Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
960 postów 15774 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Popieram strajk ZNP...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skończy się klęską tej organizacji i może, mam taką nadzieję, uporządkowaniem kwestii organizacyjnych i merytorycznych związanych z nauczaniem.

 

 
Wydaje się koniecznością przywrócenie prestiżu nauczyciela, co zapewni nie "dawana" kasa, a dydaktyka na dobrym poziomie i, co jest absolutną koniecznością, zwiększenie karności uczniów; "zatroskani" rodzice - nie powinni mieć żadnych wpływów na nauczyciel, a w przypadku prób presji - dzieci powinny być natychmiastowo przenoszone do innych szkół.
Tylko takie postawienie sprawy, + współudział rodziców w kształtowaniu "profilu" klasy - pozwoli na poprawienie jakości nauczania.
 
A kiepskich nauczycieli - należy się pozbyć wykorzystując zaistniałą sytuację. Pomocne powinny być oceny rodziców. Proces do przeprowadzenia w ciągu roku.Brak wyników w nauczaniu  (kiepskie wyniki egzaminów) są powodem do eliminacji niezdarnych i zadufanych.

KOMENTARZE

 • Też popieram ten strajk w takim sensie.
  Oni się kompromitują jako wrogowie Państwa Polskiego gardzący Polskimi dziećmi.
  Trzeba wywalić na zbity pysk "nauczycieli" dla których kasa jest ważniejsza od Polskich dzieci... dla których interes polityczny by obalić PIS jest ważniejszy od Polskich dzieci.

  Za taką politykę kopa w d..pę.. i zakaz sprawowania zawodu do końca życia.

  A naczelny terrorysta powinien zgnić w pierdlu po sprawiedliwym wyroku a moim zdaniem sprawiedliwym wyrokiem jest co najmniej 20 lar.
 • #
  uczenie tepych rozwydrzonych matoklow ktorzy w domu ogladaja tylko judupa i slecza przed telefonami na pejsbuku nie jest rzecza latwa...
  najbardziej w Panskim komentarzu razi "kiepskie wyniki egazminow sa powodem do eliminowania niezdarnych nauczycieli" ha ha ha ha ha...
  kemedie se pan odstawiasz?
  ja jak nie przysiadlem dupy i sleczalem w ksiazkach to byla pala/gala z miejsca! i co moze wydac sie panu dziwne moi rodzice nie winili za ten wynik nauczycieli, tylko mnie! - no ale widac nowe lepsze czasy nastaly ze wymalowane wypindrzone lalunie w miniowkach przypominajace prostytutki nie sa winne temu iz nie przeszly egzaminow - to wina nauczyciela!!!
 • @siwekperu 15:51:08
  Przeczytał Pan ze zrozumieniem moją notkę?

  Mam wrażenie, że jednak niezbyt dobrze Pana wykształcili.
  Może jednak parę razy w d... by się przydało. To podnosi sprawność nauczania.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:38:49
  ales ty mundry jes - zes wszyskie rozumy zjot
  Przeczytalem bardzo dobrze i uwaznie twoja notke:
  "...A kiepskich nauczycieli - należy się pozbyć wykorzystując zaistniałą sytuację. Pomocne powinny być oceny rodziców. Proces do przeprowadzenia w ciągu roku.Brak wyników w nauczaniu (kiepskie wyniki egzaminów) są powodem do eliminacji niezdarnych i zadufanych..."
  to to juz wogole jakies kapitalistyczno/demokratyczne jaja sa, zeby rodzice wystawiali oceny nauczycielom!!! Wez sobie czlowieku kolo...
 • @siwekperu 19:57:41
  Czy czujesz się kiepskim nauczycielem? O ile jesteś...bo tak wynika z twoich wynurzeń :)))
 • @siwekperu 19:57:41 albo oceny proboszcza
  "Oburzające zachowanie proboszcza z Lublina. Podczas mszy miał on krytykować nauczycieli za ich walkę o lepszą edukację, ujawnia serwis Lublin112.pl:

  „Nazwał ich nierobami i obibokami, którzy nie powinni nic chcieć od państwa. Powiedział, że strajkujący nauczyciel to nie nauczyciel. Tak jakby nauczyciele u nas w państwie nie mieli żadnych praw i mieli pracować za darmo. Twierdził, że kiedyś nauczyciel uczył za darmo i oddawał życie za ucznia. Szkoda że kościół, który powinien być bezstronny wyraża swoje opinie, że proboszcz wyrażając w ten sposób swoje zdanie zniechęca do kościoła” – czytamy w materiale.

  Wygląda więc na to, że po raz kolejny przedstawiciele kościoła mieszają się w politykę i trudno dziwić się Polakom, że nie chcą uczestniczyć w mszach. Spadek ilości wiernych jest zauważalny w całej Polsce, nawet w tych województwach, które do niedawna uchodziły za bardzo wierzące. To zjawisko wywołane jest bezpośrednio m.in. angażowaniem się księży w politykę, co ludziom zwyczajnie się nie podoba.
  Sytuacja miała miejsce w kościele przy ul. Nałkowskich w Lublinie, w parafii… Miłosierdzia Bożego. Miłosierdzie Boże to w teologii chrześcijańskiej największy z przymiotów Boga, polegający na bezgranicznej dobroci w stosunku do ludzi potrzebujących. Media informowały wielokrotnie, że proboszcz lubelskiej parafii, Eugeniusz Szymański, nie ukrywa swoich poglądów i w kościele wielokrotnie już namawiał do głosowania na PiS. Co ciekawe, jest doktorem teologii."
 • @roux 21:13:08
  jeszcze link:

  https://wiesci24.pl/2019/04/09/wierni-uciekaja-z-kosciola-po-takiej-agitacji/?fbclid=IwAR2tcTwHMOuZWtP3Rkk0k2HhtsvKTCzKU6JlKZj7gzBKgmTwAhAKoUos1l8
 • @siwekperu 19:57:41
  Oj wzięły się za pana neonowe tuzy. Długo pan nie powojujesz.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930