Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1029 postów 16749 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

"Pewna przyszłość" - jaka?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponownie zadziwiony jestem brakiem komentarzy dotyczących hasła wyborczego Kidawy Błońskiej. Czy naprawdę blogerzy "nie czują bluesa"?

 

 
To, że opozycja z "siłą przewodnią" w postaci PO wykazuje się coraz to bardziej ograniczonymi walorami intelektualnymi - to już nie dziwi; wpływy i poziom intelektualistów "europejskich" organizujących różnego rodzaju hucpy na mentalnym poziomie kamienia łupanego to codzienność z którą musimy się borykać.
Jednak liczyłem, że "na własnym podwórku" nie będą epatować społeczeństwa swymi zdolnościami. Jednak myliłem się i to zasadniczo.
 
Dobitnym przykładem jest hasło wyborcze kandydatki na prezydenta RP zawierające zamiar realizacyjny domniemanej kadencji:
 
PEWNA PRZYSZŁOŚĆ.
 
Moje skojarzenia związane z tym hasłem wskazują na przyszłość, która może być niejednoznaczna, niejasna, nieokreślona - ogólnie JAKAŚ.
Na wszelki wypadek zajrzałem do słownika języka polskiego - i tam jest tego potwierdzenie: słowo określające tu przyszłość odnosić się może do "pewien, pewna, pewne", czyli "bliżej nieokreślony",  jak również do określenia człowieka, na którego można liczyć w danej sprawie.
 
No cóż. Z którym znaczeniem kojarzy się Państwu p. Małgorzata Kidawa - Błońska?
 
Mnie tylko dziwi, że PO ma "spin doctorów"  o takim poziomie skojarzeń. To, że sami nie mają wyobraźni - ich sprawa, ale dlaczego sądzą, że inni są na ich poziomie?

KOMENTARZE

 • Panie Krzysztofie i pan angażuje się w promocję tej osóbki
  bez charyzmy, wiedzy i propolskiej postawy, temat zbędny do lamusa, nie wart kilograma kłaków !
  A obok, przy POmocy gestu lichockiej, w ciszy złoża miedzi i srebra przechodzą w ręce kanadyjczyków, co gorsza wielcy polacy / wp / bosak, kukiś i paru innych nie bierze udziału w głosowaniach w w/w temacie...
  A pan o ciamciaramci z licówkami, na tym ma POlegać CP ?
 • @provincjał 10:28:10
  Jak na razie nie widzę wsparcia idei CP.
  Ja nie wspieram tu, a raczej wskazuję na poziom intelektualny Opcji MKB.

  A co do sprawy zasobów: cóż - jakie są możliwości przeciwdziałania?

  Czy chce Pan wspierać Konfederację której przedstawiciele chowają głowę w piasek w sprawach istotnych?

  Tyle razy próbowałem i sugerowałem stworzyć strukturę na bazie CP i nic z tego nie wyszło.
  Teraz mogę tylko pisać sarkastyczne notki.
 • *****
  Tu  trzeba  pamiętać  ,że  co  raz  trudniej  wymyślić  wyborcze  hasło  bo  przecież  ciągle są  jakieś  wybory i generalnie  wszystko  już  było  ,jak  nie u  nas  to  u  kogoś  z zewnątrz ,stąd  łatwo  o plagiat  , poza  tym ,akurat  tym razem  nie  trzeba  niczego  wymyślać  bo  siły  przeciwne  Dudzie  nie potrzebują żadnych  haseł , dla  nich każdy  "nie Duda" jest  lepszy  od Dudy , typowe  zdziecinnienie  , znakomity  przykład  na znane  zachowanie  w  ramach  powiedzenia  "na  złość  mamie  odmrozić  sobie  uszy " . Ta  "pewna  przyszłość "  z panią  Małgorzatą  ma  się  tak  samo  jak  trafienie  6  w lotto 
 • @puuuq 12:50:54
  Dokładnie
 • 5*
  Jeśli nie chodzi o mak to: o co chodzi?
  https://www.veteranstoday.com/wp-content/uploads/2020/02/dd395-opium-site.jpg
  Czy nie lepiej zostawić "wadzę" samej sobie /te przerdzewiałe tankowce i parowce/? Dla niektórych to ostatnia wiosna... Pomyślmy o niej! :)
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031