Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1003 posty 16453 komentarze

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Czy w przypadku zwycięstwa PO zaleje nas g...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Brzydkie skojarzenie, ale mam nieodparte wrażenie, że w pełni uzasadnione.

 

 
Taki wniosek nie wynika z niechęci do PO (jako lidera totalnej opozycji), ale z analizy dotychczasowego stylu działania tej struktury.
Bo jakoś tak się dzieje, że wszystko, czego "tknęła się" PO kończyło się symbolicznym szambem.
 
Sprawa budżetu i podatków - to jeśli nawet nie przestępstwo, to ewidentny brak kompetencji prowadzący sukcesywnie do likwidacji państwa. Sławetne "ch..., d..., i kamieni kupa", to tylko precyzyjny opis stanu.
Aż trudno wymienić dziedziny w których nastąpiła zapaść: praktycznie wszystkie formy działalności społecznej w państwie uległy degradacji. Wzrosła jedynie restrykcyjność postępowanie względem ludności.
 
We wcześniejszej notce pisałem, że powodem wygranej PiS w poprzednich wyborach nie było przekonanie o wyższości programowej i zaufanie do PiS, ale po prostu zdecydowane odrzucenie tego stylu sprawowania władzy. I doszedł "palec Boży" - głupota i zadufanie władz, co zaowocowało większością w Sejmie.
Obecnie sytuacja jest zupełnie inna. PiS okazało się partią wiarygodną i dbającą o obywateli. Mało - ta struktura wykazała się sprawnością, gdy wszystkie akcje opozycji to jeden wielki "ciamajdan".
Strach się bać, co by się mogło stać w przypadku zwycięstwa opozycji. Nie tylko nastąpiłby gwałtowny regres - zresztą zapowiadany przez PO & co, ale także hucpa medialna tycząca dobrego imienia Polski. Świadczą o tym wszystkie poczynania struktur niechętnych istnieniu Polski jako odrębnego organizmu państwowemu - w ich mniemaniu mielibyśmy być co najwyżej regionem geograficznym.
 
Przypadek awarii sieci kanalizacyjnej w Warszawie jest symptomatyczny temu, co może nas czekać w przypadku przejęcia przez opozycję władzy w całym kraju. Oni nie dysponują kadrą zdolną do sprawnego zarządzania zasobami. Jedyną stroną , która jest ich "mocną " stroną, to możliwości medialne - hejt nie jest wymysłem PiS, a stron wspierających PO.
Cóż - równie symptomatyczna awarii jest wypowiedź Trzaskowskiego, który stwierdził na konferencji prasowej, że ścieki zostały wpuszczone do Warszawy. W sposób kontrolowany oczywiście. I dopiero podpowiedź z boku spowodowała refleksję - to wyraźny sygnał jakimi skojarzeniami operują ludzi PO zajmujący eksponowane stanowiska.
Boże , miej nas w opiece przed takimi "specjalistami" i organizatorami!!!
 
PS. Aż się prosi sugestia o przeniesienie stolicy do...
I tu jest problem, gdyż w Gdańsku jest podobnie, w Krakowie jest UJ z "intelektualistami", Wrocław zaraz zaprosi Baumanów do współpracy. Niestety - we wszystkich "dużych miastach" jest podobnie. Nic tylko trzeba się dogadać z sąsiadami - może Wilno, albo Lwów dałoby się , chociaż czasowo "wypożyczyć", choćby na czas przewietrzania  zalanej ściekami "warszawki"?

KOMENTARZE

 • Porozstawiać w Wa-wie Toy Toye. Trzeba działać, tu nie ma nic do śmiechu.
  To wszystko przez te chińskie żarcie. Przeżarło rury i katastrofa gotowa.
  Wśród środowiska homo istnieje takie pojęcie jak "zabawa kałem" Serio. Troche jednak w tej Warszawie przesadzili.

  ps.
  Trzaskowski to mi przypomina dyrektora z filmu "Poszukiwany poszukiwana".
  A ten budynek przesuniemy tu.
  Panie dyrektorze ale tu jest jezioro.
  Tak?
  No to jezioro przesuniemy na lewo.

  http://antykomunista.neon24.pl/post/150433,widocznie-kal-im-sluzy
 • @Husky 09:10:22
  Więcej powagi: z g... nie należy żartować.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:11:42
  Jak nam donosi TVN24 są gówna złe i są gówna dobre. Te spuszczane dzisiaj do Wisły w Warszawie na szczęście są dobre.

  ps.
  A Czaskoski.....no cóż
  zastał Warszawę murowaną a zostawi obsraną.

  8-))))))))
  pzdr
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:11:42
  I to jest namiastka tego jak będzie wyglądała Polska jak wpadnie w łapy tęczowej POKOmuny. Szambo!
 • Mówisz, że PO nie ma kadr?
  Posłał PiS liczną kadrę do PE. Ile stanowisk piastują? To nie to, że UE nie lubi PiS. Oni nie lubią debili co chcą rządzić. Za co by się nie wzięli to spieprzyli. Sądownictwo, medycyna, szkolnictwo wszędzie katastrofa.
 • @Jaromir 12:27:49
  bardzo realna ocena PO. Nie myślałem, że Pan taki samokrytyczny.
 • notka na fali, ale
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  czy warto się pastwić nad przeciwnikiem z powodu jakiejś awarii!?

  To jest przyczynek do polskiego piekiełka, narodowego obłędu

  Odróżniajmy sprawy naprawdę istotne, zbrodnie przemyślane i wykonane,
  od wpadek wynikających z zaniedbań jakiś tam dupków

  PiS miał więcej wpadek, jak np. wydźwignięcie na czoło stanowisk ministerialnych zabójcy,

  i co?

  ja na niego plułem, zabójcę i PiS, zwłaszcza, że ofiarą był mój sąsiad, a więc miałem więcej informacji pozwalających nie wierzyć oficjalnemu dochodzeniu

  Tak naprawdę to wato przeciwników krytykować na poziomie ustawowym.
 • @Krzysztof J. Wojtas
  to, co teraz się dzieje w tej witrynie, co jest wystawiane "z przodu", całkowicie do niej zniechęca.

  Tyle lat było raz lepiej, raz gorzej, ale to już całkowita maligna.
 • Panie Krzysztofie, możemy porównać 8 lat rządów PO-PSL i 4 lata rządów PiS
  Takiego szamba jakie mamy za rządów PiS nigdy w Polsce nie było. Żeby nie być gołosłownym minister sprawiedliwości posyła "smutnych panów" 0 6 rano do ekspertów prokutaruty ci zabierają im cały sprzęt elektroniczny, raz w sprawe prywatnej, raz w sprawie odczytu rejestratora głosów w katastrofie smoleńskiej. Bliscy współpracownicy pana "Zero" Ziobro kreiją hejt internetowy oczywiście Mr. Zero nic o tym nie wiedział i nie jest za to odpowiedzialny.

  Ładnie to ujął Giertych. Cieć wyniósł z pałacu Namiestnikowskiego obraz Gęsiarka, odpowiedzialny był prezydent Komorowski. Najbliższy współpracownik kreuje trolling Ziobro nie jest za to odpowiedzialny.

  Afery KNF, Misiewicza, obaj panowie chodzą wolno po świecie, zamieciono pod dywan. Zwykły wypadek drogowy nie dało się ocenić przez dwa lata, doprowadzono do przedawnienia możliwości ocenienia. Najwyższy urzędnik, pierwszy po prezydencie daje się nagrać jak urzęduje z panienką, podobnież młodego wieku. Ułaskawiony przestępca tuszuje sprawę. Oficera CBA, co aferę wykrył szykanuje się.

  Poogląda sobie Pan, jeśli jeszcze ostatków uczciwości PiS w Panu nie zabił
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=jOZk1vPOaoM

  Miał rację Tadeusz R. Szambo to nie jest perfumeria, a dziś rządzi nami szambo moralne. Czy uda nam się zamówić szambiarkę i wywieźć to do oczyszczalni ścieków zwanej Trybunałem Stanu?
  Nie sądzę, my nie ruszamy waszych wy naszych. Bo naród głupi da się kupić, nawet za 500 zł miesięcznie z ich kieszeni. Zdrajców, sobiepanków u nas nigdy nie brakowało.

  Nie mam czasu, by pisać, ale dla dobra Polski trzeba pisać o tym szambie mimo abominacji. Polacy, nie zdrajcy podczas wyborów mieli pełną wiedzę.
 • @Zawisza Niebieski 20:39:55
  Przykładem szamba 8 lat rządów twoich przyjaciół jest ...szambo które właśnie wylało
  Myślę że tu masz teraz okazję powiedziedz że gorszych parszywych rządów jak twoja ukochana Platforma Oszustów nie znajdziemy .
  Szambo to nie perfumeria.. tylko czego wy słoje teraz tak cudnie....waniacie

  a w wyborach to bedziecie mieli...ale wpierdol !!!!
  Totalny wpierdol
 • @Zawisza Niebieski 20:39:55
  "czajka" to inwestycja za pieniądze UE budowana za PO.
  Oddana w 2012. czyli awaria po 7 latach.
  Najnowocześniejsza i najdroższa chyba w UE.
  Synekura dla różnych popychadeł wyrzucanych za niezdarność lub przekręty.
  Tyle, że to jest afera, bo mogło okazać się, że ktoś "przekręcił kasę" i wykonawstwo jest na kiepskim poziomie, a zostało odebrane.

  Oj posypie się PO - wg mnie strata min 10 % wyborców.
  Mam nadzieję, że zejdą do jednocyfrowego poparcia.

  PS. Biedronia doć do kanalizacji - ma duże doświadczenia tematyczne.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:41:48
  "W obliczu katastrofy ekologicznej, którą może spowodować zrzut ścieków przez wiele tygodni, przypominamy - 260 tys. m3 na dobę tych ścieków wpływa do Wisły, w obliczu tego, że od awarii minęło 48 godzin i mimo propozycji, bardzo konkretnych, składanych m.in. przez Wody Polskie, władze m.st. Warszawy nie podjęły jednoznacznych decyzji co do dalszych działań, premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o budowie alternatywnego rurociągu, którym ścieki z lewobrzeżnej Warszawy zostaną przerzucone na prawy brzeg, aby trafiły do oczyszczalni 'Czajka'" - powiedział na konferencji prasowej po posiedzeniu sztabu Dworczyk.

  Dodał, że "wydaje się, że uda się zrealizować to przedsięwzięcie w ciągu najbliższych dni". "Będą miały tu do odegrania dużą rolę służby państwowe" - podkreślił.

  Szef MON: Wojsko w gotowości
  Błaszczak na wieczornej konferencji po posiedzeniu sztabu kryzysowego w Warszawie zapowiedział, że Wojsko Polskie jest gotowe do niesienia pomocy i usuwania skutków skażenia wody w Wiśle, do którego doszło po awarii warszawskiej oczyszczalni ścieków "Czajka".

  Szef MON podkreślił, że wojska inżynieryjne są gotowe do budowy alternatywnego rurociągu odprowadzającego ścieki. Dodał, że żołnierze są także gotowi do tego, by dostarczyć cysterny z wodą pitną dla mieszkańców Płocka.

  "Wiemy, że została wykupiona w sklepach woda, dlatego jesteśmy gotowi do tego, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom Płocka, gdzie część wody pitnej pozyskiwana jest z Wisły" - mówił szef MON.

  Zapowiedział też, że wsparcia mogą udzielić również wojska chemiczne. Te mogłyby wesprzeć służby, które odpowiadają za monitorowanie i badanie stanu skażenia Wisły.


  pap
 • @Husky 20:53:55
  Szambo to dopiero wyleje, jeśli Polacy nadal będą się dawali przez reżimowe miedia ogłupiać. Ostatnio Pionokio ogłosił zrównoważony budżet. Tyle, że tą równowagę uzyskuje dzięki kradzieży pieniędzy z Funduszay Emerytalnych, przy czym kradziesz tę opodatkuje.

  Ale naród głupi cieszy się z 500+ z 13 emerytury. Zaraz, zaraz narodzie głuli w tym zrównoważonym budżecie 13 emerytury na przyszły rok nie przewidziano. Zagłosujesz emerycie, dostaniesz potężnego kopa. Przecież dla tych "co im się należy" jesteś śmieciem, najlepiej gdybś patriotycznie umarł przed emeryturą.

  Ale co ciebie Husky interesuje polski emeryt? Ty w Anglii emeryturę dostaniesz.
 • @Zawisza Niebieski 22:04:27
  Chyba przeginasz Szanowny.
  Wypowiedź bliska nadającej się do złożenia zawiadomienia do prokuratury.
  Warto zastanowić się, co się pisze.
 • @Zawisza Niebieski 22:04:27
  Na nic twoje wycie
  Wpierdol macie pewny
  Rany będziecie lizać przez kolejne 8 lat.
  Nawet gdybyś wymyślił kolejne sto afer, to jedynie tacy jak ty się będą tym jarać
  Przykre
  Bo prawdziwe
  Przypomnieć ci twoje "przepowiednie" wyborcze od 4 lat
  Za każdym razem wyszedłeś ......tylko na błazna
  ps.
  zapas perfum już masz
 • Donald Trump odwołuje wizytę w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  z blahego powodu, jakiegoś huraganu

  kiedyś był wybuch wulkanu

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • no i nikt o tym nie pisze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ja się wycofałem z tej witryny do czasu zmiany administracji
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:14:01
  Do płokułatuły to nadaje się najlepiej łemko ziobro, geniusz, 4 razy podchodzący do egzaminu, wyżywający się na lekarzach ratujących jego ojca (z PZPRu, ale to nie zarzut dla ojca, tylko dla zakłamanego syna).
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:14:01
  Groźba bezprawna. To się dopiero nadaje do płokułatuły. Art 115 kk. Uważaj filozofie z Koziej Wólki!
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:14:01
  Ja rozumiem, że każde pokazanie nicości Pana ukochanej partii Przekręty i Szmal nadaje się do sterowanej przez Ziobro prokuratury. Jak Pan powinien wiedzieć, ja nie rzucam słów bezpodstawnie.
  ""W projekcie ustawy budżetowej na 2020 r. ani w jej uzasadnieniu nie ma punktu pt. 'wypłata 13. emerytury'. Premier Morawiecki i inni czołowi politycy PiS obiecują jednak, że wprowadzą rozwiązanie, jeśli partia wygra wybory. (...) Wypłata dodatkowego oświadczania oznaczałaby dla finansów publicznych dodatkowy koszt w wysokości 10 mld zł" - podała w czwartek "Gazeta Prawna"."

  Pinokio dementuje, będą pieniądze na 13 emeryturę, ale, że ich nie było w zbilansowanym budżecie, to znaczy, że budżet nie jest zbilansowany. Mówimy o simie 10 mld zł. To nie pieniądze na cukierki.
  Złóż Pan donos na Pinokia jak 13 emerytury za rok Pan nie dostanie.
  A o tym jak PiS chce Polaków obrobić z pieniędzy na emeryturę to niech Pan sobie przeczyta tu
  https://www.parkiet.com/Finanse/304159958-Morawiecki-100-proc-srodkow-z-OFE-na-prywatne-konta.html

  Widzi Pan jak Przekręty i Szmal robią Pana w konia? Ale nie na darmo Kurski powiedział o narodzie PiS, co wszystko kupi. Nie na darmo.
 • @
  Tunel, którym ścieki płyną pod Wisłą do oczyszczalni ma zaledwie kilka lat i jest wykonamy w tej samej technologii co na II linii metra. Ta awaria nie miała prawa się wydarzyć ❗️
  Kiedy trzaskowski poda informacje o bezpośredniej przyczynie wycieku
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:11:42
  Oczyszczalnia ścieków ''Czajka'' zmodernizowana za 3,7 mld. złotych i oddana do użytku w 2012 roku jako najnowocześniejsza w Europie. Warto byłoby prześledzić przetarg i jakież to persony kręciły się wokół tego przekrętu.
 • @Zawisza Niebieski 23:38:39
  "Tyle, że tą równowagę uzyskuje dzięki kradzieży pieniędzy z Funduszay Emerytalnych, przy czym kradziesz tę opodatkuje. "

  To zdanie - przy stosowaniu standardów PO, kwalifikuje do uznania go za oszczerstwo.
  Jak pisałem - z mojego punktu widzenia - jest na pograniczu, ale dalsze kontynuowanie takich uwag może być ryzykowne dla autora.
 • Do @Husky 10:44:35
  Dobre ! zostawi ten żydowski goguś Warszawę Obsraną !


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! precz z żydo-NATOwską okupacją !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829