Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1029 postów 16749 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Sprawą TVP Duda załatwił sobie II turę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chamskie przepychanki związane z pieniędzmi dla TVP zakończone "głową" Kurskiego zaowocują II turą wyborów prezydenckich.

 

 
Duda sam sobie to załatwił.
 
Do tej pory wszystko wskazywało, że rozstrzygnięcie nastąpi w I turze wyborów. Jednak efektem (prawdopodobnym) ostatnich zagrywek i to przeprowadzonych brutalnie i bez żadnego skrępowania będzie II tura wyborów i to z nie do końca pewnym wynikiem.
 
Duda tą akcją utracił, a przynajmniej spowodował refleksje u wyborców "narodowych"; ci mogą po prostu pozostać w domu w I turze. Czy zyskał coś w "centrum"? Wątpliwe . Ten elektorat ZAWSZE zagłosuje na kogokolwiek, nawet na kulawą kozę, byle nie na kandydata PiS.
 
Kto zatem zyskał na tej hucpie?
Jedynym zwycięzcą wydaje się być środowisko tych, którzy dążą do tego, "aby było tak jak było". Bo to oni zajmują intratne stołki w TVP i blokują wszelki dostęp dla "świeżej krwi".
Sytuacja identyczna jak z sądami.
Chodzi o to, aby mieć pełną kontrolę nad środowiskiem, a to uzyskuje się na "wyższych szczeblach hierarchii". Potwierdzeniem są wyroki II instancji sędziowskiej. O ile w pierwszej instancji jeszcze pojawiają się normalne wyroki zgodne ze społecznym poczuciem sprawiedliwości, to już II tura jest całkowicie w ręku "swoich". A jeśli to nie pomaga - jest SN, który może dowolnie interpretować prawo.
W TVP  też mamy redaktorów i reżyserów programów. Nawet niekiedy pozwala im się na jakieś "kontrowersje", ale nie dopuszcza do odgrywania samodzielnych ról. Te są zarezerwowane dla "swoich".
I to w ich interesie Kurski musi odejść.
 
Ciekawostką dla mnie jest co innego. Czym będzie musiał Duda "zanęcić" społeczeństwo, aby zagłosowało za jego kandydaturą w II turze?
Świadomość, że pozostali kandydaci są beznadziejni - może nie starczyć.

KOMENTARZE

 • Odnoszę wrażenie,
  że PiS nie chcę mieć swojego prezydenta. Pierwsze bo Duda może być niesterowalny. Drugie bo idą złe czasy, zwłaszcza dla gospodarki, i lepiej byłoby mieć prezydenta, na którego PiS mógłby zrzucić winę za swoje niepowodzenia. Kto wie czy Kaczyński nie chce wrócić do opozycji?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:57:05
  Wątpię.
  Widać,że Duda jest sterowany. Tyle, że przez "trzymających władzę".

  Powtarzam - najlepszym kandydatem na prezydenta byłby Szydło.

  Czy na Dudę można zwalić winę za niepowodzenia gospodarcze?
  To absurd, ale fakt.
  Duda w kampanii traktuje się jako autor sukcesu, gdy jego rola jest na tym polu minimalna.
  A jak się wystawia - to i w d... dostanie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:04:04 "Widać,że Duda jest sterowany. Tyle, że przez "trzymających władzę"."
  serio serio?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:57:05
  Może i coś w tym jest. Zawsze lepiej przeprowadzić ,,kontrolowaną'' utratę władzy (jakie było by wytłumaczenie dla ludu to wiadomo) niż przegrać totalnie i zasłużyć sobie na niechęć ludu (np. w skutek kryzysu, recesji lub inflacji). Na mój gust jeżeli ci znużeni i zniesmaczeni dzisiejszą polityką rządzących i opozycji nie pójdą do wyborów to Duda wygra. Jak by tak się stało to biorąc pod uwagę Twoją tezę, znów by zrobił koło pióra Kaczyńskiemu. Ja jednak jestem trochę innego zdania, PiS nie odda władzy. Po pierwsze Kaczyński ma swoje lata i każdy miesiąc pracuje na jego niekorzyść. Po drugie to wielki brat nie będzie ryzykował zmiany rządów w Polsce. PiS trochę po podpisywał kontraktów na sporą kasę. Precedens już mieliśmy jak Macierewicz zerwał umowę z Francją. Kto wie jak by respektowali te kontrakty następcy, tym bardziej że coraz częściej w prasie można przeczytać niepochlebne informacje o tym ,,super'' sprzęcie.
 • Usunięcie Kurskiego, to chyba jedyna rzecz, którą Duda
  zrobił dla Polski. Telewizję tego kłamcy sądowo potwierdzonego można porównać tylko do telewizji za czasów Urbana. Pytanie tylko, kogo na jego miejsce wstawią?

  Prawdą jest, że tą sprawą Dudę wsadzono na minę, bo jedynym dla niego bezpiecznym rozwiązaniem było skierowanie ustawy do TK, by przełożyć to na czas po wyborach, on jednak poszedł drogą "długoPiSa", kolejny raz dowodząc iż nie jest samodzielnym prezydentem. Te ogromne pieniądze skierowane na propagandę spowodują osłabienie jego pozycji wśród elektoratu niezdecydowanego. Kto wygra, trudno powiedzieć, ale bezsprzecznie nie ma dziś wśród kandydatów dobrego kandydata na prezydenta. Czyli bez względu jak wybierzemy będzie to zły prezydent.
 • @Zawisza Niebieski 13:37:57
  //bez względu jak wybierzemy będzie to zły prezydent //
  W takim  razie   kto  byłby  dobrym  prezydentem ?
  Jak  do tej  pory  czyli  od  1989  nie  zdołano  wyłonić 
  prezydenta  , który  by  wszystkich  zadowolił  bo to  jest 
  nie możliwe  , stąd  i  tym  razem  tak  będzie  .
  Najlepiej by było jeszcze bardziej zmarginalizować
  albo nawet usunąć urząd prezydenta bo generalnie
  nic dobrego z tego nie ma , jaki ma sens wybieranie
  kogoś kto zawsze tylko pogłębia podziały ?
 • @Zawisza Niebieski 13:37:57
  """" Telewizję tego kłamcy sądowo potwierdzonego można porównać tylko do telewizji za czasów Urbana. Pytanie tylko, kogo na jego miejsce wstawią? """"
  Urban - wróć !!!!!!
 • @krzysiekniepieklo 15:49:39
  Myślę, że nie ma co powracać do starych "dobrych" rozwiązań, jak dziś dąży PiS, choćby poprzez podporządkowanie sądów politykom. Niech Urban ma swoje "Nie", a Kurski założy "Tak, naród głupi wszystko kupi" a TVP poprowadzi niezależny od polityków fachowiec, ale zdaje się, że się rozmarzyłem, w PO-PiSowej Polsce to niemożliwe.
 • @puuuq 15:40:23
  Dziś mamy dziwną kampanię wyborczą. Opozycja robi wszystko, by nie wygrać, PiS gra przeciw swojemu "długoPiSowi". Czyżby nikt wygrać nie chciał? A może co bardziej pewne, Duda to człowiek "grupy trzymającej władzę", a PiS nie ma odwagi się tej "grupie" przeciwstawić. Wszakże Dudę wybrano nam na wyjazdowym spotkaniu Knesetu na krakowskim Kazimierzu.

  Duda to przecież pośmiewisko zarówno Polski jaki i całego świata. Że powołam się na podpisywanie dokumentu na stojąco, na wycieczkę do Australii, gdzie miał kupić korwety a w połowie drogi dowiedział się, że jedzie się tam polansować, bo kupić nic nie kupi. Obśmiali go i wrócił. To nie jest prezydent kraju jakim Polska powinna być. Komu taki prezydent, co nie ma powagi potrzebny? Tylko "grupie trzymającej władzę".
 • @Zawisza Niebieski 13:37:57
  tak samo Szanowny dyrdymalił na temat Waszczykowskiego, czy Macierewicza.

  Bardzo wam normalni ludzie przeszkadzają.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:14:48
  Że co? Że ci wymienieni są "normalni?
  To ja już wolę być "idiotą"jak to często Szanowny podkreśla.
 • @Zawisza Niebieski 16:38:44
  PiS jest potrzebny Dudusiowi do wyborów prezydenckich. Jeśli wygra, to już nie będzie potrzebował zaplecza politycznego, bo trzeci raz kandydować nie może. Musi tylko załatwić sobie jakąś posadę, a na to będzie miał 5lat. Może tym razem jego żydowscy przyjaciele nie spuszczą go do kibla, jak w Styczniu tego roku z okazji obchodów wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu i zostanie odźwiernym w jakiejś żydowskiej instytucji.
 • Do @Krzysztof J. Wojtas 11:04:04
  Też tak kiedyś myślałem że Kaczyński po numerze z zawetowaniem Dudy o sądach wybierze panią Szydło na prezydenta ! ale Kaczyński albo jest sterowalny przez światową mafie ! albo już nie wyczuwa polityki !

  NAJGORSZA OPCJA DLA POLSKI TO DUDA ! na dzis został tylko Kosiniak Kamysz ! [najmniejsze zło ]

  POLSKA WOLNA OD OBCYCH BAZ WOJSKOWYCH ! precz z żydo-NATO !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 18:56:31
  A co jest takiego w Kosiniaku Kamyszu, że kolega chce na niego głosować?
 • @Zawisza Niebieski 16:38:44
  //Dziś mamy dziwną kampanię wyborczą. Opozycja robi wszystko, by nie wygrać//

  A ja myślałem, że to oczywiste od dawna.... Wspominałem kiedyś nawet.
  Wiadomo, że to pseudoopozycja by pokazać ludziom, że nie mają wyboru.
  I, że mają te same plany.
 • @Zawisza Niebieski 16:38:44
  "Opozycja robi wszystko, by nie wygrać, PiS gra przeciw swojemu "długoPiSowi"."

  To płynie z fanatyzmu i braku rozwagi. Ryzykują przegraną aby przepchnąć jakieś zwariowane idee fixe. Nie chce mi się nawet ich wymieniać.
 • @zbig71 18:50:46
  Prędzej babcią klozetową.
 • @Pedant 19:26:46
  Weźmy przykład emerytów. Najpierw ich kaczor Donald wpieniał rewaloryzacjami (ze trzy chyba uciął), potem na odejście podniósł wiek emerytalny by pojawili się tzw. zbawcy i mogli robić co chcą.
  Albo te szopki z KODem...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:41:14
  Nie masz co |wolę być". Ty masz - "jestem".
  O!!!!!
 • Ktoś taki scenariusz zdarzeń ułoźył
  i go zrealizował.
  Wniosek?
  Czy ktoś myśli, że ta, tzw. demonkratura idzie nam żywioł?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:14:48
  Panie Krzysztofie, jest Pan wręcz idealnym przykładem zgubnych skutków oglądania TVPiS. Jeśli Pan twierdzi, że jeden z autorów izolacji Polski w dyplomacji Waszczykowski jest kimś mądrym, niech Pan popatrzy ilu z "armii PiS w PE piastuje jakieś stanowisko? Przecież to klęska PISowskej dyplomacji. Szydło, którą niektórzy blogerzy wymieniają jako lepszą kandydaturę od Dudy w PE jest zwykłą "dietetyczką", siedzi na stołku i diety liczy. Jeśli Pan twierdzi iż Macierewicz destruktor naszej armii jest kimś mądrym to świadczy tylko o Pana braku odporności na prymitywną propagand jaką sieje TVPiS.

  Kurski, z wyrokami za kłamstwa polityczne tworzy telewizję równie kłamliwą jak on sam. Kadry dobierane nie ze względu na wiedzę a na to jak bardzo gotowy jest się sprzedać. Paweł Gajewski, 26 letni bez matury pełnił tam wysokie stanowiska, więc o czym my mówimy? Proszę bardzo, niech Pan wyłączy TVPiS a włączy myślenie.
 • @demonkracja 21:54:31
  Dobrze...
  Masz z Mateusza żeby Oracz nie jęczał:
  "Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić,"
  (Ewangelia Mateusza 10:19)
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:34:36
  A bo zapomniałem spytać... Złowił Pan coś?
 • @zbig71 18:50:46
  Duda nie jest człowiekiem PiS, on przed pierwszymi wyborami uzyskał akceptację Knesetu, w czasie ich wyjazdowego spotkania. Do tej pory musi grać iż działa pod PiS, po wyborach już odrzuci wszystko i będzie działał jak mu będą grali ci z nadania których został prezydentem. Jest to jedna z możliwych teorii, że właśnie dlatego KO wystawiła tak słabego kandydata, nie chcą dać PiS możliwości krzyczenia, my chcemy, ale prezydent nas blokuje. Będzie cyrk, bo Duda będzie opozycją zarówno dla KO jak i PiS a PIS będzie się coraz bardziej ośmieszał, by za trzy lata oddać władzę, szczególnie iż zatrzymanie gospodarek ze względu na koronowirus i inne wskaźniki pokazują iż idzie recesja, czyli pęknie bańka mydlana rozdawnictwa PiS. I wtedy, jeśli Polacy będą mądrzy, pogonią ten cały PO-PiS, albo wybiorą KO i będzie "jąkająca się kukułka".
 • @Franek Ganek 19:18:37
  Niby oczywiste, ale widzi Pan, jak wielu ma końskie okulary i tego nie widzi?
 • @krzysiekniepieklo 15:49:39
  Urban wróć! I przyłóż mi w łeb bejsbolem, tak żebym wytrzeźwiał.
 • @Casey 01:14:18
  Kolejny średnio rozgarnięty?
  Rozpędź się a ściana sama się znajdzie.
 • @Zawisza Niebieski 22:26:57
  Może "tylko prowokują"... ;-)
 • Do @zbig71 19:03:23
  Panie @zbig71 ! Kosiniak Kamysz to mniejsze zło i mam nadzieje że nie bedzie podpisywał wszytko co jest dobre dla żydów a grozne dla Polski
  Duda to anty-polska polityka ! Duda ściąga do Polski NIESZCZĘŚCIE bo bazy USA w Polsce to w razie wojny która będzie nuklearna to Polska pójdzie na PIERWSZY OGIEŃ bo jest najbliżej Rosji i wyniku tej wojny Polska zniknie wraz z ludnością !

  [ broń masowego rażenia, która po eksplozji niszczy wszystko na swojej drodze: organizmy żywe (ludzi, zwierzęta, rośliny), środowisko, obiekty ]

  To nam funduje żydowski PIS wraz Dudą i Morawieckim ! [czy wy ludzie oczadzieli ? co nie widzicie jak Niebezpiecznie grają pisowcy ?


  Słowianie ! mamy raz na 5 lat okazję by ukarać żydo-ukraińca Dudę za anty-polską politykę ! [ tak jak ukaraliśmy Komorowskiego ]


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Zawisza Niebieski 22:19:22
  Jest Pan równie porąbany jak większość antypisu.

  Swoją narracje uznaje Pan za prawdę i opiera się w swych dalszych rozprawach na tych założeniach.
  typowa mentalność "małego Jasia".
 • @Franek Ganek 22:24:19
  Z ganka złapałem Franka.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:02:21
  Złapałeś?

  (25) Wpierw jednak musi wiele wycierpieć i być odrzuconym przez to pokolenie. (26) Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: (27) jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. (28) Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, (29) lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich; (30) tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi. (31) W owym dniu kto będzie na dachu, a jego rzeczy w mieszkaniu, niech nie schodzi, by je zabrać; a kto na polu, niech również nie wraca do siebie.
  (Ewangelia Łukasza 17:25-31)

  (27) Któż bowiem jest większy? Czy ten, kto siedzi za stołem, czy ten, kto służy? Czyż nie ten, kto siedzi za stołem? Otóż Ja jestem pośród was jak ten, kto służy. (28) Wyście wytrwali przy Mnie w moich przeciwnościach. (29) Dlatego i Ja przekazuję wam królestwo, jak Mnie przekazał je mój Ojciec: (30) abyście w królestwie moim jedli i pili przy moim stole oraz żebyście zasiadali na tronach, sądząc dwanaście pokoleń Izraela. (31) Szymonie, Szymonie, oto szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę; (32) ale Ja prosiłem za tobą, żeby nie ustała twoja wiara. Ty ze swej strony utwierdzaj twoich braci. (33) On zaś rzekł: Panie, z Tobą gotów jestem iść nawet do więzienia i na śmierć.
  (Ewangelia Łukasza 22:27-33)
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:14:48
  Hahahahhaha. Antoni który nie wiedział, ze BlackHawki produkowane w Polsce są maszynami cywilnymi? I który wciąż kłamał zmieniając datę ich rzekomego dostarczenia Polsce?
  A Waszczykowski? Od 1992 roku w MSZ (czyli też stajnia Geremka) i wymyśla państwo San Escobar? A i Waszczykowski jeszcze z jednego będzie zapamiętany. 1-21.
 • @Zawisza Niebieski 22:26:06
  Czyli dla Polaków nie już ratunku, nie trzeba bomby A, sami się wykończą, dano im samorządność, a gorzej niż pod zaborcą.
 • @Franek Ganek 09:31:44
  I trzy razy się zaparł.

  Dopiero później zrozumiał, ale do tej pory nie wiadomo gdzie zginął. Pewnie nie złapał wędki i się utopił.
 • @Wican 09:35:49
  Dla Wicana lepsze są te Caracale.

  PS. Leć gdzieś do Australii i pod koniec lotu udziel wywiadu. Ciekawe bedzie.
 • @Wican 09:35:49
  "Od 1992 roku w MSZ (czyli też stajnia Geremka) i wymyśla państwo San Escobar? A i Waszczykowski jeszcze z jednego będzie zapamiętany. 1-21."

  Kto tam jakieś liczby będzie pamiętał. Ale San Escobar stał się światowym ewenementem. 240 tysięcy zwrotów na Google!

  Wcale to Polski nie skompromitowało, tęsknota za fantazją i wymyślonymi krajami jest powszechna.

  https://www.reddit.com/r/europe/comments/5ok53k/full_and_accurate_map_of_republica_de_san_escobar/

  https://i.redd.it/vrunlarjqbay.png
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:33:41
  W stylu: "a u was Murzynów biją"? Jakie to ma znaczenie dla oceny Macierewicza? Że poprzednik był głupkiem? Antoni to agent albo wariat, a zamiast Caracali, nie zaproponował niczego alternatywnego.
  Nie wiedział, że w Polsce robi się cywilne BlackHawki? Można je uzbroić, ale to wymaga zgody kongresu. A nawet to nie było w ichnim porządku obrad. Czyli Macierewicz kłamał.
  I nikt bardziej od niego, nie skompromitował kwestii katastrofy smoleńskiej. Z 10 hipotez, a żadna nie udowodniona. Znakomity destruktor. Rosjanie lepszego agenta wyobrazić sobie nie mogli. i WSI. Najpierw przed lat, spieprzył lustrację. Potem rozbijał partie w których się pojawiał (ROP, LPR). A na końcu ośmieszył śledztwo smoleńskie i rozbroił polską armię. Najpierw z wywiadu i kontrwywiadu, a potem dosłownie.
  Do Australii jeszcze nię nie wybieram.
 • @ Autor
  "Czym będzie musiał Duda "zanęcić" społeczeństwo, aby zagłosowało za jego kandydaturą w II turze?
  Świadomość, że pozostali kandydaci są beznadziejni - może nie starczyć."


  W 2015r. B.Komorowski przegrał z A.Dudą. Czy rezultat tamtych wyborów miał dla Polski i Polaków jakieś pozytywne konsekwencje?
  Czy realizowana w IIIRP polityka byłaby cokolwiek lepsza gdyby tamte wygrał B.Komorowski?

  Problem leży zupełnie w innym miejscu. Dlatego jest całkowicie bez znaczenia, który z beznadziejnych kandydatów (mieszaniec Duda w niczym im nie ustępuje pod względem beznadziejności) wygra wybory w 2020. Przecież wśród tych najważniejszych żydo-medialnych kandydatów nie ma nikogo, kto reprezentowałby interes polskiego narodu i jego państwa.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:31:34
  //I trzy razy się zaparł.//

  A Ty? Ty ile to już razy?
  Myślę, że wiele więcej razy.

  //Dopiero później zrozumiał, ale do tej pory nie wiadomo gdzie zginął.//

  Sam sobie przeczysz... Wiadomo.

  //Pewnie nie złapał wędki i się utopił.//
  Znowu się zaparłeś jocker.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:31:34
  Co przez cytaty powiedziałem nie zrozumiałeś i się boisz jeszcze bardziej.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:01:32
  AntyPIS, to kolejny dowód na "pranie mózgów". PiS buduje swój elektorat w oparciu układ "my i nasz wróg". Najpierw były "wina Tuska", a gdy się one już w ocet niestrawny dla wyborców zrobiły wymyślili "antypis". Czyli "jedyni patrioci (USraela) i "antyPiS" (reszta Polaków). Oczywiście PiS, to "inteligencja z małych wsi" i reszta Polaków to "wykształciuchy z duych miast"
  Myślę, że powinien się Pan nad tym zastanowić, bo wstyd dać się sprowadzić do takiego poziomu. Niech Pan pomyśli, dla kogo przeznaczone są tak prymitywne narzędzia? Dobrze propagandę PiS zdefiniował Kurski "naród głupi wszystko kupi" i właśnie pod taką widownię tworzona jest propaganda TVPiS.
 • @Zawisza Niebieski 15:45:00
  Bleblanie.
 • @Franek Ganek 14:15:53
  Bleblanie
 • @Rzeczpospolita 13:04:39
  No to trzeba szukać kandydata.
  Tyle, że najpierw należy określić ideę polskości, aby na jej podstawie ustalić Polską Rację Stanu i dopiero szukać kandydata, który się będzie kierował PRS.

  A Duda?
  Przecież od początku było wiadomo, że jest to osoba wystawiona przez "trzymających władzę" jako alternatywa. Dostał nieco szerszy margines ustępstw, ale w sprawach istotnych ma blokadę.
 • @Wican 11:21:03
  W którym maglu takie dyrdymały są cenione?
 • @Zawisza Niebieski 15:45:00
  No to sobie porozmawialiśmy z kolegą... :-)
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:20:31
  Idź, szukaj... wiatru w polu... CePem.
  Jak Ci się znudzi to idź telewizor oglądać.
  Dziękuję.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:16:15
  Panie Krzysztofie, Panu naprawdę pomoc potrzebna i to niezwłoczna. Ja podaję jakieś argumenty a u Pana włącza się blokada umysłu. Dlatego tacy Kurscy i inne medyczne przypadki kłamców winny siedzieć z kagańcami na pyskach, że ich propaganda dokonuje tak strasznych spustoszeń w mózgach części Polaków.

  Co miał Pan na odpowiedź na to co napisałem "Bleblanie"? Ma rację Franek Ganek "No to sobie porozmawialiśmy z kolegą... :-)". Po prostu ręce, nogi i majki i jeszcze nie wiem co opadają, a rozpacz w oczach błyszczy.

  Ale nie jest Pan odosobnionym przypadkiem wielu opcja USraelska, czyli PiS wyprała mózgi do poziomu takiego iż argumenty nie docierają, myślowej reakcji na nie ciężko oczekiwać. To że pracę należy zacząć od podstaw, to jest wiadome, tylko za który koniec tych podstaw należy się chwycić, by dotrzeć?

  Kaczyński, Polak od dwóch pokoleń, pradziadowie carskimi oficerami, dziadowie po polsku się nie porozumiewali ale to wzór polskiego patrioty. Moja historyczka z liceum mawiała "Boże spuść nogę i kopnij tę trąbę, co te androny plecie. Kurski, którego patologiczną kłamliwość potwierdzają wyroki to wzorzec prawdomówności. Macierewicz, największy kłamca Smoleński, destruktor naszej armii, co z Misiewicza zrobił doradcę przemysłu wojskowego wysyłał, nawet PiS wzięło się za głowę i pogoniło nieuka. Co nam Polakom potrzeba? Śmigłowców, które użyjemy w czasie pokoju do ratowania ludzi podczas klęsk żywiołowych, a co PiS kupił, F35? Wysoko zaawansowaną broń ofensywną, którą możemy stosować w działaniach wspierających politykę USraela z dala od naszych granic, ale sami nawet naprawić nie możemy, nie mówiąc o produkcji "materiałów eksploatacyjnych" czyli tego, czym wrogowi "kuku" możemy zrobić?

  Będziemy chcieli sprzeciwić się USA, bo ich polityka nie będzie nam się podobała to co, harcerzyków z drewnianymi karabinkami poślemy?

  Puk-puk panie Krzysztofie, czas obudzić ostatnie komórki myślące, których propaganda PiS jeszcze nie wymordowała.
 • @Zawisza Niebieski 18:50:57
  No niech Pan mnie nie śmieszy.
  Potwierdzają fałszywość Kurskiego sądy, które znane są z fałszywych wyroków.
  I Pan to bierze za podstawę dyskusji.

  To już bleblanie do potęgi.

  I wy z Frankiem chcecie aby was poważnie traktować i dyskutować z wami. O czym?
  Proponuję ustalić miedzy wami kwestię: czy kij ma dwa końce?
  To wasz poziom.
 • Polacy do broni przeciwko Koronawirusowi!!!
  11 marca o godz 20:00 na całym świecie: Różaniec -Tajemnice Chwalebne,
  po Różańcu Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  Intencja: O zwalczenie koronawirusa i ochronę przed nim swoich Rodzin, Ojczyzny i siebie.

  Kanał w Posłudze - Grzegorz Wróblewski

  https://youtu.be/jxSNYDY4b-w
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:13:21
  Ale Pan się nie odniósł do moich wpisów więc czemu mnie z Zawiszą Niebieskim łączy w tym wpisie.
  A kij ma dwa końce ale jeden z nich boli bardziej niż drugi.
 • KRZYSZTOF WOJTAS ZACHOROWAŁ NA KORONOWIRUSA
  Ja Stefan Michał Dembowski zdrowy na umyśle niniejszym oświadczam że rozpoznałem u blogera Neon24.pl Krzysztofa Wojtasa objawy koronowirusa Pan Wojtas odchodzi od zmysłów,bredzi coś o patriotyzmie żydo Dudy i żydoPisu Na dodatek bije od niego gorąca miłośc do Macierewicza i Kurskiego Ostrzega się wszystkich blogerów Neon 24 .pl że wymiana pogłądów z Krzysztofem Wojtasem może skutkować zarażeniem epidemią żydowirusa

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031