Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1003 posty 16453 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Hucpa LGBT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W kwestii wydarzeń białostockich panuje dwugłos, gdzie dominujące jest podkreślanie niedopuszczalności stosowania przemocy.

 

Ale jest też świadomość, że "coś było nie tak" z organizacją przemarszu.
 
O ile stanowisko zakazujące przemocy jeszcze da się obronić - chociaż wobec praktyk jakie policja stosowała względem uczestników Marszu Niepodległości wskazuje to na hipokryzję, to druga strona problemu nie jest nagłaśniana.
Tymczasem konieczne jest pełne wyjaśnienie drugiej strony zagadnienia.
 
Po pierwsze - propagowanie LGBT jest sprzeczne z Konstytucją, gdyż godzi w małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.
Po drugie - widać wyraźnie, że organizacja  przemarszów tych środowisk jest projektem politycznym mającym doprowadzić do niestabilności społecznej. Świadczy o tym sukcesywne organizowanie takich przemarszów w różnych miastach - zwłaszcza tych, gdzie brak środowisk o odmiennych naturalnym skłonnościach - stanowią one margines. Do tego w przemarszach uczestniczy pewna grupa osób ewidentnie "zawodowo" zajmująca się procederem.
Konieczne jest zatem wyjaśnienie kto finansuje te przemarsze, a ponieważ są to działania antyspołeczne i antypaństwowe - powinny być wyeliminowane kanały finansowego wsparcia. 
Raz, że powinny być znane opinii publicznej, a dwa, że jeśli są to źródła obce, spoza granic Polski, powinny być zablokowane, a ich działalność zakazana.
 
Czas najwyższy na zablokowanie obcej interwencji w sprawy Polskie.

KOMENTARZE

 • @
  W Białymstoku zastrzelony został Diduszko, a media milczą. Facet zmarł w samotności. Okrutne. Zresztą on sam, jak na drugi dzień oglądał telewizję i nie zobaczył nawet wzmianki poczuł się mocno urażony.

  8-)))))
 • @
  Czy to prawda, że Krzysiek Bosak z Robertem Winnickim nie pojechali wczoraj do Białegostoku, bo był szabas?

  8-)))))
 • @Husky 19:01:23
  To i w niedzielę?
 • Ktoś wie kiedy pogrzeby tych pozabijanych w Białymstoku?
  Wielkie Męczeństwo Pederastów w Białymstoku, a do tej pory nie wpłynęło żadne powiadomienie o przestępstwie

  8-)))))))

  ps.

  To jest hit. Sam szef policji wychodzi i prosi żeby poszkodowani się zgłaszali. Ale jak Tusk i jego banda strzelali gumowymi kulami górnikom po oczach to jakoś nikt się ofiarami nie przejmował.
 • @Husky 21:17:44
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xNzI0YS9wLzIwMTkvMDcvMjIvOTk0LzQzMC9iOWVmZTg2YjNiNDM0YzFkYmI1OWIwNjNiY2NiMzBjZC5wbmc=.png
  Obłuda! Biedroń i Lempart powołują się na manipulacje i oskarżają: "Czy już można napisać, że Kościół katolicki ma krew na rękach"...W mediach sprzyjających opozycji pojawiła się nieprawdziwa informacja, że księża z białostockiej parafii Świętej Jadwigi Królowej dziękowali wszystkim, którzy zaatakowali paradę LGBT w Białymstoku. Sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Marta Lempart z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet i lider Wiosny Robert Biedroń, powołują się jednak na fałszywą informację i posuwają się do insynuacji, że Kościół ma krew na rękach. Politycy opozycji i sprzyjające im media wykorzystują każdą okazję do uderzenia w Kościół. Tym razem wyrwano z kontekstu fragment ogłoszeń parafialnych. Księża dziękowali parafianom za obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich i nie miało to nic wspólnego z Marszem Równości ani zamieszkami w mieście. A jednak Robert Biedroń manipule i stwierdza: Białostoccy księża dziękują kibolom: za „obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją”. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania.” Co na to Bóg? Jeszcze dalej posunęła się Marta Lempart. Pisze, że Kościół ma krew na rekach. Czy już można napisać, że kościół katolicki @EpiskopatNews ma krew na rękach, czy nadal nie wypada? Do ataku na kościół dołączyła też Joanna Kluzik-Rostkowska. To skutek wyniesienia przez PiS niektórych bandyckich zachowań do godności cnoty. Wczoraj dołączył to tej skandalicznej narracji kk! Joanna Scheuring-Wielgus posuwa się do haniebnych insynuacji. W Białymstoku człowiek polował na człowieka. Winę za to ponoszą politycy, kościół, media. Śmierć czekała za rogiem. Jak widać opozycja posunie się do każdej manipulacji w imię walki o władzę.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456017-obluda-biedron-i-lempart-oskarzaja-kosciol-co-na-to-bog

  Ps...Lempart i Szajbus to one mogą spoko chodzić na takie marsze, ich nikt nawet długim kijem nie chce dotykać ....Dla postępactwa imputowanie jakiegokolwiek oskarżenia nie sprawia żadnych problemów. Dlatego dialog z nimi nie ma żadnego sensu. Ignorować! Każda informacja na ten temat to lans lewactwa. LGBT to lewacka próba demontażu wspólnoty obywateli jakiegokolwiek kraju mająca na celu zniszczenie trzech rzeczy: rodziny, tradycji, religii.
 • @kula Lis 68 21:33:23
  Tak wyglądali górnicy ,podczas protestu 2015
  To z czasow rzadu niemieckiego wszarza Tuska

  https://pbs.twimg.com/media/EAGdKC6XkAUQ_-X.jpg
 • @
  Zauważcie,że Marsze dla Życia i Rodziny odbywają się tego samego dnia w całej Polsce,a Marsz Równości jest tylko w jednym mieście.
  Bo trzeba przerzucić ekipę z miasta do miasta.
  Rudą,panią Leokadię i resztę KOD-u.
  To ci sami, którzy stali ze świeczkami.
  Tęczowi Obrońcy Demokracji
 • @
  Pierwsze Marsze LGTB to były organizowane w Niemczech w latach 30 przez pierwszego homo III Rzeszy dowódcę SA Ernsta Rohma ale podobno Rohm chciał przelecieć samego Adolfa i dlatego go Hitler zastrzelił.
  Nowsze czasy: 24 lipca 2010 - 21 osób zginęło, a 511 zostało rannych w wyniku wybuchu paniki na Love Parade w niemieckim Duisburgu.
  Więcej niż jeden Rohm, prawda?
  8-)))))))0


  Tragedia na Love Parade 2010: Więcej ofiar krwawej parady miłości
  https://gs24.pl/tragedia-na-love-parade-2010-wiecej-ofiar-krwawej-parady-milosci-wideo-zdjecia/ar/5402668
 • Autor
  Ma Pan rację, to nie jest jakiś oddolny ruch. Dawno temu otarłem się o takich ludzi i wątpię czy któryś z nich wziął by udział w tych paradach. Byli to przeważnie, ludzie o wysokiej kulturze, nie obnosili się ze swymi preferencjami. Też uważam że w tych marszach jest drugie dno. Ma Pan rację że najwięcej by nam powiedziała znajomość finansowania tych ,,imprez''. Tak czy owak Pana tekst uruchomi hordy oszołomów chcących zabłysnąć swoimi antygejowskimi komentarzami. Trochę żyję na tym świecie i nie raz widziałem że ten który najwięcej krzyczy: ,,precz z pedałami'', okazuje się później największą ,,ciotą''.
 • @
  Palikot na Twitterze. I wszystko jasne.  Palikot Janusz

  @Palikot_Janusz

  Robić Marsze Równości non stop. I dać się pobić. Stać i czekać, aż cię zjedzą biciem. Zero reakcji. Milczenie. Być pobitym w milczeniu. To da zwycięstwo. http://palikot.pl/dac-sie-pobic/

  128
  11:59 - 21 lip 2019


  .
 • @Husky 06:49:02
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/kobieta_bialystok_nczas.jpg
  Pobita w Białymstoku kobieta/fot. Twitter Steven Grant Rogers
  Prawda o wydarzeniach w Białymstoku. Fakty są jednoznaczne. Zafundowali nam wielkie kłamstwo. Okazuje się, że zdjęcie-ikona lewackiej narracji to perfidny fejk. Przedstawiana jako „ofiara faszystowskich agresorów” kobieta z krwią na twarzy nie była członkiem homomarszu w Białymstoku, ale kontrmanifestantką. Fakty wskazują, na to, że w Białymstoku na marszu nikt nie został pobity. Andrzej Pałys pisze o kobiecie na zdjęciu, którą „w kolportowanej szeroko interpretacji” przedstawia się jako „ofiarę faszystowskich bojówek w Białymstoku, zaatakowana w trakcie marszu równości”. Należy podkreślić, że z jego wpisu jasno wynika, że jest lewakiem. Ubolewa oczywiście, że kobieta nie jest „ofiarą faszystowskich bojówek”. Problem z tą wersją jest taki, że prawdziwa jak news radia Erywań i paski wiadomości. Jedyne, co prawdziwe to to, że zdjęcie jest wykonane w trakcie parady równości w tymże mieście i kobieta ma rozbity nos informuje internauta. Jak tłumaczy, kobieta jest kontrmanifestantką i partnerką jednego z najbardziej agresywnych „faszolskich bandytów, który w pewnym momencie został zatrzymany przez policję”. Próbowała pomóc chłopakowi, gdy został obezwładniony przez policję. Przy użyciu „środków przymusu bezpośredniego” kobieta została sprowadzona „na glebę” – relacjonuje. Zaznacza też, że limo na oku wskazuje, że kobieta może być „ofiarą przemocy domowej”. Taki ślad bowiem nie jest świeży. To kolejny już przykład przypisywania agresji prawej stronie przez lewactwo. Wcześniej pojawiły się zarzuty, że „napadnięty” przez kilka nieznanych osób chłopak nie dostał żadnego ciosu. Potem na swoim kanale na YouTube sam mówił, że „czuje się pobity psychicznie, mentalnie”. Nie miał też żadnych śladów wskazujących na otrzymanie ciosu w głowę, co rzekomo miało mieć miejsce. A tu małe sprostowanie od naocznego świadka, kim jest tak naprawdę ta Pani ze zdjęcia. Posługiwanie się nim w ramach poparcia uczestników marszu w Białymstoku jest dość niezręczne.
  https://pbs.twimg.com/media/EAEZ5KyXYAAjjCM.jpg https://pbs.twimg.com/media/EAEZ5KyXUAAc8Fb.jpg
 • @kula Lis 68 09:48:29
  O czym myśli wrażliwy pedzio?

  https://pbs.twimg.com/media/EAGl-GpX4AAJmNC.png

  Tym się kończą marsze zboczeńców spod znaku LGTB. To są zboczone pojeby które na zachodzie Europy terroryzują normalnych ludzi.
  Tego chce w Polsce Tusk,Schetyna i inne poyeby ?
  O taką wolność walczyliśmy przez całą komunę ?

  8-)))))))
 • @Janusz Kamiński 09:47:06
  To jest ten niby pobity w Białymstoku. Sam mówi, że 'nie czuje się pobity', ale oskarża publicznie @PolskaPolicja
  , że biernie przyglądała się łamaniu prawa. Mówi też, że słyszał że 4 osoby nie żyją https://youtu.be/7eC7GLXITNg
 • @Janusz Kamiński 09:47:06
  RPO zaskarży uchwały dotyczące LGBT. Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar zapowiedział, że przygotowuje się do zaskarżenia do sądów administracyjnych uchwał samorządów dotyczących ideologii LGBT.

  https://niezalezna.pl/281014-rpo-zaskarzy-uchwaly-dotyczace-lgbt
 • @Husky 19:01:23
  Winnicki w Radiu Maryja o marszu LGBT w Białymstoku. „Apelujemy od lat do rządzących żeby zakazać promowania LGBT. Nie spotyka się to z żadnym odzewem”

  https://nczas.com/2019/07/23/winnicki-w-radiu-maryja-o-marszu-lgbt-w-bialymstoku-apelujemy-od-lat-do-rzadzacych-zeby-zakazac-promowania-lgbt-nie-spotyka-sie-to-z-zadnym-odzewem/
 • @kula Lis 68 10:34:46
  A w Niemczech na pierwszym miejscu w trendach „wieprzowina”.

  Chodzi o dwa przedszkola w Lipsku, które wyeliminowały ją z jadłospisu bo na 300 dzieci dwójka to muzułmanie.

  Zakazano nawet żelków Haribo bo są na świńskiej żelatynie

  8-)))))0
 • @kula Lis 68 10:43:23
  W sobotę ta zarazona HIV-em w Białymstoku wspierala LGBT, teraz na Marszu Pamięci...

  https://pbs.twimg.com/media/EAHOs1lXoAEdmBT.jpg
 • @Husky 06:49:02
  Winni są prezydent Białegostoku, że zgodził się na ta sodomię. Policja też jest winna, bo nie powinna chronić tego tałatajstwa. Samochodów mieli tyle jakby wybierali się na wojnę. Bili niewinnych ludzi (świadek naoczny) do tego cywilni policjanci mieli zasłonięte twarze, co mi to przypomina? Gdyby państwo nie zgodziło się ochraniać tych dewiantów to żadnego marszu by nie było.
 • @marek500 08:50:43
  Nikt mnie nie przekona, że jak facet pieprzy się z facetem to jet to normalne i naturalne. To jest obrzydliwe zboczenie. Matka natura, przeznaczyła odbyt, do czego innego.
 • @Janusz Kamiński 09:47:06
  Czyli rządowa policja popiera zboczeńców, a do Polaków się strzela z broni gładkolufowej i wsadza do więzień.Czyli wszystko jak za starych czasów PO tylko gadają co innego.
 • @Husky 22:17:33
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185MjU1Ni9wLzIwMTkvMDcvMjMvODI1LzU1MC8wOTliMjQ0OTc0NzU0ZjM2OWVkYTMyMTViMDA1OWQzYS5qcGVn.jpeg
  Broniła demokracji na marszu LGBT? Leokadia Jung z KOD na czele pochodu w Białymstoku. Internauci: "Etatowa zadymiara jest wszędzie". Wygląda na to, że tam , gdzie zapowiada się jakaś „zadyma” pojawiają się przedstawiciele „środowisk demokratycznych”. Jedne z internautów zwrócił uwagę, że na marszu równości w Białymstoku, na czele pochodu stanęła Leokadia Jung, sympatyczka dogorywającego Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP. Co ciekawe, kobieta apeluje w mediach społecznościowych o obecność na marszu równości, który 10 sierpnia odbędzie się w Płocku. Co na to wszystko internauci? Zastanawiają się między innymi, dlaczego kobieta nie poniosła do tej pory żadnej odpowiedzialności za swoje zachowanie. https://wpolityce.pl/polityka/456118-bronila-demokracji-na-marszu-lgbt
  Ps...Większość tych zadymiarzy to etatowe barachło wynajęte za kasę, wyjazdy obrońców demokracji z Warszawki, Gdańska, Poznania do Białegostoku po to żeby sobie po demonstrować pod ochroną policji na złość mieszkańcom Białegostoku. to prowokacja i powinna być karana.
  Ona się wymyka z domu przez uchyłek... Nie mogą jej upilnować. A Ruda przeciwnie, nie może wrócić, bo się w drzwiach nie mieści. Oni jeżdżąc na te manifestacje w ten sposób zarabiają na życie. Muszą się wykazać, bo przecież mają duże zobowiązania wobec protektorów. Coś może o tym powiedzieć chociażby szef KOD-u K. Łoziński. Do tzw. mędrców prawnych, jeśli uważacie że wolno demonstrować swoje przekonania wszędzie, to jedzcie do Izraela i protestujcie przeciwko działaniom żydów w Libanie - zobaczymy wtedy czy macie rację. W 1938 roku prezydent Mościcki wydal Dekret delegalizujący masonerię, której zewnętrzne wpływy uznał za niebezpieczne dla bezpieczeństwa państwa polskiego. Dlaczego ów akt prawny został uchylony ?!
 • @Husky 22:17:33
  Schetyna chce związków pedalsko-partnerskich, bo jak ludzie na mieście mówią, on sam żyje w związku partnerskim z tym takim grubym w okularach, no jak mu tam ..., a już wiem, z Lubnauerem. Prawda jest taka, że PiS zostawił nas na pastwę lewackiej ideologii. PiS tylko mówi, że jest przeciw homorewolucji, ale w praktyce pozwala na homorewolucję. Tu PiS zawiódł na całej linii. Słyszałem, że w Platformie Obywatelskiej trochę inaczej interpretują skrót LGBT. Jakoś to tak było: Lej Gorzałę Bo Trzęsie.
 • @Husky 10:48:09
  Pan Sasin się dziwi i ubolewa, że opozycja "wykorzystuje zajścia w Białymstoku w kampanii politycznej". Pan się dziwi? Pan ubolewa? To pan nie wie, że trwa walka polityczna, i opozycja się nie certoli. A rząd, który ma wszystkie atrybuty władzy, zamiast zdelegalizować propagowanie totalitarnej ideologii gender/lgbt, tak jak zdelegalizowane jest propagowanie nazizmu i komunizmu, to jedynie wyraża ubolewanie i obiecuje, że "dopóki będziecie głosowali na nas, nie będzie w Polsce małżeństw homoseksualnych". Ale Karta LGBT+ będzie w szkołach, latarnicy będą, osoby z organizacji LGBT będą wpuszczane do szkół by prowadzić z dziećmi zajęcia "równościowe" i uczyć je różnych dziwnych zachowań seksualnych? Na uczelniach państwowych będą "gender studies"? Marsze "równości" gdzie będą wyuzdane, perwersyjne, moralnie gorszące zachowania, gdzie będą szydzić z wiary katolickiej, z katolików, to wszystko będzie dozwolone? No to ja dziękuję za taką ochronę. A czy ukarany zostanie prowokator, który uczestniczył w filmiku gdzie udawał pobitego LGBTowca, a niby bijącym był narodowiec a w rzeczywistości jego koleś z FB, który udawał bijącego. Takie fałszywe oskarżenia i świadome sugerowanie przestępstwa też powinno być karane. Czekam, co Policja i prokuratura zrobi w tym przypadku.
 • @Husky
  "Mam pedała w dupie..." - to mowa miłości czy mowa nienawiści, hę? W Białymstoku na 800 manifestantów -799 policjantów.
 • @kula Lis 68 10:58:29
  Proszę Pana myślę że nikt nie chce nikogo przekonywać, a już najmniej ci inaczej kochający (oczywiście oszołomy i przygłupy wszędzie się znajdą). Te działania są inspirowane przez jakieś ugrupowania w jakimś celu. Co do natury to też trudno powiedzieć, bo jak świat światem zawsze tacy byli. Widać tak to jest urządzone że część populacji ma poprzestawiane coś w głowie i w genach. Tak czy owak większość populacji jest heteroseksualna i nie można pozwolić żeby mniejszość narzucała im jakieś standardy. Tak samo nie można pozwolić żeby ta mniejszość była stygmatyzowana i poniżana. W sumie co pana obchodzi co inni robią w sypialni. W miejscach publicznych powinno się potępiać wyuzdanie i obsceniczność tak samo hetero jak i homo. Zresztą katolikom nie muszę to tłumaczyć. I jeszcze jedno, często się zdarza że ci najbardziej atakujący, często mają problemy ze swoją samoświadomością i odreagowują to agresją.
 • @marek500 12:15:26
  Mnie jak i większość Polaków nie obchodzi co oni robią w czterech ścianach. Lecz na publiczne wyuzdanie, zgorszenie, demoralizację dzieci, etc... zgody nie ma i nie będzie. Na przeciwko mego kuzyna mieszka 2 pedałków, oni na żadne spędy nie jeżdżą, i się nie afiszują. Nikt na nich uwagi nie zwraca.
 • @Husky 10:46:17
  Brawo kalifat germański, brawo! Kozie syny znów ogłoszą zwycięstwo nad niewiernymi. Niemcy dzisiaj to taki naród że jak byś najechał lassem to by się wszyscy poddali.
 • @ Autor - 5* ///// - To nie pederaści są naszym problemem
  W żydowskiej Polsce lub jak kto woli w rządzonej przez Żydów IIIRP, promocja zboczeńców i wszelkich wynaturzeń jest legalna. Degeneracja kultury ma nie tylko ochronę prawną, ale i ochronę policji. To normalność, normalne społeczeństwo, znajduje się pod presją żydowskiego reżimu i jego agend – mediów, sądownictwa i policji -, jest zagrożone i musi się kryć ze swoimi poglądami, etyką, moralnością, także i przed policją. Oto żydowski wkład w kulturę europejskich narodów.

  Żydowskie, syjonistyczne zwyrodnienie, nienawiść do naszej cywilizacji, do wszystkich ludów, dały o sobie znać już zresztą znacznie wcześniej. W Rosji już w 1917r. żydowska rewolucja zlikwidowała instytucję małżeństwa, promowała „wolną miłość”, homoseksualizm, do szkół wprowadzono wychowanie seksualne, w organizacjach młodzieżowych wprowadzono obowiązek zaspokajania popędu płciowego, wydano dekret o „uspołecznieniu panienek i pań”. Żyd, dr Berkowicz propagował seks w połączeniu z eugeniką – autorem tej koncepcji był żydowski zwyrodnialec L.Trocki. Żydo-bolszewicy chcieli przejąć kontrolę nad wszystkimi dziećmi poczynając od ich narodzin. – A czy dzisiaj degeneracja polskich dzieci i polskiej młodzieży nie jest celem żydowskiego reżimu obniżającego wiek szkolny i propagującego podobne treści niszczące tradycyjną etykę, moralność, kulturę?

  Identyczna degeneracja kultury, rodziny, społeczeństwa dotknęła społeczeństwo węgierskie w trakcie żydowskich rządów w Węgierskiej Republice Rad w 1919r. – na szczęście był to eksperyment krótkotrwały, trwał zaledwie 133 dni. Węgrzy zlikwidowali zbrodniczy żydowski eksperyment, za co Żydzi zemścili się na nich w 1956r. prowokując krwawe węgierskie powstanie – żydowska inspiracja tej zbrodni miała aprobatę syjonistycznych USA.

  więcej: https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/148354,to-nie-pederasci-sa-naszym-problemem
 • Ambasador Izraela Anna Azari na marszu pederastów w Warszawie (08.06.2019)
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/07/d8k4nuqxyam7ops.jpg

  Na marszu LGBT pojawił się też blok żydowski z tęczową flagą z Gwiazdą Dawida. Około stu osób zebrało się pod pomnikiem Janusza Korczaka i dołączyło do parady. „Jedną z wartości, które nam przewodzą jest «tikkun olam». Wywodzi się ona z judaizmu i znaczy «naprawianie świata». Małymi codziennymi działaniami chcemy tworzyć lepszą rzeczywistość, której wszyscy i wszystkie będziemy czuli się częścią”
  https://wprawo.pl/2019/06/10/marsz-lgbt-w-warszawie-parodia-nabozenstwa-zydowski-blok-i-stare-ky-glosujace-na-pis/
 • Żydzi zawsze w awangardzie
  Termin Performatywność płci (inaczej: performatywność rodzajowa) (ang. gender performativity) został wprowadzony do socjologii przez filozofkę i teoretyczkę kultury Judith Butler(o niej poniżej) w książce „Uwikłani w płeć” (ang. Gender Trouble) i oznacza sposób konstrukcji płci społeczno-kulturowej poprzez jej nieustanne powtarzanie i odgrywanie.

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2014/12/indeks.jpg

  Judith Butler (lesbijka – współczuć, czy gratulować?), jej przodkowie pochodzili z Węgier i z Rosji – matka była krzewicielką ortodoksyjnego judaizmu, a ojciec od dzieciństwa uczęszczał do synagogi reformowanej.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/03/gender-awangarda-mysli-zydowskiej/
 • LGBT - oswajanie ludzi z pedalstwem
  https://www.youtube.com/watch?v=5Y76g3Cis1c
 • @marek500 12:15:26
  Przecież gdyby nie było tego marszu dewiantów, nie byłoby całej tej wariacji... Do prokuratury powinno się złożyć zawiadomienie o niedopełnieniu obowiązków przez Sejm i Senat. To wina Sejmu, Senatu oraz Prezydenta i Rządu RP, że tęczowe marsze mają miejsce w Polsce i nie ma prawa zabraniającego publicznego propagowania zboczeń seksualnych. Ponoć w Polsce jest demokracja i większość decyduje. Tymczasem to zboczona i małoletnia mniejszość rozwala spokój i porządek całego miasta, a Policja jeszcze ich broni, tłucze i gazuje niewinnych (widać na filmikach), zamiast spacyfikować całe to tęczowe towarzystwo, przewieść do obyczajówki i wylegitymować. Policja jest stawiana po ciemnej stronie mocy i walczy z dobrem, zamiast ze złem. HAŃBA !
 • @Rzeczpospolita 12:56:04 Policja pokazała swoją głupotę w całej okazałości.
  Policja, aresztując kibiców, kompromituje się kompletnie ale zapewne dostali zalecenia odgórne, żeby ścigać patriotów a nie zboczeńców. Zatrzymują coraz więcej tylko poszkodowanych brak, wyjechali do Niemiec? W zasadach chrześcijaństwa oprócz miłości i przebaczenia jest kara za grzechy i piekło. Nazizm Hitlera czy komunizm Stalina nie pokonała miłość chrześcijańska tylko brutalna siła (komunizm gospodarczo). Sobieski też użył siły do obrony chrześcijaństwa, podobnie gen.Franco. Chrześcijanie na świecie są mordowani a europejscy chrześcijanie tylko narzekają, trzeba walczyć bo nas wyrżną tak jak w czasie Rewolucji Francuskiej czy Październikowej, teraz są tylko inne metody. LBGT obrażają i profanują święte symbole katolickie, obrażają nas i zwalczają w sposób brutalny naszą tożsamość, profanują nawet godło państwowe chronione konstytucją (tęczowy Orzeł) a władze i sądy nie bronią społeczności katolickiej więc sama musi się bronić. Zezwalanie na propagowanie ideologii LBGT jest wbrew art.18 konstytucji. Katolicy uchronili dzieci w Częstochowie przed zgorszeniem przeciwstawiając się czynnie prowokatorom, podobnie postąpiono w Białymstoku, chodzi o Katedrę. Czy my mamy genderową Policję? – TAK. Dlaczego nie reaguje gdy zboczeńcy urządzają sobie pośmiewisko z religii. Nie reaguje jak profanuje się obraz Matki Boskiej, urządza msze z durszlakiem na głowie. A pani minister MSW Witek się sroży! nazywa tych bohaterów-patriotów z Białegostoku bandytami tak jak komuniści nazywali Żołnierzy Niezłomnych, podobnie postąpił Episkopat.
 • Pisiory wspierają takie imprezy
  tak jak i pełowcy. A wystarczyłoby tylko zmienić ustawę o zgromadzeniach publicznych, Chcecie coś manifestować? Zapewnijcie sobie ochronę sami. Nie tak jak w Białymstoku- armia policjantów na koszt podatnika i helikopter nad głowami dla ochrony garstki człowieków mających wolę sobie przemaszerować, bo taki jest trynd. A co Białystok gorszy? Zdaje się, że władze miasta są zawiedzione, bo spodziewały się ostrzejszego przedstawienia. Może Białostotczanie po prostu zapytają prezydenta miasta o to szastanie publicznym groszem?
 • @Husky 19:01:23
  Szabas to obchodzą PiSożydy. Tak zażydzonego rządu to jeszcze nie było. Tfu!
 • @kula Lis 68 11:43:04
  PiS i PO to bliźniaki jednomagdalenkowe. Jedni drugim przygotowują grunt pod kolejne, wymienne rządy. Dobry i zły policjant. I tak od 30 lat odgrywają sztukę za którą płacimy podatkami i coraz większym uciskiem i zniewoleniem.
 • @kula Lis 68 13:01:58
  Nie do końca się zgadzam. Nie same marsze są problemem tylko ich formuła i jakieś szemrane organizacje które się pod to podłączają. Co komu by przeszkadzało jak by jakaś grupa normalnie ubranych i bez obscenicznych transparentów przespacerowała się przez miasto, nawet z tęczowymi flagami. Niestety te marsze są wykorzystywane do zabłyśnięcia przez wszystkie środowiska te za i te przeciw. Po co te przemowy biskupów, po co te występy niektórych celebrytów, polityków itp. Przecież to tylko próba zbicia jakiegoś kapitału i rozdmuchiwanie mało znaczącego problemu. O tych łysych karkach i innych kibolach nawet nie wspomnę, bo w większości to życiowi frustraci próbujący odreagować swoje problemy. Na dobrą sprawę i ci różowi i te łyse półgłówki mają podobne problemy.
 • Autor
  MARSZE RÓWNOŚCI to parady hałaśliwych, wulgarnych, ordynarnych przebierańców. Ich wygląd i zachowania powodują torsje.. Rzekomo walczą o wolność i tolerancję dla „normalnych inaczej” - LGBT, ale tak naprawdę, prowokują, obrażają, zniesmaczają.
  Soros opłaca kierunek (multi-kulti).

  https://pbs.twimg.com/media/EAKUZtbXsAIUpx9.jpg
 • @marek500 15:03:10
  Na innych portalach.....
  Stanley, Poland sheltered all ethnic groups (incl. Jews) for centuries & had no problem safeguarding their rights & even autonomy to Jews. Homosexual activity was never illegal in Poland. Nowadays, we won't allow foreigners & pseudo-elites mock religion the way Nazis did, capito?

  https://pbs.twimg.com/media/EAKNB9BXYAAvu2O.jpg
 • @Husky 15:22:47
  I co chcesz mi udowodnić że na świecie są zjeby ? Każda obsceniczność mnie oburza. Każdy cywilizowany człowiek pogardza przygłupami godzącymi w symbole które są święte dla innych. Jestem ateistą ale w życiu nie pozwolił bym sobie na profanowanie jakiś świętości. Obojętnie jaka to jest religia. Tych z twoich zdjęć postrzegam jako bezrozumne ludzkie bydło.
 • @Janusz Kamiński 09:47:06
  Marsze LGBT to reklama ruchu a nie walka o równe prawa. Może chodzi o "równe" czyli wyższe prawa. Reklama tworzona jest po to aby wywołać reakcję i wywołała w Białymstoku. Reklama pozostawia prawo wyboru z odrzuceniem włącznie. To są grzechy wołające o Pomstę do Pana Boga: grzech przeciw przyrodzeniu! - o czym tu dyskutować?! Czyli normalny człowiek nie może się nawet bronić przed chorymi zamysłami zboczeńca?! Niedługo złodzieje idąc śladem homoporóbstwa zażądają otwartych drzwi do mieszkań, i posłuszne oddawanie portmonetek na żądanie! Debilizm całej tej degrengolady poraża i pozostawia jedyną możliwą odpowiedź - OBRONA GODNOŚCI CZŁOWIEKA! - ani kroku w tył! Mojego stryja NKWD skazało kiedyś na 10 lat łagru... Zrobiono to w imię idei wroga klasowego... Dziś jest chyba podobnie... Neomarksizm podnosi głowę... Kto nie podziela poglądów tej szalonej ideologii nazywany jest wrogiem praw człowieka, kiedyś nazywano to byciem wrogiem ludu... Kiedy dziadek zaprotestował przeciwko niesprawiedliwości, urzędnik NKWD powiedział: Jeżeli my Ci powiemy, że ta kartka jest biała, to masz potwierdzić, że jest biała niezależnie od prawdy. W przeciwnym wypadku Cię zniszczymy. Widać chyba więc zbieżność w poglądach tych lub innych dziennikarzy, podobno z liberalnych, pozornie wolnościowych mediów...
 • @Husky 15:22:47
  Pitolenie polityka "nikt, nawet jeżeli nie zgadza się z protestującymi, nie ma najmniejszego moralnego prawa, jakiegokolwiek prawa do tego, żeby używać agresji wobec kogokolwiek" Brudziński szkoda, że odważnie jesteście tylko w stosunku do patriotów... - zatem DLACZEGO POLICJA UŻYŁA AGRESJI względem POLAKÓW , którym nie podoba się lgbetowska nachalna propaganda ? Dlaczego policja była agresywna do Polaków ? Kto pozwala tym zboczeńcom sodomickim panoszyć się po ulicach i rozsiewać priony seksualnego neokomunizmu. A podobno propagowanie komunizmu jest w Polsce zabronione! Tylko kto tu jest agresorem? Na agresję należy odpowiadać siłą i tu policja jak zwykle poległa - może jakieś szkolenie z rozpoznania agresora by się przydało! Wy z PiS im więcej mówicie o Białymstoku tym więcej tracicie. Kogo pan bronił i chronił jako minister MSW? Chyba pomyliły się panu strony. Przynosi pan tylko Polsce wstyd.
 • @kula Lis 68 17:36:00
  Pedalstwo w takim "wydaniu" powinno się tępić jak wszy
  Ruskie lub niemieckie wszy..... jak taki TUSK !!!!
  Deratyzacja !!!

  8-)))))))
  pzdr
  http://antykomunista.neon24.pl/post/149864,love-is-love-w-najlepszym-wydaniu

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829