Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
997 postów 16390 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

"Ulizany" Biedroń

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kandydat na Prezydenta RP Robert Biedroń występując publicznie zawsze wyglądał "jak spod igły" - elegancko ubrany, "pachnący" itd.

 

 
To spostrzeżenie chyba nie jest tylko moim, ale powszechnym.
 
Być może dlatego moją uwagę zwróciła cera Biedronia podczas nagranej "dyskusji" w Brukseli, a dotyczącej wsparcia opozycji przez UE.
Wygląd wyraźnie odpowiadał osobnikowi "po tygodniówce".
Można sądzić, ze jest to faktyczny obraz tej opcji polityczno - społecznej: na zewnątrz - wymuskany, czy wręcz "ulizany", a faktycznie sypiące się próchno.
Nic tylko pogratulować lewicy takiego kandydata.

KOMENTARZE

 • @
  Wszystko to lewice, albo sztuczne - nadmuchiwane ,,prawice" (JKM) na lewicowych smyczach.
 • wszyscy oni są podobni.
  Czy to Biedroń, czy Gumiś, czy Hołownia, czy też Bosak. I nie tylko w Polsce tak jest. To są produkty. Z tym, że jedyny Bosak gada coś od siebie i od reszty się różni. Aż nie tak bardzo, jak ja bym chciał
 • @Wican 10:58:41
  Bosak to przedskoczek.
 • @Oracz 10:41:22
  Biedroń to jak wysztapirowana panienka.
  A jak się tynk posypie ....
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:52:55
  Duda czy Hołownia to też produkty. Zdjąć z nich makijaż, garnitury. Niewiele sobą reprezentują. A czy Bosak - przedskoczek? Może, tylko dlaczego PiSiory tak się go boją. Na żadnego kandydata nie było takiej nagonki ze strony merdiów PiSiackich
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:52:55
  No to się doczekaliśmy plemnik w kale na prezydenta . Strach się bać co jeszcze wymyślą .Salute 5*
 • Czarzasty to cwaniak.
  Poparł Biedronia bo jest pewny, że ten wielkiego poparcia nie zdobędzie. Bo jakie poglądy ma Biedroń? Poza promocją zboczeń? Czyli nie wyklaruje się Biedroń na przywódcę, a wyjdzie że jest pusty w środku. Dla starszych partyjniaków, większym zagrożeniem byłby Zandberg. Biedroń nie ma potencjału na wielki wynik, a Zandberg to posiada. I ewentualny start Zandberga, mógłby go wykreować na przywódcę całej lewicy. W sumie jest bystrzejszy od Gumisia, Kidawy, Hołowni czy Kosiniaka. I ma potencjał na trybuna ludowego. To nie zawodnik na zwycięstwo w tym roku, ale na dobry wynik już tak. On byłby szczery w pomysłach socjalnych
 • @ Autor
  To kandydat wcale nie gorszy od mieszańca Dudy, od Żyda Bosaka, czy żydo-katolika Hołowni.
  Ja zresztą kibicowałem A.Grodzkiej - byłaby najlepszym rezydentem IIIŻydo-RP/Polin.
  Wypadałoby się zastanowić, czy nie powołać obywatelskiego komitetu i zaproponować kandydowania w Polin J.Danielsowi - kto by przebił? Nie widzę takiego.
  Ostatecznie można próbować obsadzić rezydencki stolec w Polin Jezusem z Nazeretu, a rzeczywiste urzędowanie powierzyć ambasadzie Izraela - ufam, że wszyscy żydo-katolicy byliby w niebo wzięci.
 • @Rzeczpospolita 14:15:00
  Jak szaleć to szaleć. Kosiura w kandydatach zabrakło.
 • @Wican 14:11:29
  Debata między Gumisiem a Zandbergiem byłaby ciekawa. Myślę, że Zandberg skasowałby Gumisia bez problemu, on jednak jest ideowcem, a Gumiś to tylko zwykły Karierowicz. Biedroń? Wystarczy obejrzeć minę Czarzastego jak patrzy na Biedronia, całe spojżenie mówi same za siebie, na zdjęciu na górze, które wkleił autor. Bosak mówi przynajmniej o jakiś konkretach, ma przynajmniej jakąś wizję prowadzenia polskiej polityki , bo Gumiś z resztą towarzystwa sprzedaje tylko frazesy dla ogłupiałej tłuszczy.
 • @wercia 14:36:06
  Ja już raz brałem udział w tej zabawie i nie powiem, coś osiągnąłem: tvn24 poświęcił mi swój paszkwil - i to mnie zadowala w zupełności.

  Ale może Komentatorka "wercia" podjęłaby trud kandydowania idąc np. z hasłem: "zwycięstwo przyjdzie przez Maryję". Jestem pewien, że żydo-katolicki lud udzieliłby potężnego wsparcia.
 • @Rzeczpospolita 14:15:00
  Przegina Pan i tow sprzeczności z ideą Rzeczypospolitej - którą mieni się Pan reprezentować.
  Wstyd.

  Chrystus jest "lekarstwem" na zawikłania etyczne - w duchu króla w RP - gdzie król jest reprezentantem (majestat RP) i strażnikiem ładu - także wzorem etycznym.
  Tyle, że to jako idea dla państwa świeckiego, a w żadnym wypadku z KK jako pośrednikiem.

  Szkoda, że nie dorósł Pan do zrozumienia tego tematu. A bez zrozumienia - pańskie nakierowania zawsze będą miały fazę końcową - Polin.
 • @wercia 14:36:06
  Też mi się wydaje, że o to chodzi?

  A jaką ma cerę?
 • @zbig71 14:55:38
  Mnie to spojrzenie mówi: "ty palancie ...."
 • Czy ktoś normalny robi sobie zdjęcie z pedalską ciotą?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kY2JmMi9wLzIwMjAvMDIvMDEvODI1LzU1Mi8wNjllN2RmZTQzODY0NTJkODMyOWVlZTcxYWI2MTk0NC5qcGVn.jpeg

  Wykorzysta kampanię do skarżenia na Polskę? Biedroń: Wybieram się do USA. Spotkam się z kandydatami Demokratów. Wybieram się z wizytą do Stanów Zjednoczonych, będę miał tam serię spotkań z postępowymi, demokratycznymi politykami, także z kandydatami Demokratów na prezydenta i byłymi politykami z USA mówi PAP kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń.

  https://wpolityce.pl/polityka/485063-bedzie-skarzyl-na-polske-biedron-wybieram-sie-do-usa

  Ps...Czy ci ludzie z pedalską ciotą Biedroniem nie wiedzą, że to chory człek, sadysta, który znęcał się nad matką i gwałcił swego młodszego brata? Ten żyd i dr habil.? Gdula to też chyba ciepły? Z mordy POdobny do szczura wodnego! Jak na cóś takiego można głosować. Piłsudski w grobie się przewraca. Chyba ta Polska nie warta tej walki. Mam prawie 70 lat i mam dość. Żeby takich powoływać do piastowania czegokolwiek. Porażka. Ten obleśny celebryta, „gwiazdor” LGBT i o zgrozo „kandydat” na prezydenta RP (?!), a w sumie zdrajca szkodzący Polsce cieszy się na zapowiedź każdych konsekwencji dla naszego, ale już nie „jego kraju”, gdzie wszystko osiągnął ! Oni w UE ślepo przyjmują za prawdę kłamliwe, zdradzieckie donosy dewiantów, „totalsów” i „kasty sędziowskiej” ! Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy naprędce przyjęło rezolucję przeciwko Polsce, co dowodzi, że „ustawka” opozycji z wrogami naszego kraju jest faktem. Jeden, jedyny przypadek napisu, jaki LGBT-owcy (tfu !) znaleźli i mu podesłali zdjęcie na smartfona, rozdął do skali prześladowań „w jego kraju (?)” i nadal służy to jako amunicja do atakowania jemu i innym wrogom Polski i Polaków ! Znam to miejsce - ten niezauważalny przez przechodniów niewielki napis na drzwiach lokalu, zawieszony na krótko w okresie nasilenia tzw. „marszów równości” pełnych tablic i transparentów z obrzydliwymi hasłami obrażającymi wszystkich naokoło (szczególnie chrześcijan) odbierałem jako deklarację, że obsługa lokalu nie należy do wiadomej grupy i nie organizuje w nim ekscesów. Kraków jest bardzo gościnny, a odwiedzają go miliony zagranicznych turystów o różnym wyglądzie i zapewne też orientacji, ale nikt się w polskich hotelach, restauracjach, kawiarniach itp. nigdy nikogo nie pyta jakiej jest orientacji, nie mówiąc już o nie wpuszczeniu klienta ! Jeszcze go tylko brakowało go w USA, żeby tam kłamliwie rył ! Czy tacy jak on, starający się jak najbardziej zaszkodzić własnemu krajowi na którym się przecież wypaśli, naprawdę nie zdają sobie sprawy jak gardzą nimi ich rodacy, ale tak samo i ci obcy poza granicami, którzy się do nich fałszywie uśmiechają i poklepują ich po plecach, bo są im przydatni ? W oczach każdego narodu, ci czyniący to z niskich pobudek nawet u tego, który im za to płaci na zawsze uchodzą za ludzi zhańbionych…
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:37:42
  Patrzy na Biedronia jak na frajera. I dobrze.
 • @Wican 14:11:29
  Nie rozśmieszaj mnie tym ryżym żydem i przybłędą drwalem z Danii.
 • @zbig71 14:55:38
  Nie rozśmieszaj mnie, ja tak tego drwala rudego żyda i komuszą przybłędę z Danii Zandberga czy szczyla i nieroba Bosaka, o Kidawie nie mówiąc rozjeżdżam w dyskusji w 5 minut.
 • @zbig71 14:55:38
  Ten drwal Zandberg to były kochanek Nowackiej. Zastąpiła go lesba.
 • @kula Lis 69 17:01:44
  Kula Lis na prezydenta!!!
 • @kula Lis 69 17:01:44
  Ty Kulą rozjeżdżasz wszystkich, jako największy mistrz!!!
 • @kula Lis 69 16:54:05
  Czy na tym zdjęciu jest ktoś normalny?
 • @kula Lis 69 17:15:33
  "Piłsudski w grobie się przewraca."
  Nie rozśmieszaj mnie pan
 • @kula Lis 69 17:15:33
  To idą z postępem, jak na lewicę przystało.
 • @kula Lis 69 16:59:06
  Zandberg Gumisia by rozniósł. Gumić by musiał mieć suflera.
 • @kula Lis 69 17:01:44
  Bosak akurat pracował. A Gumiś? Doktor prawa a łupszych poprawek do konstytucji to wymyślić sie nie dało. Doktorek prawa takie bzdury firmował swoim nazwiskiem. Do tego Gumiś to tchórz
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:42:24
  Czarzasty. To w końcu cwaniak. Podejrzewam, że najnormalniejszy z tego grona.
 • @kula Lis 69 16:54:05
  Coż, wasz idol Lech Kaczyński dwójkę pedałów zaprosił do pałacu prezydenckiego
 • Schemat przerobu
  ludzi stworzonych przez Boga na szatańskie odchody jest prost. Tzw. demonkratura z założenia uaktywnia:
  bandytów, złodziei, psychopatów, k*rwy - zwłaszcza te nachalne i bezczelne. zboczeńców intelektualnych i seksualnych, elokwentnych idiotów, świrów wyjątkowych i pospolitych, pospolitych drani i kłamców w żywe oczy, etc, etc. - i ten cały rynsztok potem czarci pomiot winduje na świeczniki w tzw. państwie i roztacza nad nim parasol ochronny.
  Wniosek?
  Powyższe wystarczy aby w/w przerabianie trwało bez zakłóceń i tanim kosztem.
 • @Wican 18:04:46
  Oby tylko suflera. Musiałby mieć swój słynny sztab kryzysowy.
 • @zadziwiony 17:26:28
  Nie mam takich aspiracji i jestem za stary.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:42:24
  raczej a na pewno nie.
 • @Wican 18:04:46 ten rudy żyd i komuch, drwal z Danii ruchający lewaczkę Nowacką?
  W czym? nie rozśmieszaj mnie bo zajadów dostanę i monitor zapluję.
 • @goat 17:44:03
  Koziołku/kozo nie rozśmieszaj mnie.
 • @kula Lis 69 19:33:11
  Skoro takie dno jak Gumiś zostało wylansowane na prezydenta? którego atutem jest Żydówka? To typowe. Inteligentne Żydówki biorą sobie za mężów kretynów, których karierami sterują
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:35:40
  Nie tyle nie dorosłem, co wyrosłem z żydo-katolickiego bagna, w którym Pan chce siedzieć bez końca i co z tego, że bez Kościoła, jeśli z Jezusem.
 • @Wican 19:49:37
  "którego atutem jest Żydówka? "

  Geny żydowskie są potężne, jeżeli jedna czwarta po dziadku czyni człowieka Żydem. Jedna czwarta Żyda plus trzy czwarte Polaka = Żyd. Dzieci też Żydzi (1/8) i mąż przez osmozę.

  Czy są jacyś prawdziwi Polacy poza kilkoma wioskami w kieleckim?
 • @Pedant 22:16:02
  A twierdzi pan, że aż tak bardzo na przestrzeni lat wymieszaliśmy się z Żydami?
 • @zbig71 22:23:05
  "A twierdzi pan, że aż tak bardzo na przestrzeni lat wymieszaliśmy się z Żydami?"

  Nie tylko z Żydami, ale i z Niemcami, Rusinami, Cyganami, Tatarami, Litwinami, Wołochami, Wikingami, Awarami i kto wie z kim jeszcze. Przez stulecia.

  Niemcy też się mieszali, i dlatego Ustawy Norymberskie musiały być ograniczone do 25% bo byłby skandal.
 • @All
  Krótkie podsumowanie . Same kurły i złodzieje . Prawda ?.
 • @Rzeczpospolita 20:18:30
  Więc to jednak imię Jezusa jest pańska płachtą na byka.
  Nie idea, nie zasady - a zwykła nienawiść.

  To co mnie mierzi, że zasłania się Pan Rzeczpospolitą.
 • @Repsol 23:39:24
  Tylko prokurator uczciwy, ale i on, prawdę rzekłszy - świnia.
 • @Pedant 23:13:28
  No jasne, ale o Żydów mi chodziło. Bo Żydzi żyli we własnych wspólnotach, a związki małżeńskie między Żydami a Polakami uchodziły za mezalians. Zdarzały się, ale raczej rzadko.
 • @zbig71 03:01:19
  "No jasne, ale o Żydów mi chodziło. Bo Żydzi żyli we własnych wspólnotach, a związki małżeńskie między Żydami a Polakami uchodziły za mezalians."

  Jaka domieszka rasowa Żydów aszkenazyjskich czy sefardyjskich (tych ostatnich mniej) u Polaków, nie jestem pewien. Ale z upływem wielu pokoleń może być znacząca, szczególnie że jeden konwertyta czy bastard może mieć szesnastu praprawnuków.

  Jest jeszcze jeden czynnik, Żydzi aszkenazyjscy maja od początku wiele wspólnych genów ze Słowianami i Germanami, nie tylko z legendarnymi Chazarami, bo bariery były słabsze w czasach tych ostatnich - przyszłe chrześcijańskie narody dopiero się wyłaniały.

  Wróćmy do początku, zaczęło się od faktu, że pewna znana osoba będącą żarliwą katoliczką ma jedną czwartą krwi żydowskiej. Czy ta jedna czwarta może przeważyć nad kulturą i religią?
 • @Pedant 08:29:28
  Tyle piszę, że nie genetyka w wartości cywilizacyjne.
  Ktoś może być w 1/8 Żydem i wybrać wartości żydowskie - czyli ksenofobię "rasy wybranej" (przez kogo?), - będzie żydem.

  I odwrotnie.

  Natomiast ważne jest to wg jakich zasad chcemy żyć i tworzyć społeczeństwo. Nie można być cywilizowanym na różne sposoby.

  Ale to odbiega od tematu, bo w przypadku biedroniopodobnych występuje też opcja biseksualna.
 • @Pedant 08:29:28
  Nad kulturą i religią może przeważyć charakter danej osoby. A nie krew. Są tacy, którzy dla wygód i pieniędzy zrobią wszystko, nawet sobie napletek zerwą. Tu krew nie ma żadnego znaczenia, to charakter ma znaczenie.
 • Proponuję slogan wyborczy dla kałboja Biedronia;
  "Ch*j, dupa i orgazmów kupa"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829