratymcach, którzy przeżyli, że są "mydłem".
Jak zatem napisałem w poprzedniej notce: religia holokaustu weszła w stadium upadku i jest tylko kwestią jak szybko i w jakiej formie upadek nastąpi. Nie można oczekiwać zmian zbyt gwałtownych i szybkich, bo choćby w sądownictwie musi nastąpić rotacja kadr- w znacznym stopniu na skutek odchodzenia na emerytury. Proces można przyspieszyć, choćby wprowadzając sędziów pokoju, co wymusiłoby usunięcie z zawodu nadwyżki kadrowej. 
W przypadku pójścia drogą przemiany systemowej w duchu Cywilizacji Polskiej dochodzi odrębność roli sądownictwa. Dotychczasowy system to osądzanie społeczeństwa przez sędziów względem podległości prawu (ustanowionemu przez przedstawicieli religii holokaustu). W Cywilizacji Polskiej rola sędziego polega na rozjemstwie i dlatego, pod tym kątem, sędziowie mogą być osądzani przez społeczeństwo - czy dobrze wykonują powierzone im funkcje. To szybka droga do usunięcia z zawodu ludzi nieprzydatnych.
 
Bliska przyszłość pokaże, która droga będzie realizowana. Im szybciej wkroczymy na drogę przemian, tym efekty będą miały łagodniejszy charakter. Należy jednak pamiętać, że proces przemian, raz rozpoczęty, można powstrzymywać, ale nie da się go przerwać.  Można jeszcze wygrywać "bitwy holokaustu", ale nie wygra się wojny.

 

KOMENTARZE

 • Pozwolę sobie powtórzyć GENETYCZNY (POCHODZENIOWY) ZWIĄZEK RELIGII HOLOKAUSTU
  z CHRZEŚCIJAŃSTWEM. Jak mawiają Amerykanie "It's the same sh.." (proszę przetłumaczyć kol. Wojtasowi to popularne określenie, bo jako Prawdziwy Polak języka "zza Kanału La Manche" on nie zna.)

  Oto to POWTÓRZENIE tekstu które, jak mówi rzymskie przysłowie, "mater studiorum est":

  Cytuję z mego niedawnego artkułu na neon24: http://zakop999pl.neon24.pl/post/147444,kazda-wladza-pochodzi-od-boga-wedlug-nowego-testamentu

  //Do mej wypowiedzi na tym spotkaniu (w 2013 r.) „Mut zur Ethik” dołączyłem, w pisemnym z niego sprawozdaniu, opublikowany w gazecie „The Independent” dokładnie w dniu mego wystąpienia w Sirnach, opis metody robienia DUŻYCH PIENIĘDZY za pomocą tak zwanej „Religii holokaustu”. Został on przytoczony przez angielskiego historyka II Wojny Światowej, Dawida Irwinga, który kilkanaście lat temu spędził półtora roku w więzieniu w Austrii, za negowanie „świętej liczby 6 milionów” ofiar tego epizodu II WŚ. Irwing na ten temat wypowiedział zaledwie dwa zdania:
  „Około roku 1970, (żydowska) firma PR zaproponowała, by dać temu (przedsięwzięciu) jedną nazwę (Holokaust) i by trwać przy tej nazwie i by trwać przy jej społecznym wyobrażeniu – i stopniowo wy (żydowska oligarchia) zarobicie na tym miliardy. I to jest to co się stało.”

  Jak zauważyłem to w Addendum do mego sprawozdania z Sirnach, ta formuła Irwinga może być potraktowana jako uniwersalna metoda robienia Złota (Gold) za pomocą Boga (God) przy wykorzystaniu odpowiednich ofiar. Jeśli bowiem podstawimy:

  ‘1970’ = ‘70 n.e.’

  ‘Żydzi’ = ‘chrześcijanie’

  ‘żydowska firma PR’ = ‘Św. Paweł & Co.’

  ‘Holokaust’ = ‘Chrystus ukrzyżowany’

  ‘żydowska oligarchia’ = ‘biskupi kościoła’

  To otrzymujemy zdanie:

  „Około roku 70 n.e. św. Paweł & Co. zaproponował, nadać temu przedsięwzięciu jedną nazwę ‘Chrystus ukrzyżowany’ i by trwać przy tej nazwie i by trwać przy jej społecznym wyobrażeniu – i stopniowo wy, biskupi kościoła zarobicie na tym góry złota. I to jest to co się stało, w szczególności w państwie Watykan.”

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2013/11/gold-and-god-193x300.jpg

  Jest to prawie jednozdaniowe streszczenie dwóch tysięcy lat historii istnienia „bożego przedsiębiorstwa” pod nazwą Kościół Chrystusa Ukrzyżowanego. Jeśli zaś weźmiemy pod uwagę, że oparta o mit założycielski Holokaustu, blisko już 70-letnia historia nowoczesnego Izraela, to pasmo nieustających zbrodni tego NOWOTWORU LUDZKOŚCI na bliskim Wschodzie, to i nie trudno sobie wyobrazić, że i podobnie wyglądać musiała KRYMINALNA HISTORIA CHRZEŚCIJAŃSTWA – by zacytować tytuł dostępnej w języku polskim niedawno opublikowanej monumentalnej pracy Karlheinza Deschnera.

  Nb. Wynika ztąd, że w praktyce kol. Wojtas proponuje zastąpienie TERRORU WIARY W HOLOKAUST, w równie PLUGAWY TERROR WIARY W BOGA, KTÓRY NA KRZYŻU KAZAŁ POWIESIĆ SWEGO SYNA.

  Ot i BOŻA RODZINA, której wartości etyczne i kol. Wojtas nam reklamuje na portalu neon24. Brr...
 • @Berkeley72 20:53:44
  Jak widzę, szanowny kolega żywi się insynuacjami, bo nie ma żadnego powodu aby w ten sposób traktować postać Chrystusa - dla mnie przede wszystkim wielkiego filozofa przepojonego miłością do świata, a już tym bardziej nie ma powodu do takiego traktowania moich poglądów.

  Można na podstawie tej notki napisać, że wszyscy mający coś wspólnego z Berkeley, niezależnie od numeru, to popaprańcy, których nie stać na rozsądną polemikę.
 • upadki religii
  Religia ta jest czysto rasistowska. Dlatego też upadnie wraz z coraz mniejszym znaczeniem USA.
 • A u nas, w Stolicy Polskiej Pamięci i Tożsamości
  Od kilkunastu lat kwitnie w Krakowie muzeum pamięci Oskara Schindlera, który jako prominentny agent Abwery, między innymi zbrodniami jeździł do Budapesztu, organizując przejazd setek tysięcy Węgierskich Żydów do Auschwitz. Przy okazji przywoził zabawki dla żydowskich dzieci pracowników swojej fabryki. Co przez niektórych historyków, jest powodem do uznania go za wzór społecznej odpowiedzialności biznesu.

  Ale ta hucpa sąsiaduje z jeszcze lepszym wynalazkiem.
  Oto w sąsiadującym z tą miejską instytucją kultury, Muzeum Sztuki Współczesnej, jest wielka sala wystawowa ze stałym napisem KUNST MACHT FREI http://4.bp.blogspot.com/-baq0m8sKknM/VAtijHF4ycI/AAAAAAAADBA/byeFD3Gd1MA/s1600/DSC_1730%2Bcopy.jpg

  Ilekroć to widzę, jestem pewien, że ta językowa żygowina na pamięć ofiar Holokaustu, jest elementem zinstytucjonalizowanej formacji antypolonizmu. Jest potrzebna, by odwiedzające Polskie Muzeum Sztuki Współczesnej wycieczki z Izraela, widziały do jakiego stopnia moralnej dewiacji, może się posunąć sztuka w kraju nad Wisłą.

  I w Krakowie i w Warszawie, nie jest lekko.
  Nie szukajmy wrogów w Watykanie, Panie Krzysztofie ...
 • @ Autor, All
  Ja mam wrażenie, że wyniku tego opanowania świata przez chorobliwych wyznawców holokaustu dochodzi do holokaustu tych, którzy holokaustu jako religii nie traktują.
  Tragiczny los Dr Ratajczaka jest tu chyba najbardziej wymownym przykładem.
  Oczywiście sama zagłada jakichkolwiek ludzi ze względu na narodowość/religię jest czymś strasznym i godnym potępienia, ale jeszcze straszniejsze jest robienie na tym interesu i zapominanie o innych ofiarach - zagładzie Słowian chociażby.

  5*
 • @ Autor, All
  Mam dla Wszystkich nową "religię". Opartą na tych samych zasadach umysłowych, które wymienił Szanowny Autor w powyższym wpisie.
  Ta religia to oczywiście "Agresja Rosji" ;-DDD
  Podoba się? ;-(
 • @Berkeley72 20:53:44
  Łoj jakiś Ty Waszmości "łodkrywcy"...
  Aż "plecy" bolą ;-DDD

  3m siem mocno.
 • @Andrzej Madej 23:41:03
  "Od kilkunastu lat kwitnie w Krakowie muzeum pamięci Oskara Schindlera..."

  Holokaustnicy jak widać lubią okłamywać samych siebie.
  Ale dlaczego wybrali sobie Schindlera to nie wiem...

  Ukłony
 • @Jasiek 05:36:38
  "Ale dlaczego wybrali sobie Schindlera to nie wiem... "

  Z braku laku, dobry kit.
 • @Murzynio 23:07:34
  USA to tylko taki murzynek religii holokaustu - przynieś, podaj, pozamiataj.
  A w nagrodę dostanie kopa w d...
 • @Andrzej Madej 23:41:03
  Mamy wiele zbieżności poglądów.
  Ale chyba Pan nie do końca rozumie idee CP.
  Otóż wszelkie idee bazujące na personalizmie nie szukają sobie wrogów. Nigdy nie traktują innych jako wrogów, których należy zwalczać.
  Personalizm to inna postać wyrażania Miłości - pragnienia współistnienie. A czyż nie jest oksymoronem, że chce się współistnieć z wrogiem (którego wszak trzeba zniszczyć)?

  CP formułuje cele własnego istnienia - w duchu miłości, czyli traktowania innych jako równych w godności.
  To "watykan" traktuje Polskę jako wroga i dąży do Jej zniszczenia.
 • @Jasiek 05:21:36
  Zniszczenie Ratajczaka to jeden z tysięcy podobnych przypadków. Ten jest znany, ale jest bardzo dużo tych mniej znanych - jak "znikanie" artystów, którzy w czymś tej religii podpadli. Usuwanie polityków za jedno nieopatrzne słowo itd., itp.

  Ja jednak widzę już symptomy totalnej klęski tej hucpy, a wierzę, że Opatrzność wskaże środki umożliwiające jej wyeliminowanie. Jak czas po temu właściwy nastąpi.
  Owoce spadają z drzew w stanie dojrzałości.
 • @Andrzej Madej 23:41:03
  //Od kilkunastu lat kwitnie w Krakowie muzeum pamięci Oskara Schindlera//


  https://images.newrepublic.com/f4f636791aa06ac92655e25b31892047d96073bc.png
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:45:23 Odnosnie tego CP - Chrześcijańskiego Personalizmu
  JKW napisal:

  //Otóż wszelkie idee bazujące na personalizmie nie szukają sobie wrogów. Nigdy nie traktują innych jako wrogów, których należy zwalczać. ...
  CP formułuje cele własnego istnienia - w duchu miłości, czyli traktowania innych jako równych w godności. //

  Otóż "personalizm" (osobowość) nauk Jezusa Chrystusa polegała na tym, ze "w duchu miłości" wyklinał faryzeuszy-hipokrytów słowami "węże, plemię zmijowe". Jakoś nie potrafię dostrzec, by taktował on tę KASTĘ PRZYWÓDCZĄ IZRAELA jako ludzi "równych w godności".

  Choć przy komentarzu do wcześniejszego wpisu na ten "Holokaustu Rozumu" temat, JKW zauważa, że w Ewangeliach nie ma napisane explicite, iż "każda władza pochodzi od Boga", to jednak Jezus zalecał uległość wobec KAŻDEJ władzy. Co widoczne jest w jego słowach "oddajcie cesarzowi, co cesarskie, a Bogu co boskie", lub "róbcie co wam każą, ale nie żyjcie, tak jak oni żyją".

  Jezus sam uważał się tylko za NAUCZYCIELA (hebr. rabbe), co ponoć w Ewangeliach jest powtórzone z 70 razy. A nauczyciel, by cokolwiek nauczyć, musi mieć AUTORYTET, a zatem musi traktować uczniów jako "nieco niższych w godności". (Obecne oficjalne próby egzekucji "praw ucznia do poniżania nauczyciela" prowadzą do kompletnej degrengolady, w ten "równościowy" sposób wychowywanej ludności, chociażby Polski.)

  I do tego NADRZĘDNEGO CELU, JAKIM JEST KOMPLETNE ZBĘCWALENIE LUDNOŚCI, to głoszone przez JKW, przesycone hipokryzją "CP formułujące cele własnego istnienia - w duchu miłości, czyli traktowania innych jako równych w godności" bardzo wyraźnie zmierza.

  Efekt tego CP (Chrześcijańskiego Personalizmu?) ujawni się zgodnie z BIOLOGICZNĄ ZASADĄ przytoczoną przez JKW, obecnie ogrodnika z zawodu, jak mi to niedawno powiedział: "Owoce spadają z drzew w stanie dojrzałości."
 • @Berkeley72 10:00:45
  https://archive.org/details/SelfContradictionsOfTheBible/page/n1
 • @Berkeley72 10:00:45
  Czy Chrystus nawoływał do wymordowania kasty faryzeuszy?
  Proszę podać okoliczności. Bo skoro twierdzi, że nazwanie faryzeuszy plemieniem żmijowym jest dążeniem do likwidacji - to chyba coś się komuś po...ło.

  Skoro coś jest "cesarskie" - to dlaczego to mieliby chrześcijanie sobie przywłaszczać?
  Trudniejszy jest w interpretacji nakaz "robienia tego, co każą". To odnosi się do zastanej sytuacji istniejących zależności. Nie ma sensu występować przeciwko sile fizycznej jeśli nie dysponuje się odpowiednim remedium. W takim wypadku metodą jest ustępstwo ale tylko w zakresie koniecznym, a bez stosowania podobnych działań w swoim zakresie decyzyjnym.

  "Rabbe" - tłumaczyłem bezpośrednio mając przekonanie, że kieruję swoje uwagi do osoby inteligentnej, że aby czytać Pismo w synagodze, należało w tamtym czasie mieć po temu uprawnienia, które nadawali Żydzi absolwentom szkół rabinackich przy świątyni jerozolimskiej.
  Skoro więc zwracano się do Chrystusa tytułując go "rabbe", to oznaczało, że ukończył szkołę i taki tytuł (uprawniający do czytania Pisma) został mu nadany.
  Z kolei tłumaczenie tej sytuacji jako potwierdzającej hierarchiczność (wyższy/niższy w godności), jest brakiem rozumienia tego, co określiłem jako struktura celowa. W Berkeley tego nie uczyli?

  Berkeley, Berkeley - dojrzałeś? To spadaj
 • @Arjanek 10:16:06 Ad ZASADY ZAKŁAMANIA ŚWIATA BOGIEM
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2013/06/vojna-bohov-6.jpg

  W wersji polskiej czytać: http://markglogg.eu/?p=604 lub https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/06/wojna-bogc3b3w.pdf

  po słowacku najprościej tutaj: http://www.szcpv.org/05/marek.html

  Chyba, z konieczności spróbuję przekopiować kilka z niej rozdziałów na Neonie

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY