Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
885 postów 14530 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

ZNP zdegenerował młodzież

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

a teraz chce jeszcze, aby za to im zapłacić.

 

 
 
Większej perfidii  nie można sobie wyobrazić.
Zmiany wprowadzane w systemie szkolnictwa od początku przemian po 89' roku, były czynione pod egidą ZNP.
Skutek jaki osiągnięto można zaliczyć do "zasług" tej organizacji. Przecież w czasach "komuny" do tego zawodu wysyłano najbardziej wiernych gwardzistów systemu - wszak "kadry" są zawsze podstawą przemian.
To ci ludzie, już po 89 roku stanowili faktyczny rdzeń kadrowy, a przy tym głęboko usadowili się w organizacji jaką jest ZNP.
Czy wśród nauczycieli, także tych akademickich, została przeprowadzona lustracja?
 
Efekty widać w postaci obniżającego się poziomu nauczania, kształcenia w niepotrzebnych zawodach i podważaniu etyki i moralności u młodego pokolenia. Przecież hasło "róbta, co chceta" nie powstało w próżni, a nawet niewielkie próby przywracania normalności jakie zastosował Giertych (sic!) zaowocowały hasłem gremium nauczycielskiego w postaci "akcji protestacyjnej młodzieży" w czasie zajęć lekcyjnych i niekiedy pod opieką nauczycieli (z ZNP?), gdzie hasłem było : " Giertych do wora, wór do jeziora".
Ale to przecież nie był język nienawiści....
 
Teraz, przy próbie zmian prowadzących do podwyższania poziomu nauczania i dostosowania do potrzeb społecznych systemu edukacji, mamy protest ZNP.
 
Wnioskiem jest likwidacja ZNP i Karty Nauczyciela, i odbudowa etosu nauczycielskiego już bez tych zdeprawowanych manipulatorów.

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY