Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
962 posty 15786 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Jachira - twarz PO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sejm i posłów mamy takich jacy najlepiej wyrażają interesy i poglądy partii politycznych.

 

 
Najbardziej charakterystyczną reprezentantką PO, a do tego wyrażającą szczególne poglądy środowiska warszawskiego identyfikującego się z tą partią - jest (przyszła) posłanka Jachira.
 
Myślę, że warto obserwować jej wszelkie poczynania i zachowania zarówno w Sejmie jak i w sferze publicznej . (Prywatnie nie wydaje się osobą godną zbytniego zainteresowania - uroda jej typu nie sprawia na mnie wrażenia, a intelekt wydaje się pośledniego sortu i to raczej są to "wtórne" enuncjacje, a nie jej własne).
W każdym razie - można się spodziewać interesujących "eventów" , które będą obrazować poglądy, postawy i dążenia PO.
 
Przyznaję, że może to budzić ciekawość, a na samą Jachirę nakłada  obowiązek godnego reprezentowania swojego środowiska. Bo "koń jaki jest, każdy widzi".

KOMENTARZE

 • Zdziwienie może
  być duże. To, że robiła z siebie idiotkę w kampanii wyborczej jeszcze nic nie znaczy, możliwe, że był to sposób, żeby zaistnieć.
  Mnie bardziej martwi taki Kuchcinski w Sejmie, to mówi wszystko o "standardach" PiS
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:11:59
  Masz rację - faktycznie może zupełnie inaczej się prezentować. Ale obraz prezentacji jest specyficzny - ona teraz już nie reprezentuje siebie i swoje otoczenie, a stała się "twarzą" PO.

  A co z przestępcami na których wiszą zarzuty prokuratorskie, a teraz chroniącymi się za immunitetami?
  Zobaczymy, czy sądy okażą się niezależne od PO.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:18:11
  A ilu jest takich z zarzutami? Program cela+ to była tylko przedwyborcza ściema, przez 4 lata nie zrobiono NIC. Wiadomo, q...a q...e łba nie urwie.
 • Nier wiem czemu się dziwicie
  Tacy są teraz młodzi ludzie. Skutecznie podzielono polaków na gnuśny moherowy zaścianek , oraz nowoczesnnych, kolorowych, światowych, wielkomiejskich i tolerancyjnych Polaków. Który z młodych do tego zaścianka chce należeć? Przecież u nich żadnej refleksji nad codziennością nie widać. Ich interesuje głównie szampan w basenie na egzotycznych wyspach. Wystarczy posłuchać dyskusji na jakiejkolwiek imprezie czy przy grilu.
  Dla takich ludzi Jachira czy Biedroń to symbol "światowców".
 • Wi
  tam:)
  A będzie zmiana prezydenta?
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:27:29
  Śmieszą mnie ci co boją się jakiegoś debila politycznego, wykreowanego przez debila, aby debil mógł kompromitować instytucję. Ci pisowcy to straszne tchórze, bojące się jakiejś mało zrównoważonej kobiety.
 • @zadziwiony 09:19:19
  "Tacy są teraz młodzi ludzie. Skutecznie podzielono polaków na gnuśny moherowy zaścianek , oraz nowoczesnnych, kolorowych, światowych, wielkomiejskich i tolerancyjnych Polaków. "- to rozumiem jest sarkazm.
  "Ich interesuje głównie szampan w basenie na egzotycznych wyspach." Dobrze, że Pan ten symbol fspółczesnego śfiata umieścił w nawiasie, pewnie z braku marginesu. W takim razie mam sugestię: wyspa+szampan (też z +).
  Tak czy siak zapowiada się ubaw po pachy, zwłaszcza, że konfederaci mają miejsca obok "egzotycznych śfiatofcóf"... będzie się działo. Nawiasem, mignęła mi już dziś zapowiedź "korekty w konstrukcji rządu"- czyli powtórka z "rekonstrukcji". Widać to słowo jest na cenzurowanym- musi, że się źle kojarzy, ciekawe dlaczego? ;)
  Pozdrawiam +
 • Myli się pan panie Krzysztofie
  Jachira nie jest twarzą PO, ona jest błaznem PO, tak jak był Niesiołowski, Pawłowicz, ale jak widać ludzie błaznów ludzie potrzebują, bo inaczej by przecież miejsca w parlamencie nie otrzymała, mylę się? Błazny są potrzebne, bo tylko błazen prawdę ci powie, tę, którą ze względów politycznych wypowiedzieć nie można. Choćby jej zdanie o osiągnięciach L.Kaczyńskiego, choć politycznie niepoprawne, czyżby tak dalekie było od prawdy? Myślę, że niedłogo będziemy czekać aż pojawi się błazen ze strony PiS? Polityka próżni nie lubi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:11:59
  Mówisz, że Kuchciński w sejmie, to jest groźna dla Polski informacja, bo mając nagrania jego występów u braci R bardzo łatwo będzie go szantażować. Dziś tylko ta osoba wyznacza standardy PIS, ale tam nowsze modele żon, kuplerstwo, panienki na godziny to standard. Niech sobie siedzi jako kolejny zwykły poseł. Gorzej, jak znowu dostanie jakieś znaczące dla polityki zadanie.
 • @Zawisza Niebieski 11:06:37
  Zawiszo... Nic nie mówiłeś, że jesteś z Bydgoszczy :))))

  Jeden z większych idiotów w sieci, niejaki Kamynsky to faktycznie cierpi na "telepatię" :))))
 • @Oświat 11:27:40
  No proszę, pisiorska kultura z Warmii dała głos...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:45:47
  Kultura i rzeczywistość.
  Idę na spacer na swoją ścieżkę zdrowia.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2019/08/c59bciec5bcka.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:21:50
  Im tam wszystkim z powodu wykopu z Neon rozumy poodbierało :) No ale cóż, by pisać na portalu dla Polaków trzeba pewien poziom kultury zachować, inaczej portal ogląda się jak dziecko ciastko przez witrynę cukierni.
 • @Zawisza Niebieski 13:43:39
  Wiesz... Odnoszę wrażenie, że pislamisci są nieco rozczrowani. Miało być totalne zwycięstwo nad "totalnymi" a tu ledwo ledwo się smykneli. Teraz wypłakują się wzajemnie w rękawy :)) Nawet Wojtas z Oświatem jakoś przycichli... Wielka Smuta nastała. A tłumaczyłem im, że pycha kroczy przed upadkiem.

  Nie wiesz co tam u Huskego? Nie obwiesił się jeszcze na łańcuchu? :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:01:37
  Chyba zdają sobie sprawę, że największymi przegranymi polityki PIS-u będą emeryci. Mimo 13 i 14-stki.- powolna eutanazja.
 • @zadziwiony 15:17:23
  Niektórzy emeryci jeszcze o tym nie wiedzą...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:27:29
  No przecież Neuman mówił, że do wyborów żaden wyrok nie zapadnie.
  Swoje wiedział.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:01:37
  Macie jeszcze 4 lata na wycie
  Cale 4 lata na afery PIS-u
  Dacie rade ?
  A potem kolejne 4
  No ale tego to .....
  Ale zycze 100lat
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:01:37
  Mam podobne wrażenie, ale oni mają rację. Karczewski w drzwiach willi się zabarykadował, jak nie przymierzając Macierewicz w gabinecie ministra obrony. Błaszczak sobie gdzie indziej klitkę znalazł by chorego człowieka nie denerwować, ale Karczewskiego czekają jesienne wykopki, gdzieś jakąś kawalerkę będzie trzeba poszukać. Gdyby nie to, że Kraków od sejmu daleko, to może kupler Banaś by mu pokój na godziny tanio wynajął. :) Miało być tak dobrze, a wyszło jak zawsze. Husky na razie zawinął się w kłębek w kącie budy wywieszając nad wejściem plakat, "no przecież wygraliśmy".
  p.s. Ja u siebie idąc z moim czworołapem do lasu mam dwie ścieżki, pilnowane przez dwa różne Husky. Jeden, sympatyczne, stworzenie, mordkę przez dziurę w płocie wystawi, przyjaźnie do mojego popiszczy, mój mu podobnie odpowie, a drugi na drugiej uliczce, rzuca się na płot, warczy, wydaje się, że gdyby płot pokonał to wszystko chciałby zniszczyć. Jak myślisz, który z nich głosował na PiS?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:27:29
  Ziew straszny
  Co by tu jeszcze...
 • @Husky 18:22:09
  Spokojnie Husky, wyliście 8 lat i daliście radę, dlaczego my byśmy jeszcze 4 lat nie mieli wytrzymać. Nie wiesz przypadkiem jak u kuplera Banasia, udało się CBA jego oświadczenia majątkowe sprawdzić, czy nadal chłopcy arytmetyki się uczą? Ostatnie oświadczenie było, że dodawania i odejmowania przed wyborami jeszcze nie będą w stanie pojąć. Jakiegoś lepszego korepetytora im podesłać, czy co?
 • @Husky 18:22:09
  Jakie wycie? Moje "pryszcze" odniosły sukces mimo mafjnej zmowy PO-PiS.
  PO właśnie się skończyła a żydowskie podnóżki z Pislamu padną za dwa lata. Czym mam się martwić?

  Pozdrów swoich zabiedzonych kolesi, ich wycie to dopiero muzyka :)))
 • @Zawisza Niebieski 18:23:36
  "Ja u siebie idąc z moim czworołapem do lasu :

  Żona i córka?
 • Autor
  Martwię się o zdrowie "celebrytów" i "dziennikarzy"
  Jedni chcą skakać pod pociąg, inni polewają się szambem, jeszcze inni boją się zemsty "folwarcznych chłopów" lub zapowiadają emigrację z "tenkraju"...

  Czy oderwanie "ryja od koryta" może skończyć się obłędem?


  ps.
  Bosak jest niezadowolony, że wszedł do Sejmu. Matka mu kieszonkowe zmniejszyła o 25 zł.
 • @
  Stefan Michnik będzie kandydatem opozycji na prezydenta.

  Pewne info.

  ps.
  Media tak manipulowały przed wyborami, że nikt nie poinformował mnie o fakcie, iż Donald Franciszek Tusk startował z własnym komitetem. Skandal.
  Lista numer 10 Mniejszość Niemiecka.
  Głosowałbym
 • @Husky 20:20:19
  Do wyborów byłeś czasami nawet trochę śmieszny, teraz tylko żałosny.

  Jak długo twój zabiedzony umysłowo funfel będzie wklejał twój haniebny PW? Przecież on ci robi obciach. Kultura pisiorstwa w pełnej krasie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:33:57
  Jaki ja mam wpływ na to co robią inni
  Co to ja admin jakiś
  A czy jestem żałosny?

  raczej to większość z Was nie może się z tym kolejnym łomotem pogodzić i z tym że kolejne cztery lata przyjdzie Wam tylko marzyć i marzyć i ......
  Ale to nic nie kosztuje
 • @Husky 20:49:27
  Ty umiesz czytać PiSku? Ja jestem bardzo zadowolony z wyniku wyborów, to pisiory wyją z rozpaczy. A tak miało być świetnie :))
  PO się kończy, PiS zaraz też padnie, czego więcej można chcieć na tą chwilę? Ja jestem realistą :))
 • @Husky 20:49:27
  Ale musisz przyznać, że wyniki przewidziałem dość precyzyjnie :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:18:05
  //PO się kończy, PiS zaraz też padnie, czego więcej można chcieć na tą chwilę?//

  A dolar i USA to co?

  No kuzwa armagedon
  No nic juz nie bedzie
 • @Husky 21:47:54
  USA to już chodzący trup. Wczoraj przekazali grzecznie swoje dwie bazy w Syrii Putinowi :))
  USA zdychają tylko jeszcze nie wszystkie ropokrady o tym wiedzą. Niewykluczona jest wojna domowa i to jeszcze w tym dziesięcioleciu.
 • @
  Strategia PiS na tę kadencję;
  - wstrzymać 500+, trzynastkę i wyprawki szkolne
  - wprowadzić LGBT do szkół
  - dać oddech mafiom paliwowym i VAT
  - podnieść wiek emerytalny na 80/90
  - Spółki Sk. Państwa postawić w stan upadłości i sprzedać Niemcom
  Kolejne wybory wygrywamy w cuglach.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:57:29
  Wierzę tylko w wiadomości zdementowane .
  Podpisano :
  Gorczakow !
 • @
  W tych wyborach była pewna prawidłowość.

  PiS atakował największych idiotów ,idiotki , złodziei w POKO. Tym samym wskazywał elektoratowi totalnych na kogo powinni głosować. Stąd Jachira, Gawłowski, Nitras i im podobni.

  Im kto był głupszy i umoczony tym większe miał szanse
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:18:05
  A kiedy padnie ...Niepodległy.pl
  Straszna lipa tam
  Średnia to trzy komenty......na dobę
  Cieniutko
  A tak piknie mao byc

  8-)))))
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:10:33
  Popłakałem się...! :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930