Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1311 postów 20736 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Przekręt senacki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy myślący może sobie dokonać "podliczenia".

 

 
Negocjacje Morawieckiego z Brukselą - są dokładnie takie, jak tego mogła sobie życzyć opozycja. Na wewnętrznej scenie - jedynie retoryka jest barierą  nie pozwalającą zauważyć, że nie są podejmowane żadne reformy struktur państwa, a zwłaszcza sądownictwa. Także inne dziedziny - choćby szkolnictwo jest zmieniane w tym duchu - tak, aby wszystko zostało po staremu.
Przykłady można mnożyć.
 
Jaki zatem interes miałaby opozycja w blokowaniu sławetnej ustawy ograniczającej polską suwerenność na rzecz "Brukseli"?
Jedynie medialną. 
I tak należy traktować zagrywki w Senacie; w Sejmie, skoro obóz patriotyczny chciał zablokować te ustalenia - natychmiast pojawiła się "usłużna lewica".
 
W Senacie - nie bardzo było jak się wycofać z przyjętej taktyki więc wybrano wariant "na chama" - rzekomej pomyłki dwóch senatorów (jeden - to za mało, bo mógł się jakiś gostek z PiS-u wyłamać).
 
Działanie identyczne jak przy wyborze Jaruzelskiego na Prezydenta RP. Czy na prawdę pamięć zdarzeń jest tak krótka?

KOMENTARZE

 • ...
  // że nie są podejmowane żadne reformy struktur państwa, a zwłaszcza sądownictwa. //

  Nie są podejmowane, bo nie ma takiej potrzeby. Nie da się naprawić/zreformować czegoś, co działa jak w żydowskim banku/szwajcarskim zegarku.

  Dziś w III RyPy/Polin demokracja triumfuje bez maski, w glorii swego najdoskonalszego w zbrodni jestestwa.

  Więc co tu "reformować"?

  P.S. Żeby uratować Polaków i trwanie polskiej państwowości to tak w skrócie trzeba by z marszu przywrócić ustrój Polski Ludowej a wszystkich polskojęzycznych demokratów wszelkiej kryminalnej maści i odcieni, śmierdzących styropianem udekorowanym kremófkami (błąd ort. zamierzony), odesłać, jeśli nie do "domu ojca", to przynajmniej na Madagaskar.

  Kiedy to patrioci zrozumieją?...
 • @Kmieć 11:52:19
  //odesłać, jeśli nie do "domu ojca", to przynajmniej na Madagaskar//

  Z wyłączeniem pozostających jeszcze przy swym plugawym żywocie KORników, z Szechterem na czele. Tych wyłapać i powiesić. Ale nie na zwykłej szubienicy na sznurze, tylko tak jak Janosika: na żelaznym zardzewiałym haku za (nomen omen!) ziobro!
 • @Kmieć 11:57:44
  "Tych wyłapać i powiesić. Ale nie na zwykłej szubienicy na sznurze, tylko tak jak Janosika: na żelaznym zardzewiałym haku za ziobro"

  A da się to zrobić za Ziobry?
 • Kaczyński nie mógł wymarzyć sobie lepszej opozycji
  W żadnym kraju nie ma opozycji która jest przeciwko własnemu krajowi.
  Cały miesiąc robili poprawki,ale zapomnieli zagłosować
  PO już straciła rację bytu, niestety na własne życzenie.Jeszcze niedawno nikt się nie przyznawał głośno , że głosował na PIS. Teraz będzie wstyd się przyznać, że się głosowało na PO.Są zbyt leniwi aby coś wspólnie ustalić we własnym gronie. Od lat brak jakiegokolwiek programu, no może oprócz "PIS jest zły" . Półgłówki z PO i okolic do dzisiaj uważają, że Polacy to tępe barany, które na PiS głosują tylko dla 500+, i jeżeli PO zaproponuje 600+ to barany przejdą na inną łąkę.
  Naprawdę tak uważają
  Dlatego wszyscy won!
 • @Ziemianin 12:09:36
  Cóż, "ręka rękę myje".

  Obecnie "rządzi" Morawiecki. JK był jeszcze do strawienia, ale tu mamy do czynienia z realizacją zadań PO pod sztandarem PiS.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:18:17
  Mówił o tym już sp. Petelicki :

  - Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk - Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.

  - Czyli wojna polsko-polska jest na rękę i PiS i PO? ( globalistom )
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:18:17
  Polityka to męczące zajęcie. Po jakimś czasie przychodzi wypalenie i brak nowych pomysłów. Tak się dzieje we wszystkich partiach. Dopóki jest wyrazisty lider trzymająch towarzystwo za twarz, jakoś to się kupy trzyma.
 • @Krzysztof J. Wojtas
  Polakom nie zależy na kogo głosują. Nieważne czy porządny człowiek czy nie . Dla jednych byle nie z PiS a dla drugich byle nie z totalnej opozycji. Klęska . Kto spłodził to społeczeństwo? Inteligencja wybita przez „przyjaciół” z zachodu i wschodu. Zostało menelstwo i fornale.
 • @werka1321 12:34:37
  Polsko-polska?

  A kto to tak określił?
 • @kula Lis 69 14:47:33
  A ma Pan pomysł jak to zmienić
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:34:14
  "Polsko-polska?

  A kto to tak określił?"

  Ci, którzy dążyli i dążą do podboju Polaków i Polski przez skłócanie ich.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:34:51
  Na dziś niestety nie. Już po ptokach.
 • @kula Lis 69 17:01:09
  To niech Pan dołączy do CP -jako uczeń.
 • "Przekręt senacki"
  ----------------
  To raczej tyjater dla tubylców.
  Wniosek?
  Cała ta tfu - demonkratura - to tyjater gdzie widowną są tubylcy a aktorami na scenie są ci - co to ich ojcem jest diabeł. Z tym tylko, że jest to tyjater osobliwy bo jest on rzeczywistością podstawioną tubylcom tak - aby tubylcy myśleli, że jest to jak najbardziej - real.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:31:01
  Za stary już jestem i mam inne problemy na głowie.
 • @kula Lis 69 06:42:47
  Dziwne. Przecież w CP nic nie trzeba robić, tylko być Polakiem.
  A Pan nie...
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:06:33
  To podaj namiary.
 • @kula Lis 69 07:26:50
  Ależ Polakiem trzeba być u siebie i dla siebie. I to wszystko.
  Reszta sama się zdarzy. Będą po temu okoliczności. I to pewnie niedługo.
 • Wirtualna niepodlegość i pozorna autonomia...
  ...bo tylko analfabeta wtórny nie zauważa dysonansu pomiędzy deklaracjami "namiestników władzy", a realną rzeczywistością. Sa dwa regiony na świecie o znaczeniu globalnym w strategii władzy z powody zasobów podziemnych. To Chile i Polska, a cała reszta jest geniuszem manipulacji, socjotechniką propagandy... Ponieważ by te kraje mogły byc autonomiczne musiałyby mieć najsilniejsze na Ziemi armie i działać sojuszniczo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031